Pasta do zębów a trądzik..... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-16, 10:58   #61
czarna porzeczka
Raczkowanie

Dot.: Pasta do zębów a trądzik.....

Mam wiecznie tłusty podbródek na którym tworzą się jakieś zaskórniki i pryszcze z którymi nieustannie walcze. I muszę przyznać że pasta świetnie potrafi wysuszyć całe to cholerstwo i nie powiedziałabym że jest bardziej inwazyjna niż benzacne lub acne derm. Chociaż oczywiście odradzam nakładanie pasty na całą twarz. Sporadycznie,żeby coś wysuszyć, owszem, można i nic się nam nie stanie

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 22:34   #62
czarnuleczka1
Przyczajenie

Powiem tak ze swojego doswiadczenia pasta do zebow bardzo pomaga na tradzik ...Bynajmniej w moim przypadku.Szokuja mnie wpisy typu "nalozylam paste na cala twarz na noc a na drugi dzien dzialy sie z nia okropne rzeczy"ja nakladam paste do zebow na cala twarz oraz na cala noc i niemam zadnych problemow oczywiscie moze to zalezec od typu cery i jak cera to przyjmuje...Ja np. nakladam paste na zwilzona woda twarz.Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze lepiej skutkuje
czarnuleczka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:55   #63
Almirena19
Raczkowanie

Hej!Przeczytałam tutaj o nakładaniu pasty do zębów na pryszcze,postanowiłam spróbować i muszę przyznać że to rewelacyjny jak dla mnie sposób. Z tym że ja użyłam pasty parodontax bez fluorowej (możliwe że to właśnie fluor podrażnił wam skórę,ja to nawet pasty fluorowej do mycia zębów bym nie użyła)i na dodatek jest ona na bazie ziół także powinna działać też odkażająco i łagodząco.Jak dla mnie bomba.Dziękuje za pomysł i polecam,warto spróbować.
Almirena19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 09:54   #64
Panienka_99
Przyczajenie

Dot.: Pasta do zębów na trądzik??!!

Witam ja ostatnio użyłam pasty do zębów nie punktowo tylko na całą twarz skutkiem tego jest schodząca skóra na policzkach...Smarowałam to kremem nivea,nivea soft,i różnymi nawilżającymi ale trwa to 2 dni i nic nie pomaga..

Może wy znacie jakieś kremy czy coś tego typu aby to szybko załagodzić.Zależy mi na czasie bo za 4 dni mam ważną impreze😐😣
Panienka_99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 17:29   #65
Kriss10
Raczkowanie

Dot.: Pasta do zębów na trądzik??!!

Próbowałam kiedyś, punktowo... bardzo wysusza i tyle. Rada na miarę smarowania się alkoholem... już lepiej kup bezacne
Kriss10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 09:38   #66
Jaagodzianka
Smakowita ;)

Ja tez punktowo stosowalam, dzialanie srednie i bardzo wysusza skore do okola punktu na ktorym stosowalam. Juz lepsza byla masc cynkowa.
Jaagodzianka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości