L`Oreal - mroźny kasztan czy głęboki kasztan??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-11, 16:51   #31
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Dot.: L`Oreal - mroźny kasztan czy głęboki kasztan???

robilam dzisiaj glebokim kasztanem i jestem zachwycona

mialam jasny blond farbowany poszlam do fryzjerki i zrobilam kasztanowy balejaz ale ze jednak lubie miec kolor jednolity kupilam z loreala gleboki kasztan

trzymalam troszke dluzej okolo 40 min, kolor wyszedl identyczny jak na opakowaniu, jak mialam mokre wlosy to myslalam ze wyszly czarne ale jak wyschly to pojawil sie piekny kolor kasztanowy mahon, identyczny jak na opakowaniu

na moim jasnym bajejazu wyszly odrobine jasniej ale daje to super efekt

swoje wlasne wlosy mam taki myszowaty braz i ciekawa jestem jak bedzie ta farbka wygladac na odrostach no ale zobacze

polecam dla mnie teraz farbka numer 1
Messuah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:30   #32
klaudia2314
Raczkowanie

właśnie jestem świeżo po farbowaniu odcieniem mroźny kasztan, ale niestety wyszedł mi burgundowy i nawet nie wiem czemu tak wyszedł ;/
klaudia2314 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 23:30   #33
Gwennie1987
Przyczajenie

1,5 tygodnia temu pofarbowałam moje blond-myszowate włosy na kolor "jasny bursztyn" - loreal preferance. Po tych ledwie kilku dniach mam znowu blond włosy i takim spranym rudym połyskiem;/ jestem w szoku, bo od dawna używam tych farb (zwykle blondów) i zawsze było super;/ dziś kupiłam mroźny kasztan- marzą mi się takie ładne kasztanowe włosy, ale nie wiem, jakie wyjdą położone na ten mój jasno-rudo-blond;/ co Wy myślicie?
Gwennie1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:59   #34
bodzenkaxd
Przyczajenie

Smile Dot.: L`Oreal - mroźny kasztan czy głęboki kasztan???

no więc tak. ja miałam jasny brązik już spłukany bo wcześniej miałam mleczną czekoladę a potem syoss mix orzech+capuccinoo.. no i z tej farby l`oreal wyszedł ładny brąz. trzymałam go na głowie 25 min .... kolorek jest taki dość ciemny z połyskiem czerwieni he ;D na moich włosach wygląda jak prawdzwiwie kasztan... i wogole są miłe w dotyku... minusem tej farby było to że cuchnie choć wymyłam szamponem i dałam odżywki dalej czuje ten zapach ;D zobaczymy czy bd sie fajnie trzymał bo l`oreal to jedna z lepszych farb i kurcze mam nadzieje ze sie szybko nie spłucze... i znow bd musiała mysleć o innej farbie ;D polecam )
bodzenkaxd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 22:24   #35
@monika
Raczkowanie

Wczoraj malowałam włosy loreal 5,25 mroźny kasztan. Mam średni brąz i kolor jaki uzyskałam jest ciemniejszy od tego na opakowaniu ( co jest oczywiście zrozumiałe). Myślę, że z czasem jak większość farb zmyje się do jaśniejszego. W tej chwili moje włosy są w kolorze ciemny brąz w odcieniu czerwieni, błyszczą się, wyglądają na zdrowe. Farba jak najbardziej godna polecenia. Odezwę się za jakiś czas i opiszę jak się zmywały

Dziś minęły cztery tygodnie od farbowania. Włosy są jaśniejszy ale nadal błyszczą

Edytowane przez @monika
Czas edycji: 2014-07-11 o 17:18
@monika jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości