Kuleczki vollare - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-07, 14:18   #1111
tripka
Wtajemniczenie

Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez cellaris
No więc tak mnie wstręciuchy zaraziłyście tymi cudami z Vollare,że poszłam dzisiaj przeczesywać Katowice w ich poszukiwaniu i tak znalazłam dość duży wybór na bazarku na ul. Mickiewicza pod "Ślązakiem" perełki małe (5,50zł) duże (12zł) cienie sypkie (tylko 4 odcienie, ale mają w tym tygodniu dowieźć z hurtowni) (4,50zł), śliczne błyszczyki (nie sprawdziłam ceny,ale kolorki były ładne), lakiery do paznokci no i tradycyjne prasowane cienie i pudry. Oprócz tego ogromny wybór innych "bazarkowych" kolorówek Ruby Rose, CC, APC.
Na Sokolskiej w kiosku koło małego kiosku z pączkami znalazłam cienie sypkie (4 zł)też niewielki wybór,ale inne kolorki niż na bazarku i cienie prasowane.Jeszcze znalazłam kulki i sypkie cienie w kiosku na dworcu kolejowym był mały wybór,ale miła pani powiedziała,żeby przyjść w przyszły poniedziałek bo w sobotę ma przyjechać z hurtowni pan i ona weźmie wszystkie odcienie kuleczek i sypkich cieni jakie będą dostępne.
Ufff się napisałm to idę teraz testować kuleczki, a nie wiem czy po błyszczyk jeszcze nie popędzę bo śliczne były
ehh to chyba ślepa jestemto super ,że są tam też sypkie cienie vollare,i ze bedzie wybór odcienito ja się skusze jednak na te,bo jak juz pisałam,w cienie 1 APC mam 2 Vollare
tripka jest offline  
Stary 2006-08-07, 14:48   #1112
freedka
Zakorzenienie

No mnie też zaraziłyście tymi vollarowymi kosmetykami
Mam już w swojej kolekcji buder brązujący, eyeliner i cienie (dzisiaj kupiłam, super, szare ze swiecącymi drobinkami) Miałam kupić sobie róż w kulkach ale były tylko kuleczki brązujące. Rozglądam się wszędzie za tymi cieniami sypkimi (hosenka mi takiego "smaka" na nie zrobiła ) ale kurcze nie ma. Trudno będę szukała dalej
Stary 2006-08-07, 15:27   #1113
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

a ja wrocilam z polowania nie zadowolona ;( ;( bylam normalnie rpawie wszedzie a zlotych kulek jak nie bylo tak nie ma jestem smutna ;(
oczywiscie musialam sobie jakos poprawic humor wiec :P oto co dzisiaj kupilam (od prawej)

prasowane potrojne cienie cantare az za 2,50zl :P takie sliczne blyszczace 2 odcienie zlotka i kremowego bezu
kuleczki cantare kolorek cieplutki
oraz kuleczki vollare nie bylo zlotego, wiec zdecydowalam sie na chlodny bez.. a ze mlody Pan na tomexie byl tak mily zaproponowal zbeym sobie wymieszala pol na pol i druga polowe wzielam b. podobnych tyle ze jeszcze jasniejszych (przelozylam je do innego pudeleczka )

ale zlotych kuleczek jak nie mialam tak nie mam ;( ;(
dziewczyny moze ktoras z was mnie poratuje.. odstapi chociaz 3 zlote kuleczki, lub jak znajdzie gdzies u siebie to mi kupi i wysle (ja oczywiscie pokryje koszta)
proszeee
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vollare.jpg (40,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vollare1.jpg (44,6 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vol.jpg (39,4 KB, 60 załadowań)
Stary 2006-08-07, 16:14   #1114
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

nadia słonce zrobisz cos dla mnie? chcialabym zobaczyc jak wyglądają te kuleczki na skórze, chodzi mi o te srodkowe najbardziej jesli mialabys mozliwlosc zrobienia fotki bylabym bardzo wdzięczna
virtual_reality jest offline  
Stary 2006-08-07, 16:24   #1115
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

pewnie tylko zrobie to jutro bo teraz juz sie pogoda popsula i ciemno jest..a z lampa nie ma tak dobrego efektu

dziewczynki dodalam kuleczki vollare, cantare i oriflame brazujace w swoim kosmetycznym watku
zapraszam
Stary 2006-08-07, 16:28   #1116
tripka
Wtajemniczenie

dziewczyny nie ma to jak wizażowa mania no nie?? a jak się jeszcze jest podatnym na takie wizażowe hity i kosmetyczne cudeńka to ojojoj... a chyba wiekszość dziewczyn tak ma
tripka jest offline  
Stary 2006-08-07, 16:34   #1117
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

a jednak zrobilam te fotki :P nie moglam sie powstrzymac
od lewej tak samo jak na zdjeciu :

najjasniejsze vollare, nastepnie te nieco (ociupinke doslownie) ciemniejsze, i na koncu ten cieplutki brazik cantare
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reka.jpg (37,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reka1.jpg (35,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reka2.jpg (38,6 KB, 43 załadowań)
Stary 2006-08-07, 16:38   #1118
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez tripka
dziewczyny nie ma to jak wizażowa mania no nie?? a jak się jeszcze jest podatnym na takie wizażowe hity i kosmetyczne cudeńka to ojojoj... a chyba wiekszość dziewczyn tak ma

niestety my kobitki juz takie jestesmy eh :P ostatnio wlasnie pisalam.. czasem zastanawiam sie po co mi kolejne mazidla..ale jakos oprzec sie nie potrafie :P Juz dzisiaj dostalam malutkie kazanie od TZ :P w sumie bylo w nim duzo racji

a co do zlotych kulek..to wszedzie ich szukam.. bo vollare sa takie mieciutkie.. super sie nakladaja.. a potrzebuje ich jako cieni delikatne jasne zlotko
obecnie uzywam jako cienia zlotych kuleczek z rozswietlajacego pudru oriflame ..ale one sa twardsze i nakladam chyba z 5 razy pedzelkiem.. a vollare wystarczy przejechac raz eh

widzialam zlote na allegro.. ale trooszke mi zal przpelacic 8zl _ wysylka z 5/6 jeszcze :/
Stary 2006-08-07, 16:39   #1119
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

oglądałam sypkie na allegro i zainteresowały mnie odcienie:
02 04 05 07 08 10 13 19 22
Nie kupię oczywiście wszystkich ale choć 4 sztuki. Które są takim 'must have'?

agabil1 jest offline  
Stary 2006-08-07, 16:45   #1120
Judyta~
Raczkowanie

Do dziewczyn mających kulki: jaki kolor powinnam kupić, jeśli zależy mi na jak najmocniejszym rozświetleniu twarzy już na użyty róż? Czy wszystkie beże będą odpowiednie?
Judyta~ jest offline  
Stary 2006-08-07, 16:48   #1121
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Judyta~
Do dziewczyn mających kulki: jaki kolor powinnam kupić, jeśli zależy mi na jak najmocniejszym rozświetleniu twarzy już na użyty róż? Czy wszystkie beże będą odpowiednie?
najmocniejsze rozświetlenie dają kulki ciepłe-morelowe i jasne Cantare (wklejałam ich fotki gdzies na początku)

agabil1 jest offline  
Stary 2006-08-07, 16:52   #1122
tripka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nadia07
niestety my kobitki juz takie jestesmy eh :P ostatnio wlasnie pisalam.. czasem zastanawiam sie po co mi kolejne mazidla..ale jakos oprzec sie nie potrafie :P Juz dzisiaj dostalam malutkie kazanie od TZ :P w sumie bylo w nim duzo racji
no dokładnie taka już nasza kobieca natura kobiecie kosmetyków chyba NIGDY NIE DOŚĆ! mój TŻ patrzy na to z lekkim politowaniem...

Mnie się natomiast bardzo podobają odcienie:3, 4 ,5 ,8, 15, 29, 32, 33....
tripka jest offline  
Stary 2006-08-07, 16:58   #1123
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez tripka
no dokładnie taka już nasza kobieca natura kobiecie kosmetyków chyba NIGDY NIE DOŚĆ! mój TŻ patrzy na to z lekkim politowaniem...

Mnie się natomiast bardzo podobają odcienie:3, 4 ,5 ,8, 15, 29, 32, 33....
moj tez patrzyl do czasu :P teraz sie cieszy ze kupuje takie taniutkie kuleczki.. a nie cos drozszego
ale jak mi czasem powie : "kochanie a Ty wiesz co moglabys miec zamiast paru kolejnych opakowan kuleczek , innych niepotrzebnych Ci kosmetykow itp?"
wtedy we mnie cos sie wzbiera :P bo w sumie dociera do mnie ze on ma racje :P
Stary 2006-08-07, 17:01   #1124
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez Judyta~
Mnie sie wydaje ze skoro potrzebujesz tylko rozswietlenia na gotowym juz makijazu, najlepsze beda najjasniejsze kuleczki zobacz na moje 2 posty na tej stronie
Jedno jest z kuleczkami (ich zdjeciami w opakowaniach) a troszke nizej sa fotki ich kolorkow na mojej dloni
polecam te pierwsze na jedenj i drugiej fotce
Stary 2006-08-07, 17:21   #1125
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może puder prasowany-brązer Vollare z serii Cashmir?
Ten puder ma taką złotą poświatę i "kostkowatą" fakturę, przynajmniej na wierzchu. W pudełeczku wyglądał bardzo ciekawie, jako rozświetlacz byłby super... Ale zastanawiam mnie, czy on cały jest taki bajecznie złoty, czy tylko to złotą wartswę ma na wierzchu? Wie któraś, ma któraś?

Bardzo proszę o odpowiedź.
Stary 2006-08-07, 17:29   #1126
lir391
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nadia07
a ja wrocilam z polowania nie zadowolona ;( ;( bylam normalnie rpawie wszedzie a zlotych kulek jak nie bylo tak nie ma jestem smutna ;(
oczywiscie musialam sobie jakos poprawic humor wiec :P oto co dzisiaj kupilam (od prawej)

prasowane potrojne cienie cantare az za 2,50zl :P takie sliczne blyszczace 2 odcienie zlotka i kremowego bezu
kuleczki cantare kolorek cieplutki
oraz kuleczki vollare nie bylo zlotego, wiec zdecydowalam sie na chlodny bez.. a ze mlody Pan na tomexie byl tak mily zaproponowal zbeym sobie wymieszala pol na pol i druga polowe wzielam b. podobnych tyle ze jeszcze jasniejszych (przelozylam je do innego pudeleczka )

ale zlotych kuleczek jak nie mialam tak nie mam ;( ;(
dziewczyny moze ktoras z was mnie poratuje.. odstapi chociaz 3 zlote kuleczki, lub jak znajdzie gdzies u siebie to mi kupi i wysle (ja oczywiscie pokryje koszta)
proszeee
Jak wyporpobujesz ten zloty cien, to napisz, prosze, jak sie sprawuje i czy kolor na powiece jest tak samo intensywny jak w opakowaniu Pozdrawiam

'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/

lir391 jest offline  
Stary 2006-08-07, 18:14   #1127
agulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cellaris
Hej a Gdzie na Sokolskiej????
hmm tzn nie na sokolskiej ale na targu na mickiewicza obok sokolskiej tak jest takie duze stoisko z kosmetykami( chyba tylko jedno ), i w czwartek mieli dosyc duzo cienie vollare, cantare prasowanych i duzo kuleczek vollare

niestety wyposarzenie w sypkie cienie tego stoiska jest baaardzo marne jutro jade zobaczyc czy dowieźli jakies nowe kolorki bo pani mowila ze w piatek maja byc

Edytowane przez agulla
Czas edycji: 2006-08-07 o 19:33
agulla jest offline  
Stary 2006-08-07, 18:18   #1128
agulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cellaris
No więc tak mnie wstręciuchy zaraziłyście tymi cudami z Vollare,że poszłam dzisiaj przeczesywać Katowice w ich poszukiwaniu i tak znalazłam dość duży wybór na bazarku na ul. Mickiewicza pod "Ślązakiem" perełki małe (5,50zł) duże (12zł) cienie sypkie (tylko 4 odcienie, ale mają w tym tygodniu dowieźć z hurtowni) (4,50zł), śliczne błyszczyki (nie sprawdziłam ceny,ale kolorki były ładne), lakiery do paznokci no i tradycyjne prasowane cienie i pudry. Oprócz tego ogromny wybór innych "bazarkowych" kolorówek Ruby Rose, CC, APC.
Na Sokolskiej w kiosku koło małego kiosku z pączkami znalazłam cienie sypkie (4 zł)też niewielki wybór,ale inne kolorki niż na bazarku i cienie prasowane.Jeszcze znalazłam kulki i sypkie cienie w kiosku na dworcu kolejowym był mały wybór,ale miła pani powiedziała,żeby przyjść w przyszły poniedziałek bo w sobotę ma przyjechać z hurtowni pan i ona weźmie wszystkie odcienie kuleczek i sypkich cieni jakie będą dostępne.
Ufff się napisałm to idę teraz testować kuleczki, a nie wiem czy po błyszczyk jeszcze nie popędzę bo śliczne były

a mozesz opisac gdzie dokładnie w kiosku na dworcu

a dzisiaj w pracy obiecałam sobie ze juz nie kupie zadnego cienia, zadnych kuleczek
jutro wyruszam na poszukiwania
agulla jest offline  
Stary 2006-08-07, 18:25   #1129
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Agus, ja Ci moge szczerze polecic 04, 05 i 10- mam je, daja duzy polysk i sa to odcienie zlota (5 takie miedziane, 10 jasniejsze, zoltawe, opalizujace, a 4 troche ciemniejsze, jakby bez).
08 mam takze, ale rzadko uzywam- to jest braz ze zlotym, dosyc ciemny.

Pozdrawiam .

BERRY21 jest offline  
Stary 2006-08-07, 18:44   #1130
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez BERRY21
Agus, ja Ci moge szczerze polecic 04, 05 i 10- mam je, daja duzy polysk i sa to odcienie zlota (5 takie miedziane, 10 jasniejsze, zoltawe, opalizujace, a 4 troche ciemniejsze, jakby bez).
08 mam takze, ale rzadko uzywam- to jest braz ze zlotym, dosyc ciemny.

Pozdrawiam .
dzieki dobra kobieto
Ja szukam takiego bardzo błyszczącego ale w neutralnym cielistym kolorze

agabil1 jest offline  
Stary 2006-08-07, 18:59   #1131
BERRY21
Zadomowienie

Wkleje jeszcze zdjecie, ktore zalaczylam w watku o sypkich Vollare. Brakuje tylko nr 05, ktory mam od niedawna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg VOLLARE 1.JPG (44,2 KB, 84 załadowań)

BERRY21 jest offline  
Stary 2006-08-07, 19:10   #1132
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: kuleczko vollare

dzisiaj dostałam przesyłke!! jupi mam różowe srebrne jakby i takie złote, które dają swietny glow!!!
Emilia1 jest offline  
Stary 2006-08-07, 19:14   #1133
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez nadia07
a jednak zrobilam te fotki :P nie moglam sie powstrzymac
od lewej tak samo jak na zdjeciu :

najjasniejsze vollare, nastepnie te nieco (ociupinke doslownie) ciemniejsze, i na koncu ten cieplutki brazik cantare

dzieki wielkie
virtual_reality jest offline  
Stary 2006-08-07, 19:28   #1134
Mary_Q
Zakorzenienie

hm a czy ktos moze je porownac do tych z oriflame?tych rozswietlajacych czy tam nablyszczajacyh?bo tak...od dluzszego czasu poszukuje czegos co rozswetli twarz ale tak zeby sie ona nie blyszcala tlyko byla taka jasna promienna,tak na codzien do szkoly,a nie zeby mi bylszala jakism borkacikiem czy mika,cos w tym stylu jak czesto jest na fotkach (chcoiaz wiem ze to photoshop:P) ale czy jest cos takiego co choc troszke da taki efekt?bo te z ori sa swietna ale np na imprezke...czy do oczek...
Mary_Q jest offline  
Stary 2006-08-07, 19:31   #1135
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
02 i 22!
Mam takie i kolory wychodzą podobnie, jak na fotce z allegro, tylko 02 jest nieco bardziej stalowobłękitny, a 22 to mocniejszy turkusik niż na foto, taki bardziej "morski".

13 też mi się podobał i zamówiłam, ale nie dostałam, bo gregor się pomylił
gosik.s jest offline  
Stary 2006-08-07, 19:33   #1136
cellaris
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agulla
a mozesz opisac gdzie dokładnie w kiosku na dworcu

a dzisiaj w pracy obiecałam sobie ze juz nie kupie zadnego cienia, zadnych kuleczek
jutro wyruszam na poszukiwania
Jak idziesz od centrum przez taki skwerek z kilkoma drzewkami, ławkami i przypadkowymi pijaczkami dochodzisz do przystanków autobusowych i obok nich jest kilka kiosków "Ruchu". I są takie 3 budki obok siebie2 to są kioski,a jednaa budka to taki "sklepik" z pieczywem "Piekarek" się chyba zazywa (ma taki żółty szyld).To właśnie w kiosku Ruchu obok tej budki z pieczywem widziałam.Tyle tylko,że kiosk jest teraz dziwnie otwarty od 7:00 do 10:00, a potem od 14:00 do bodajże 18:00.Na wystawie widziałam złoty i zielony cień
A na Mickiewicza dzisiaj tylko marne 4 odcienie Vollare sypkich widziałam i kilka kuleczek. Nie wiesz może kiedy ma być dostawa nowych mazideł tam?
Stary 2006-08-07, 19:37   #1137
cellaris
Rozeznanie

a i jeszcze jedno czy któraś z was testowała może błyszczyki z vollare?
Stary 2006-08-07, 19:41   #1138
agulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cellaris
Jak idziesz od centrum przez taki skwerek z kilkoma drzewkami, ławkami i przypadkowymi pijaczkami dochodzisz do przystanków autobusowych i obok nich jest kilka kiosków "Ruchu". I są takie 3 budki obok siebie2 to są kioski,a jednaa budka to taki "sklepik" z pieczywem "Piekarek" się chyba zazywa (ma taki żółty szyld).To właśnie w kiosku Ruchu obok tej budki z pieczywem widziałam.Tyle tylko,że kiosk jest teraz dziwnie otwarty od 7:00 do 10:00, a potem od 14:00 do bodajże 18:00.Na wystawie widziałam złoty i zielony cień
A na Mickiewicza dzisiaj tylko marne 4 odcienie Vollare sypkich widziałam i kilka kuleczek. Nie wiesz może kiedy ma być dostawa nowych mazideł tam?
ymm dzieki za wytłumaczenie jutro bede szukac

ja bylam tam w czwartek i ta babka ,taka blondynka mówiła ze w piatek prawdopodobnie beda mieli dostawe ale skoro mowisz ze nie bylo dzisiaj to nie wiem czy jest sens jechac jutro . Ale w sumie zawsze moge kupic kuleczki i pare cieni w kamieniu

Jak pojade jutro to zapytam kiedy sie spodziewają dostawy sypkich vollarków
agulla jest offline  
Stary 2006-08-07, 19:46   #1139
agulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cellaris
a i jeszcze jedno czy któraś z was testowała może błyszczyki z vollare?
wiesz ja klupiłam tam błyszczyk, niestety nie ma nazwy firmy ale z nalejki wynika ze jest wyprodukowany tam gdzie vollarowe cienie jest taki brokatowy bardzo i pachnie jak guma balonowa. Kosztował 6 zł chyba
agulla jest offline  
Stary 2006-08-07, 20:07   #1140
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez gosik.s
02 i 22!
Mam takie i kolory wychodzą podobnie, jak na fotce z allegro, tylko 02 jest nieco bardziej stalowobłękitny, a 22 to mocniejszy turkusik niż na foto, taki bardziej "morski".

13 też mi się podobał i zamówiłam, ale nie dostałam, bo gregor się pomylił
dziękuję za podpowiedź.
BERRY to jest wątek o sypkich Vollare?

agabil1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości