serum intensywnie wyszczuplające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-11, 16:53   #1
donaticzka
Rozeznanie

serum intensywnie wyszczuplające

Eveline Laboratories - Slim extreme 3D - serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit

Podobno super skuteczny produkt szybko dzała w recenzi kosmetyków w skali do 5 dostał 5 punktów.Teraz moje pytanie czy któraś z was miała to serum ,i jakie są wasze odczucia co do tego produktu .
donaticzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:01   #2
Judytka2
Rozeznanie

Dot.: serum intensywnie wyszczuplające

wiesz co......pierwsze opakowanie serum zadziałało super w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Schudlam szybko kilka kilo. Ale kolejne opakowania są wydaje mi się już mniej skuteczne. Tak jakby moja skóra juz sie przyzwyczaila do tego kosmetyku i nie moge schudnąc. Serum daje fajny efekt ochłodzenia. Co sprawia, ze mamy wrazenie ze naprawde kosmetyk działa.....Mysle, ze warto go kupic bo on naprawde jest skuteczny, ale nie na dłuższy czas...pozdrawiam
Judytka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:08   #3
donaticzka
Rozeznanie

Judytka2 wiesz co chodzi mi tylko o wyszczuplenie brzucha o nic więcej
hulam ha hopie robię brzuszki i szukam dobrego jeszcze wspomagacza
Stary 2006-04-14, 21:11   #4
donaticzka
Rozeznanie

żadna z was już tego nie używała

Stary 2006-04-14, 21:18   #5
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

dobnaticzko nie spodziewałabym sie super efektów...
Jesli zależy Ci na wyszczupleniu brzusia to niezbedna bedzie dieta i cwiczenia- zas balsam stosowałabym obowiazkowo - ale jako dodatek. W celu ujędrnienia, wyrownania cellulitu, utrzymania jędrnosci itp. Ale na zmniejszenie obwodu bym nie liczyla.. Chyba ,ze jakims super preparatem, jakiegos Guerlaina czy cos...
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 21:34   #6
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Jesli zależy Ci na wyszczupleniu brzusia to niezbedna bedzie dieta i cwiczenia- zas balsam stosowałabym obowiazkowo - ale jako dodatek. W celu ujędrnienia, wyrownania cellulitu, utrzymania jędrnosci itp. Ale na zmniejszenie obwodu bym nie liczyla.. Chyba ,ze jakims super preparatem, jakiegos Guerlaina czy cos...
Ja jestem zacofana jeśli chodzi o opinię o balsamach/żelach/kremach wyszczuplających, ale wydaje mi się, że samo smarowanie to ew. może ujędrnić i nawilżyć skórę, bo od smarowania to tłuszcz się nie spali, nie zniknie, a żeby schudnąć, to tego tłuszczu musi ubywać, a od smarowania? Nie bardzo...
Zresztą nawet Ci od Eris gdzieś pisali, że preparaty antycellu nie likwidują cellulitu, tylko intensywnie nawilżają, ujędrniają i odżywiają skórę, przez co staje się ona grubsza i jakby gęściejsza, dzięki czemu nie widać po nią cellulitu. A żeby coś z cellulitem zrobić, to niezbędny jest porządny masaż z elementami drenażu, bo cellulit to grudy tłuszczu i trzeba je rozbić, więc nie oszukujmy się, nawet jakiś żel czy balsam od Diora, Guerlain czy Sisleya sam w sobie nie odchudzi i nie zlikwiduje grud tłuszczu.
No, czyba, że rzeczywiście jest coś, co tak działa...
A! Jeszcze coś! Często dodawany jest np. do balsamów wyciąg z imbiru, kofeiny czy cynamonu, mający działanie pobudzające, więc czujemy ciepełko, lekkie pieczenie, itd, ale podobno działa to tylko na zewnętrzną warstwę skóry, bo do tej, w której dzieją się najważniejsze przemiany kremy i balsamy nie docierają... Co do tego to nie wiem jak to jest do końca, ale tak słyszałam - podobnie jest z dodawaniem mentolu itd, żebyśmy czuły chłodek, który będzie sugerował, że to działa, a jak działa, to kupujemy...
hihi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 21:46   #7
donaticzka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
dzięki że odpowiedziałaś dietkę stosuję ćwiczę brzuszki co jakiś tam czas hula hop i tylko wspomagacz ni potrzebny jest

Stary 2006-04-14, 21:52   #8
andzya
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

takie specyfiki owszem sa dobre,ale do ujedrnienia skory w trakcie diety i czwiczen.same w sobie to one raczej nie odchudzaja
Stary 2006-04-14, 21:55   #9
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

ma to serum jakis tydzien, smaruje codziennie wieczorem (2 razy udalo mi sie tez rano) w celu wyrownania skory na posladkach i musze powiedziec, ze naprawde fajnie dziala pupa juz po tak krotkim czasie jest ladnie napieta i ujedrniona, takze mysle ze warto sprobowac a efekt po zastosowaniu jest powalajacy - ziebi tak, ze mam wrazenie, ze za moment odmarznie mi tylek na pewno nie zaszkodzi, a jest taniutkie
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 22:07   #10
Izumi
Wtajemniczenie

Mówicie że ziębi i fajnie ujędrnia? Ile to to kosztuje? Bo ja miałam identyczny efekt balsamem za 25zł I chociaż niby kremy i żele nie wyszczuplają, to po miesiącu z mego zada uciekło 2cm ... chyba że autosugestia przyśpieszyła mi metabolizm czy cuś w każdym razie byłam zadowolona
Izumi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 22:08   #11
KUBUŚ
Raczkowanie

dziweczyny mają rację, bez ćwiczeń i diety żaden kremik ci nie pomoże, ja miałam taki spray Diora , którego nie trzeba wcierać! i efektów zero. Szkoda kasy. Teraz zmieniłam styl żywienia, zakupiłam serum Lirene i masuję się od 3tyg. no i są efekty 7kg mniej, celulit w zaniku, tylko rozstępy zostały, ale mam takie duże że już nic nie pomoże
KUBUŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 23:02   #12
Judytka2
Rozeznanie

a ja uwazam ze te kremy naprawde mogą zminiejszyc obwód tluszczu razem z jakąs dietą. na mnie to działało czesto. nie ćwiczylam w ogóle a jakos mi ubylo pare cm. a jesli zaczynalam cwiczyc to efekt byl jeszcze lepszy-schudlam 18kg.
Stary 2006-04-14, 23:11   #13
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Judytka2
a ja uwazam ze te kremy naprawde mogą zminiejszyc obwód tluszczu razem z jakąs dietą. na mnie to działało czesto.
Czyli stosowałaś razem z dietą, więc chudło się.
A sprawdzałaś odchudzające właściwości tych kremów bez diety i ćwiczeń? Czy wtedy rzeczywiście zmniejszają obwody? Bo mnie to strasznie interesuje... choć ja pesymistka jestem w tych sprawach, więc jakieś nowości mogą zmienić moje zdanie o 180stopni
Stary 2006-04-14, 23:21   #14
Judytka2
Rozeznanie

Stosowalam z niby dietą.Ale ta dieta to poprostu pewne małe ograniczenia i nic wiecej.I jakos tam działało Efekty byly na pewno ale nie takie jak przy ćwiczeniach dodatkowych
Stary 2006-04-15, 00:00   #15
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Napisane przez Izumi
Mówicie że ziębi i fajnie ujędrnia? Ile to to kosztuje? Bo ja miałam identyczny efekt balsamem za 25zł I chociaż niby kremy i żele nie wyszczuplają, to po miesiącu z mego zada uciekło 2cm ... chyba że autosugestia przyśpieszyła mi metabolizm czy cuś w każdym razie byłam zadowolona
ten kosztuje cos kolo 15zl
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 00:38   #16
Szoho
Raczkowanie

GG do Szoho Send a message via Skype™ to Szoho

Branży a czy ktoś by mi mógł pokazać skład ?

tak jak siedzę w branży widzę jak ludzie - potrafią wykorzystywać nie widzę ludzi - i tutaj niestety zwłaszcza kobiet.
Szoho jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:27   #17
Judytka2
Rozeznanie

O co chodzi z tym wykorzeystywaniem ludzi? jestes z branży? podziel sie tajemnicą
Stary 2006-04-16, 13:44   #18
donaticzka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Judytka2
a ja uwazam ze te kremy naprawde mogą zminiejszyc obwód tluszczu razem z jakąs dietą. na mnie to działało czesto. nie ćwiczylam w ogóle a jakos mi ubylo pare cm. a jesli zaczynalam cwiczyc to efekt byl jeszcze lepszy-schudlam 18kg.
jak się cieszę z tgo co powiedziałas jakśnadzieja jest

Stary 2006-04-16, 14:36   #19
Szoho
Raczkowanie

GG do Szoho Send a message via Skype™ to Szoho

miejscowe spalacze, kremy wyszczuplające - są skuteczne przy mniejszcyh poziomach Body fat
bo wszystko może być ukryte właśnie w tej jednej szansie"
Szoho jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 19:11   #20
donaticzka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Szoho
miejscowe spalacze, kremy wyszczuplające - są skuteczne przy mniejszcyh poziomach Body fat
nie rozumiem

Stary 2006-04-16, 20:59   #21
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szoho
Szoho, troszkę wyrozumiałości, sporo kobietek, jak ja na przykład nie mają głębszej wiedzy o środkach, ich działaniu, składzie i... "różnych poziomach Body fat", choć jak się domyślam tu chodzi o poziom zatłuszczenia ciała ale pewnie się mylę... więc zlituj się i mów po ludzku, jak do bab, które chcą schudnąć i poprawić wygląd, a nie do takich, które są przynajmniej po kursie o kierunku zbliżonym do pielęgnacji ciała czy jakiejkolwiek innej dietetyki.
Ja laik niesamowity jestem i właśnie na forum szukam wiedzy w formie, którą jestem w stanie przyswoić, a uwagi typu "Branży a czy ktoś by mi mógł pokazać skład ?tak jak siedzę w branży widzę jak ludzie - potrafią wykorzystywać nie widzę ludzi - i tutaj niestety zwłaszcza kobiet." nie ułatwiają kontaktu...
Jakiej branży, wytłumacz dlaczego wykorzystywać, bo kobietki kupują w niewiedzy, a skoro wiesz, że to ściema to powiedź dlaczego, niech wiemy i nie wydajemy niepotrzebnie pieniędzy za jakieś placebo, hm?
Plosiem...

Pzdr
Stary 2006-04-16, 21:28   #22
donaticzka
Rozeznanie

do hihi dobrze mówisz
skoro to ściem niech mówi po co sobie głowe zawracać

Stary 2006-04-17, 09:54   #23
Judytka2
Rozeznanie

Dziewczyny od wczoraj zaczelam znowu uzywac zerum Eveline juz poraz kolejny.Bo nie wiedzialam jaki krem kupic i stwierdzilam ze naloze go na ciało wiecej niz zwykle. Poniewaz wczesniej nakladalam go dosc oszczednie I musze wam powiedziec ze efekt jest lepszy. Chłodzil niesamowicie i przez dluzszy i ujedrnil mi fajnie cialo A ja głupek tak malo wczesniej go nakładałam
Stary 2006-04-17, 10:35   #24
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie

hihihi...dziewczyny namówiłyście mnie jutro (mam nadzieje że pobliski MarcPol będzie otwarty) lece kupić krem i specjalną szczotke do masażu ud coprawda używałam już tego kremiku (i chyba każdego innego też) ale co mi zaszkodzi zadbać o siebie znowu Trzeba w coś wierzyć
"....jeśli Boga by nie było, trzeba by było sobie go wymyśleć...."
paulinka_vel_paulinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:11   #25
donaticzka
Rozeznanie

Ja też id esobie to serum kupić
podziała czy nie? to i tak dużego majątku nie stracę zaledwie 15 zł czy cosik około

Stary 2006-04-18, 17:57   #26
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie

byłam dziś w sklepie i BUUUUUUUUUUUU serum nie było za to kupiłam krem z tej liniii i szczorke do masażu ud może jakieś efekty będą ...
paulinka_vel_paulinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:07   #27
agolek
Wtajemniczenie

GG do agolek

a dla mnie te serum jest rewelacyjne, oczywiscie z dieta i cwiczeniami,. Zapominam powoli jak wyglada cellulit. Serio. Po paru tygodniach swietne efekty. Kiedys mialam Vichy i nie bylo nawet w polowie tak skuteczne.
Polecam. Za te cene naprawde warto.
Stary 2006-04-18, 23:19   #28
zielonooka20
Raczkowanie

GG do zielonooka20
Red face Dot.: serum intensywnie wyszczuplające

Ja wlasnie dzis wycisnelam resztki z tubki co do efektow to nie powalil mnie na kolana ale mysle ze zabardzo sie nie przylozylam do tego powinnam bardziej cwiczyc i wogole pamietac o diecie o ktorej tak zapomnialam na okres swiat ale znow wszystko wrocilo do normy i oby bylo tylko lepiej dam jeszcze szanse temu serum tylko bardziej ja sie postaram zeby mocniej zadzialalo ale mosze przyznac ze po tym jak stosowalam to serum na brzuszek to rozstepy ktore na nim mam znacznie zbladly i sie wygladzily no i jeszcze ten przyjemny chlodzik towarzyszacy super jutro biegne po nastepne opakowanie zwlaszcza ze zaplacilam za nie 11 pln takze cena chyba dobra

aha podobno lepsze rezultaty widac jak sie stosuje jeszcze krem intensywnie wyszczuplajacy naklada sie go po serum tego nie probowalam ale moze sie skusze
Ciepłą iskrą męskich wzruszeń...

27 Sierpień ... zostane mama
zielonooka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 00:04   #29
nikki999
Zakorzenienie

macie zdjęcia tych produktów?żebym wiedziała, że to co kupuję to na pewno to co chciałam kupić
nikki999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:22   #30
primavera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nikki999
macie zdjęcia tych produktów?żebym wiedziała, że to co kupuję to na pewno to co chciałam kupić
Oo-podłączam się do prośby
I gdzie są po 11 zł?
(jutro wybieram się na poszukiwania, do tej pory nie widziałam nigdzie-tylko takie na rozstępy)
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości