wanna change;] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-13, 21:12   #1
littleblackdalia
Raczkowanie

wanna change;]

Wiosna drogie kobietki idzie. A co za nią podąża? Chęć zmian;]
Być może któraś z Was wpadnie na pomysł, jak by mnie tu troszeczke zmienić;]. Byłabym wdzięczna;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9890.JPG (56,5 KB, 88 załadowań)
littleblackdalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:04   #2
Joey
Zakorzenienie

Dot.: wanna change;]

Podobasz mi się, zbyt wiele bym nie zmieniała. Może tylko zapuścić trochę brwi, bo są dosyć cienkie. A tak w ogóle to jesteś ładna, masz świetną fryzurkę Myślę, że malując się mogłabyś mocniej podkreślić usta, masz je śliczne Chociaż oczy też masz b. ładne, duże. Je też możesz mocniej zaakcentować. (Tylko pamiętaj, żeby raczej nie podkreślać mocno obydwu - tzn. i oczu i ust - naraz).
Pozdrawiam
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:27   #3
littleblackdalia
Raczkowanie

Dziękuję za szybką odpowiedź;]
Zawsze sądziłam, że moim jedynym atutem są tylko oczy <aparat nie oddał dobrze koloru;]>
Stary 2006-04-13, 22:31   #4
eMPi
Rozeznanie

GG do eMPi

Jejku,ale masz ładne oczy, i kształt i kolor,zazdroszczę
I tak jak Joey ( a spróbowałabym sie nie zgodzić ) radziłabym tylko zapuscic brwi i będzie swietnie.
Pozdrawiam

wymianka
eMPi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:44   #5
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Nie wiem na jakie zmiany jesteś gotowa
Z tego co widze to włoski sa różnokolorowe - może jakiś kolor + skrócenie włosków ? Chodzi mi o końcówki, tak do połowy policzkka , jakiś strzępienie? Włoski masz idealne do takiej wiosennej "rozwianej" fryzurki
Co do makijażu: -> wymodeluj policzki różem (po skosie ), usta podkreśl jakims soczystym "owocowym" kolorkiem - co do reszty Joey już powiedziała
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 05:23   #6
littleblackdalia
Raczkowanie

Jeśli chodzi o kolor, to naturalnie mam baaaardzo ciemny brąz. Przez pewien czas włosy były traktowane czernia granatu z palety;/ No i niestety - żeby dojść do brązu < te niby odrosty> musiałam sięgnać po Color Boostera z Lorealki. Ale mi dwukolorowe włosy nie przeszkadzają.
Co do różu - nie jest to chyba zbyt dobry pomysł, kiedy głównym punktem mojego make-up jest krycie naczynek;].
Soczysty kolorek, ale z gamy kolorów zimy?
Stary 2006-04-14, 07:39   #7
Olunia90
Zakorzenienie

Ja proponuje :

Zapuść brwi,fryzure bym zostawiła no może ewentualnie bardziej ''żywsza''czekolada .Masz ślczne oczy,na ustka proponuje błyszczyk z czerwonymi pigmentami (nie zamocy,delikatnie czerwony).Może zacznij używać pudru brązującego ? Odrazu będziesz lepiej wyglądała.Puder rozświetli i będzie ślicznie .
Olunia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 08:51   #8
złotowłosa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez littleblackdalia
Jeśli chodzi o kolor, to naturalnie mam baaaardzo ciemny brąz. Przez pewien czas włosy były traktowane czernia granatu z palety;/ No i niestety - żeby dojść do brązu < te niby odrosty> musiałam sięgnać po Color Boostera z Lorealki. Ale mi dwukolorowe włosy nie przeszkadzają.
Co do różu - nie jest to chyba zbyt dobry pomysł, kiedy głównym punktem mojego make-up jest krycie naczynek;].
Soczysty kolorek, ale z gamy kolorów zimy?
Ale przecież róż nie musi miec różowego koloru Tak jak poprzedniczka radzę byś spróbowała pudru brązującego rozświetlającego. Proponuję też zapuszczenie brwi bo są stanowczo za cienkie i zbyt jasne - przez to twarz robi się niewyraźna
złotowłosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 11:24   #9
ryba82
Zakorzenienie

Ja napiszę tylko tyle: brewki zapuść i przyciemnij - jak juz wspominaly wizazanki, grzyweczka na bok jaką masz jets wskazana, a ja jeszcze bym sie zastanowila nad taka prosta? Oczka podkresl - są one Twoim atutem. Polecam Ci brązy, złoto, szaro - srebrne kolorki oraz zdecodawane fioleciki - pieknie podkreślją kolor oczek. No i posłuchja rad Wizazanek, co do rozu brazujacego - takim cudem mozna modelowac twarzyczke, ja bym na ukosik na policzkach, w strone skroni go dala, troszke przy kosciach zuchwy oraz skrzydelka noska, bym potraktowala takze nim. Do tego blyszczyk w kolorze: beżowym, rózowym delikatnym, malinowym itp i bedzie pięknie.
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 11:29   #10
littleblackdalia
Raczkowanie

"Ale przecież róż nie musi miec różowego koloru " fakt, moje zamroczenie. Co do brwi to już je traktuję rycyną;]
Pięknie dziękuję za poświęcony czas:P
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości