Garnier 100% kolor nowa farba - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-28, 16:40   #331
halszkabronstein
Przyczajenie

Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Kusi mnie odcień 102 Garnier 100% color. Czy któraś z Was może mogłaby zamieścić zdjęcie po farbowaniu tym odcieniem? Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuje.
halszkabronstein jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 16:55   #332
201610310857
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez halszkabronstein Pokaż wiadomość
Kusi mnie odcień 102 Garnier 100% color. Czy któraś z Was może mogłaby zamieścić zdjęcie po farbowaniu tym odcieniem? Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuje.
Ja stosuję 'czerwoną miedź' Nie widzę rożnicy pomiędzy tą farbą, a Loreal Preference Mango. Garnier trzyma się tak samo długo, tak samo też niszczą włosy. Jestem z niej zadowolona
201610310857 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 09:29   #333
halszkabronstein
Przyczajenie

Ale może ktoś stosował konkretnie odcień 102 czyli Ultrajasny opalizujący blond, którego ja bym chciała użyć w najbliższym czasie? Pozdrawiam wszystkich.
halszkabronstein jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 09:39   #334
izuljanka
Zadomowienie

hej, myśle nad zmiana koloru włosków, mam nijaki brąz czy blond mysi,2 razy w zyciu farbowalam ale juz dawno po odrostach i to co mam na głowie to naturalny kolor,poradźcie czy ten garnier color naturals 701 wyjdzie,(nie znam sie na rozjasnianiu ogólnie farbowaniu),chciałabym kolorek nie odbiegający za bardzo od naturalnego (chce dodac głebi),nie wiem czy ten bedzie pasować?,zdj 3 to włoski jeszszce nie tak bardzo zniszczone prostowaniem
izuljanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:51   #335
201610310857
Konto usunięte

Ta farba, 701 nie złapie na Twoich włosach chyba, bo są one ciemniejsze. Ja proponowałabym ciemniejszy brąz albo zostanie przy naturalnym, bo bardzo ładny!
Stary 2009-12-24, 19:16   #336
ankja
Przyczajenie

Witam Drogie Wizażanki Jestem świerzo po farbowaniu farbą z garniera 100% color i powiem wam, że jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z uzyskanego odcienia włosów Wybrałam jasny (jakiś tam) brąz ( na opakowaniu jest Pani w loczkach). Nie powiedziałabym, że ten brąz jest jasny... Jest średni, ale chyba tego szukałam!!!!!
ankja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:40   #337
Funiak
Rozeznanie

Hej laski, mam pytanie, dzisiaj kupiłam sobie 100% color w odcieniu " GŁĘBOKI SZATYN " 401, ale jak tak czytam niektore wypowiedzi to troche sie "zaniepokoilam" poniewaz niektorym wychodzi czarny a niektorym brazowo-rudy, ktorego bardzo bym chciala uniknac bo mam ciemna oprawe oczu i z doswiadczenia wiem, ze wszystkie kolory z rudawymi refleksami wychodza u mnie bardzo ekhm niekorzystnie :P tak wiec jesli ktos mogl by mi doradzic, czy na moich farbowanych juz wczesniej wlosach ta farba wyjdzie mi na taki ciemniejszy chlodny kolorek? Z gory dziekuje za odp : )

moj aktualny kolor
Funiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 10:11   #338
Funiak
Rozeznanie

bump bump!

bardzo zalezy mi na jakiejs opinii bo dzisiaj mialam w planach sie przefarbowac : )
Funiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 22:57   #339
lilia23
Raczkowanie

mam pytanie ;p mam farbowane na czarno wlosy farbowalam jakis miesiac temu farba z naturii i musze powiedziec ze kolor sie trzyma dziwne ze nie blaknie;p ale chcialabym rozjasnic troche wlosy zeby byly takie ciemny braz i czy jak uzyje szatyn opalenizujacy 512 to coos z tego wyjdzie ? prosze o odp

lilia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 12:03   #340
201610310857
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
mam pytanie ;p mam farbowane na czarno wlosy farbowalam jakis miesiac temu farba z naturii i musze powiedziec ze kolor sie trzyma dziwne ze nie blaknie;p ale chcialabym rozjasnic troche wlosy zeby byly takie ciemny braz i czy jak uzyje szatyn opalenizujacy 512 to coos z tego wyjdzie ? prosze o odp

nie złapie.
Stary 2010-01-22, 14:00   #341
lilia23
Raczkowanie

kurde szkoda bo juz totalnie nie wiem co robic a chcialam je rozjasnic a na fryzjera kasy nie mam a rozjasniacza nie uzyje bo sie naczytalam samych zlych rzeczy o tym;p
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 00:06   #342
rzyrafka
Zakorzenienie

Podbijam, parę lat temu farbowałam kolorem 823 jasny opalizujący blond, wyszedł mi śliczny blondzik z ledwie widocznym różowawym połyskiem i chciałam do niego wrócić ale już nie ma tego kolorku w palecie z obecnych najbardziej zbliżony będzie wg mnie 801 jasny blond ale chyba nie będzie już miał takiego odcienia? Poradźcie jeśli miałyście 801 albo cokolwiek innego co da mi efekt jak po 823
mój kolorek po 823 kiedyś:
tu stare kolory: http://pl.garnier100color.com/_pl/_p...olor/index.htm
tu nowe: www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^1 00_COLOR^100_COLOR_DISCOV ER&prdcode=P51001&varcode =801801801801&back=1

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2010-03-09 o 00:09
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 09:42   #343
anusiak_007
Przyczajenie

Chciałabym wam opisać moją przygodę z farbowaniem,a a mianowicie:
mój wyjściowy naturalny kolor włosów to miodowy , karmelowy blond rozjaśniany wiele lat przez słonko .Włosy mam na szczęście nadal do połowy pleców. Zawsze ludzie pytali się czy mam farbowane bo taki ładny kolor, ale niestety po 25 latach tego samego postanowiłąm zrobić sobie blond balejaż u fryzjera oczywiście. No i mialam na glowie piękny kolor blond ,lecz niestety nie dla mnie bo wyglądalam bardzo blado poprostu za jasno. Poczekałam 1,5 miesiąca i poszłam do fryzjerki by zafarbowała mi włosy na kolor maxymalnie zbliżony do moich 1,5 cm odrostów. Tak wiec po 3 godzinach miałam na głowie bardzo ale to bardzo ciemny brąz z delikatną poświatą rudego. a miał być złocisty blond z dodatkiem ciemnego blondu dokładnie kolory z farb matrixa-socolor dużo 7G (z Gold)+malutko 8N (z Natural) tak dla porównania mój naturalny kolor włosów był tak miej więcej coś pomiędzy 7 a 8 G. No i niewiadomo czemu wyszły bardzo ciemne pani fryzjerka powiedziała że kolor będzie się wypłukiwał. No więc nieświadoma wyszłam z przekonaniem że wypłucze się do karmelka. Minął tydzień a kolor jedynie wyblakł i po przewertowaniu forum znalazłam sposób na wypłukiwanie- szampon przeciwłupiezowy. niestety farba zbyt ciemna wzięło minimalnie jasniejszy brąz:-( no i postanowiłam kupić rozjaśniacz z joanny 12% niestety wyszła marchewa normalnie tak ognistego rudzielca jeszcze w życiu nie widziałam niejedna rudowłosa dała by sie zabić za ten kolor, a ja rozpacz poprostu ryczałam spodziewałam się bardziej żółtka, kurczaka ale nie marchewki. Natychmiast mój kochany brat kupił mi następny rozjasniacz też joanny i też 12%. myślałam że mi włosy odpadną poprostu przestałam czuć skóre na głowie, no ale wyszły przynajmniej rudo kurczakowate. No i zaraz na to coś położyłam dwie farby Garnier 100% Color 701 -Ciemny Blond. Dwie ze względu na długość włosów. Wyszedł jasny brąz, ale rudość wybijała mi zwłaszcza przy skórze. no i tak odczekałam tydzień w tym czasie kolor bardzo się wypłukał do średniego blądu ale bardzo wychodził rudy. Tak więc jeszcze raz zakupiłam Garniera ale tym razem jedną 701 a drugą 801- jasny blond. Połowe 701 połozylam na same odrosty potrzymalam z 10 minut i zmyłam, a potem reszte 701 zmieszałam z 801 i na cale włosy. Kolor wyszedł jednolity ale troszkę ciemny. A teraz na zakończenie kolor wypłukał mi się tak, że nie mam już rudości, a piękny średni karmelkowy blond poprostu minimalnie ciemniejszy niz moje naturalne:lov e: no i mam nadal włosy do połowy pleców tylko końcówki się zniszczyły to je podcięłam ale pomocne okazaly się maski z fructisa i maska mleczno- miodowa fryzjerskaduże ilości. Tak więc jeżeli kolor nadal będzie się wypłukiwał to położe na nie tylko kolor 801 ale tak na 15 minut. Na razie jest O.K. i tyle ku przestrodze. powodzenia w farbowaniu w domu. Polecam farbe garniera jest super jak dla mnieZałącznik 2974803

Załącznik 2974804

Załącznik 2974805

Załącznik 2974806
anusiak_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:32   #344
dynahh
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Witam was. Chciałabym podzielić się z wami moimi wrażeniami po użyciu garnier 100% color- głęboki szatyn. Farbę kładłam na włosy farbowane ale wypłowiałe w kolrze coś pomiędzy wypłukanym brązem a rudym. Kolor na włosach był nierówny góra była bardziej ruda zaś dół bardziej brązowy. Farba ładnie pokryła włosy. Żadnych rudych refleksów. Są jednolite i co ważne błyszczące,choć to może zasługa płynnego jedwabiu generalnie bardzo polecam
dynahh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:49   #345
paaulinkaa922
Przyczajenie

GG do paaulinkaa922

witam.
piszę, bo nie jestem pewna czy farbowac włoski.
miałam farbowane włosy u fryzjera farba o nazwie "braz" i naprawde byly brazowe, nie czarne. jednak stwierdzilam ze szkoda mi pieniedzy zeby co miesiac farbowac wloski u fryzjera.
zdecydowalam sie na safirę kolor 4,0 drzewo hebanowe. po pierwszym farbowaniu byly duzo ciemniejsze ale nie czarne, jednak obecnie bo jakis 4 farbowaniach mam juz praktynie czarne włosy, z leciutką poświata rudego ( głownie przy swietle sztucznym lub padajacym przesz szybę).
Kupiłam farbę 415 głęboki mahoniowy szatyn i chcialabym sie dowiedziec czy chociaz troszkę po niej bedę miala rude refleksy, bo mam dosyc tych czarnych włosów?
paaulinkaa922 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:23   #346
fryz5
Zakorzenienie

kup złocistomiedziany blond, albo czerwoną miedź, jeśli masz ciemny brąz o ciepłym połysku to któraś z tych farb nada Ci bardzo ciepłej poświaty, ale jak masz odrosty to uwazaj bo mzoe Ci rozjaśnić odrosty na marchewke.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 14:51   #347
pati100larz
Raczkowanie

GG do pati100larz
Garnier 743, 746 a miedziany brąz?

Witam Drogie Wizażanki
Mam taki problem: Bardzo podoba mi się kolor miedzianego brąziku (chyba każdy wie, jak wygląda, bardzo ciepły jasny brąz, rudawy, ale nie marchewka:/ )
Kilkanascie tygodni temu farbowałam się farbą Palette deluxe 667 Miedziany Mahoń, kolor był ok jakieś półtora miesiaca po farbowaniu, ale na samym początku wyszedł koszmarny mahoń, strasznie ciemny :/ teraz już się sprał prawie całkeim i mam włosy rozjaśnione o jakieś 2 tony, na całej gługości jest to hmmm bardzo ciemny blond wpadający w karmelm, z lekko rudym reflexem (pozostałość po Palette).

No i mam dylemat, jakiej farby użyć, żeby uzyskać jasny rudy brąz? Wolę, żeby był bardziej zbliżony do pomarańczoego niż czerwonego.

1. Czy farba Garnier miedziany blond 743 da mi efekt marchewki?
Jak długo utrzyma się na rozjasnianych włosach?

2. Albo farba Garnier 746 Miedziana Czerwień, czy wyjdzie mi na głowie cegła? :/

3. Jeśli nie mam użyć zadnej z powyższych, to jakiej?
Będę Wam ogromnie wdzięczna za odpowiedź
pati100larz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 19:00   #348
fryz5
Zakorzenienie

743 wyjdzie marchewka 746 wyjdzie cegła bo pierwszy ma odcień miedziano zlocisty wiec nie ma tak czerwieni, a drugi odcień wyjdzie czerwony bo ma odcien miedziano czerwony
Stary 2010-05-29, 15:14   #349
karline
Przyczajenie

dziewczyny strzeżcie się tej farby... ;/ pofarbowałam się na ultrajasny popielaty blond... ekhm, wyglądam jak stara babcia, włosy są fioletowo-siwe ! kolor na opakowaniu i próbniku piękny! a w rzeczywistości dramat ! patrzcie na załączone zdjęcie.
a zresztą nie zamierzam tego tak zostawić, bo to nie pierwszy przypał z farbami garniera.
karline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:00   #350
fryz5
Zakorzenienie

bardzo ładny prawie biały a na jaki kładłaś?
Stary 2010-05-31, 09:57   #351
karline
Przyczajenie

moze na zdjęciu nie widać, ale włosy są biało-fioletowe ;/ dziś na szczęście do fryzjera, mam nadzieje ze wróce do normalność, bo już mam dość łażenia z chustką na głowie. kładłam na jasny złoty blond... może moje włosy były za jasne. ale nigdy z czymś takim nie spotkałam ...
karline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 23:37   #352
lutka21
Raczkowanie

...buu... przykro mi jest... od roku farbowalam wlosy castingami loreala az doszlam do czarnego... w lutym sciagnelam ten czarny do pomaranczowego i polozylam jasny brąż wyszedl ciemny bardzo ladny kolor pozniej polozylam mrozny kasztan ale tez wyszedl ciemny braz z poswiata czerwona... mialam juz 2 cm odrost (moje naturalne wlosy sa koloru ciemny blond jasny braz -SZARY) i splukanego castinga do brazu i kupilam farbe garnier 100% color GŁĘBOKI MAHONIOWY SZATYN... na opakowaniu piekny!!! wlasnie siedzez recznikiem na glowie po farbowaniu... farbe trzymalam krocej 20min ze wzgledu na dosc zniszczone wlosy... najpier polozylam na odrost 10 min i na reszte drugie 10 min czyli odrost farbowal sie 20mina reszta 10.... po splukaniu i umyciu wlosow szamponem ze wzgledu na pofarbowana skore wokol wlosow i sztywny koltun z kłakow i nalozeniu odzywki wlosy mieciutkie i lsniace skora wokol wlosow czysta bez zbytniego szorowania... aALE....... odrost piękny braz glęboki taka czekoladka prawdziwa... a reszta wlosow CZARNA ;( co teraz???? ;(

lutka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:28   #353
mon55
Przyczajenie

Ja jestem załamana po użyciu Garniera 743, moj poprzedni kolor to morelowy blond z Loreala chcialam zeby wlosy byly rude, marchewkowe a wyszedl czerwony z marchewkowymi refleksami totalna porazka
Jak myslicie ktora farba przywroce swoim wlosom jasny rudo-blond kolor? Bo marchewke chyba sobie daruje..
Pozdrawiam!
mon55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:12   #354
fryz5
Zakorzenienie

zmyje sie, będzie co raz ładniejszy
Stary 2010-11-25, 09:07   #355
Ni3zapominajka
Przyczajenie

Hej, czy ktoras z Was uzwala koloru 801 - jasny blond??
Wg mnie ta nazwa nie pasuje do niego, bo na opakowaniu i paletce wyglada na taki sredni blond i wlasnie taki chcialabym uzyskac.
przechodzilam z rosjasnionych wlosow (nie rozjasniaczem tylko farba u fryzjera) na taki sredni kolor - u fryzjera. Mialam zmieszany bezowy blond i jakis orzech. Niepotrzebnie baralam ten orzech, bo nadal barzo chlodnego polysku, ale jak sie zmyl to jest super Ale w przyszlosci chcialabym sama nakladac farbe.

Jak ktoras z Was stosowala ten kolor, to bardzo prosze o fotke "przed i po". Pozdrawiam Was cieplo!
Ni3zapominajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:35   #356
kropelkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karline Pokaż wiadomość
dziewczyny strzeżcie się tej farby... ;/ pofarbowałam się na ultrajasny popielaty blond... ekhm, wyglądam jak stara babcia, włosy są fioletowo-siwe ! kolor na opakowaniu i próbniku piękny! a w rzeczywistości dramat ! patrzcie na załączone zdjęcie.
a zresztą nie zamierzam tego tak zostawić, bo to nie pierwszy przypał z farbami garniera.
o rany chodzi o te farbe w zalczniku tak?
ja nia farbuje od praiwe roku i nigdy nie wyszly mi takie jak dorwe aparat wysle moj kolor, a bardzo zaluje bo nigdzie nie moge go znalezc chyba wycofali a uwielbiam go i absolutnie nie jest taki bialy!
kropelkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:54   #357
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
o rany chodzi o te farbe w zalczniku tak?
ja nia farbuje od praiwe roku i nigdy nie wyszly mi takie jak dorwe aparat wysle moj kolor, a bardzo zaluje bo nigdzie nie moge go znalezc chyba wycofali a uwielbiam go i absolutnie nie jest taki bialy!

tez ostatnio nie widzę ale jest podobny 102 oraz rozjaśniający XL1
Stary 2010-11-25, 21:06   #358
Ni3zapominajka
Przyczajenie

Hej dziewczynki, wiem, ze watek jest poswiecony linii 100% color, ale mozecie mi powiedziec jaka jest roznica 100% color od linii nutrisse?? Nie chodzi mi o jakis opis producenta, tylko ktora sie latwiej naklada i ktora jest bardziej wydajna.

Ja mam wlosy pofarbowane cale z jasnego blondu na bez, ale robi to fryzjerka. Chcialabym uzykiwac sama kolor.

Na dole pokazuje Wam dwie farby pomiedzy ktorymi sie zastanawiam. W necie wiecej opinii jest wlasnie o blondzie, ktory mi sie podoba nutrisse.

ahaaa i mam pytanko - czy tego typu farby pokrywaja dosyc ciemnie odrosty rownomiernie??

Na dole dwie farby, przez ktore mam dylemat i prosze Was o rad,e, ktora wybrac ** z gory Wam Dziekuje!
Ni3zapominajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:02   #359
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Witam, odświeżam wątek. Kupiłam wczoraj farbę 533 jasny złoty brąz. Farbował ktoś juz tym kolorkiem. Ja go kiedys miałam ale nakładany na blond. Wyszedl identycznie jak na opakowaniu. Czy teraz jak go naloże na sredni braz tez tak wyjdzie. Nakładał go ktos na sredni braz??
Stary 2011-02-02, 14:39   #360
fryz5
Zakorzenienie

nie powinien przyciemnić, tylko nadać złoty odcień chociaż jak jes 33 to juz dużo złota, moze wyjść lekko miedziany, taki karmelkowy
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości