Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-09, 20:55   #1
noemi18
Raczkowanie

jakie jeansy wyszczuplaja??

Dziewczynki jakie jeansy wyszczuplaja? Bardzo bym prosila o zdjecia, a takze rady jakich jeansow unikac, a jakie nosic. pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez noemi18
Czas edycji: 2007-09-17 o 01:30
noemi18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 06:00   #2
arystokratka
Raczkowanie

Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Tez z chęci sie dowiem wydaje mi się ,że takie z jaśniejszymi przetarciami po środku wzdłuż nogawki, a z boku ciemniejsze (nie wiem czy dobrze wyjaśniłam) optycznie wyszczuplają nogi ale nie znam sie:P
arystokratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 07:51   #3
Papiszynka
Zakorzenienie

Bardzo ciemne, przetarte po srodku, kieszonki jak najwieksze unikaj jasnych, jednokolorowych, zawalonych haftami i cekinami.
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 09:51   #4
Olunia90
Zakorzenienie

Ciemne i bez streczu kieszcze blisko siebie
Olunia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:02   #5
margitta
Zakorzenienie

Z tym streczem się zgadzam - wygląda fatalnie na grubszych udach, bo je tak ciasno opina. Najlepiej sam, gruby jeans.

włosomaniaczka CG od 06.2012
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 15:39   #6
Ogólnie Zły Leśny Potffór
Raczkowanie

Avatar Ogólnie Zły Leśny Potffór

Oj dziewczyny, dziewczyny! Widzę, że muszę wkroczyć do akcji, bo coś kulawo wychodzi Wam to doradzanie (bez obrazy):

1. Jeśli chcesz wyszczuplić uda, to nie wybieraj dżinsów przecieranych - zwłaszcza, jeśli przetarcia są bardzo kontrastowe i przebiegają idealnie po środku uda!!! Tak to już zostało urządzone na tym świecie, że wydje nam się, iż to,co jest jaśniejsze, jest większe i znajduje się bliżej (stąd triki makijażystów z podkreślaniem np. zbyt głęboko osadzonych oczu jasnymi cieniami). Dlatego najlepsze są spodnie "nieprzecierane", najlepiej w ciemniejszym kolorze!
2. Na pewno niekrzystne są spodnie szerokie - zwłaszcza uwielbiane przez wszystkie nastolatki dzwony...grrr! Nigdy więcej tych paskudnych spodni! Jeśli je macie w szafie, tonajlepiej już nigdy ich nie zakładajcie! Pomijając fakt, że są już niemodne, to dodatkwo zniekształcają sylwetkę! Uwierzcie mi! Wszędzie o tym trobią, a na wybiegach już drugi sezon świętują tylko i wyłącznie rurki! Szkoda tylko, że większośc sprzedawców nei zwraca na to uwagi... dziewczyn też... Trudno! Ja się przekonałam na własnej skórze, że rurki wyszczuplają. Ale jeśli źle się w takich spodniach czujecie, albo masz jakieś zastrzeżenia do swojej figury, to zawsze zostają spodnie o prostych nogawkach! Jeśli chodzi o zakupy, to polecam CUBUSa - rewelacja za przystępną cenę! Mówie wam - wszyscy się mną zachywcali w super extra rurkach obcisłcyh rurkach - w połączeniuz obcasami miałam mega długie nogi (a mam tylko 166 cm wzrostu!).
3. Jeśli chcesz wyglądać szczuplej(i jednocześnie masz zastrzeżenia do swoich ud), to kupuj spodnie tak ciut luźniejsze - wszystkim będzie się wydawało, że schudłaś (też sprawdzałam - to działa!). Poza tym obściskające tyłek biodrówki z których wylewają się "boczki" nie wyglądają apetycznie, a w takim zestawie nawet bardzo szczupła dziewczyna wygląda nieciekawie!

To były moje 3 złote zasady dobierania odpowiednich dżinsów. Mam nadzieję, ze któras z Was z nich skorzysta i będzie zadowolona! Miłych zakupów!
Ogólnie Zły Leśny Potffór jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:43   #7
Angel_ek
Rozeznanie

a moim zdaniem rurki wcale nie pomniejszają optycznie ud... a nawet powiększają sylwetkę na poziomie ud i pupy [ jezeli mówimy o grubszych nogach] I przecierane spodnie[pasmo po środku uda] też nie pogrubia a ja mam biodrówki takie i podobno wyglądam w nich barrdzo szczupło. Spodnie zaluźne przy grubszych nogach wydaje mi się że także pogrubiają , że jak gdzieś są luźniejsze to wydaje się że tam jest więcej ciałka...
Moim zdaniem jeżeli nie masz grubych ud a chcesz poprostu wyglądać szczupło to spokojnie możesz założyć obcisłe biodrówki i będzie ładnie Aby były ładnie dopasowane do figury to wtedy chyba najmniejsze znaczenie ma czy wycierane czy ciemne
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:14   #8
spray
Administrator KWC

może się zdziwisz, ale DZWONY wyszczuplają
spray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:40   #9
margitta
Zakorzenienie

Ja też się nie mogę zgodzić z Potfforem, szczególnie co do tych rurek. Dla mnie one źle wyglądają nawet na super modelkach, a co dopiero na zwykłych kobietach. Mierzyłam takie jedne i wyglądałam jak grubaska z wielkim tyłkiem, a jestem szczuplutka. To, że domy mody takie lansują nie znaczy, że każdy musi w tym chodzić. Już prędzej polecałabym proste, bo z kolei za szerokie dzwony faktycznie wyglądają nieciekawie (obciśnięte grube uda, potem chude kolanka i wielkie nogawki) - ale tylko za szerokie. Bo wszystkie inne bardzo dobrze.

włosomaniaczka CG od 06.2012
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:45   #10
Meariel
调解人

Smaczny profil Meariel
Smaczne przepisy7

Dokładnie! Rurki raczej nie wyszczuplają. Generalnie spodnie dopasowane bardzo do ciała, wręcz obcisłe, będa optycznie pogrubiać. Lepsze są wygodne, proste spodnie.
Wiele dziewczyn popełnia taki błąd- chcąc się wyszczuplić kupują obcisłe spodnie.

Wymienię MAC, YSL, Essie i inne
Szukam: Miss Dior Cherie edp, YSL Belle d'opium, Swarowsky Aura i innych
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=717343
Meariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:40   #11
kuki9
Moderator KWC

Od siebie moge dodać, że wyszczuplają lekkie przetarcia(ale lekkie a nie bardzo kontrastowe), spodnie rozszerzane do dołu i dzwony.I spróbuj może spodni z wyższym stanem.Ja nigdy takich nie lubilam ale ostatnio kupiłam takie(levi's 525) i wyglądaja bardzo zgrabnie
kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:42   #12
noemi18
Raczkowanie

Dziekuje Wam bardzo za wszystkie porady

Edytowane przez noemi18
Czas edycji: 2007-09-17 o 01:33
noemi18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:17   #13
kasia_8115
Przyczajenie

Najlepiej szukac w roznych wzorach spodni ja kiedys kupilam jeansy z haftem na boku nogawki i one super wygladaly dodatkowo wydluzaly nogi wiec to zalezy od kroju i wzoru spodni
kasia_8115 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:28   #14
agu.s
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Skoro kasia_8115 odswierzyla watek, to ja sie podepne z pytaniem o jeansy. Moj problem, to wylewanie sie z nich. niestety na mam stosunkowo do pasa waskie biodra z niewielka iloscia tkanki tluszczowej, nad nimi oponkę do tego płaskie tyły, efekt jest taki, ze jak spodnie pasuja w biodrach, to sa ciasne w pasie,jak pasuja w pasie, to spadaja z tyłka. Pytanie jest jaka powinna byc wysokosc stanu, by wygladac dobrze? Niestety te spodnie z wyższym stanem zazwyczaj maja wiecej w biodrach. Dzisiaj przymiezylam jakies 30 par w New looku i niestety nic nie znalazlam. Najlepsza góra była w tych http://www.newlook.com/shop/womens/j...eans_239504641 Problem taki, ze 40 jest za mala a 42 za duze i bądz tu madry. Moze ktoras z was tez ma taki problem i znalzla swoje ulubione jeansy. sama nogawka jest mi obojetna, bo mam szczuple nogi i na wzrost tez nie narzekam
agu.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 18:49   #15
Bezaq
Raczkowanie

agu.s sprawdź curve id levisa, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że żadne inne nie leżały tak dobrze a sama prawie nie mam bioder (w sklepie mnie pomierzyli i wybrali odpowiedni model)
http://eu.levi.com/pl_PL/women/index.html
Bezaq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:07   #16
agu.s
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Bezaq Pokaż wiadomość
agu.s sprawdź curve id levisa, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że żadne inne nie leżały tak dobrze a sama prawie nie mam bioder (w sklepie mnie pomierzyli i wybrali odpowiedni model)
http://eu.levi.com/pl_PL/women/index.html
To mogloby byc antidotum na moj problem, ale szkopul w tym, ze w poblizu mnie nie ma sklepu levisa z damskimi spodniami
ale bede pamietala o tym. Dzieki za odpowiedz.
agu.s jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości