Pomocy !!!!! bardzo prosze ......!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-08, 22:30   #1
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087

Pomocy !!!!! bardzo prosze ......!!!!!

a wiec wlasnie kolezanka ufarbowała mi odrosty farba Palette odcien 100 która predzej robiła pasemka(jasny bląd)(które wyszły sliczne) trzymałam farbe tyle co powinnam i ..... masakra małe włoski sa jasne a odrosty i reszta ŻÓŁTE obrzydliwie az wstyd w tym wyjs na ulice

Pomóżcie co mam teraz zrobic??? czym to moze zfarbowac by pokryc ten kolor żółty chciała bym jakis bląd moze byc nawet juz taki sredni byle tylko znów nie wyszło tragiczne

błagam prosze o pomoc z góry dziekuje
aga21087 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 11:38   #2
Minia78
Raczkowanie

Dot.: Pomocy !!!!! bardzo prosze ......!!!!!

Jakiś czas temu miałam podobny problem. Wydaje mi się, że nie jest wskazane żebyś nałożyła teraz kolejną farbę, powinnaś trochę odczekać. Ja ratowałam się płukanką do włosów, taką fioletową do włosów blond. Po umyciu włosów mieszasz kilkanaście kropli tej płukanki z wodą i płuczesz włosy. Takie fioletowe płukanki wypłukują żółty odcień z włosów, niestety trzeba ten zabieg powtarzać po każdym myciu. Możesz poszukać czegoś takiego w drogerii ale ja polecam hurtownie fryzjerskie ( tam kupowałam płukankę dla siebie ) gdzie napewno doradzą Ci odpowiedni kosmetyk.

Pzdr.
Minia78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 12:01   #3
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Aga - dobrym sposobem beda jak wspomniano, plukanki Je ze swojej strony polceam po raz kolejny plunake dostepna na allegro albo w sklepach fryzjerskich Flor Illum srebrna. Dodajesz 5-10 kropli na 0,5 litra wody i pluczesz nią włosy. Jest rewelacyjna, bo pięknie niweluje zolte odcienie i dodatkowo nie musisz się w tym przypadku martwic, ze dodasz za duzo kropli i wlosy zrobią Ci sie fioletowe (jak w przypadku plukanke z Delli, Celii czy tej z Rossmana) . Ja za nia zapłaciłam 8 zl. Ostatnio leje wode do miski i dodaje 30 kropli do miski, zanurzam wloski i maczam je w tej wodzie Naprawde bardzo ładnie niweluje żółć.
Możesz tez kupić sobie jakis szampon zamiast plukanki, np. regenal z welli (ale wysusza troche wlosy, potrzeba bedzie dobra odzywka) czy taki zwykly niebieski z rossmana, nie pamietam w tej chwili nazwy
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 12:12   #4
slonce00
Zadomowienie

Hmmm ja kiedyś miałam podobną sytuację i pomalowałam włosy na drugi dzień na średni bądź ciemny blond już sama nie pamiętam, ale miałam okej, bo ładnie wszystko pokryło
slonce00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 13:08   #5
smerfeta01
Zakorzenienie

niestety tak to już jest z tymi rozjaśniaczami :/

radziłabym Ci teraz nałożyć farbę - tym razem wybierz L'oreal lub Wella - tylko nie Palette i zafarbować włoski na nowo, na odcień oczywiscie jaśniejszy od wcześniejszego , ciemniejszy od żółtych pasemek, tak żeby je ładnie pokryć. Proponuję jakiś popielaty blond lub ciemny blond.

Lub tak jak radzą dziewczyny zastosuj płukankę - tylko efekt nie będzie natychmiastowy.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 16:50   #6
haallka
Wtajemniczenie

hej dziewczyny dobrze ci radza z tymi plukankami... ale ja polecam szampon koloryzujący, jest trwalszy od plukanek, a nie niszczy wloskow, bo nie w nika w ich strukture tylko okrywa je z zewnatrz... jakis zimny bland powinien zalarwic sprawe powodzenia
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 22:38   #7
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
niestety tak to już jest z tymi rozjaśniaczami :/

radziłabym Ci teraz nałożyć farbę - tym razem wybierz L'oreal lub Wella - tylko nie Palette i zafarbować włoski na nowo, na odcień oczywiscie jaśniejszy od wcześniejszego , ciemniejszy od żółtych pasemek, tak żeby je ładnie pokryć. Proponuję jakiś popielaty blond lub ciemny blond.
Lub tak jak radzą dziewczyny zastosuj płukankę - tylko efekt nie będzie natychmiastowy.

Jasniejszego to juz sie nieda jutro kupie chyba płukanke tak jak radzicie albo jakis szampon koloryzujacy o odcieniu sredni blad

bardzo wam dziejue za porady

A tak na marginesie niema takiego cudownego srodka co by pomógł szybko pozbyc sie farby w włosów??
Stary 2006-04-10, 13:49   #8
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez aga21087

A tak na marginesie niema takiego cudownego srodka co by pomógł szybko pozbyc sie farby w włosów??
chyba jedynym takim sposobem jest niestety dekoloryzacja mozna tez przyspieszyć spieranie sie koloru poprzez uzywanie szamponow przeciwlupiezowych
Stary 2006-04-11, 10:05   #9
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087

Cytat:
Napisane przez Kalex
chyba jedynym takim sposobem jest niestety dekoloryzacja mozna tez przyspieszyć spieranie sie koloru poprzez uzywanie szamponow przeciwlupiezowych
dzieki za porade buziak dla ciebie i dla wszystkich dziewczyn co przyszły mi za pomoca
nałozyłam wczoraj szampon sredni bląd i ladnie wyszlo juz moge wyjsc na ulice
Stary 2006-04-11, 14:19   #10
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez aga21087
dzieki za porade buziak dla ciebie i dla wszystkich dziewczyn co przyszły mi za pomoca
nałozyłam wczoraj szampon sredni bląd i ladnie wyszlo juz moge wyjsc na ulice
o no to super tylko pamietaj, zeby podtrzymywała sobie teraz ten kolorek moze sprobuj czegos z tej nowej serii do wlosow blon z Pantene albo Sunsilk
Stary 2009-02-05, 18:22   #11
dzastjust
Przyczajenie

Mam ten sam problem Jakies kilka dni temu fabowałam włoski , zrobiłam sobie blad pasemka na moich srednich blad wlosach, oczywiscie jak juz nie pierwszy raz co drugie pasemko wyszlo mi zółte... słyszałam o szamponach typu silver, które podobno powoduja niwelacje zółtych pasemek.. Lecz nie mam pojecia który kupic? Podobno gdy sie jego za duzo nalozy to wsłosy moga zrobic sie fioletowe lub zielone? Mysle wiec o tym zeby stosowac taki szampon jak płukanke do wlosów czyli nalac sobie troche wody rozrobic ten szampon i maczac w takiej wodze włosy? Sama juz nie wiem co mam robic prosze o szybka pomoc
dzastjust jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości