czarne w br您 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-10, 12:54   #1
isasi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

czarne w br您

Ju od roku farbuje w這sy na ciemny/鈔edni br您, m鎩 naturalny kolor to ciemny blond. Mam d逝gie, zadbane, mi瘯ki i l郾i帷e w這sy za 這patki. Niestety wczoraj przytrafi豉 mi si tragedia! Chcia豉m zafarbowa w這sy na ciemny br您, troszke je przyciemni, ale po zmyyciu farby okaza這 si 瞠 mam CZARNE WΜSY!!! Za dwie godziny ide do fryzjerki, kt鏎a zaproponowa豉 mi pasemka lub rozja郾ianie. Czyta豉m te o dekoloryzacji. Niemam poj璚ia ile to wszystkoi bedzie kosztowa這, a najgorsze jest to 瞠 NIE MOGE si tak pokaza w szkole, bo nauczycielki poprostu mnie zgniot. PROSZE O POMOC, co robi? Szuka豉m w innych w徠kach ale nie nalaz豉m odpowiedzi
isasi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-10, 13:42   #2
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex
Dot.: czarne w br您

Na pewno fryzjerka Ci dobrze doradzi i rozja郾i wlosy. Nie mam pojecia ile to moze kosztowac, bo to wszystko zalezy od salonu, trzeba bylo sie spytac ile to moze kosztowac. Nawet salony jednej firmy w roznych miastach maj rozne ceny(wiem to po wlasnej obserwacji, np. ceny salonow JLD czy Camille Albane w Kielcach sa o wiele wiele nizsze niz w Krakowie ). Wiec najlepiej spytac sie fryzjerki, ale mysle, ze okolo 200 zlotych, jeszcze zalezy jaka masz dlugosc wlosow
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.