moje zmartwienie-w這sy/// - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-28, 18:43   #1
Karmen_22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

moje zmartwienie-w這sy///

Witam ))) mialam fajne w這sy dop鏦i nie uzy豉m Loxonu 2% na "porost" mieszk闚 w這sowych.Po tygodniu odstawilam bo g這wa sw璠zia豉 mnie, dopiero wtedy sie zacz掖 problem z moimi w這sami,garsciami wychodzi造,dermatolg dala mi cos nad odczulenie i takwalcze oto co mi pozosta這.Biore cynk, nak豉dam maseczki z jajka,oliwy i cytryny.Nafta co jakis czas.Czy zna ktos jeszcze jakies maseczki na wzmocnienie albo jak御 dobr od篡wke czy szampon ????????

Moze jakies domowe receptury ??? podobno wyci庵 z pokrzywy s逝篡 ???

za wszystkie cenne rady bede wdzieczna bardzo ))) pozdrawiam.
Karmen_22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-28, 23:07   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: moje zmartwienie-w這sy///

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
Witam ))) mialam fajne w這sy dop鏦i nie uzy豉m Loxonu 2% na "porost" mieszk闚 w這sowych.Po tygodniu odstawilam bo g這wa sw璠zia豉 mnie, dopiero wtedy sie zacz掖 problem z moimi w這sami,garsciami wychodzi造,dermatolg dala mi cos nad odczulenie i takwalcze oto co mi pozosta這.Biore cynk, nak豉dam maseczki z jajka,oliwy i cytryny.Nafta co jakis czas.Czy zna ktos jeszcze jakies maseczki na wzmocnienie albo jak御 dobr od篡wke czy szampon ????????

Moze jakies domowe receptury ??? podobno wyci庵 z pokrzywy s逝篡 ???

za wszystkie cenne rady bede wdzieczna bardzo ))) pozdrawiam.

Radz spr鏏owa szamponu Garnier Neril ( apteka ok 16 z) , by這 ju o nim wiele na forum. Reguluje stan sk鏎y g這wy i likwiduje wypadanie w這s闚 ( przez pierwsze dni mo瞠sz zauwa篡 zwi瘯szone wypadanie- tak jak pisze producent na opakowaniu, wi捫e si to z pobudzeniem cebulek i wypychaniem starych w這s闚 przez nowe). Szampon bardzo dobrze dzia豉.Ale zostawia do嗆 szorstkie w這sy , wi璚 dobrze u篡c po niej odzywki ( ja polecam nie od nasady , pozostawiaj帷 ok 3 cm od g這wy).Mimo i w這sy po myciach s szorstkie ( od篡wka problem likwiduje) ich og鏊ny stan sie poprawia.)

Je郵i dalej dr璚zy Cie problem wypadania - dobrze dzia豉 tez szampon Dermena ( tak瞠 apteka ok 25 z) , ale ju nie zauwazy豉m zbawiennego dzia豉nia na sk鏎 g這wy.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-28, 23:19   #3
Karmen_22
Raczkowanie

dzi瘯uje za rade/// wiesz tylko ze ja juz jestem przerazona jak mam uzyc jakiego szamponu czy 鈔odka gdzie na pocz徠ku uzywania mog w這sy wychodzi.W ciagu miesi帷a du穎 ich stracilam,nigdy tego nie by這.ㄊkam cynk, kupie tez sobie olejek rycynowy i bede dolewac do szamponu. Widze ze w這sy odrastaj, duzo malych w這sk闚,to mnie pociesza tylko za nim one odrosn tyle czasu miniea tak bardzo chcia豉m wlosy zapuscic.Wszystkie rady s cenne dla mnie!!!!!!!!! dziekuje/////
Stary 2006-03-28, 23:48   #4
Karmen_22
Raczkowanie

Te moje w這ski s豉be sie zrobi造 wychodza nawet ze zwyk陰 spink.Zapewne to jest tak 瞠 wychodza te slabe a nowe sobie rosn,ale co bedzie jak mi wszytskie wyjd ? ubytki na mojej g逕ie zaczyna wida.Dbam jak moge i nic ...
co dalej robic ???
za tydzien mam wizyte u dermatologa kontroln, ciekawe czy poradzi co.Pozdrawiam
Stary 2006-03-28, 23:58   #5
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
Te moje w這ski s豉be sie zrobi造 wychodza nawet ze zwyk陰 spink.Zapewne to jest tak 瞠 wychodza te slabe a nowe sobie rosn,ale co bedzie jak mi wszytskie wyjd ? ubytki na mojej g逕ie zaczyna wida.Dbam jak moge i nic ...
co dalej robic ???
za tydzien mam wizyte u dermatologa kontroln, ciekawe czy poradzi co.Pozdrawiam

Kontrola u dermatologa to bardzo dobry pomysl.
Rozumiem, 瞠 przera瘸 Ci wizja utraty wiekszej ilo軼i w這s闚 przez dzia豉nie szamponu( niekt鏎e odzywki tez tak dzia豉j) , ale warto poczekac na efekty, nie wszystko naraz, niestety kuracja to d逝gotrwa造 proces.
Mo瞠sz tak瞠 u篡wa Vichy Dercos (czerwony) , ale to juz wi瘯szy wydatek , zerknij jednak na te linki :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1741

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1740

zamieszczam jeszcze link odno郾ie Neril :

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4101

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9690

Szampon Garnier Neril bardzo mi pom鏬, w podobnym problemie, wi璚 mimo obaw zach璚am .W豉sciwie uratowa moje w這sy .

A oto link do dermeny
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5489

Radze tez nie spinac w這s闚, przy takim ich stanie ( przynajmniej nie gumk czy wsuwkami, lepiej tak plastikow klamr-grzebykiem , nie wiem jak to fachowow uj望) by nie os豉biac dodatkowo cebulek.I odstaw odzywki bez sp逝kiwania typu maski , inne od篡wki w kremie.Obci捫aj.
Stary 2006-03-29, 12:35   #6
Karmen_22
Raczkowanie

dziekuje za rade,naprawde pomysle o tej od篡wce z garnier.A powiedz mi u篡wa豉s mo瞠 nafty kosmetycznej ? bo uzywam ale wlosy mam jakies takie dziwne, bez po造sku i u這zyc sie nie daj.Szzorstkie s ? czy uzywalas jakich napr闚 z rumianku do plukania ? a moze nasz cos dobrego ? bardzo dziekuje za rady ////
Stary 2006-03-29, 23:28   #7
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
dziekuje za rade,naprawde pomysle o tej od篡wce z garnier.A powiedz mi u篡wa豉s mo瞠 nafty kosmetycznej ? bo uzywam ale wlosy mam jakies takie dziwne, bez po造sku i u這zyc sie nie daj.Szzorstkie s ? czy uzywalas jakich napr闚 z rumianku do plukania ? a moze nasz cos dobrego ? bardzo dziekuje za rady ////

Naft wiele os鏏 sobie chwali, by o niej w徠ek na wiza簑 , ja niestety nale瘸豉m do tego niewielkiego grona , kt鏎emu ona nie odpowiada豉 ( wydaje mi si, 瞠 TY tak瞠), w這sy si przet逝szcza造 , przy tym by造 szorstkie i bez po造sku,a zastosowa豉m kilka podej嗆.
Rumianku na w這sy nie stosowa豉m.
Poczytaj o od篡wcze Wax ( Henna treatment Wax ) na wiza簑 by這 sporo, sporo watk闚 na jej temat (wpisz w wyszukiwarke Wax).Dla mnie osobi軼ie jest niezast徙iona na p馧ce, wiele razy ratowa豉 mi w這sy , po rozjasnianiach , i kiedy wypada造.Oto link z KWC
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=267
Stary 2006-04-05, 08:49   #8
Karmen_22
Raczkowanie

Wiecie co ... zalamuje r璚e/// wlosy dalej wychodz i to w tych miejscach najbardziej gdzie wpsiukiwa豉m ten Loxon.One po prostu same wypadaj.Trzymam wlasnie na glowie olejek rycynowy z wiatamin A+D i cytrtyn i juz sie boje co sie stanie jak to zmyje.
Wsatje za豉mana, w ciagu dnia tez nie udaje mi sie przesta myslec o tym i z tym te sie klade, no nie jestem w stanie powiedziec sobie ze problemu nie widze bo on jest.
Wiem 瞠 s wyj軼ia,my郵e nawet o peruce i jak bedzie tak dalej bede musia豉, mam grzywke z kt鏎ej wlosy wypadaj,cos tam rosnie ale to malo i zreszt tego nie wida.

CO mam robi,patrzec jak trace wlosy ?????
Stary 2007-07-24, 15:37   #9
lookinka12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Hej gdy czytam takie posty, to samej mi chce si rycze kiedys te wypada造 mi w這sy - po prostu takie k瘼y w這s闚 (RAZEM Z CEBULKAMI ) na szc窷cie wszystko si unormowa這, gdy 軼ielam w這sy. Teraz wypada mi najwy瞠j kilka w這s闚 w tej chwili w og鏊e nie mam takich problem闚. Ale mog co Tobie poradzi. Zapuszczam w這sy i chc, 瞠by by造 bardziej g瘰te. Zwr鏂i豉m si z tym w stron natury codziennie wypijam napar z pokrzywy (po p馧 szklanki 2x dziennie) oraz skrzyp w takiej samej illo軼i co pokrzywa). Zacz窸am wciera sok z cebuli i czosnku (jedna 鈔ednia cebula i 4 z帳ki czosnku) - pono pobudza porost w這s闚. Po godzinie myj szmponem z czarn rzep, sp逝kuj szampon i polewam w這sy naparem z zi馧 (np. z k陰cza tataraku, rozmarynu, ziela bylicy bo瞠go drzewka). Od dzisiaj postanowi豉m r闚nie, ze b璠 smarowa w這sy po tej cebuli olejkiem rycynowym. Wieczorem gdy id si my myj w這sy dermen. Gdy wyjd z wanny, to p逝cz je wywarem z rozmarynu i brzozy (czasami te wy瞠j wymienionymi). P騧niej odczekuj 20 min, aby te zio豉 wnikn窸y we w這sy. P騧niej wcieram w sk鏎 g這wy Seboradin Lotion. 造kam r闚nie Skrzypovit. Zauwa篡豉m ju nawet taki meszek w這s闚 nad czo貫m Ciesz sie z tego. Mam nadziej, 瞠 Ty r闚nie sie z tym uporasz Dziewczyny, nawet nie wiecie, jak bardzo pragn, 瞠by軼ie mia造 pi瘯ne, geste w這sy. Uwierzcie, ze tak b璠zie

lookinka12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.