Thalgo czy Jean d'Arcel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-02, 20:11   #1
anka77
Przyczajenie

Thalgo czy Jean d'Arcel

Cześć.

Ostatnio uzywałam kosmetyków Thalgo, ale moja kosmetyczka zaproponowała użycie mi innych - Jean d'Arcel (Oligo Marine Serum).
Mam mieszane uczucia (pod koniec buteleczki ) czy powinnam zostac przy nowym kremie czy wrócić do starego.

Chciałabym poznać Wasze opinie na temat tych produktów.
Który jest lepszy - na dłuższą metę.
Stary 2006-04-02, 23:02   #2
demetria
Rozeznanie

GG do demetria
Dot.: Thalgo??

a ja wreszcie chce się dowiedzieć co to jest Thalgo
Stary 2006-04-02, 23:07   #3
Ash
Wtajemniczenie

Kosmetyki, ktore mozna kupic w gabinetach kosmetycznych
Ash jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 22:33   #4
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez demetria
a ja wreszcie chce się dowiedzieć co to jest Thalgo
Thalgo to bardzo fajniutkie kosmetyki a więcej na ich temat znajdziesz na ich stronce:
http://www.thalgo.com.pl/
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:13   #5
anka77
Przyczajenie

z tego wynika ze malo osob uzywa jednych jak i drugich kosmetyków za bardzo dalej nie wiem z którymi pozostac
Stary 2006-04-07, 12:33   #6
Angel@
Zakorzenienie

Niewiele osób używa tych kosmetyków a to chyba dlatego że nie są łatwo dostępne. Ja Thalgo używałam jakiś czas temu, później zaczęłam szukać czegoś innego bo po Thalgo muszę jeździć kolkadziesiąt kilometrów. I powiem szczerze, że nie znalazłam nic równie dobrego. Na lato mam zamiar znowu wrócić do Thalgo. Jean d'Arcel nie znam więc Ci nie doradzę.
Stary 2006-04-07, 16:04   #7
Ash
Wtajemniczenie

Angela@, czego konkretnie z thalgo uzywasz? Ja chyba powoli zrezygnuje. Mialam cala serie do cery problematycznej. Zel do mycia mial sls, wiec wiecej nie kupilam, tonik zrobilam sobie aspirynowy, mam jeszcze plasmalg zel i fluid matujacy. Skora po nim jest gladka i ogolnie jest mily, jest chyba z jakims talkiem, bo jakos tak czuc pod palcem, jak sie rozsmarowuje jakby sie zamienial w lekki puderek. Ale chyba nic poza tym i nie wiem czy warto 90 zl wydawac na niego. Kosmetyczka mowila mi, ze on balansuje skore i naprawia, ale jakos nie widze zbytniej poprawy
Stary 2006-04-07, 16:16   #8
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

Cytat:
Napisane przez Ash
Angela@, czego konkretnie z thalgo uzywasz? Ja chyba powoli zrezygnuje. Mialam cala serie do cery problematycznej. Zel do mycia mial sls, wiec wiecej nie kupilam, tonik zrobilam sobie aspirynowy, mam jeszcze plasmalg zel i fluid matujacy. Skora po nim jest gladka i ogolnie jest mily, jest chyba z jakims talkiem, bo jakos tak czuc pod palcem, jak sie rozsmarowuje jakby sie zamienial w lekki puderek. Ale chyba nic poza tym i nie wiem czy warto 90 zl wydawac na niego. Kosmetyczka mowila mi, ze on balansuje skore i naprawia, ale jakos nie widze zbytniej poprawy
właśnie zbieram sie do kupna tego fluidu matującego, ale jak piszesz że nie warto...
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 01:23   #9
Ash
Wtajemniczenie

Moze dla Ciebie bedzie lepszy. Kazda skora jest inna.
Mnie sie on podoba, jest fajniutki, ale za tą cene liczylam na cos wiecej. Moja siostra tez mowila, ze fajniutki
Stary 2006-04-08, 11:34   #10
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ash
Ja miałam całą serię z "Marine Nutrients" (to ta z propolisem i mikroelementami morskimi). Mam skórę mieszaną ze skłonnością do przesuszania i te kosmetyki bardzo mi służyły. Miałam też fajny olejek do ciała, którego nazwy już nie pamiętam.
Ostatnio stosuję Avene i tęskni mi się do Thalgo.
Stary 2006-04-10, 23:25   #11
anka77
Przyczajenie

ja własnie dzisiaj dokonałam zakupu i kupiłam Thalgo, a o ksmetykach firmy Jean d'Arcel musze popytac bo mało kto ich uzywał a nie do konca chce polegac tylko na opinii kosmetyczki, trzeba miec swoje zdanie i troche porównania. Thalgo jest dobrym kosmetykiem i jak na ta chwile moge polecic innym do stosowania.
Jean d'Arcel stosowałam i przez pierwsze kilka dni miałam tak jakby troche sciagnieta skóre, moze dlatego wacham sie.
Stary 2006-04-10, 23:32   #12
anka77
Przyczajenie

Jean d'Arcel

Czy ktoś z Was uzywał tych kosmetyków, prosze dajcie znac chce poznac Wasza opinie
Stary 2007-07-17, 17:56   #13
magdap1985
Przyczajenie

Dot.: Thalgo czy Jean d'Arcel

Podciagam, moze ktos juz uzywal tych kosmetykow <Jean D’Arcel>, bo ja tez jestem zainteresowana
magdap1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 15:37   #14
micca
Przyczajenie

GG do micca

Hej, dziewczyny, podobno kosmetyki Thalgo sa strasznie drogie - prawda to?
Bo zaczelam chodzic do kosmetyczki z instytutu Thalgo, za 2-3 tygodnie ide na druga wizyte i tak sobie mysle, czy czegos by nie kupic.. Slyszalam, ze sa bardzo dobre.
micca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:03   #15
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez micca Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, podobno kosmetyki Thalgo sa strasznie drogie - prawda to?
Bo zaczelam chodzic do kosmetyczki z instytutu Thalgo, za 2-3 tygodnie ide na druga wizyte i tak sobie mysle, czy czegos by nie kupic.. Slyszalam, ze sa bardzo dobre.
No do tanich nie należą. Ceny kremów np. zaczynają się od dzięwięćdziesięciu kilku zł i dochodzą do 140 zł (przeciwzmarszczkowe są jeszcze droższe). Ale to dobre i wydajne kosmetyki. Zanim coś kupisz poroś o próbki (w salonach dużo ich mają) a przekonasz się czy watro
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości