Jestem w kropce!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-04, 15:02   #1
szaramysz
Raczkowanie

GG do szaramysz

Jestem w kropce!!!

Zapuszczam włosy! Chcę wrócić do naturalnego koloru. W tej chwili mam ok 8cm odrostu- piękny ciemny blond,ale reszta włosów to istne paskudztwo. Przez to, że dwa razy rozjaśniałam, teraz wypłukuje mi się kolor i włosy mają brzydki rudy odcień i są przeźroczyste. Chciałabym je jakoś podfarbować,ale tak żeby w rezultacie nie zmienił się mój naturalny odrościk. Czy jeśli zafarbuję włosy saszetkami np.palette lub jakimś szamponem koloryzującym,to czy po wypłukaniu farby naturalny kolor nie będzie zmieniony??? Dodam, że chcę nałożyć jakiściemny brąz lub czarny..
Pozdrawiamcieplutko
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".

http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:25   #2
Agnieszka R
Raczkowanie

Dot.: Jestem w kropce!!!

Saszetka bedzie ok,ale odradzam Palette.Lepsza bedzie z Marionanie zmieni naturalnmego kolorku po wyplukaniu a przy okazji chroni wloski.Natomiast szmpony do 24 mys moga zmienic odcien twoich wloskow-wiec lepsza bedzie saszetka.
Agnieszka R jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:28   #3
szaramysz
Raczkowanie

GG do szaramysz
Dot.: Jestem w kropce!!!

A może ktoś ma pomysł jak wybić rudy refleks z włosów???
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".

http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości