Garnier 100% kolor nowa farba - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-21, 14:13   #211
blueania
Zakorzenienie

Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

sorki pomylilam sie chodzi mi o BLOND
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:41   #212
aneta_live
Raczkowanie

GG do aneta_live

Ja farbowałam włosy kolorem Ultrajasny popielaty blond i wyszedł prawie identyczny jak na opakowaniu, moze nie jest aż tak jasny jak na opakowaniu, ale ogólnie super . Prawie zawsze używam farb garniera i jestem zadowolona. A to czy komuś wychodzi za ciemny itp. to zależy od włosów po prostu. Dla kogoś ta farba moze być boska a dla innych porażką.
aneta_live jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:47   #213
blueania
Zakorzenienie

ja sie wacham czy znow robic pasemka czy zdecydowac sie na farbe boje sie,ze wyjdzie mi cos zoltego a marzy mi sie chlodny bardzo jasny odcien
Stary 2006-07-23, 10:29   #214
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

witam ostanio jakies 3 tygodnie tymu kupialam sobie wlasnie ta farba jasny opalizujacy blond, msuz epowiedziec ze troche mnie zdziwil kolor farby na wlosach bo zaczol ciemniec, jak zmylam bylam w sozku bo to w cal eni ebyla jasny blond tylko jakis taki dziwny cienawy, ogolnie fajne siwetliste reflaksy ale to nic bo po 3 tygodniach nic juz nie widac na moich wlosach kolor sie splukal a odrosty zorbily sie koloru hmm blondu ale jedenak teraz jest roznica miedzy farbnietymi odsostami a kolorkiem wlosow kotre wczensiej byly farbowane, no i klops.
pozatym hmm ta farba sprawila z emoje wlosy byly szorstkie -czy wasze tez takie byly?
wole inne farby garnira np te co brodzikowa reklamuje one sprawiaja ze wloski sa takie miekkie a farba tyle samo trzyma jak przy 100%
pozdrawiam

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:38   #215
becik75
Przyczajenie

Witajcie!

Właśnie wybieram sie do fryzjera z farbą 100% kolor opalizujacy szatyn
Do tej pory byłam wierna capucino -tez garniera z serii- nutrisse

Zobaczymy co wyjdzie....
becik75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 15:44   #216
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez becik75
Witajcie!

Właśnie wybieram sie do fryzjera z farbą 100% kolor opalizujacy szatyn
Do tej pory byłam wierna capucino -tez garniera z serii- nutrisse

Zobaczymy co wyjdzie....
Ile płacisz za farbowanie u fryzjera, jeśli idziesz ze swoją farbą?
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 16:26   #217
martek
Raczkowanie

Talking Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

ja mam inee pytanko ;p mam na głowie pasemka nie jest ich baardzo dużo,ale zbyt mało też nie ;p są one kolorku od niemalże platyny do ciemnego blondu mój naturalny kolor to średni brąz. a chciałabym (i tu niespodzianka ;p ) mieć kolor włosów podobnydo Ciary tzn taki miodowy brąz hmm a może to inny kolor :p sama nie wiem jak go nazwać ;p z pewnościa wiecie dziewczynki o co mi chodzi czymożecie mi polecić jakąś farbę,po której na moich włoskach uzyskałabym zbliżony efekt? z góry dziękuję

http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 16:30   #218
becik75
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magrest
Ile płacisz za farbowanie u fryzjera, jeśli idziesz ze swoją farbą?
czesc!

Z podcięciem, wysuszeniem czasem modelowaniem place -25 zł, ale fryzjerka, to znajoma, wiec na pewno liczy mniej

Jestem juz po...
wiec tak, kolor bomba! tak jak pisałyście, zimny, fajny brązik
ale...niestety nie pokrywa tak rewelacyjnie odrostów jak nutrisse garniera, wiec chyba jednak do niej powróce..
Pierwszy raz nie mialam czarnych wlosów po farbowaniu brązem, no i odcień taki jak na opakowaniu, tylko te odrosty
jak sie przypatrzeć, ich kolor niestety jest troche jaśniejszy, dodam, ze nakładane było na 15 minut wczesniej, niz na pozostale włosy
Postaram sie sfocić swoję łepetynę, to wstawie na forum efekt
aaaa farba jest wydajna
becik75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 14:33   #219
blueania
Zakorzenienie

kupilam wczoraj superrozjasniajacy blond xl1...czy ktoras z was go uzywala?? przedewszytskim chce ladnie przykryc odrosty po pasemkach ale nie chce zoltego odcienia:/
Stary 2006-09-02, 21:19   #220
patrycja77
Raczkowanie

Dot.: Garnier 100% color

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Wreszcie pojawiła się u nas ta farba Jeśli ktoś nie wie, to informuję Jestem ciekawa, czy ktoś już używał Bardzo podoba mi się blond miedziano-zlocisty i zastanawiam się, czy się na niego nie skusić [na KWC opinii prawie brak, z uwagi na to, że farba dopiero niedawno pojawiła się na polskim rynku]. Interesuje mnie, czy farba jest dobrej jakości, czy ma dołączoną odżywkę, czy to coś w stylu tych, które reklamuje Brodzik Cena nie jest wysoka - 15zł, ale trudno się tylko tym sugerować.
Podoba mi się blond złocisto-miedziany i farbuje na ten kolor różnymi farbami ale tej nie polecam wychodzi brzydki kolor lepsza jest palette k8 jasny miedziany blond.
patrycja77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 08:38   #221
blueania
Zakorzenienie

tak wiec wczoraj uzylam tej farbu...no coz nie jestem zadowolona:/ odrosty wyszly mi rude choc trzymalam na nich farbe ok 1,5 godz inaczej wygladalyby jeszcze gorzej....reszty wlosow praktycznie nic nie wzielo no nic pozostaje mi tylko kupic inna farbe zeby chociaz wyrownac odrosty
Stary 2006-09-03, 10:06   #222
smerfeta01
Zakorzenienie

ja też zastanawiam się nad zakupem tej farby, tylko jak zwykle ma problem z doborem właściwego odcienia : zastanawiam się między szatynem opalizującym a głębokim szatynem dodam, że mam włosy teraz pofarbowane szzamponem Palette odcień jasny brąz, mam raczej chłodny odcień włosów i takiego chciałabym się dalej trzymać,. Jaki odcień mi doradzicie ?
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 10:46   #223
olka_222
Zakorzenienie

ja używałam kolory ładne i intensywne, ale po farbowaniu odradzam używania do mycia szamponu do włosów tłustych i przetluszczajacych sie bo zmywaja kolor, mam tez wrazenie ze nadmiernie wysusza ta farba wlosy
olka_222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 12:39   #224
*chocolate*
Raczkowanie

GG do *chocolate*

Ja przed wakacjami użyłam tego odcienia http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1144270092

I musze powiedziec, ze kolor ładny, ale jestem załamana tym jak schodzi z włosów... Myje codziennie włoski i farba schodzi nie równo, mam pół głowy brązowo- czarnej i pół czarno- brązowej !! Koszmar!!

Wczesniej (nie pamietam nazwy farby) też farbnęłam się na głęboką czerń i farba zeszła w ciągu 4 miesięcy ale schodziła równo i mieniła się czarno-brązowym połyskiem, tak, ni to brąz, ni czerń ale efekty zejscia były zaskakujące,bo wróciłam do swojego naturalnego brązu... Niestety tym razem chyba mi się to nie uda... :/

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705

*chocolate* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 14:20   #225
blueania
Zakorzenienie

ja za kilka dni kupuje kolejna farbe ,ale juz inna bo ta nie pokryla mi rowno wlosow
Stary 2006-09-03, 21:17   #226
paulina__89
Raczkowanie

GG do paulina__89

http://pl.garnier100color.com/_pl/_p...olor/index.htm 823 jasny opalizujacy blond. przepraszam ale niechcioalo m isie calego watku przegladac. czy ktoras z was go uzywala?jakie wrazenia? moj naturalny koor wlosow to taki hmm.... mysi.
paulina__89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 19:51   #227
agu.s
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Ja dzis farbowalam kolorkiem opalizujacy szatym i wyszedl mi bardzo ladny kolorek. Nie za ciemny i nie rudy. To, ze nie wyszly mi czarne koncowki pewnie zawdzeczam radzie fryzjerki, bo powiedziala mi ona, zeby najpierw na odrosty(no to oczywiscie) a potem na 5 minut na reszte wlosow, ale lekko rozcienczonej farby wodą i mokre koncowki. nigdy nie lubilam efektu, gdy moje konce robily sie bardzo ciemne a reszta wlosa jasniejsza. Ciekawe tylko jak sie bedzie zmywac.
agu.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 12:00   #228
ila78
Rozeznanie

Na włosy farbowane rozjaśniającymi blondami użyłam koloru 101 ultrajasny popielaty blond.Bardzo ładny kolor wyszedł, zimny,ale chyba wolę sie jednak w bardziej złocistych odcieniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05316.jpg (56,2 KB, 197 załadowań)
ila78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:38   #229
polka1990
BAN stały

No wiec tak... Na poczatek witam was laski bardzo serdecznie Jestem tu nowa ;D Piszę z siostry konta... Mam 14 lat jak coś... A wiec obecnie mam wlosy takie średni blond z poświatą zielonego i swoje ciemny blond-jasny szatyn odrosty. Tragedia. Wczoraj kupilam sobie tą farbkę odcien ciemny blond 701 mam nadzieje, że wyjdzie taki jak na opakowaniu, bo mam dosyć tego zielono-blondowego koloru. (uzyskalam go, gdy mialam farbe welli blond i na to 2 razy ciemny blond londacolor). Hihihi. Podziele sie z wami moimi spostrzezeniami tuż po farbowaniu i troche pozniej odnośnie trwałości czy blasku . Farbkę kupilam za 10 zl w promocji w Rossmanie, tylko zastanawiam sie czy jedna mi starczy na moje wlosy (sięgają mniej wiecej do poczatku łopatek). Papa
polka1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:04   #230
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez agu.s Pokaż wiadomość
Ja dzis farbowalam kolorkiem opalizujacy szatym i wyszedl mi bardzo ladny kolorek. Nie za ciemny i nie rudy. To, ze nie wyszly mi czarne koncowki pewnie zawdzeczam radzie fryzjerki, bo powiedziala mi ona, zeby najpierw na odrosty(no to oczywiscie) a potem na 5 minut na reszte wlosow, ale lekko rozcienczonej farby wodą i mokre koncowki. nigdy nie lubilam efektu, gdy moje konce robily sie bardzo ciemne a reszta wlosa jasniejsza. Ciekawe tylko jak sie bedzie zmywac.
mój ukochany odcień mam do niego wielką słabośc choc bardzo szybko się zmywa nawet pomimo stosowania szamponów i odżywek które chronią kolor

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 18:32   #231
karolka7
Raczkowanie

A jak wychodzi ten ultrajasny popielaty blond (101) na odrostach ciemny blond-jasny szatyn? Szukam farby, która rozjaśni moje włosy do naturalnego lub chłodnego blondu, nie do żółci ani rudego - jak to zwykle blond farby robią z moimi włosami. Czy to jest odcień rozjaśniający?
karolka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 18:34   #232
karolka7
Raczkowanie

Używałam 701 ciemny blond i na moich włosach wychodził ładnie - na początku ciemny, ale po kilku myciach zostawał podobny kolor do mojego naturalnego, tylko troszkę cieplejszy, taki ciemny blond z odcieniem czekolady.

Edytowane przez karolka7
Czas edycji: 2006-11-13 o 15:17
karolka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 13:42   #233
aneta_live
Raczkowanie

GG do aneta_live

Kolor ultrajasny popielaty blond jest bardzo fajnym chłodnym odcieniem. Kiedy farbowałam nim włosy nie było ani trochę żółte, całkowicie chłodne. Ale jest jeden zarzut bardzo szybko się zmywa a potem żołknie, niestety chłodne odcienie mają to do siebie, że z czasem żołkną :/
Właśnie przez to, że tak szybko się zmywa już nie kupię tej farby mimo że to cudowny kolor
aneta_live jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 20:53   #234
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

A farbowala ktoras z was kasztanem opalizujacym nr 522.. kusi mnie.. Tak ladnie czekoladkowo wyglada.Prosze o opinie.

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:27   #235
niqska
Wtajemniczenie

hej dziewczynki..kurde kupiłam farbe garniera ciemny szatyn.. boje sie ze mi wyjda włosy cos pod czarny... jestem jasną szatynką. mam brązowy kolor włosów raczej ciepły (naturalny) mam taka raczej jasniejsza cere... czy bardzo bym strasznie wyglądała z tak ciemnymi włosami w połączeniu z jasna cera?
a czy któraś próbowała koloru np ciemny brąz albo brąz???
niqska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 00:52   #236
soni
Raczkowanie

czy ten kolor ( ciemny blond ) powinien wyjsc na niefarbowanych , jasnobrazowych wlosach ? kolor jest o ton jasniejszy niz moj naturalny kolor wlosow i zastanawia mnie , czy ta farba da rade odrobinke je rozjasnic .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg intense dark blonde.jpg (26,7 KB, 111 załadowań)
soni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 03:09   #237
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

miałam opalizujący szatyn na poczatku sie wystaraszylam bo robi sie granatowy w trakcie nakladania potem jak zmylam mialam bardzo ciemny braz a po paru myciach był własnie taki jak na opakowaniu ciut jasnieszy tylko jasne farby slabo po nim łapią pozdrawiam
zuni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 11:46   #238
isa666
Zakorzenienie

U mnie Szatyn opalizujący dał bardzo delikatny efekt(naturalny kolor włosów mam ciemny blond).
Potem użyłam 2 razy Ciemnego szatyna nr 300 i mam dzięki niemu czarne włosy
Stary 2006-12-31, 15:42   #239
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

siedzę z ultrajasnym popielatym blondem na głowie i zobaczymy co z tego wyjdzie... Bo wcześniej farbowałam bezowymi blondami i teraz taka zmiana odcienia...
Stary 2007-01-01, 11:31   #240
smerfeta01
Zakorzenienie

czy z odcieni tej farby jest kolor zimny ciemny brąz ? coś takiego jak ma teraz Ola Kwaśniewska..
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości