Nowy zabieg Oxybrazja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-22, 12:01   #61
85ksenia
BAN stały

Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Słyszałam bardzo dobre opinie na temat oxybrazji w SkySpa w lublinie , moje koleżanki tam były na oxy i faktycznie widać efekty juz po jednym zabiegu , ja umówiłam się po świętach i juz nie moge sie doczekać
85ksenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 07:08   #62
niewojt
Przyczajenie

Na Śląsku jest Dom Urody Effect - Bełchatów osiedle Marii Konopnickiej 25 tel. 691 893 623
niewojt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 09:29   #63
ckin2u
Zakorzenienie

interesujace to musze sie dowiedziec czegos wiecej
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:04   #64
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Byłam dziś na oxy i jestem bardzo zadowolona, było troszkę zimno, ale przyjemnie. Buzia po zabiegu nadaje się "do wyjścia" :P spokojnie można pokazać się ludziom. Nie ma żadnych zaczerwienień, buzia jest napięta, nawilżona, promienna. Super efekt już po pierwszym zabiegu a po zalecanych 4-6 zabiegach na pewno będą fantastyczne efekty
Polecam serdecznie kosmetyczkę w Lublinie Lidię. Ma swoją stronę internetową i zniżki dla studentów Bardzo sympatyczna i ciepła młoda kobieta. Gabinet bardzo ładny i czysty! Zanim mnie dotknęła to dezynfekowała ręce, jak wyszła na chwilę z pomieszczenia i wróciła to też Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, na pewno tam wrócę Lidia ma swoją stronę internetową. Gabinet mieści się przy ulicy Kaczeńcowej 1
jp91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:02   #65
Kaja.kj
Przyczajenie

Wcześniej robilam zabiegi mikrodermabrazji i teraz poszlam na oxybrazję w Katowicach. Chcialam porównać efekt, tymbardziej, że cena byla calkiem ok. przez Groupon. Na razie wydaje mi się, że efekt zabiegów jest porównywalny, natomiast oxybrazja byla dla mnie bardzo nieprzyjemna. Strumień byl lodowaty i przy dluższej dawce, szczególnie na czole, ciężko bylo wytrzymać, glowa bolala i byl to początek przeziębienia, więc jak ktoś ma problemy z gardlem, zatokami to lepiej sobie darować.
Kaja.kj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:06   #66
migimig
Przyczajenie

ja też już byłam na oxybrazji w Rybniku, REWELACJA!!!! Wszystkim polecam ten zabieg, skóra po nim jest taka gładziutka
migimig jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 01:03   #67
niewojt
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kaja.kj Pokaż wiadomość
Wcześniej robilam zabiegi mikrodermabrazji i teraz poszlam na oxybrazję w Katowicach. Chcialam porównać efekt, tymbardziej, że cena byla calkiem ok. przez Groupon. Na razie wydaje mi się, że efekt zabiegów jest porównywalny, natomiast oxybrazja byla dla mnie bardzo nieprzyjemna. Strumień byl lodowaty i przy dluższej dawce, szczególnie na czole, ciężko bylo wytrzymać, glowa bolala i byl to początek przeziębienia, więc jak ktoś ma problemy z gardlem, zatokami to lepiej sobie darować.
Chore zatoki są przeciwwskazaniem do zabiegu oxybrazji. Zastosowana tu sól fizjologiczna ma za zadanie chłodzenie skóry podczas zabiegu, aby klientka nie odczuwała dyskomfortu. Ale niestety w takim przypadku jak Twój, ten dyskomfort właśnie powstaje. Dlatego właśnie konieczny jest wywiad przed zabiegiem i "współpraca" Klientki z Kosmetyczką.
Ale niekwestionowaną zaletą oxybrazji w stosunku do innych metod mikrodermabrazji jest to, że wyłącznie tą metodę można i wręcz powinno się stosować przy czynnym trądziku, przy trądziku różowatym, przy kruchych naczyniach krwionośnych, a nawet łuszczycy.
Stary 2011-01-18, 11:54   #68
diana8
Przyczajenie

oxybrazja "criss hydroxy" jest w Słupsk na ul. Hubalczyków- Salon Body Art
www.salonbodyart.pl
pozdrawiam

Edytowane przez diana8
Czas edycji: 2011-01-18 o 13:59
diana8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:13   #69
kosmet123
Przyczajenie

http://www.medispa.baylla.eu/ tu w zakładce "klienci oxybrazja" mozna znaleźć gabinety, które oferują zabieg, z którego ja korzystałam. Polecam
kosmet123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:07   #70
asvr
Zadomowienie

Czy w trakcie chodzenia na zabiegi oxybrazji można się opalać? Czy podobny efekt się osiągnie jak zamiast tych 6-7 zabiegów oxybrazji robić się bedzie naprzemiennie raz oxybrazja raz peeling kawitacyjny raz mikrodermabrazja?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

----------
Jeśli chcesz kupować taniej kosmetyki napisz do mnie.
asvr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 09:18   #71
niewojt
Przyczajenie

Podczas zabiegow mikrodermabrazji nie mozna opalac buzi i przed kazdym wyjsciem na dwor nalezy stosowac krem z filtrem ochronnym i do tego zalecenia nalezy sie takze stosowac po zakonczeniu kuracji przez ok.2tygodnie. Jesli chodzi o efekty zabiegow przy stosowaniu naprzemiennie peelingu kawitacyjnego i mikrodermabrazji to jest to uzaleznione od skory i jej potrzeb i mozemy to ocenic wylacznie poprzez ocene stanu i jakosci skory u kosmetyczki.
Stary 2011-04-28, 16:09   #72
Sicilia
Zadomowienie

Czy któraś z Was robiła ostatnio zabieg oxybrazji w Warszawie?

naturalnie proste
Sicilia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 11:20   #73
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was robiła ostatnio zabieg oxybrazji w Warszawie?

ja robie dzisiaj odezwę się po zabiegu jestem ciekawa co to za cudo

juz po i jestem zadowolona jeśli ktoś chce poznać szczegóły z chęcią opowiem

Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2011-04-29 o 23:33
CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 00:22   #74
niewojt
Przyczajenie

Każda opinia jest mile widziana!
Stary 2011-04-30, 16:41   #75
simone2010
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
juz po i jestem zadowolona jeśli ktoś chce poznać szczegóły z chęcią opowiem
CherieK, masz może porównanie z mikrodermabrazją

I z czym "walczysz" za pomocą oksydermabrazji - z bliznami/zmarszczkami?I jaki jest rezultat po pierwszym zabiegu?

Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 02:39   #76
Wojowniczka_
Rozeznanie

zastanawiam się nad zrobieniem sobie serii oxybrazii co prawda na jesień ale jakie polecacie sprawdzone gabinety w katowicach, sosnowcu lub bliskich okolicach? proszę wraz z cenami
Wojowniczka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:48   #77
mulatkaa
Przyczajenie

Witam na wstępie chcę powiedzieć, że to wasze wpisy zachęciły mnie do skorzystania z oxybrazji, do dziś byłam bierną czytelniczką forum, ale ten zabieg mnie powalił na kolana, dosłownie... Jest rewelacyjny ! Wygładzenie, odświeżenie, oczyszczenie, nawilżenie, dotlenienie, zdrowy koloryt w jednym zabiegu. Jestem w szoku !!! To dopiero pierwszy zabieg, a jest rewelacja. I co najlepsze to to że wyglądam po nim normalnie Inne mające zdziałać zabiegi cuda ograniczały mnie na wyjścia z domu z powodu źle wyglądającej twarzy. W KOŃCU po tylu poszukiwaniach znalazłam coś dla siebie. Martwi mnie tylko to co piszecie, że zabieg trwa kilkanaście minut... U mnie minimum godzinę trwał, więc zwracajcie na to uwagę za co płacicie...
mulatkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 19:32   #78
Wojowniczka_
Rozeznanie

ja mam 30 minut zabieg na samą twarz
Wojowniczka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:53   #79
asvr
Zadomowienie

Po pierwszym zabiegu skóra wygląda genialnie, jest promienna, świeża, chyba nawet zmniejszyło zmarszczkę albo tak się napięła skóra, że nie widać moich zmarszczek pod oczami tak mocno,
cera jaśniejsza piekniejsza naprawde warto. mój zabieg trwał 15-20 min jak tym powietrzem pani pryskała i pół godzinna maseczka.
peeling kawitacyjny jest jak dla mnie przyjemniejszy bo gdy mi tak koło nosa pani tym powietrzem psikała to miała lekki problem z oddychaniem.
ale polecam warto warto

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

----------
Jeśli chcesz kupować taniej kosmetyki napisz do mnie.
asvr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 16:39   #80
BinoBamWino
Przyczajenie

Na gruponie znalazłam zabieg oxybrazji i mezoterapii bezigłowej za 199 zł. Wykonują w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Korzystał ktoś z zabiegów z tego salonu?
Waham się nad kupnem gruponu.
Mam cerę potrądzikową z bliznami na polikach, pojedyncze pryszcze.

http://www.groupon.pl/oferty/trojmia...ccialli/739190
BinoBamWino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:29   #81
chuda89
Raczkowanie

59 zł RZESZÓW !!!!!!

http://www.kupbon.pl/rzeszow/zdrowie...oza-skory.html
chuda89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 18:23   #82
silent_enigma
Przyczajenie

Czy wiecie może ile trzeba odczekać po oxybrazji, zeby móc wykonać peeling kawitacyjny? dzisiaj miałam oxy, ale został mi jeszcze kupon na peeling kawitacyjny do wykorzystania do 4 listopada i się zastanawiam czy zdążę:/ jeśli chodzi o oxybrazję to jestem całkiem zadowolona, cera tuż po zabiegu jest zdecydowanie ładniejsza niż po peelingu kawit. Przynajmniej nie bałam się chodzić po mieście bez podkładu:p ale rewelacyjnych efektów nie ma, mam bardzo tłustą cerę, więc zaczęła mi się świecić po kilku godzinach, pory też są nadal rozszerzone, no i jedna niespodzianka mi się już pojawiła po tych kilku godzinach. Jestem ciekawa jak będzie po kilku dniach.. Być może się zdecyduję na serię zabiegów, bo jeden raczej nie jest miarodajny. A jakie są Wasze doświadczenia po serii oxy?
silent_enigma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 00:36   #83
mulatkaa
Przyczajenie

Ja jestem właśnie po 6 zabiegu SUPER. Polecam wszystkim bez wyjątku ten zabieg i całą serię. Zabiegi wykonywałam co miesiąc. Cera mi się poprawiła niesamowicie. Zapomniałam co to pryszcze.
Na rozszerzone pory po oxy zamiast mezo można położyć kwas (ale nie każdy!!!). Rewela. Ale dobór metod zależy od kompetencji osoby wykonującej, bo wiadomo, że dla każdego co innego a trzeba dobrze dobrać... Ogólnie polecam.
mulatkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:07   #84
Jombusiowa
Przyczajenie

A ja się zastanawiam, czy 1 zabieg tej oxy to już coś da? Czy warto serię-ale jak tak, to ile? 3 zabiegi?
I czy można to łączyć z kwasami -żeby nie było mega podrażnień itd....
Jest to lepsze niż kawitacyjny-który wg mnie to takie miziu miziu....
Mam cerę naczynkową, odwodnioną, trochę zmarszczek też jest....no i ostatnio trochę się zanieczyściła....
Jombusiowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:15   #85
annutka
Przyczajenie

Moja mama była na tym zabiegu miesiąc temu w Viviean w Łodzi.
Każdej zimy miała ten sam problem, przesuszająca się skóra nad górną wargą i łuszcząca się skóra na nosie od zimna. Po zabiegu przestała mieć z tym problem. Widać więc, że efekty są naprawdę niesamowite. Trzeba powtarzać faktycznie, ale można też stosować oxybrazje doraźnie. Szkoda tylko, że zabieg ten jeszcze nie jest u nas tak popularny jak być powinien bo ma bardzo szerokie zastosowanie - radzi sobie np. z bliznami potrądzikowymi, łuszczycą, niewielkimi rozstępami itd. Nie wiele osób wie też, że oxybrazję można stosować także na skórę głowy oraz włosy
annutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:09   #86
Jombusiowa
Przyczajenie

Jestem po 2 zabiegu-różnica bardziej widoczna niż po 1. Skóra gładsza, ale zmarszczki jak były tak są czekam na 3 zabieg
Jombusiowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:53   #87
martynek_b
Przyczajenie

Cześć dziewczyny Każdej z Was, która chciałaby oczyścić sobie skórę po zimie polecam ten zabieg serdecznie. Kiedyś chodziłam tylko na mikro i kwasy i zawsze coś było nie tak. Dodam, że mam skórę bardzo wrażliwą i delikatną i nie mogłam po tych zabiegach dojść do siebie przez długie tygodnie, natomiast bardzo zależało mi na oczyszczaniu. Kiedy dowiedziałam się o oksybrazji, czy też hydrabrazji, podeszłam do tematu dość sceptycznie, bo nie chciało mi się wcale wierzyć, że można zrobić cokolwiek na mojej skórze samym podciśnieniem. Jakże bardzo byłam zaskoczona, kiedy już po pierwszym zabiegu struktura mojej skóry była zupełnie inna, miałam ochotę się dotykać cały czas ;p i co najważniejsze, wyglądałam jeszcze lepiej niż przed zabiegiem. Sam zabieg też mega przyjemny, taki chłodzący i nawilżający. Po kilku dniach zaczęłam się lekko łuszczyć i skóra pięknie się oczyszczała, zrobiłam już drugi zabieg, po dwóch tygodniach, i jest tylko lepiej. Mam w ogóle wrażenie, że skóra pozbyła się też "toksyn" i jest mega dotleniona. Wiem, że trzeba uważać na aparaturę, ja trochę o tym poczytałam i najlepiej robić zabiegi na oryginalnym sprzęcie jetpeel, natomiast takich gabinetów, które go mają, jest mało. Sama jestem z wrocławia i chodzę do beautypoint na polaka na grunwaldzkim, bo tam też korzystałam z zabiegów fotodepilacji IPL.
Polecam wszystkim wypróbować choć jeden zabieg, bo efekty są od razu, a cena jest rewelacyjna, bo nawet mniejsza niż za mikro. Mam nadzieję, że podzielicie moje zdanie, pozdrawiam
martynek_b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 01:29   #88
pusibear1
Przyczajenie

Pytanie do martynek_b - czy warto zrobić ten zabieg jak chcę sobie 1-razowo odświeżyć cerę czy w takiej sytuacji lepiej sprawdzi się tradycyjna mikro? Powiem szczerze, że moja cera, pomimo iż jest bardzo wrażliwa i mieszana ( w strefie T raczej normalna, lekko przetłuszczająca, a na policzkach mega sucha ), nieoczekiwanie bardzo dobrze zareagowała na mikro diamentową. Myślałam, że będę miała mocne podrażnienia i łuszczącą się skórę, a tu nic z takich rzeczy! Już po dwóch dniach wszystko wróciło do normy. Dlatego się waham, czy po oxy nie będzie się bardziej łuszczyć, z tego co napisałaś to tak może się stać, a właśnie z powodu nadmiernego łuszczenia się naskórka chciałabym swoją cerę odświeżyć, żeby była gładka...
pusibear1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:11   #89
martynek_b
Przyczajenie

Na pewno będzie się mniej łuszczyć niż po mikro! Głównie jest to związane z tym,że w czasie tego "owiewania" skóry z tej takiej głowicy wydziela się sól fizjologiczna i np. u mnie jest tak,że około 3 dnia po zabiegu mam meega nawilżoną skórę. Tez teraz mogę więcej powiedzieć, bo zrobiłam już 4 zabiegi oxy i ostatnim razem miałam taką skórę jak byłam smarkiem :p Generalnie nawet jeżeli masz skórę wrażliwą, to ten zabieg jest dla Ciebie, a na prawdę można go wykonac bardzo mocno, bo ja o to poprosiłam i nawet nie byłam za bardzo zaczerwieniona! a wstrętnych zaskórników - szczególnie tych na nosie od razu było mniej hihi
martynek_b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 22:23   #90
pusibear1
Przyczajenie

Dzięki bardzo za pomoc!
pusibear1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości