Sterydowe maści - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-31, 23:12   #1
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182

Sterydowe maści


Dziewczyny mam pytanie czy używanie sterydowych maści (przez kilka dni- w celu wyleczenia oparzen na twarzy) może wywołac jakies nieprzyjemne skutki ?(konkretnie chodzi mi o maśc o nazwie Flucinar).
la loba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 06:23   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 762
Dot.: Sterydowe maści

przez kilka dni raczej nic się nie stanie. ale to musi być faktycznie jedynie kilka dni. dodatkowo- przy oparzeniach lepiej nie używać tak silnych sterydów.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 08:53   #3
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: Sterydowe maści

Cytat:
Napisane przez Justy
przez kilka dni raczej nic się nie stanie. ale to musi być faktycznie jedynie kilka dni. dodatkowo- przy oparzeniach lepiej nie używać tak silnych sterydów.
posmarowałam na nocke i wszystko zeszło, więc jeszcze dzis na noc posmaruje i koniec nie będę musiała wiecej tego uzywac. Ale niesamowicie mocne to jest - po jednej nocy z tym na buzi odsłoniło mi nową skóre na całej buzi.
la loba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 10:30   #4
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 954
Dot.: Sterydowe maści

masci sterydowe moga powodowac tradzik rozowaty
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:12   #5
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: Sterydowe maści

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa
masci sterydowe moga powodowac tradzik rozowaty
Ale chyba nie po 2-3 dniach stosowania? Ja słyszałam, że po dłuższym stosowaniu moga byc skutki uboczne Mam nadzieje, że nie bedzie skutków ubocznych...
la loba jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.