Blond Pasemka:)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-01, 19:37   #1
kasia20a
Zadomowienie

Exclamation

Blond Pasemka:))

Witam! Mam małe pytanko a właściwie prosbe mianowicie farbowałam włosy Garnierem ciemny braz i zamierzam zrobis sobie blond pasemka i tu pojawia sie moja prosba czy ktos robił na ciemnym brazie blond pasemka i mogl by umiescis fotki jak to wszystko wyszlo bo nie wiem jakich rezultatów moge sie spodziewac na mojej głowie z góry dziekuje
kasia20a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 19:44   #2
fk4i4
Raczkowanie

Dot.: Blond Pasemka:))

marchewkowo-pomarańczowo-rudy, no chyba że długo się potrzyma rozjaśniacz to coś żółto-złotego(możliwe że na wypalonych włosach)
fk4i4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 20:07   #3
black_sun
Rozeznanie

witaj ja farbowałam m.in. ciemnym szatynem garniera i innymi ciemnymi brązami.. szczerze powiedzmy że takie włoski w rezultacie są czarne
robiłam na tym pasemka.. oczywiście u fryzjerki.. całe mnóstwo pasemek.. i powiem tak.. jeśli zależy ci przede wszystkim na nie zniszczonych zadbanie wyglądających włosach - nie rób pasemek [chyba że masz bardzo wytrzymałe włosy mało przeżarte ciemną farbą..]. dla mnie najważniejsze było usunięcie czerni w której mi średnio było więc się zdecydowałam.. chwilami jak patrzę na zniszczone przesuszone włoski.. miejscami przesadzila fryzjerka z rozjaśniaczem i szczerze powiem - popaliły się i pourywały o wygląda niefajnie... zaś miejscami wyszły dość jasne [miodowy blond] i ładne.. [więc może to od moich włosków zależało.. nie ukrywam że mam cienkie delikatne i suche..], zaś miejscami jest to taki ciemnoczerwonawy blond.. różnie powychodziło, ogółem ie wygląda źle bo pasemka są bardzo drobne i na całych włosach..
podsumowując.. dobrze sie zastanów i przedyskutuj z fryzjerem pozdrawiam
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:33   #4
shewa
Zakorzenienie

Ja miałam ciemny brąz farbowany. Poszłam do fryzjera bo bałam sie sama farbować na blond. Zrobiła mi dużo jasnych pasemek. Efekt, zadowalający Na naturalnych włosach ( pod spodem miałam troche naturalnych bo jak farbowałam na brąz to farba była troche źle rozłożona ) wyszły platynowe, na farbowanych taki hmm złotawy odcień można powiedziec No i zostało tez troche ciemnych włosów co daje efekt balejażu który wcale nie był robiony Co prawda włosy troche zniszczone, suche, końcówki porozdwajane, ale nie dużo. Zaczęłam używać szamponu i odżywki z oleju rycynowego z Ziai i włosy są mięciutkie i takie jak trzeba
shewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:58   #5
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

przez jakiś czas farbowałam włoski na ciemny brąz kolor :d potem zapragnełam mieć znow naturalne :d a mam średni blondzik :d próbowałam sama roznajaśniać bardzo silnym rozjasniaczem ale lipka wyszły rude naszczęscie fryzjer mnie wyratował:d i miałam na głowce sliczniutkie bląd pasemka:d no ale o ty co przeszły moje włoski nie bede mówić < są baaaardzo suche>
więc jak cośik to radze idz lepiej do fryzjera u nego zawsze powinny wyjsc:d sama nic nie kombinuj :d ucz się na cudzych będach a po rozjasnianiu intensywnie je nawilżaj:P
powodzenia
sikoreczka111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:11   #6
kasia20a
Zadomowienie

Dziewczyny A Jakies Fotki ??????
kasia20a jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości