Kuleczki vollare - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-14, 15:18   #1261
misia_bella
Zakorzenienie

Dot.: Kuleczki vollare

Skuszona wizazowymi zachytami nabyłam vollare cienie sypkie
Kupiłam róż nr 18 całkiem ładnie wyglada
Dziewczyny mam pytanie odnośnie białych cini vollare czy one wszystkie są białe czy może niektóre sa opalizujące na jakieś kolory??
Tak mnie to ciekawi bo na jednym stojaku stały rózne kolory a na drugim same biale hmm... moze białe tak dorze im schodzą??
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline  
Stary 2006-08-14, 15:29   #1262
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez misia_bella
Dziewczyny mam pytanie odnośnie białych cini vollare czy one wszystkie są białe czy może niektóre sa opalizujące na jakieś kolory??
Tak mnie to ciekawi bo na jednym stojaku stały rózne kolory a na drugim same biale hmm... moze białe tak dorze im schodzą??
białe opalizują na różne kolory (z tego co wiem)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 836 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2006-08-14, 15:31   #1263
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
białe opalizują na różne kolory (z tego co wiem)
tez mi sie tak wydaje, bo jak wybierałam cienie z aukcji to było chyba ze 4 białe wiec to niemozliwe raczej zeby były 4 takie sameheh mam nadzieje ze zrozumiałas

Kadunia jest offline  
Stary 2006-08-14, 15:39   #1264
misia_bella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kadunia
tez mi sie tak wydaje, bo jak wybierałam cienie z aukcji to było chyba ze 4 białe wiec to niemozliwe raczej zeby były 4 takie sameheh mam nadzieje ze zrozumiałas
hehe.. zrozumiałam
Tylko własnie nie wiem które na jaki kolorek musze sie na allegro porozglądac
."
misia_bella jest offline  
Stary 2006-08-14, 15:46   #1265
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
hehe.. zrozumiałam
no tam właśnie nie pisze przynajmniej u gregora

Kadunia jest offline  
Stary 2006-08-14, 15:51   #1266
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
hehe.. zrozumiałam
przejrzyj ten watek - obiło mi sie o oczy, ze któryś opalizuje na różowo

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 836 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2006-08-14, 16:27   #1267
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kate_rossi
dla wszystlich dziewczyn potrzebujacych pilnie kuleczek vollare. sama skorzystalam i zakupilam 5 sztuk.

http://www.allegro.pl/item120518377_...ien_puder.html
Wiem, ze ten link juz sie pojawial, chcialam tylko napisac, ze zamowilam numery 2, 3, 7 i 9, z czego tylko 3 to Vollare (czyli 10g kuleczek), numer 7 to Cantare. Ladny odcien, ale jest ich mniej- 7 gram. Plusem jest to, ze pachna czekolada: mniam .

Czekam az 4 bedzie dostepna, bo bardzo bym chciala miec zlote kuleczki .

BERRY21 jest offline  
Stary 2006-08-14, 16:39   #1268
grin_ajz
Wtajemniczenie

GG do grin_ajz

a ja tak wciaz czytam i widze na MM ze dziewczyny uzywaja tych kuleczek vollare ze chyba przejde sie po miejscowych sklepach za 5 zl (u mnie tylko w tych sklepach kosmetyki vollare i cantare) i sobie kupie...tylko u mnie cos slaby wybor tych kosmetykow bo jak widze u was tyle tego jest, cienie sypkie, tych kulek kilka kolorow...ech u mnie nie ma az takiego wyboru

grin_ajz jest offline  
Stary 2006-08-14, 17:46   #1269
MonikaPrzybylska
Raczkowanie

GG do MonikaPrzybylska

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
a ja tak wciaz czytam i widze na MM ze dziewczyny uzywaja tych kuleczek vollare ze chyba przejde sie po miejscowych sklepach za 5 zl (u mnie tylko w tych sklepach kosmetyki vollare i cantare) i sobie kupie...tylko u mnie cos slaby wybor tych kosmetykow bo jak widze u was tyle tego jest, cienie sypkie, tych kulek kilka kolorow...ech u mnie nie ma az takiego wyboru
Ja też boleję nad tą stratą
U mnie w sklepikach są tylko róże (ale nie w kulkach) cienie i szminki, no...może jeszcze jakis purer i tyle, a szkoda.
Musze niestety zamówić na allegro, ale boje sie że mnie oszukaja albo cos bo pierwszy raz zamawiam
Mam pytanie: Ile kosztu przesyłki doliczają?
Pozdrawiam Serdecznie!
Stary 2006-08-14, 18:24   #1270
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:

Tak, biale cienie opalizuja na rozne kolory (rozowy, fiolet, zielen, chyba turkus tez) Jesli bedzie to pomocne to napisze ze nr 26 opalizuje na rozowo Jak sie dokladnie obejrzy sloiczki w swietle dziennym to widac na jakie kolory opalizuja
pearlania jest offline  
Stary 2006-08-14, 18:32   #1271
annfas
Zakorzenienie

U mnie też w sklepach nigdzie nie było, dosrtalam na bazarku, na stoisku gdzie zawsze myslalam ze babka sprzedaje jakies padziewne kosmetyki. W sobote coś mnie tknęło i podeszłam. Patrze a ona całe stoisko w kulkach Vollare, cieniach cantare itp

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2006-08-14, 19:05   #1272
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

zapomniałam powiedzieć ze tez kupiłam sobie kuleczki
1 brązowe rozswitlajace 2-matowe łososiowe
boskie są
(:Weroniczka:) jest offline  
Stary 2006-08-14, 20:02   #1273
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

oczekiwałam dziś dostawy, ale niestety nie było
kupiłam tylko sypki 26 biel opalizujący na złoty róz
prasowany orfeusz 10 Vollare
Diamond 1 Vollare
Duo II 10 beżo brąz Vollare

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-14, 21:30   #1274
misia_bella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pearlania
Tak, biale cienie opalizuja na rozne kolory (rozowy, fiolet, zielen, chyba turkus tez) Jesli bedzie to pomocne to napisze ze nr 26 opalizuje na rozowo Jak sie dokladnie obejrzy sloiczki w swietle dziennym to widac na jakie kolory opalizuja
Dziekuję
W sklepie byłam jakimś takim ciemnym I to na pierwszym pietrze było takze wychodzenie na dwór nie wchodziło w grę. próbowałam zaglądac ale pani tak jakos dziwnie na mnie patrzyła
."
misia_bella jest offline  
Stary 2006-08-15, 07:56   #1275
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pearlania
wczoraj własnie kupiłam 26, ale w zalezności od światła, ile sie go nałozy i jak mocno sie rozetrze dla mnie oprócz różowego opalizuje on pod niektórym kątem na złoty kolor, jest taki złotawo-różowy
ciekawa jestem jak pozostałe białe, bo tez chciałabym je sobie sprawić

bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-15, 08:31   #1276
smileofangel
Zakorzenienie

kobiety pedze cos doniesc kupilam wczoraj kulki verony ale ani to cantare ani vollare bo na pokrywce nie ma nic jest przezroczysta dalam za nie 6zł sa w kolorze mlecznej czekolady i przepieknie polyskuja na złoto!!!!!! nie wiem co to za jedne sa mieciutkie i mniejsze o wiele (rozmiarem kuleczek) niz te 'standardowe' roze w kuleczkach zakochalam sie daja genialny efekt choc trzeba baaaardzo uwazac bo no to jest taki dubel efekt ale kurka mowie wam cudo zachwycily mnie mimo ze juz 4op. cantar`owych mialam
Stary 2006-08-15, 09:00   #1277
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

Smile zrób im zdjęcie, koooniecznie ! a na spodzie mają coś napisane? kurcze, jak je wynajdę u mnie
mój ukochany patrzy na mnie jak na wariatkę jak przynoszę do domu kolejne kilka cieni i śpiewa "volaaare oo, kantare oooo"

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline  
Stary 2006-08-15, 10:03   #1278
Proneja
Przyczajenie

bluegirl ja mam białr nr 24 i one opalizują na jasnzoelono z odcieniem złotego - ja bym ten kolor nazwała seledynowym

Wie ktoś jak opalizują pozostałe "białe kolorki ?
Proneja jest offline  
Stary 2006-08-15, 10:28   #1279
Eleo765
Zadomowienie

a jak u was z trwałością kuleczek vollare? bo wg mnie są strasznie nietrwałe, musiałabym nosić je w torbie i poprawiać, a przecież od taszczenia w torbie te kuleczki mi się rozwalą
Eleo765 jest offline  
Stary 2006-08-15, 10:30   #1280
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez smileofangel
kobiety pedze cos doniesc kupilam wczoraj kulki verony ale ani to cantare ani vollare bo na pokrywce nie ma nic jest przezroczysta dalam za nie 6zł sa w kolorze mlecznej czekolady i przepieknie polyskuja na złoto!!!!!! nie wiem co to za jedne sa mieciutkie i mniejsze o wiele (rozmiarem kuleczek) niz te 'standardowe' roze w kuleczkach zakochalam sie daja genialny efekt choc trzeba baaaardzo uwazac bo no to jest taki dubel efekt ale kurka mowie wam cudo zachwycily mnie mimo ze juz 4op. cantar`owych mialam
pewnie Margaret Sa dużo mniejsze i na zakretce nic nie pisze. Ale na spodzie powinno

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2006-08-15, 10:37   #1281
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez lilly78
Smile zrób im zdjęcie, koooniecznie ! a na spodzie mają coś napisane? kurcze, jak je wynajdę u mnie
mój ukochany patrzy na mnie jak na wariatkę jak przynoszę do domu kolejne kilka cieni i śpiewa "volaaare oo, kantare oooo"
moj tz robi to samo ale nie tylko jak je kupie (bo juz od jakiegos czasu nie kupuje :P poluje tylko na zlote, mam juz swoja kolekcje) ale nawet jak odwiedzam ten watek na wizazu to juz sie zalamuje..o spiewnaiu nie wssominajac
a on eh poprostu nie rozumie naszych kobiecych mani :P
Stary 2006-08-15, 11:17   #1282
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Proneja
bluegirl ja mam białr nr 24 i one opalizują na jasnzoelono z odcieniem złotego - ja bym ten kolor nazwała seledynowym

Wie ktoś jak opalizują pozostałe "białe kolorki ?
czyli 24 odpada z mojej listy, bo zieleń nie dla mnie jest, a mam juz Bourjois biały opalizujący na zielono i nie mam go jak używać, tez jestem ciekawa pozostałych biały jak biały, ale jaka róznica

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
pewnie Margaret Sa dużo mniejsze i na zakretce nic nie pisze. Ale na spodzie powinno
tez wydaje mi się że może to byc Margaret, mam malutkie jasnorózowe Magaret, przecudnie błyszczą, idealne jako cienie do powiek, lub jako pierwsza warstwa cieni na cała powiekę,
mam z Margaret też inne jasnorózowe, ale o wiekszej średnicy, te są zdecydowanie inne, daja takie satynowe, delikatne wykończenie, sa prawie matowe, sa idealne przy dziennym makijaz pod łuk brwiowy, dla wszystkich kulek można znaleść wiele rozwiązań niestety te widziałam tylko w jednym miejscu, a szkoda bo nijak mi tam po drodze nie jest, a jakby było z tych maleńkich złote to te byłyby dla mnie idealne jako cienie te o wiekszej średnicy tez bym pewnie wzięła złote do kompletu
musze jeszcze zobaczyć czy ciemne różowe nie nadawałyby się jako cienie

niestety na stronie Margaret Cosmetics
http://www.margaret-cosmetics.pl/
nie ma nic o tych małych kuleczkach brazujących ani tym bardziej kolorystyki, ale zaraz do nich napisze, zabiore się za zgłoszenie firmy do kWC, poprosze ich może o pokazanie gamy kolorów z kuleczek o małej i dużej średnicy
mogliby dodac je do stronki byłoby miło

bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:29   #1283
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilly78
Nieźle

Kadunia jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:39   #1284
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez smileofangel

Z Twojego opisu wnioskuje, ze to takie same kuleczki jak widzialam ostatnio. Dla Lodzianek - rog kilinskiego i narutowicza, przy wejsciu do hotelu Polonia(teraz jest tam jakas budowa i troche ciezko to dojrzec) Byly 3 odcienie, ktorych nie widywalam wczesniej i kuleczki sporo mniejsze od vollare/cantare. Byl tez taki kolorek, o jakim piszesz. Poza tym ciemny, mocno mlyszczacy braz (ten zakupilam) oraz roz (ale bardziej pudrowy odcien niz te wczesniejsze, wieksze kuleczki, lecz pewnie bardziej jeszcze blyszczacy)
pearlania jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:42   #1285
fuksjaa
Zakorzenienie

Chyba skuszę się na kolejne opakowania kuleczek... Tym razem nie na Vollare (mam łososiowe, srebrzyste i złote) a na Cantare, bo chyba mniej błyszczą. Wypróbuję i te
fuksjaa jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:47   #1286
Teeta
Anomalia

mam w planie zakupić te kuleczki. dodam, że byłam na Manhattanie w Szczecinie i na targowisku oni mieli 1 oscień za... 15 zł. o.O
Teeta jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:54   #1287
smileofangel
Zakorzenienie

sprawdze jak wroce do domu jakie to sa w kazdym razie sa bombowe spojrzalam tylo pod spod i zobaczylam znajoma naklejke wiec nie czytalam co i jak ale dzis zajrze i zrobie fotke
Stary 2006-08-15, 12:03   #1288
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez bluegirl
wczoraj własnie kupiłam 26, ale w zalezności od światła, ile sie go nałozy i jak mocno sie rozetrze dla mnie oprócz różowego opalizuje on pod niektórym kątem na złoty kolor, jest taki złotawo-różowy
ciekawa jestem jak pozostałe białe, bo tez chciałabym je sobie sprawić

Racja, racja Przyjrzalam sie mu. Opalizuje na roz i zlotko. Dawno go nie uzywalam, srednio mi przypadl do gustu
pearlania jest offline  
Stary 2006-08-15, 12:08   #1289
bluegirl
Zakorzenienie

napisałam przed chwilą do Margaret Cosmetics o informacje o kuleczkach brazujących, poprosiłam o fotki z gama odcieni, może sie uda, bo na stronie pusto, jedynie puder w kulkach
napisałam tez do Editt Cosmetics o wypowiedx na temat Cantare i też dostępne kolory kulek tez mile widziane gamy odcieni
nie wiem co i jak z tymi pudrami zgłoszonymi do KWC Vollare
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14235 to sa pudry Vollare w kulkach, zgłoszone jako pudry prasowane, więc chyba nie za bardzo ta kategoria pasuje, bardziej do brazujących i rozświetlających

a tu znów kolejne zgłoszenie
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15158
tez widnieje jako pudry, ale czy na fotce nie są aby róże w kulkach?

po co 2 razy pudry w kulkach, może to drugie zgłoszenie zmienić na róże w kulkach? chyba że ja się myle i jest tyle rodzajów tych kulek?
chciałabym usystematyzowac te zgłoszenia,
zreszta jeśli chodzi o cienie prasowane to sa różnice w jakości, błyszczeniu, efektu jaki daja na powiece między serią Holografic, Orfeusz itp.

ale narazie chyba warto zrobić porzadek, pozgłaszac niepozgłaszane niestety nie mam fotek więc ciążko mi zgłosić kulki Margaret Cosmetics czy Cantare, ale napisałam maile do form może sypną fotkami i kolorami

może ktoś mnie oświeci jak z tymi Vollarowymi kulkami?

a i z Margaret Cosmetics tez zastanawiam się, bo juz producenta zgłosiłam,
chyba lepiej byłoby zgłosić osobno te maleńkie kuleczki
i osobno te wieksze, bo one zupełnie inny efekt dają,
jedne sa mocno błyszczące, a te duże to raczej satynowe wykonczenie, osobom którym chodziło o mocno błyszczace kulki kupując te duże zanizałyby recenzje więc lepiej osobno je zamieścić w KWC
czekam na maile z Editt Cosmetics w sprawie Cantare i z Margaret Cosmetics
ewentualnie jak któras z Was ma możliwośc zrobienia fotek kulkom Cantare i Margaret Cosmetics to bardzo bym prosiła

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2006-08-15 o 14:21
bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-15, 12:08   #1290
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez pearlania
Z Twojego opisu wnioskuje, ze to takie same kuleczki jak widzialam ostatnio. Dla Lodzianek - rog kilinskiego i narutowicza, przy wejsciu do hotelu Polonia(teraz jest tam jakas budowa i troche ciezko to dojrzec) Byly 3 odcienie, ktorych nie widywalam wczesniej i kuleczki sporo mniejsze od vollare/cantare. Byl tez taki kolorek, o jakim piszesz. Poza tym ciemny, mocno mlyszczacy braz (ten zakupilam) oraz roz (ale bardziej pudrowy odcien niz te wczesniejsze, wieksze kuleczki, lecz pewnie bardziej jeszcze blyszczacy)
to na pewno muszę się tam wybrać, może jutro a po ile były?

agabil1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości