Kolor w這s闚 SZATYN.... - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-09, 11:57   #1
Smallwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 400
Kolor w這s闚 SZATYN....

szukam dziewczyny farb do w這s闚 o kolorze JASNY SZATYN lub SZATYN czyli to ma by taki ciemny zimny blond/ jasny zimny br您.....jakie farby tak wychodz...znacie jakie farby kt鏎e daj taki efekt?
Stary 2006-04-09, 14:47   #2
nielle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158
Dot.: Kolor w這s闚 SZATYN....

jest juz bardzo duzo watkow na ten temat...np ten:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...t=zimny+br%B1z

Polecane farby to g這wnie Belle Color nr 20 Jasny Szatyn, Londa Ciemny popielaty Blond. Ja ze swojej strony moge jeszcze dodac L'oreal Preference Islandic Blonde. Mimo to, wszystko zalezy od wyjsciowego koloru wlosow. Jesli masz wlosy koloru blond, ciemny blond, jasny braz to wlasnie te farby najprawdopodobniej wyjda ci tak jak chcesz.
nielle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-13, 12:41   #3
Smallwitch
Raczkowanie

ok dziewczyny czy to ta farba?....tak patrze i sie zastanawiam czy ona nie wychodzi jeszcze ciemniejsza niz na zdjeciu?!?moze mi ktos powiedziec bo mam mysie w這sy i nie chce miec po farbowaniu bardzo ciemnych, czarnych.....juz na tym zdjeciu wygl康a na ciemny bardzo.
Stary 2006-04-13, 12:42   #4
Smallwitch
Raczkowanie

Stary 2006-04-13, 14:40   #5
Smallwitch
Raczkowanie

w zwiazku z tym ze nikt mi nie powiedzia a ja chcia豉m juz farbn帷,,,,kupi豉m islande bo ba豉m sie ze szatyn bedzie za ciemny...i siedze z tym na g這wie....mam nadzieje ze oziebi choc troche moj kolor.
Stary 2006-04-13, 17:13   #6
Smallwitch
Raczkowanie

no to jestem po i musze powiedziec ze TRAGEDIA!!!!! zamiast miec zimny kolor to mam kurczakowy kolor.....nawet nie chce mi sie gadac....a mia豉m nadzieje 瞠 oziebi i wr璚z przyciemni.....o on mi rozjasni w這sy na 鄴速y....chyba pojde do fryzjera bo jak widze w sklepach nie mozna dostac farby ktora by mi zafarbowa豉 w這sy na jasno-popielaty br您ik...nie rozjasni moze bardzo duzo ale jednak i to na bardzo ciep造...jutro mam nadzieje 瞠 mnie fryzjerka przyjmie( no chyba ze nie a ja nie wytrzymam i kupie ten szatyn i zrobie sobie ciemne )
Stary 2006-04-13, 18:35   #7
szaramysz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 204
GG do szaramysz

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
no to jestem po i musze powiedziec ze TRAGEDIA!!!!! zamiast miec zimny kolor to mam kurczakowy kolor.....nawet nie chce mi sie gadac....a mia豉m nadzieje 瞠 oziebi i wr璚z przyciemni.....o on mi rozjasni w這sy na 鄴速y....chyba pojde do fryzjera bo jak widze w sklepach nie mozna dostac farby ktora by mi zafarbowa豉 w這sy na jasno-popielaty br您ik...nie rozjasni moze bardzo duzo ale jednak i to na bardzo ciep造...jutro mam nadzieje 瞠 mnie fryzjerka przyjmie( no chyba ze nie a ja nie wytrzymam i kupie ten szatyn i zrobie sobie ciemne )
Mi ten szatyn z Belle Color wyszed軟a moich w這sach (ciemny blond) rydawy!! Nie polecam. Polecam fryzjera
„Jak strumienie i ro郵iny, dusze tak瞠 potrzebuj deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, cho cia這 nadal funkcjonuje. Mo積a wtedy powiedzie: "W tym ciele 篡 kiedy cz這wiek".

http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-19, 14:04   #8
nielle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

o kurcze strasznie mi przykro, 瞠 wysz這 inaczej ni sie spodziewa豉s, bo to w ko鎍u ja podsun窸am Ci tego Loreala Islande :/ tak to ju chyba jest z tymi farbami, 瞠 ro積ie wychodz na ro積ych w這sach, wi璚 takie doradzanie w ciemno bardzo cz瘰to mija sie z celem serio nie chcia豉m byc z造m doradc, kierowa豉m sie po prostu w豉snym do鈍iadczeniem...瞠by nie by go這s這wn za陰czam zdjecia:
na pierwszym kolor wyjsciowy, ktory chcialam troche ochlodzic (mrozny jasny kasztan opalizujacy z loreal preference), a na drugim Loreal Preference Islande Blonde (zdjecia robione bez flesha, w swietle dziennym)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (12,1 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg test 021.jpg (34,0 KB, 128 za豉dowa)
nielle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a