Co to za plamy?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-12, 12:33   #1
Loara
Przyczajenie

Unhappy

Co to za plamy?:(

ostatnio zauważyłam na moich ramionkach jakies dziwne białe palmy na razie sa delikatne i jest ich kilka ale jestem przerażona co się ze mną dzieje zaczęłam szukać przyczyn i zastanawia mnie jedna sprawa..w maju zeszłego roku trochę za bardzo przypaliłam się na słonku..czy to może byc powodem? jak sie tego pozbyc? pomóżcie!
Loara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 13:24   #2
KENZO
Rozeznanie

Dot.: Co to za plamy?:(

To moze byc poczatek bielactwa,czyli poprostu w danym miejscu jest mniej komorek barwnikowych co odznacza sie wlasnie w postaci bielszych obszarow , ja rowniez mialam takie plamy kiedy bardzo duzo opalalam sie w solarium a latem wiadomo dochodzily wyjazdy w cieple kraje i plamu gotowe Pamietam ze wychodzily mi tylko na przedramionach glownie na jednej rece,nie byly duze ,ani bardzo widoczne ale niczym nie dawalo sie ich usunac, znikly dopero jak zmadrzalam i nie opalam sie juz wogole w solarium a latem stosuje wysokie filtry, mysle ze powinnas udac sie do dermatologa,a jesli plamy sa bardzo widoczne to moze zrob sobie peeling i naloz jakis dobry samoopalacz
KENZO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:34   #3
Ai-ling
Przyczajenie

najlepiej bedzie jak sie przejdziesz do dermatologa, bo przyczyny tych plamek moga byc rozne, nie koniecznie opalanie, mozesz miec jakas grzybice lub cos w tym rodzaju a to juz trzeba leczyc farmakologicznie :/
Stary 2006-04-13, 09:52   #4
Loara
Przyczajenie

dzięki dziewczynki..własniec chyba wizyta u dermatologa bedzie najlepsza..może da się to jakoś powstrzymać bo nie chcę wyglądać jak łaciata krówka grrr... właśnie..może są jakieś leki na zatrzymanie tego?
Loara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:02   #5
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loara
dzięki dziewczynki..własniec chyba wizyta u dermatologa bedzie najlepsza..może da się to jakoś powstrzymać bo nie chcę wyglądać jak łaciata krówka grrr... właśnie..może są jakieś leki na zatrzymanie tego?
Tez mialam plamy, na dekolcie i na plecach, byly one jasne a po wyjsciu na slonce ciemnaly...nie wiedzialam co to jest, nie swedzialo ani nic, ale bardzo szpecilo Poszlam wiec do dermatologa i okazalo sie ze to łupiez pstry, wyleczylam sie kremem Nizoral i juz od jakiegos pol roku nie mam z tym do czynienia Nie widzialam twoich plam i nie jestem w stanie powiedziec, czy to to samo, dlatego tak jak pisza inni idz do dermatologa, na pewno to wyleczysz
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:21   #6
fuksjaa
Zakorzenienie

Koniecznie wybierz się do dermatologa ...

Pozdrawiam

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości