Kuleczki vollare - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-07-27, 19:39   #841
rzyrafka
Zakorzenienie

Dot.: Kuleczki vollare

No własnie te, straaasznie mi się spodobały i razem z tymi co kupila,m bylyby jeszcze bardziej idealną mieszanką
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-07-27, 19:43   #842
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
No własnie te, straaasznie mi się spodobały i razem z tymi co kupila,m bylyby jeszcze bardziej idealną mieszanką
gdybym wcześniej wiedziała to bym dwa kupiła w niu saczu widziałam, ale nie wiem kiedy zawitam do krk (chciałam w następnym tygodniu ale nie wiem czy nie pojade wtedy na wegry)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 19:50   #843
Hosenka*
Moderator KWC

może ktoś sie orientuje:

czy cień nr 15 ma kolor taki jak tu: http://www.allegro.pl/item115656439_...24_kolory.html

czy jak tu: http://www.allegro.pl/item117476657_...gor_wawa_.html

??

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 20:22   #844
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
gdybym wcześniej wiedziała to bym dwa kupiła w niu saczu widziałam, ale nie wiem kiedy zawitam do krk (chciałam w następnym tygodniu ale nie wiem czy nie pojade wtedy na wegry)
gdybym wcześniej wiedziała jakie sa śliczne...
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-07-27, 20:56   #845
*jamajka*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka

jamajko- Margaret to gdzie kupujesz- na Lea czy na Hali, bo się już pogubiłam
yy jakie Margaret?? bo nie wiem na Lea koło siebie kupuję kulki Vollare, a na Starym Kleparzu są po prostu stoiska z tanimi kosmetykami a z kolei np. Ruby Rose to normalnie w drogeriach są

Hosenko, myślę, że nie byłoby problemu, żebym Ci kupiła, ale szczerze jak zobaczyłam te sypkie w linkach allegrowych, to wydaje mi się, że takich tam nie widziałam

niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 20:59   #846
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
yy jakie Margaret?? bo nie wiem na Lea koło siebie kupuję kulki Vollare, a na Starym Kleparzu są po prostu stoiska z tanimi kosmetykami a z kolei np. Ruby Rose to normalnie w drogeriach są

Hosenko, myślę, że nie byłoby problemu, żebym Ci kupiła, ale szczerze jak zobaczyłam te sypkie w linkach allegrowych, to wydaje mi się, że takich tam nie widziałam
popatrz popatrz może akurat coś bedzie??

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 21:01   #847
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *jamajka*

ups, przepraszam, to La_Monica pisała o Margaret Cosmetics
No więc Monico, gdzie je kupiłaś- w którym miejscu jest to stoisko dokładnie?
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-07-27, 21:10   #848
Ally83
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
może ktoś sie orientuje:

czy cień nr 15 ma kolor taki jak tu: http://www.allegro.pl/item115656439_...24_kolory.html

czy jak tu: http://www.allegro.pl/item117476657_...gor_wawa_.html

??
Kiedyś pisałam do basi_wawy, jaki to kolor, bo tu wyglada na ciemny fiolet, to napisała, że to odcien różu. kW ogóle kolory wiarygodniejsze są u gregora Kilka cieni, które widzę u niego, na żywo wygląda identiko.
Ally83 jest offline  
Stary 2006-07-27, 21:11   #849
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Ally83
Kiedyś pisałam do basi_wawy, jaki to kolor, bo tu wyglada na ciemny fiolet, to napisała, że to odcien różu. kW ogóle kolory wiarygodniejsze są u gregora Kilka cieni, które widzę u niego, na żywo wygląda identiko.
mam nadzieje. bo 15 od basi mi sie nie podoba, ale już u gregora

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 21:44   #850
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
gdybym wcześniej wiedziała jakie sa śliczne...
no piękne są Siedziałam potem w pracy i się w nie wgapiałam
Reese jest offline  
Stary 2006-07-27, 21:44   #851
*jamajka*
Zakorzenienie

Hosenka, na Sienkiewicza mieszkasz i nie wiedziałaś gdzie Lea?

blisko mnie mieszkasz, więc tym samym blisko masz do tego sklepu ale spoko, oblukam sprawę

niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 22:06   #852
La Monica
La Moderatoiure

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
ups, przepraszam, to La_Monica pisała o Margaret Cosmetics
No więc Monico, gdzie je kupiłaś- w którym miejscu jest to stoisko dokładnie?
Margaret kupiłam też na hali Grzegórzeckiej, na tym samym stoisku co Vollare, a tam jest tylko jedno z kosmatykami więc łatwo go wylookać, a dokładnie nie wiem jak to opisać. To nie jest w hali tylko na tym targu obok, jak wchodzisz na niego od strony Grzegórzeckiej to idziesz cały czas prosto i tak mniej wiećej w połowie drogi skręcasz w lewo...ale pewnie nic z tego nie wiesz Bo nie potrafię tego lepiej wytłumaczyć, ale trafisz na bank Ja tam byłam pierwszy raz w życiu i nie miałąm problemów

Ale ale, wypróbowałam teraz (tzn. troszke wczesniej jak widniej było) obie firmy z kuleczkami, pół twarzy Vollare a drugie pół Margaret Cosm. i powiem Wam że jednak Vollare są bardziej "świecące" a Margaret tak nie połyskuja, są bardziej matowe i kuleczki są troszkę twardsze...więc w sumie zależy co sie komu podoba...bo dają zdecydowanie inny efekt...

Gotuję
La Monica jest offline  
Stary 2006-07-27, 22:09   #853
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Jedziesz na Węgry? Gdzie i kiedy?
MagJa jest offline  
Stary 2006-07-27, 23:10   #854
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez MagJa
Jedziesz na Węgry? Gdzie i kiedy?
tak to sie mnie słucha na spotkaniach!!?? podpadasz MagJa, oj podpadasz

jeszcze dokładnie nie wiem, bo ciotka z wujkiem z którymi mamy jechać dopiero w sobote przyjezdzają z Belgii, ale to napewno w nastepnym tygodniu. A gdzie? to tez jeszcze do omówienia - ja bym chciała do Hajduszoboszlo

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 23:11   #855
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
Hosenka, na Sienkiewicza mieszkasz i nie wiedziałaś gdzie Lea?

blisko mnie mieszkasz, więc tym samym blisko masz do tego sklepu ale spoko, oblukam sprawę
ale w nowym sączu na sienkiewicza

a w krakowie w mistrzejowicach, os Złoty Wiek

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 23:12   #856
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez La Monica
Margaret kupiłam też na hali Grzegórzeckiej, na tym samym stoisku co Vollare, a tam jest tylko jedno z kosmatykami więc łatwo go wylookać, a dokładnie nie wiem jak to opisać. To nie jest w hali tylko na tym targu obok, jak wchodzisz na niego od strony Grzegórzeckiej to idziesz cały czas prosto i tak mniej wiećej w połowie drogi skręcasz w lewo...ale pewnie nic z tego nie wiesz Bo nie potrafię tego lepiej wytłumaczyć, ale trafisz na bank Ja tam byłam pierwszy raz w życiu i nie miałąm problemów

Ale ale, wypróbowałam teraz (tzn. troszke wczesniej jak widniej było) obie firmy z kuleczkami, pół twarzy Vollare a drugie pół Margaret Cosm. i powiem Wam że jednak Vollare są bardziej "świecące" a Margaret tak nie połyskuja, są bardziej matowe i kuleczki są troszkę twardsze...więc w sumie zależy co sie komu podoba...bo dają zdecydowanie inny efekt...
na targu pod halą są conajmniej 3 straganiki z kosmetykami

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-27, 23:30   #857
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
tak to sie mnie słucha na spotkaniach!!?? podpadasz MagJa, oj podpadasz
Eeeee, ja nic nie słyszałam, żebyś o wyjeździe na Węgry mówiła Może rzyrafce mówiłaś, bo na pewno nie mnie W sumie dużo nas tym razem było i ciężko było słuchać wszystkich na raz...

Cytat:
jeszcze dokładnie nie wiem, bo ciotka z wujkiem z którymi mamy jechać dopiero w sobote przyjezdzają z Belgii, ale to napewno w nastepnym tygodniu. A gdzie? to tez jeszcze do omówienia - ja bym chciała do Hajduszoboszlo
Aha Bo ja jadę już w sobotę w nocy do Hajduszo (w niedzielę już się będę pławić w basenach ) i będziemy tam jakiś tydzień. Także jakbyś się tam zjawiła, to napisz smska Wypijemy jakieś piwko za Wizaż
MagJa jest offline  
Stary 2006-07-27, 23:34   #858
*jamajka*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
ale w nowym sączu na sienkiewicza
aha

niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline  
Stary 2006-07-28, 00:06   #859
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez MagJa
Eeeee, ja nic nie słyszałam, żebyś o wyjeździe na Węgry mówiła Może rzyrafce mówiłaś, bo na pewno nie mnie W sumie dużo nas tym razem było i ciężko było słuchać wszystkich na raz...

Aha Bo ja jadę już w sobotę w nocy do Hajduszo (w niedzielę już się będę pławić w basenach ) i będziemy tam jakiś tydzień. Także jakbyś się tam zjawiła, to napisz smska Wypijemy jakieś piwko za Wizaż
ok napewno sie odezwe mam nadzieje ze uda mi sie namówić na wyprawę bardziej wgłąb ...

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-28, 10:00   #860
La Monica
La Moderatoiure

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
na targu pod halą są conajmniej 3 straganiki z kosmetykami

Heeeee Ja widziałam jeden Ale może źle patrzyłam Taka blondynka koło 40 w nim sprzedawała...

Gotuję
La Monica jest offline  
Stary 2006-07-28, 12:06   #861
Mad'i
Wtajemniczenie

Ułaaaaaaa
Mania
Znalazłam u siebie na targu stoisko z tyloma kosmetykami że szoooook....
Cieni, pudrów, błyszczków od groma... wszystko Vollare, Cantare, Eveline i strasznie tanie!
Była też paleta sypkich, niestety same róże, brązy i beże, I JEDNA PISTACJOWA ZIELEŃ 21
Super były prasowane Vollare, takie w jednym kolorze, holograficzne normalnie cuuuudo.. a ja miałam tylko dyszkę
W każdym razie kupiłam pistację 21 za 4 zł i cielistą pomadkę w płynie Cantare, beżową, na ustach daje cudowny efekt
Wybaczcie moją chaotyczną wypowiedź ale dalej jestem szokowana...

A u "mojego" faceta ze starego stoiska dowiedziałam się że będą mieli dostawę w przyszłym tygodniu i specjalnie dla mnie weźmie sypkie
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline  
Stary 2006-07-28, 12:50   #862
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez La Monica
Heeeee Ja widziałam jeden Ale może źle patrzyłam Taka blondynka koło 40 w nim sprzedawała...
to wiem gdzie. ale jeszcze wgłębi też sa...

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-28, 12:51   #863
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Mad'i
Ułaaaaaaa
Mania
Znalazłam u siebie na targu stoisko z tyloma kosmetykami że szoooook....
Cieni, pudrów, błyszczków od groma... wszystko Vollare, Cantare, Eveline i strasznie tanie!
Była też paleta sypkich, niestety same róże, brązy i beże, I JEDNA PISTACJOWA ZIELEŃ 21
Super były prasowane Vollare, takie w jednym kolorze, holograficzne normalnie cuuuudo.. a ja miałam tylko dyszkę
W każdym razie kupiłam pistację 21 za 4 zł i cielistą pomadkę w płynie Cantare, beżową, na ustach daje cudowny efekt
Wybaczcie moją chaotyczną wypowiedź ale dalej jestem szokowana...

A u "mojego" faceta ze starego stoiska dowiedziałam się że będą mieli dostawę w przyszłym tygodniu i specjalnie dla mnie weźmie sypkie
ooo a czy mogłabym złożyć zamówienie u Ciebei na sypkie??

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-28, 16:31   #864
Mad'i
Wtajemniczenie

Hosenko, napisałam Ci PW w tej sprawie

Teraz napalam się na normalnie prasowane cienie... świetne kolory, mocny turkusik, fiolet, żółty... podobne do tych pojedynczych z Inglota Takie okrągłe.
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline  
Stary 2006-07-28, 17:40   #865
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Witajcie kochane Wizażanki

Wątek przejrzałam, nie czytałam dokładnie, przyznaję się bez bicia. Dlatego, jeśli powtórzę juz podane tu "ściśle tajne informacje" na temat miejsc, gdzie można nabyć Vollare, to wybaczcie.

Vollare, Cantare, Ingrid itp można kupić w Katowicach na targu na mickiewicza, na dużym targu na Załężu, w Chorzowie na Wolności w kilku miejscach. Najtaniej jest w Chorzowie w sklepie "wszystko po 2.99 i nie tylko". Kupiłam tam kuleczki za 4,49zł, liner za 6,90zł.

Pozdrawiam
pasywno-agresywna jest offline  
Stary 2006-07-28, 18:04   #866
chelbia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
wiec zacznij od Kleparza - są tam 2 stoiska: jedno zaraz przy wejściu od Aleii a drugie troche dalej (ale to te sam "właściciel"). Ten sam "właściciel" ma stoisko na Karmelickiej. Jest tam jednak drogo (np cienie sypkie kosztują 6zł podczas gdy kupowałam za 4zł gdzie indziej)

Tomex (tam kupowałam kuleczki Reese) - możesz tramwajem podjechać do ronda Kocmyrzowskiego (za Carrefourem na Czyżynach) na jednym stoisku są kuleczki Vollare i Cantare (5zł) - cięzko je troche znaleźć, bo to olbrzymi teren - jak sie wchodzi na teren tomexu to trzeba iść cały czas w lewo, aż sie pojawią takie drewniane sklepiki, troszke do przodu i potemw alejkę w prawo, tam gdzie sa różne kosmetyczne produkty

Slep wszystko po 4 zł na Krakowskiej za drogerią Apropo (róg Dietla i Krakowskiej)

Na Pilotów na przeciwko Almy (koło budki z torebkami)

Ogólnie z kuleczkami nie ma praoblemu. Gorzej z moimi upragnionymi cieniami sypkimi
bardzo ci dziekuje! jeszcze podgladnelam, ze na Lea są - to tez mam po drodze... zaatakuje sklepy po 4zł

tak zachwalasz sypkie cienie, moze strzelisz jakis makijazyk?

chelbia jest offline  
Stary 2006-07-28, 19:31   #867
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez chelbia
bardzo ci dziekuje! jeszcze podgladnelam, ze na Lea są - to tez mam po drodze... zaatakuje sklepy po 4zł

tak zachwalasz sypkie cienie, moze strzelisz jakis makijazyk?
strzeliłabym i to niejeden (teraz bawie się w eksperymentowanie z łączeniem kolorków i bardzo ciekawie to wychodzi ze bardzo bym chciałam z Wami się tym podzielić na MM) ale niestety nie mam dostępu teraz do cyfrówki...

Mój ostatnio ulubiony mejkap:
jasno zielony sypki nr 20 na całą powiekę, a zewnętrzny kącik górnej powieki przyciemnony brązem [Vollare Holografic nr 8. Pod łukiem brwiowym rozświetlenie sypkim Vollare nr 33 - taki piaskowy)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-29, 10:25   #868
Hosenka*
Moderator KWC

ogłaszam wszem i wobec że eyeliner Vollare został zgłoszony do kWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15005
tylko się nie śmiać bo nie wiedziałam co wpisać w zgłoszeniue no i foteczka by sie przydała

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-29, 12:02   #869
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

dzis widziałam te małe kuleczki w sklepie po 4 zł u mnie w mieścince, całe szczęście że nie miałam wolnych rak żeby za bardzo im się przyglądać, bo kusiłu jasno rózowe, tak dumałam nad nimi czy nadawałyby sie do rozświetlenia pod łuk brwiowy bo nie moge do tego celu znaleśc odpowiedniego koloru cienia
były tez prasowane cienie, tez 2 ładne kolory znalazła, cienie były po 5zł a kulki 6zł były tez trójkolorowe pudry prasowane
chyba w poniedziałek tam wpadne, a przez weekend zastanwoię sie poważnie po co mi one i czy nadadza się pod łuk brwiowy
widziałam tez troche kosmetyków green cosmetics tez były kulki ale duże i cienie
może skusze się na coś jakies cienie beżowe, może rózowe, i na kulki ehhhh to chomikowanie i pazerność

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-07-29, 14:31   #870
*jamajka*
Zakorzenienie

Hosenko!! bylam dziś w tym moim sklepiku na Lea, niestety nie miewają sypkich cieni, ale dziś było dużo kulek jeszcze firmy Vollare to tylko szminki mieli, a tak to głównie kulki tylko nawet kupiłam jeszcze jedne wkleję potem

niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości