nikt nie widzi mojego makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 11:08   #1
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597

nikt nie widzi mojego makijażu


Nie maluję sie zbyt mocno, ale tez nie naturalnie bo lubie polozyc jakis delikatny kolorek na usta albo oczy. Makijaz jest raczej pastelowy. Wczoraj np. pomalowalam oczy na liliowy kolor i mocno wytuszowalam rzesy czarnym tuszem i nie widac tego w ogole na zdjeciu . Ja sie tyle mecze a i tak nie widac tego chociaz troche bo nikt tego nie zauwaza chyba ze powiem ze kupilam sobie cien wtedy kolezanka bardziej mi sie przyjrzy. Chcialabym zeby ktos zwrocil uwage na moja twarz i na makijaz ktory staram sie robic codziennie. Bez niego moja twarz wyglada smutno i nijako. Jestem typowym latem, mam niebiesko-zielone oczy, wlosy sredni blond ktore ciemnieja, jasna karnacje z rozowymi rumiencami. Nie wiem co bardziej podkreslic a co nie i jak sie fajnie pomalowac.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:17   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: nikt nie widzi mojego makijażu

Może prześlesz nam swoją fotkę wtedy zobaczymy jak to u Ciebie jest z tym makijażem. Wyślij jedną bez, a drugą w makijażu;-)

Twoja ocena jest subiektywna i może nie do końca zgodna z rzeczywistością;-) Makijaż delikatny i dobrze wykonany nie musi być bardzo widoczny- ważne aby podkreślał to co w Tobie ładne;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 17:02   #3
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: nikt nie widzi mojego makijażu

Więc podkreśl swoje oczka, które napewno są sliczne czarna kredka i czarny tusz powinny załatwić sprawe natomiast usta machnij jakimś ciałowym kolorkiem różowym z leciutkim połyskiem pomarańczowego. Jesli nie chcesz zbyt mocnego makijazu to kredke uzyj dopiero od połowy oczka (do zewnętrznych koncików oczu) stosując metode drobniutkich kresek...
Skoncentrój sie na oczach, chyba że masz duze pełne usta wtedy daj intensywniejszy kolorek pomadki
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:03   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nikt nie widzi mojego makijażu

A ja powiem tak ,że makijaż ma podkreslać Twoją urode a nie byc widoczny na twarzy Im bardziej widoczny to wcale nie znaczy ,że tym piękniejszy itd.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:08   #5
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: nikt nie widzi mojego makijażu

trudno mi zdecydowac co ma bardziej podkreslic. kupilam sobie taka fajna pomadke w plynie w zdecydowanym kolorku, wiec nie bede malowac oczu kolorem tylko wlasnie wytuszuje rzesy i narysuje delikatna czarna kreske na dolnej powiece mam cos takiego ze..... boje sie makijazu. z jednej strony jak sie umaluje to wydaje mi sie ze to widac choc inni tego nie zauwazaja. z drugiej strony nie potrafie sie nie malowac bo nie jestem zadowolona z mojej cery, na ktorej pojawiaja sie jakies krostki, sa malutkie przebarwienia poza tym mam jasna oprawe oczu i jasne brwi bez ich jakiegokolwiek podkreslenia wygladaja nijako a cala twarz jest bez wyrazu. zazdroszcze dziewczynom ktore naprawde nie musza sie malowac i maja wyrazista uroda.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 21:20   #6
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: nikt nie widzi mojego makijażu

a może ludzie przyzwyczaili sie do twojego makijazu bo rzadko chodzisz bez niego?
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 21:31   #7
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: nikt nie widzi mojego makijażu

Nie martw się! Ja też jestem typem lato ... mam niebieskie oczy, średniego odcienia blond włosy, jasną karnację i różowe poliki :P Ja zawsze się staram dobrze pomalować oczy, żeby były bardzo widoczne Czarny tusz, czarna kredka i szaro srebrny cień do powiek I jest Ok. Niebieskie oczy ładnie wyglądają tak wyraźnie pomalowane
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.