Garnier 100% kolor nowa farba - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-05, 09:40   #271
Zmijka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Garnier 100% color

Cytat:
Napisane przez zyrafka85 Pokaż wiadomość
Czy nikt mi nie doradzi co mam zrobic?? ja juz patrzec na siebie nie moge!!!!
Najlepiej to sciąć, ale wiadomo, że to trudno.
A próbowalas płukanki? Ziołowe np?
Zmijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 14:30   #272
olja19
Przyczajenie

Angry Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

szamponetki za 3 złote dłużej trzymają na włosach niż garnier.tydzień temu pofarbowałam sobie włosy szatynem opalizującym.kolor był śliczny(w pierwszym dniu).po tygodniu kolor sie ''sprał'' całkowicie. znowu musze farbować:/ nie polecam 100% color-to nie tylko moja opinia ale i moich koleżanek.
olja19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 17:04   #273
zyrafka85
Przyczajenie

GG do zyrafka85

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Najlepiej to sciąć, ale wiadomo, że to trudno.
A próbowalas płukanki? Ziołowe np?
Zadnych plukanek nie probowalam....a wlosy mam juz obciete do ramion a na krotsze si enei odwaze..bo nawet mi nie pasuja.Wlosow nie mam az tak zniszczonych...ogolnie ja co drugi dzien myje wlosy bo starsznie mi sie przetluszczaja Teraz to bym tylko chciala pofarbowac wlosy na ciemny kolor zeby nie bylo widac tego refleksu rudzizny i jeszcze tej poswiaty zielonego (tak mi sie robi po ciemnym blondzie)...myslalam wlasnie o "glebokim szatynie" z Garniera.I chce dac im odpoczac zeby odrosly tylko nie wiem czy ta farba mi pokryje ta rudosc...
zyrafka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 19:01   #274
Zmijka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez zyrafka85 Pokaż wiadomość
Zadnych plukanek nie probowalam....a wlosy mam juz obciete do ramion a na krotsze si enei odwaze..bo nawet mi nie pasuja.Wlosow nie mam az tak zniszczonych...ogolnie ja co drugi dzien myje wlosy bo starsznie mi sie przetluszczaja Teraz to bym tylko chciala pofarbowac wlosy na ciemny kolor zeby nie bylo widac tego refleksu rudzizny i jeszcze tej poswiaty zielonego (tak mi sie robi po ciemnym blondzie)...myslalam wlasnie o "glebokim szatynie" z Garniera.I chce dac im odpoczac zeby odrosly tylko nie wiem czy ta farba mi pokryje ta rudosc...
poczytaj o ziołowych płukankach na Wizażu
to na pewno lepiej wyjdzie to Twoim włosom niż kolejne farbowanie, a z tego co czytałam na Wizazu, to właśnie można się pozbyć tego rudego połysku.
Zmijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 11:20   #275
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

dziewcyzny kurcze i nie iwem co mam zorbic :|
kupilam wczoraj sobie farbe oodecieniu 512 szatyn opalizujacy bo chce sobie zorbic pasemka na moich blond wlosach farbowanych farba tzn chodzi o to ze nie uzywalam rozjasniaczy tylko farby choc tez wiem ze taki kolor musi sie rozjasnic, ale ponoc mniej subastancji szkodliwych zawieraja niz rozjasniacz.
W kazdym bądż razie chcialam sie zpaytac czy ktoras z was robila sobie pasemka na blond włosach badz farbowala je cale aby zmienic kolor z jasnych na ciemne ? chcialam sie pzaytac czy to w ogole pokrylo i sie trzymalo na glowie ?
pozdrawiam

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 11:26   #276
Agata*86
Przyczajenie

Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Ja farbowałam włosy własnie OPALIZUJĄCYM SZATYNEM i wyszło bardzo fajnie. Niemal identycznie jak na opakowaniu.
Napisałam "niemal identycznie" bo od zawsze farbuję włosy ciepłymi odcieniami brązu dlatego połysk widać jeszcze "ciepły".
A to, że się szybko spiera to prawda Ale mi się każda farba szybko spiera, więc sama już nie wiem czy to takie włosy mam, czy po prostu nie trafiłam jeszcze na naprawdę dobrą i trwałą farbę...
Ja własnie sie zastanawiam czy zafarbowac sobie kolorkiem SZATYN OPALIZUJĄCY. Mam teraz brazowe włosy. Boje sie ze za Ciemne wyjdzie.
Agata*86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 17:23   #277
Ewcia17
Raczkowanie

Mam pytanie czy wydzie taki kolorek jak jest na tej farbie Garnier Nutrisse Odżywcza farba koloryzująca 80 - Jasny Naturalny Blond na rudych wlosach?Jak nie to znacie jakas farbe zeby wyszedl taki kolor?Prosze o pomoc
Ewcia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 21:28   #278
kami005
Przyczajenie

Ja wczoraj położyłam farbe garnier 512-szatyn opalizujący i jestem zadowolona z koloru jaki wyszedł A musiałam bo kupiłam szamponetke z palette czekoladowy brąz a wyszedł rudy i absolutnie niczym nie mogłam tego zmyć a garnier doskonale pokrył te rudości, tylko mam nadzieje że nie będzie sie zmywać tak szybko jak tu wszyscy piszą i że nie będzie się zmywać do rudego koloru!!
kami005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 23:29   #279
DuchowoMocna
Przyczajenie

GG do DuchowoMocna Send a message via Skype™ to DuchowoMocna

Ja już skorzystałam jakieś 3 miesiące temu z tej farbki. Mianowicie kupiłam odcień czaarny...najczarniejszy jaki był :P. Został użyty na blond balejaż... na początku wszystko ładnie cacy kolor piękny nom tylko, że z czasem ta farba sie strasznie wypłukiwuje... no cóż... i teraz mam fajny brąz kolorek (pod światłem) wpadający w miedziany(?)... także nie spodziewajcie się długiej żywotności koloru. )
Stary 2007-08-20, 20:03   #280
sylwia18
Zakorzenienie

dziewczyny a czy któraś z Was używała miedzianej czerwieni? http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/products_haircolor.aspx?t pcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HA IRCOLOR^100_COLOR^100_COL OR_DISCOVER&prdcode=P5100 1&varcode=3600540506955
pofarbowałam dzisiaj blond włosy farbą loreala orzech laskowy i wyszły okropnie rażąco rude kombinuję czym je tu pokryć...
Stary 2007-08-26, 22:47   #281
karmen20
Rozeznanie

GG do karmen20

Ja dziś kupiłam farbe Garnier "szatyn opalizujący" i jestem ciekawa co wyjdzie z tego... kiedys farbowalam 2 razy farba Joanny - Palona kawa.... zachwycona bylam z tego koloru bardzo ciemny super brąz, ale jednak musiałam zrezygnować , bo jak wiecie badz też nie Farby _joanny_ bardzo niszcza wlosy!!;/ a ostatnio farbowalam glebokim mahoniowym szatynem z Garniera i musze przyznac ze wsszytsko bylo okey, tylko ze jednak ten pobłysk rudości niestety;/ siepojawił , gdy farba się zmywała....mam nadziej ze w przypadku "512-tki" bedzie inaczej.......
karmen20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:23   #282
ALICE11
Raczkowanie

czy ktoras z was farbowala ta farba Garnier Nutrisse Odżywcza farba koloryzująca 73 - Złoty Blond
ALICE11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 18:31   #283
summerlove01
Raczkowanie

Prosze o opinie dotyczace odcienia 101 ultrajasny popielaty blond,
"Jeżeli szukasz Domu, a znajdujesz Piaszczysty Dołek, zacznij szukać Dołka. W ten sposób będziesz pewien, że Dołka więcej nie znajdziesz. Natomiast znajdziesz wtedy być może coś, czego wcale nie szukasz, i może to będzie właśnie to, czego szukasz naprawdę..."
summerlove01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:35   #284
aneta_live
Raczkowanie

GG do aneta_live

Ultrajasny popielaty blond to bardzo ładny kolorek o chłodnym odcieniu. Ja naturalnie jestem średnią/jasną blondynką więc mi kolor wyszedł w porządku aczkolwiek nie tak jasny jak na opakowaniu :P
aneta_live jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:06   #285
summerlove01
Raczkowanie

a moglabys pokaza zdjecie Twoich włosów?
"Jeżeli szukasz Domu, a znajdujesz Piaszczysty Dołek, zacznij szukać Dołka. W ten sposób będziesz pewien, że Dołka więcej nie znajdziesz. Natomiast znajdziesz wtedy być może coś, czego wcale nie szukasz, i może to będzie właśnie to, czego szukasz naprawdę..."
summerlove01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 07:50   #286
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Nie polecam tej farby.
Ponad pol roku temu farbowalam kasztanem opalizujacym i obecnie mam rude wlosy- maksymalnie rude wlosy-tak sie sprala z kasztana do rudego

Czekam az odrosna i obcinam bo to tragicznie wyglada

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 08:56   #287
aneta_live
Raczkowanie

GG do aneta_live

Cytat:
Napisane przez summerlove01 Pokaż wiadomość
a moglabys pokaza zdjecie Twoich włosów?
Ja farbowałam włosy chyba 2 lata temu (kładłam ją na już farbowane włosy) i niestety nie znalazłam zdjęcia z tym kolorem :/
Stary 2007-09-20, 11:06   #288
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Ja miałam raz ciemny fiolet bodajze a raz czerń- w moim wypadku spłukała się po tygodniu.
kleopatre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:32   #289
wampirek6
Raczkowanie

Farby nie polecam , malowałam nią jakieś pół roku temu włoski , chyba opalizujący szatyn czy jakoś tak , wyszło tragicznie. a teraz to już ruda jestem , kolor sprał się niesamowicie szybko ogólnie odradzam, przynajmniej mi nie pasuję

Edytowane przez wampirek6
Czas edycji: 2016-09-18 o 15:20
wampirek6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:53   #290
syntagma
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

u mnie też spłukała się ta farba jak szampon koloryzujący
Stary 2007-09-20, 13:44   #291
aneta_live
Raczkowanie

GG do aneta_live

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja miałam raz ciemny fiolet bodajze a raz czerń- w moim wypadku spłukała się po tygodniu.
Właśnie, właśnie, jeśli chodzi o spłukiwanie to faktycznie wypłukuje się w tempie błyskawicznym.
Stary 2007-09-22, 22:06   #292
annasuwalska
Raczkowanie

Witam. Od kilku miesięcy farbuję włosy jasnym opalizującym blondem Garniera i w zasadzie jestem bardzo zadowolona. Jednak jest pewien mankament-zaraz po farbowaniu kolor nie jest zachwycający:szarawy z lekkim odcieniem śliwkowego.Ale po 2-3 myciach zachwyca nie tylko mnie ,ale i wielu znajomych. Zdarzało mi się,że obce kobiety zaczepiały mnie w sklepie i pytały jaką farbę stosuję. Nakładam ją co 8 tygodni.
Reasumując, chyba jest warta polecenia
annasuwalska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 09:36   #293
no.:502068917013
Raczkowanie

GG do no.:502068917013

Podpisuję się obiema rączkami pod poprzedniczką

Farbuję włosy na odcienie blond już ok. 2 lata, od początku sama w domu. Mój naturalny odcień to ciemny blond (z dużą dozą czerwonego pigmentu, po rozjaśnianiu wychodzą bardziej żółte, a po nałożeniu samej farby wpadają mocno w żółtawo-rudy).

Zaczynałam od farb Loreala, jednak nie było dla mnie dobre. Potem wypróbowałam całą gamę Garniera, a od roku stosuję farby 100% color i polecam je.

Na pytanie, czy niszczą włosy ciężko mi odpowiedzieć. Wiadomo, że po rozjaśnianiu muszę stosować odżywki i maseczki po każdym myciu. Natomiast zawsze miałam grube i gęste włosy, i ich objętość zmalała może o 1/4 (po tych dwóch latach) czego tak naprawdę nie widać, a od pewnego momentu ich stan jest taki sam (lekko przesuszone, i kruche, dlatego bez odżywek ani rusz).

Najpierw stosowałam odcień 101. Tuż po farbowaniu widać było różnicę (wcześniej farbowane włosy wychodziły szarawe, te zaraz po rozjaśnianiu miały odcień jak pani z okładki) jednak po ok 2 myciach kolor wyrównywał się i zostawał śliczny jasny blondzik w chłodnym (ale bardziej beżowym niż szarym odcieniu).

Aktualnie stosuję farbę 823 i jestem jeszcze bardziej zadowolona. Kolor jest co prawda trochę inny (jaśniejszy, o dziwo) niż na opakowaniu, ale ma śliczny odcień (blond, dość jasny, jakby z lekko różowawo - śliwkowym połyskiem). Niestety, również zaraz po farbowaniu dzieje się to, co u poprzedniczki. Włosy wychodzą trochę bardziej śliwkowo - szarawe, co szybko schodzi po ok 2 myciach i zostaje śliczny, nietuzinkowy kolor.

Całkiem nieźle działają rady, które zamieścili na opakowaniu (zmoczenie wcześniej farbowanych włosów).

Farbę polecam, choć trzeba mieć na uwadze, że nigdy w domowych warunkach nie możemy być 100% pewni koloru, dlatego (farba nie jest droga), najlepiej spróbować najpierw na niewielkim paśmie, gdzieś u spodu włosów.

Pozdrawiam,

Julita
no.:502068917013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 20:14   #294
monstar
Przyczajenie

GG do monstar Wyślij wiadomość przez MSN do monstar

mam taki dosyć poważny dylemacik, od jakichś 2 lat zastanawiam się nad ufarbowaniem włosów na bardzo jasny blond(taki jak gwen stefani). Problem tkwi w tym, że mam ciemną oprawę oka, piegi i ogólnie śniadą cerę a mój naturalny kolor to bardzo ciemny brąz, pomóżcie!
monstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 21:20   #295
black_sun
Rozeznanie

witam
przyznaję się że całego wątku nie dałam rady przeczytać, przejrzałam za pomocą wyszukiwarki
prosiłabym o opinie te z was, które uzywał odciebni GŁĘBOKI SZATYN i JASNY OPALIZUJĄCY SZATYN. waham się między nimi bowiem
chcę uzyskać dość ciemny brązik, nie bardzo zimny ale nie rudy, taki w tonacji powiedzmy.. naturalnej nie chcę, żeby wyszły czarne i dlatego boję się głębokiego szatyna, ale też jasnego opalizującego szatyna boję się że wyjdzie za jasny [ostatnio farbowałam belle color jasny szatyn i.. moje mysie szaro blond odrosty rozjaśniłą ta farba.. mini odrościki są ciemniejsze a ja chcę przyciemnić ]
jak te farbki wychodzą.. ? widziałam zdjęcia tutaj zdaje się że głębokiego szatyna i kolorek był ładny.. bardzo ładny.. i ponoć jest dość ciepły??? to byłby plus.. ciepły ale NIE rudy

a może zmieszać te farby? i tak kupię dwie sztuki

pozdrawiam i będę wdzięczna za każdą opinię..
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 18:15   #296
black_sun
Rozeznanie

up
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 13:20   #297
wantxme
Wtajemniczenie

dziewczyny czy po tej farbie wypadają włosy?? ja mam taki problem użyłam kiedyś farby taniej(mój błąd!) z naturii czy natury...sama nie wiem jak sie już nazywała:/ i od tej pory strasznie mi wypadają włosy...raz mniej a raz to masakra po prostu...! powiedzcie mi czy jak się zafarbuje na blond (Ultra jasny popielaty blond) to będzie gorzej? a muszę zafarbować bo kolor brązowy mi zszedł i został blond rudy:/:/ nie wiem co robić zupełnie!! to jest tragedia... aha i czy mi ładnie pokryje ten mój niewdzięczny kolor? proszę o pomoc!
wantxme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 14:04   #298
giovanna91
Przyczajenie

A ja sobie zafarbowałam wczoraj Garnierem. Teoretycznie miał być kasztanowy... a wyszedł bordo! O_o Czy to sie wogóle spłucze? wolałabym żeby mi sie spłukał i zrobił taki jaki ma być, ale nie chce rudego!!!!! przedtem miałam blond...
giovanna91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:48   #299
Avarice
Raczkowanie

A farbowała któraś Czerwoną miedzią (746) z koloru sztynka-ciemna sztynka? Ładnie wyszło? Kusi mnie właśnie żeby spróbować się tak farbnąć, ale wolałabym najpierw usłyszeć opinię na temat konkrenie tego koloru.

Edit: Giovanna, to całkiem możliwe że wyszedł ci taki kolor. Trudno przeskoczyć z blądu w brąz za pomocą nieprofesjonalnej farby i to samemu. Moja koleżanka tak kiedyś spróbowała i też wyszedł jej rudy. Ja na twoim miejscu poczekałabym i na kilka tygodni(2-3) spróbowała jeszcze raz przefarbować.
Avarice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 22:30   #300
melisa86
Raczkowanie

ja kupiłam szatyn opalizujący 512- i zobaczymy co wyjdziez farbowania- widze tu po niektorych ze porposty tak opisuja tą farbe niewiarygodnie ze poprostu masakra- a tak naprawde to mysle ze sa to ludzie -a raczej konkurencja. moja siostra farbowala garnierem byla bardzo zadowolona- od inych slyszlam ze tez jest bardzo dobra. dlatego tez ja kupilam ai nie opowiadajcie bzdur ze loreal np jest lepszy - no ok moze byc ale napewno garnier nie jest do bani a wiecie dlaczego? bo tak naprawde to garniera prowadzi firma loreal wiec nie mogą sobie pozwolić na jakies badziewie. a ci ktozry pisza ze farba jest beznadzieja itd. to mysle ze nie znaja sie na farbowaniuai wiadomo z jak ktos ma platynowy blond to kolor nie wyjdzie taki sam jak na opakowaniu jezeli np chca piekna czekoladę lub cos innego- włos jest przyzwyczajony wiec trzeba troche czasu zeby kolor byl naprawde ladny i napewno trzeba kilka razy zafarbowac włosy- nawet u fryzjerki wam nikt nie zagwarantuje takiego koloru jak chcecie a poza tym tak samo farby w salonach fryzjerskich schodza czasami po paru myciach- to wszystko zalezy od włosa.
ehhhh napisalam sie ale mam nadzieje ze niektorym troche do rozumków wpiłam racji

pozdrawiam was wszystkie
melisa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości