potrzebuje rady na moje w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-07, 12:31   #1
Ola_Be
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Thumbs down

potrzebuje rady na moje w這sy

dziewczyny poradzcie co mam zrobic
mam w這sy do szyji, sa niby proste ale jednak troche sie wywijaja, czyli tak naprawde sa nijakie.
Dosyc mocno sie przetluszczaja, musze je myc co dwa dni choc juz w drugi dzien rano nie wygladaja za specjalnie.Od jakiegos czasu uzywam prostownicy i po niej moje w這sy wygladaja jakby by造 przesuszone ,jak uzywam "ochraniacza" na w這sy to dopiero sie robia t逝ste i tak zle i tak niedobrze, wygladaja bardzo matowo.
Nie wiem jakich mam odzywek uzywac zeby sie tak mocno nie przet逝szcza造 no i 瞠by moje w這sy nie by造 tak bardzo matowe i wysuszone
Macie moze jakies rady?
dzieki wielkie
Ola_Be jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-07, 12:50   #2
kasik71
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 338
Dot.: potrzebuje rady na moje w這sy

Witaj! Napisz dok豉dnie co to za "ochraniacz" i jak masz prostownic.
kasik71 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-07, 13:49   #3
Ola_Be
Raczkowanie

uzywam profesjonalnej prostownicy babyliss pro do tego odzywki do prostowania z sunsilka, uzywam prawid這wo prostownicy czyli na suche wlosy przejezdzajac po nich
Wkurza mnie to ze po tej odzywce mam tlusciejsze w這sy,staram sie nie nakladac jej przy skorze g這wy
Stary 2006-04-07, 14:28   #4
haallka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 478

ja nie czaje bo albo sa suche albo tluste na moj maly rozumek tak i tak na raz sie nie da
haallka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-07, 14:38   #5
Ola_Be
Raczkowanie

hmm nie wiem moze si da a mo瞠 sie zle wyrazi豉m, to moze faktycznie nie sa suche ale tak wygladaja jakby by造 albo tak wyglada poprostu chory w這s tak jakby miala siano na g這wie
mam nadzieje ze teraz sie lepiej wyrazi豉m
Stary 2006-04-07, 14:47   #6
haallka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 478

moze powinna sie udac do dermatologa... w這ski chore, czyli nadmiernie zniszczone np przez prostowanie, staraj si jako chroni, wtedy gruczo造 這jowe przy mieszkach w這sowych zaczynaj wydziela nadmiern ilo嗆 sebum..., kt鏎e z za這瞠nia ma os這ni przesuszone w這sy, my je odt逝szczamy wiec one gruczo造 zaczynaj wytwarzac jeszcze wiecej i tak kolko sie zamyka, zdrowo jest pozwolic sie wlosom przetlu軼i raz w tygodniu, ale kt鏎a z nas mo瞠 sobie na to pozwolic dermatolog mo瞠 przepisac substancj, kt鏎a przywr鏂i r闚nowag sk鏎y g這wy, mo瞠sz tez p逝kac w這ski po umyciu zimn wod z sokiem z cytryny lub innego cytrusa, to obkurcza pory w skorze g這wy i niepozwala wydzielac sie substancom natluszczaj帷ym
haallka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.