Acne Derm - krótka instrukcja obsługi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-14, 12:27   #61
blue18
Raczkowanie

Dot.: ACNE DERM w ogole pomaga????

Cytat:
Napisane przez Kamilanet
Na mnie Acne-derm podziałał znakomicie, Do tej pory prawie całą jesień smaruje się tylko nim. To fakt na efekty trzeba poczekać pełen cykl odnowy skóry - czyli około miesiąca, ale wg. mnie warto.
U mnie zadziałą na przebarwienia, zaskórniki, rozszerzone pory, prztłuszczającą się skórę, oraz wygładził mi skórę.
naprawde??? no to super ))) nawet nie wiesz jak mi humorek poprawilas, bo juz sie balam,ze w ogole pomaga tylko na przebarwienia

a mam tylko jeszcze takie pytanko, duzo mialas tych zaskornikow i czy teraz faktycznie prawie wszystkie (albo wszystkie) zniknely ?? bo mnie wlasnie gl. o to chodzi ;]
blue18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:25   #62
marysia602
Raczkowanie

Czesc drogie Wizazanki

Mam pytanie odnosnie Acne dermu, otoz czy po skonczonej kuracji tradzik i zaskorniki juz nie powroca? Bardzo bym chciala sie ich pozbyc raz na zawsze no i nie wiem czy ten acne derm mi z tym pomoze.
Odpowiedzcie mi bo nie wiem czy go kupic czy moze sprobowac czegos lepszego

Pozdrawiam wszystkich
marysia602 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:29   #63
Seagirl
Zadomowienie

.

Edytowane przez Seagirl
Czas edycji: 2005-10-27 o 22:58
Seagirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:55   #64
Judysia
Zadomowienie

Dla mnie też był rewelacyjny. Syfki, które do tej pory mi wyskakiwały już się nie pojawiają I jestem szęśliwa. Nie usunął mi jedynie zaskórniaków i blizn po syfkach, a może któraś z was zna jakiś dobry specyfik na ten problem???
Oprócz tego, że używałam AD to była też dieta. Pamiętajmy o tym bo niektórzy stosują rózne specyfiki, nie zminiając nic w swym jadłospisie. A często nawet zła dieta jeste przyczyną tych okropnych pryszczy.
Polecam Ci go z czystym sumieniem bo u mnie jako jedyny zdziałał cuda.
Judysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:58   #65
Judysia
Zadomowienie

I zapomniałam dodać, że ja już jakiś czas temu dostawiłam AD i nic mi nie wróciło. Jest świetny
A na blizny po syfkach coś dobrego znacie??? I na zaskórniaki.
Stary 2005-10-19, 12:10   #66
agatka-a
Zakorzenienie

a używacie jakiegoś blokera po AD?
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:14   #67
ewunia2
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Judysia
I zapomniałam dodać, że ja już jakiś czas temu dostawiłam AD i nic mi nie wróciło. Jest świetny
A na blizny po syfkach coś dobrego znacie??? I na zaskórniaki.

Wiesz AD na pewno także działa rozjaśniająco tylko należy uzbroić się w cierpliwość. Ale wnioskuję, że go odstawiłaś , więc może zastosuj inny kwas typowo na przebarwienia, ale z tego co wiem, to takie właściwości posiada Glyco tylko że to silny środek. Różnie skóra moze na niego zareagować, ja chwalę sobie go bardzo i nic złego sobie nie zrobiłam ale pewne wizażanki podrażnił. Może Lysanel??? Może maseczki z aspiryny??? Niestety trzeba czasu aby przebarwienia zbladły
ewunia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:15   #68
marysia602
Raczkowanie

Dzieku Judysia za informacje, bardzo sie ciesz ze po AD tradzik nie powraca
Ale jak dlugo go stosowalas i jak dlugo juz nie stosujesz?

I jeszcze jedno pytanie jaka diete stosowalas? nie pomyslalm o tym ze jedzenie ma wplyw na tradzik

pozdrawiam
marysia602 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:45   #69
Judysia
Zadomowienie

Mrysia zajrzyj tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=72605

Pozdrawiam
Stary 2005-10-19, 12:48   #70
ewunia2
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a używacie jakiegoś blokera po AD?

OBOWIĄZKOWO!!!!!!!!!!!!!! !!!
ewunia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:59   #71
Seagirl
Zadomowienie

.

Edytowane przez Seagirl
Czas edycji: 2005-10-27 o 22:58
Stary 2005-10-19, 17:55   #72
blue18
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Blokera?
Ja nie używam, a tym bardziej jesienią. Nigdy nie wychodzę z samym AD na dwór.
używam go tylko na noc, rano nakładam krem, co prawda ma tam jakis filtr chyba 15 ale to nie jest zaden bloker, normalny krem nawilżajacy, na to podkład, który tez ma jakieś filtry w składzie, puder w kulkach i wystarczy. Jakoś nic mi się nie stało.
no wlasnie.. ja tak samo. Zreszta ja to sie w ogole zle czuje z kremem w dzien na twarzy... no chyba, ze na plazy

i wlasciwie to korzystam z samego podkladu nawilzajacego chyba , ktory ma jakis tam filtr naturalny i mam nadzieje, ze mi to nie zaszkodzi... bo w sumie mamy jesien ,a slonca malo
Stary 2005-10-19, 18:18   #73
kamaO
Wtajemniczenie

Kobiety - aż ciarki przechodzą po lecach... Chcecie się pozbyć przebarwień, a lekceważycie filtry? Nawet to słabsze jesienno - zimowe słońce może na takiej odsłoniętej kwasem skórze zrobić gorsze play, niż podczas letniego opalania. Zastanówcie się co robicie... Co z tego, że Acne tylko na noc? Czy według was to znaczy, że za dnia skóra nie odczuwa żadnych skutków działania kremu? Tyle już było wątków na ten temat, że aż wstyd się przyznawać Pędem do apteki, bo będą z was biedroneczki A tu lanie na opamiętanie
Stary 2005-10-19, 18:31   #74
Sylwiasta
Zadomowienie

Oj, Kama, masz racje...ja juz nie mam sily po raz kolejny tlumaczyc ( a wszystko i tak jest w wyszukiwarce) wiec dodam tylko, ze na mnie AD swietnie dziala na te czarne zaskorniki i slady po pryszczach a na same pryszcze nie. Skonczylam pierwsza tubke i mam wrazenie, ze nastepuje jakis wysyp... odzywiam sie dobrze, o kremie z wysokim filtrem nie wspomne. Troszke moze wygladzil ale co mi po tym, skoro wyskakuja nowe!
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 19:06   #75
Judysia
Zadomowienie

Przyznam się, że o używaniu filtrów nie pomyślałam bo nie widziałam, że tak trzeba. Mam cerę mieszaną, nie znosze kremów bo po nich dostaje najczęściej też syfki i boje się używać. Więć może znacie jakiś dobry, który mnie ochroni od stania się biedronką???
Stary 2005-10-19, 19:19   #76
Sylwiasta
Zadomowienie

Przejrzyj recenzje na KWC (dzial "blokery UV"), wystaraj sie o probki, testuj. Zaden nie jest doskonaly ale niektore kremy z filtrem daja sie "oswoic"
A ze kwasy mozna stosowac tylko w polaczeniu z ochrona anty UV to nie wiedzialas, bo nawet sobie nie zadalas trudu, zeby zanim zaczniesz kuracje, przeczytac na ten temat artykuly na Wizazu albo poszukac w wyszukiwarce forum.
Wstyd.
Stary 2005-10-19, 19:57   #77
Judysia
Zadomowienie

Nie zadałam bo jeszcze nie znałam wizażu, i to nie wstyd czegoś nie wiedzieć. Każdemu się czasem coś takiego zdarzy pani wszechwiedząca
Stary 2005-10-19, 20:40   #78
Sylwiasta
Zadomowienie

Judysiu, nie dziw sie ani nie obrazaj (mimo, ze obrazasz mnie) - po prostu wiekszosc osob ma w nosie prosbe Zlosia widniejaca u gory kazdego dzialu Forum a mnie (i nie tlkyo mnie) irytuje juz odpowiadanie po raz setny na te same pytania, kiedy odpowiedz mozna znalezc zadajac sobie troche trudu.
Zanotuj sobie tylko te moja rade, na przyszlosc, w pamieci.
I czasem...ugryz w jezyk, Mloda Pudernico.
Stary 2005-10-19, 20:44   #79
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez Judysia
Nie zadałam bo jeszcze nie znałam wizażu, i to nie wstyd czegoś nie wiedzieć. Każdemu się czasem coś takiego zdarzy pani wszechwiedząca
Judysia! Jaka pani wszechwiedząca?! Sylwiasta jest jedną z tych najbardziej cierpliwych osób, które po milion razy odpowiadają na te same pytania odnośnie filtrów, kwasów czy olejków - od dawna podziwiam ją za opanowanie i cierpliwość, bo mi coraz częsciej puszczają nerwy. Po prostu nie mam siły ani ochoty odpowiadać na to samo pytanie, ktore padło wczoraj - są pewne tematy, ktore są wałkowane na okrągło - kwasy, filtry, wystarczy tylko przejrzeć ostatnie strony forum... że tej już nie wspomnę o tym jakże drobnym szczególe, że nasza wyszukiwarka forumowa nie gryzie! Nie jest wstydem nie wiedzieć czegoś. Wstydem jest niechęć do zadania sobie nieco trudu i wpisania do wyszukiwarki hasła "FILTRY"/"KWASY". Wstydem jest reagowanie w taki sposób jak Ty i takim tonem jak Twój do Sylwiastej, ktora jest jedną z najbardziej życzliwych dusz na tym forum. Nie dziwię się że ma dość pisana po raz 125 o tym samym.

Po prostu ręce mi opadły przy tym wątku naprawdę. Chciałabym się wypowiedzieć szerzej ale lepiej nie, bo muszę się gryźć w język, bo nie wypada, żeby moderator który ma świecić przykładem, uzywał nieparlamentarnego języka...

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 22:20   #80
Judysia
Zadomowienie

Pisałam, że zanim zaczęłam używać to nie było mnie tu, a potem jakoś nie wpadłam na to, że ma takie działani i że trzeba się zabezpieczyć bo niby skad??? Poprotu ja też grzecznie zpaytałam a ona odrazu, że wstyd bo nie szukałam a co miałam szukać skoro nie wiedziałam??? Nie uzywałam go długo i teraz zaczęłam znów. I ja tego wątku nie założyłam więc prosze się mnie nie czepiać, że czegoś nie szukam. Ja poprstu podzieliłam się uwagami z dziewczyną, która go założyła.
Nie chciałam obrazić Sylwiastej. Przepraszam.
Stary 2005-10-19, 22:26   #81
Sylwiasta
Zadomowienie

Nic nie szkodzi, na przyszlosc juz wiesz co robic
Stary 2005-10-19, 22:32   #82
Judysia
Zadomowienie

Ja zawsze korzystam z wyszukiwarek tylko ja nawet nie przepuszczałam, że stsując AD należy używać też czegoś co nas ochroni, więc nie bardzo miałam pojęcie o tym aby coś wpisać. Znam go od dawna i nie miałam potrzeby wyszukiwania czegoś o nim, aby się dowiedzieć, ale teraz wiem że jednak miałam. Wpisałam i dziękuję przed uchronieniem mnie od biedrnki.
Stary 2005-10-19, 22:50   #83
agatka-a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Kobiety - aż ciarki przechodzą po lecach... Chcecie się pozbyć przebarwień, a lekceważycie filtry? Nawet to słabsze jesienno - zimowe słońce może na takiej odsłoniętej kwasem skórze zrobić gorsze play, niż podczas letniego opalania. Zastanówcie się co robicie... Co z tego, że Acne tylko na noc? Czy według was to znaczy, że za dnia skóra nie odczuwa żadnych skutków działania kremu? Tyle już było wątków na ten temat, że aż wstyd się przyznawać Pędem do apteki, bo będą z was biedroneczki A tu lanie na opamiętanie
dlatego właśnie spytałam, bo się zastanaiwałam czy AD jest na tyle silny by wymagał blokera
teraz już wiem i dziekuje
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:07   #84
kamaO
Wtajemniczenie

Proszę bardzo
Stary 2005-10-20, 10:52   #85
Seagirl
Zadomowienie

Dot.: ACNE DERM wogole pomaga????

.

Edytowane przez Seagirl
Czas edycji: 2005-10-27 o 22:59
Stary 2005-10-20, 11:06   #86
Seagirl
Zadomowienie

.

Edytowane przez Seagirl
Czas edycji: 2005-10-27 o 23:00
Stary 2005-10-20, 12:18   #87
kamaO
Wtajemniczenie

Proponuję lekturę biochemii urody... Filtr filtrowi nierówny. Jak długo utrzymują się na skórze te które nakłądasz ze zwykłym kremem i makijażem? Godzinę, dwie? Może trzy. Poza tym nakładasz je cienką warstwą. Latem kwasów nie powinno się wcale stosować - za ostre słońce, dlatego te kuracje robi się jesienią... Jeśli nie przekonują cię nasze wypowiedzi, to rób jak chcesz, a za parę lat okaże sie kto miał rację
Stary 2005-10-20, 12:42   #88
Seagirl
Zadomowienie

.

Edytowane przez Seagirl
Czas edycji: 2005-10-27 o 23:00
Stary 2005-10-20, 14:43   #89
blue18
Raczkowanie

A ja sie zgadzam z Seagirl... no bo powiedzcie mi w takim razie czemu naprawde na ulotce nie jest nic o filtrach??? troche to dziwne...
a poza tym, jak tak jak seagirl tez praktycznie przez caly dzien jestem w pomieszczeniu , bo chodze do szkoly jeszcze rano jak wychodze slonca nie ma, a jak wracam to takie , ale slaabiutkie naprawde. A ja zle znosze sam krem, a co dopiero jakis bloker =/ nienawidze sie swiecic, a po tym wlasnie tak jest
Stary 2005-10-20, 14:51   #90
Sylwiasta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blue18
A ja sie zgadzam z Seagirl... no bo powiedzcie mi w takim razie czemu naprawde na ulotce nie jest nic o filtrach??? troche to dziwne...
Wydaje mi sie, ze jest to spowodowane tym, ze preparaty z kwasem azelainowym byly wydawane kiedys tylko z przepisu lekarza. Dobrze wyszkolony dermatolog informowal wtedy pacjentke co i jak i jak sie chronic dodatkowo (moj dermatolog mnie informowal o tym nawet i bez przepisywania kwasow).

Nie chcesz stosowac filtrow, to ich nie stosuj. Po co cala dyskusja.
Nie chce juz mi sie co chwila odpisywac po raz setny na posty "Jak sie mam pozbyc tych przebarwien/tych brazowych plamek" etc.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości