Garnier 100% kolor nowa farba - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-18, 11:30   #151
magda*M
Rozeznanie

GG do magda*M
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Ja może troszkę odejdę od tematu:garnier 100% kolor... Mogę ? "Dziewczyny od chłodnych brązów" co myślicie, jakby na ciemne włosy nałożyć farbę ciemny popielaty BLOND- londy? Na opakowaniu kolorek jest dość ciekawy i na pewno jest to odcień chłodny. Moja mama i teściowa farbują włosy jasnymi blondami i zawsze wychodzą im jasne brązy (tylko, że one nakładają na siwe włosy). I tak pomyślałam, że jakby na ciemne włosy nałożyć ciemny blond, to może wyjdzie jakiś ładny jasny brązik, co? Tylko, czy to chwyci, nie? Oczywiście nie łudzę się, że coś zadziała na tych czarnych (które mam od połowy głowy ), ale może chociaż złapałaby te odrosty machoniowo-kasztanowe (beznadzieja...-ale właśnie szukałam chłodnego brązu ).
Jest podobno fajna farba z L'oreal-a do brązów ale już z rozjaśniaczem, tylko, że to już droższy interes...
Może próbowała któraś z was taki eksperyment, który mnie kusi (ciemny blond na ciemne włosy)?
Dodam jeszcze tylko, że zamierzam spierać ten czarny kolor szamponem rumiankowym (z kilku źródeł słyszałam, że skutkuje)...

Edytowane przez magda*M
Czas edycji: 2006-05-18 o 13:32
magda*M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:09   #152
Sophie86
Zadomowienie

Poki co po uwaznym przesledzeniu watku, zakupilam farbe w odcieniu opalizujacego szatyna.Na forum zrobilyscie taka reklame dla odcienia,ze ciezko bylo mi na nia trafic- zlazilam cale miasto i na szczescie upolowalam Wrazenia "po" napisze wieczorkiem

Cytat:
Napisane przez magda*M
Ja może troszkę odejdę od tematu:garnier 100% kolor... Mogę ? "Dziewczyny od chłodnych brązów" co myślicie, jakby na ciemne włosy nałożyć farbę ciemny popielaty BLOND- londy? Na opakowaniu kolorek jest dość ciekawy i na pewno jest to odcień chłodny. Moja mama i teściowa farbują włosy jasnymi blondami i zawsze wychodzą im jasne brązy (tylko, że one nakładają na siwe włosy). I tak pomyślałam, że jakby na ciemne włosy nałożyć ciemny blond, to może wyjdzie jakiś ładny jasny brązik, co? Tylko, czy to chwyci, nie? Oczywiście nie łudzę się, że coś zadziała na tych czarnych (które mam od połowy głowy ), ale może chociaż złapałaby te odrosty machoniowo-kasztanowe (beznadzieja...-ale właśnie szukałam chłodnego brązu ).
Zajrzyj do tego watku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116314 wkleilam tam zdjecie mojego lepka po farbowaniu tym odcieniem.On zawsze wychodzi ciemny,mysle ze na Twoim odcieniu wyjdzie taki wlasnie jasny-sredni blond. Robilam ten odcien na farbie wpadajacej nieco w wyprany mahon i chwycilo.

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 00:01   #153
marciulek
Raczkowanie

Dot.: Garnier 100% color

Właśnie dzis zrobiłam sobie opalizujący szatyn z serii garnier100%. Jak narazie jestem z koloru zadowolona...przyznaje,ze wyszedł tak jak chcialam! Teraz czeka mnie tylko sprawdzenie,jak długo ten kolor wytrzyma? czy nie bedzie blaknąć i wpadac w rudy,jak to zazwyczaj mi sie zdarzało! :/
marciulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 00:14   #154
Shakira_19
Raczkowanie

A używał ktoś JASNY OPALIZUJĄCY BLOND??
Mam tą farbę, ale boję się ją użyć
Shakira_19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 14:57   #155
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)

GG do Olencjaaa

po przeczytaniu tego watku kupilam gleboki szatyn, zastanawialam sie jeszcze nad opalizujacym szatynem ale sie balam ze w miare spierania koloru bedzie rudy jeszcze nie farbowlama wlosow, zrobie to jutro bo dzisaj rano myslam wlosy a chyba nie zabradzo farbowac takie swierze umyte wlosy
no jestem ciekawa co wyjdzie z tego farbowania 100%color bo teraz na glowie to mam czarny-a mial byc ciemny brazowy
Olencjaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 15:12   #156
Kasiek85
Raczkowanie

Shakira nie wiem jak jest z opalizującym, ale ja kupialam teraz superrozjaśniający blond też Garnier 100% colour i jestem z niego zadowolona nawet włosów nie mam takich suchych, a jak używasz prostownicy to i siana nie masz
co do wypadania włosów, to przyznam, że ta farba mi się spisuje, bo włosy nie wychodzą garściami jak przy innych
Kasiek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 15:39   #157
PtAsiek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nielle
Wahalam sie co do odcienia, szukalam jakiegos chlodnego odcienia brazu, ale w koncu wybralam gleboki szatyn (nie wiem co mi do glowy strzelilo ) cale szczescie, ze wyprobowalam farbe tylko na pasemku. niestety zamiast glebokiego szatyna na moich srednim brazie (z ruda poswiata) wyszla dokladnie "totalna krucza czern", do tego matowa (ale moze to "zasluga" moich wlosow)
Kupilam głęboki szatyn zachęcona kolorem na opakowaniu Włosy wyszły czarne i matowe, kolor zupełnie nie przypomina brązu!
PtAsiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:38   #158
Mona27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PtAsiek
Kupilam głęboki szatyn zachęcona kolorem na opakowaniu Włosy wyszły czarne i matowe, kolor zupełnie nie przypomina brązu!
No właśnie, ja mam takie samo wrażenie. Włosy po nałożeniu tej farby są matowe - zero blasku i koloru. Gdzie te 100 % koloru się pytam?
Mona27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:53   #159
Olencjaaa

GG do Olencjaaa

ale mnie teraz wystraszylyscie ale jak juz kupilam ta farbe to sprobuje
Stary 2006-05-19, 18:25   #160
Voodia
Wtajemniczenie

Ja używałam tej farby w odcieniu ciemny blond do zamalowania zimnych, platynowych pasemek. Po paru myciach (dodam, że szamponem przeciwłupieżowym) kolor to jasny, rudawy brąz, bardzo naturalny i bardzo ładny. Kompletnie nie to, czego oczekiwałam, ale jestem zadowolona. Włosy w ogóle nie są zniszczone

Jeśli kogoś ten kolor ciekawi, mogę wieczorem lub jutro wrzucić zdjęcia włosów

Edytowane przez Voodia
Czas edycji: 2006-05-19 o 19:15
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:29   #161
cyn@monk@
Zadomowienie

ostatnio kupiłam sobie kolor ULTRAJASNY OPALIZUJĄCY BLOND numer 102 i tragedia, tragedia! wyszedł mi jakiś żółty, taki złocisty, ale okropny wręcz, a miałam śliczny jaśniutki blond. Nie spodziewałam się takie efektu. Do tej pory z żadnej farby nie byłam tak niezadowolona A co więcej to po nałożeniu farby na włosy zaczęłam odczuwać straszne swędzenie głowy, coś strasznego, nie mogłam się powstrzymać przed drapaniem. Głowe umyłam 2 razy, a swędziało mnie jeszcze przez następne kilkanaście godzin nigdy nie miałam taki problemów, a włosy farbuję już od 5 lat, co miesiąc i pierwszy raz coś podobnego mi się zdarzyło. Już wiecej nie kupię tej farby, pozostanę przy swojej ukochanej Welli
cyn@monk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:02   #162
Sophie86
Zadomowienie

Wrazenia po koloryzacji opalizujacym szatynem :
pierwszy raz w zyciu kolor wyszedl podobny do tego z pudelka.Nie za jasny,nie za ciemny.Piekny,zimny braz bez rudosci.Kolor lsniacy,bardzo naturalny.
Jedno ale - jak bedziecie farbowac to na odrostach (nawet jesli farbowane przed tym wlosy mialy zupelnie inny odcien) farbe trzeba potrzymac dluzej - bardziej rownomiernie chwyci.

Stary 2006-05-20, 20:55   #163
Sovilo
Zakorzenienie

Bedziesz miała zdjęcie?
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:11   #164
Sophie86
Zadomowienie

Poki co nie mam dostepu do aparatu.Ale naprawde,jest taki jak na opakowaniu. I jak bys chciala porownac,to wiem,ze dziewczyny wklejaly zdjecia w watku o brazowowlosych farbowanych.Zajrzyj tam

Stary 2006-05-21, 09:13   #165
Sovilo
Zakorzenienie

Widziałam, widziałam, tylko jakoś na każdych włoskach wygląda troche inaczej, na kręconych tak, a na prostych wydaje mi się inny
Stary 2006-05-21, 10:52   #166
ila78
Rozeznanie

trzy dni temu zafarbowałam włosy zocistym blondem(kolor rozjasniający) Na moje jasne włosy wyszłedł wiadomo- troche jasniejszy odcien, ale na ciemniejsze odrosty wyszedł swietny złocisty kolor. Polecam blondynkom którym dobrze w złocistych odcieniach. ja osobiscie i tak co drugie farbowanie robie kilka pasemek na górnej warstwie włosów, ale sam kolor jest naprawde fajny. nie wychodzi rudawy, ale naprawde jasny złoty blond. załącze zdjęcia zaraz.
ila78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:58   #167
ila78
Rozeznanie

kurcze...na tym jednaym jest dość bliskie zblizenie, ale nie moge znalezc takiego ktory by w pełni oddał koloru, na avatarku tez jest owy blond, ale porobie dokładniejsze zdjęcia i tego jak wyszedł na ciemniejszym blondzie i tego jak wyszedł na pasemkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02195.jpg (39,4 KB, 150 załadowań)
Stary 2006-05-21, 11:00   #168
ila78
Rozeznanie

a to za co mogę jeszcze ta farbke pochwalic, to to, że naprawde swietnie sie rozkłada na włosach. Mam włosy za ramiona, kupilam dwa opakowania. farba jest rzadkawej konsystencji, nie trzeba sie tyle meczyc co przy tych gęstych
Stary 2006-05-21, 11:06   #169
ila78
Rozeznanie

tu jeszcze w miare dobrze widac, ale zrobie zdjecia zblizenia samych wlosow, tylko jak mi wyschna, bo własnie jestem po kapieli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02184.jpg (40,7 KB, 203 załadowań)
Stary 2006-05-21, 12:29   #170
ila78
Rozeznanie

ciężko złapać aparatem dokładny kolor jednak, ale mniej więcej chyba sie udało 2 pierwsze zdjęcia to kolor gdzie pasemek jest mało lub wcale, a trzecie na b.jasnych pasemkach-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02221.jpg (71,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02223.jpg (75,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02239.jpg (85,8 KB, 57 załadowań)
Stary 2006-05-21, 15:10   #171
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

w piątek farbowałam Opalizującym Szatynem (512) i jestem bardzo zadowolona włosy miękkie, bardzo błyszczące, kolor traki jak chciałam-głęboki chłodny brąz. Na pewno przez jakiś czas będę wierną fanką tej farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (106,9 KB, 478 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor1.jpg (47,2 KB, 323 załadowań)

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 22:02   #172
Sovilo
Zakorzenienie

Piekny kolor! Na poprzedniej stronie Oliva wkleiła zdjęcie włosków pofarbowanych tym samym odcieniem, a wyszedł zupełnie inny odcień(jak na moje oko )
Stary 2006-05-22, 10:29   #173
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

to zależy od koloru wyjściowego-ja miałam średni brąz, raczej ciepły

Stary 2006-05-22, 15:52   #174
Sovilo
Zakorzenienie

Ale i tak wyszedł bardzo ładny
Stary 2006-05-22, 19:04   #175
Kot*
Raczkowanie

GG do Kot*

W tej burzy skrajnie różnych opini się troszke przeraziłam garniera, heh.
Kupiłam sobie ciemny blond100%colour a włoski mam brązowe, farbowane jakies pół roku temu, a że z natury jestem blondynka to brąz wyjaśniał i zbladł. W sumie teraz mam jasny ciepły brąz miejscami ciemny, miejscami miedziany, a nawet ciemny bląd gdzieniegdzie (ciemno blądowate odrosty są niemalże niezauważalne, przynajmniej na pierwszy rzut oka)
Chciałabym powoli(!) wrócic do naturalnego koloru więc na poczatek wybrałam cienmy blond.
Usłyszałam dziś, że bez rozjaśnienia nic mi ta farba nie da. Nie wiem więc co robić.
Myślicie, że faktycznie rozjaśnienie jest konieczne (dodam, że ten kolor jest niewiele jasniejszy od mojego obecnego)???
Kot* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 23:01   #176
nataliex
Przyczajenie

Ja też skuszona reklamą kupiłam Garnier'a i jestem bardzo zadowolona. Moej wyjsciowe włosy to dosyc ciemy brąz + pasemka w kolorze ciemnego blondu...kupilam szatyn opalizujacy i kolor wyszedl idealny (dosyc ciemny, chlodny, podobny do agabil1) Jedyny mankament to fakt, ze farba troszke słabiej chwycila na pasemkach...ale nadaje to w sumie włosom wielowymiarowy połyskAha, i jeszcze jedno...po pasemkach, ktore sobie zafundowałam (;/;/) włosy wydawały sie troche poniszczone, teraz sa gładziutkie...nie wiem czy to zasługa farby czy czegos innego ale włosy są super
nataliex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 12:15   #177
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez nataliex
Ja też skuszona reklamą kupiłam Garnier'a i jestem bardzo zadowolona. Moej wyjsciowe włosy to dosyc ciemy brąz + pasemka w kolorze ciemnego blondu...kupilam szatyn opalizujacy i kolor wyszedl idealny (dosyc ciemny, chlodny, podobny do agabil1) Jedyny mankament to fakt, ze farba troszke słabiej chwycila na pasemkach...ale nadaje to w sumie włosom wielowymiarowy połyskAha, i jeszcze jedno...po pasemkach, ktore sobie zafundowałam (;/;/) włosy wydawały sie troche poniszczone, teraz sa gładziutkie...nie wiem czy to zasługa farby czy czegos innego ale włosy są super
oj tak włosy po farbowaniu były miękkie, gładkie i bardzo błyszczące

Stary 2006-05-26, 09:50   #178
eve(L)ek
Raczkowanie

ja farbowałam włoski wczoraj 512 tym opalizującym brązikiem.. i powiem że włoski wyszły super.. taki idealny kolor jak dla mnie... chłodny brąz.. włoski są mięciutkie i strasznie się błyszaczą.. a z byłam zdziwiona bo mam włosy zniszczone.. tylko jest jedno ale..moj naturalny kolor to średni brąz i tego kolorku miałam tak z 7 cm odrostów od skórki.. a reszta wloskow to balejaż blond z czarnym.. i własnie tam gdzie były blond włoski kolor wyszedł lekko ciemniejszy a na tych odrostach wydaje mi sie ze słabiej mi złapało..:| czy to normalne za na blond wychodzi ciemniejszy kolorek??????
Stary 2006-05-26, 18:53   #179
czekoladka
Zadomowienie

A ja dzisiaj zrobiłam sobie wloski "ciemnym szatynem" , bo "głęboki szatyn" wpylukał mi sie na ciepły brąz, w ogole bardzo zjaśniał I kupilam ciemniejszy, czyli "ciemny szatyn" i wyszedł mi czarny , ale taki z brązowym połyskiem i jestem baaaaaaaaaaaaaaaardzo kontentna Ciekawe tylko, na jki kolor mi się wypłucze
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 19:07   #180
Olencjaaa

GG do Olencjaaa

Cytat:
Napisane przez czekoladka
A ja dzisiaj zrobiłam sobie wloski "ciemnym szatynem" , bo "głęboki szatyn" wpylukał mi sie na ciepły brąz, w ogole bardzo zjaśniał I kupilam ciemniejszy, czyli "ciemny szatyn" i wyszedł mi czarny , ale taki z brązowym połyskiem i jestem baaaaaaaaaaaaaaaardzo kontentna Ciekawe tylko, na jki kolor mi się wypłucze
no wlasnie ja tez zrobilam glebokiego szatyna i wyszedl taki cieply braz ale przynjamiej dobrze ze nie czarny nastepnym razem sprobuje opalizujacego szatyna
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości