szatynki:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-25, 18:35   #31
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Dot.: szatynki:)

Podbijam

W piątek miałam wskoczyć w moje czarno-złote saree więc i makijaż oczy wykonałam w tych samych kolorach. Efekt? Moje dziwne oczy uzyskały kolor ślicznej zieleni a makijaż wszyscy chwalili Po raz kolejny zachęcam do eksperymentów
Stary 2007-11-28, 07:27   #32
mijjenka
Zakorzenienie

o kurcze to ja jestem szatynka!!od zawsze myslalam ze brunetki to te co maja braz wlosy a szatyki czarne....a jak sie okazuje bylam w bledzie!!!!Jak to ladnie brzmi:szatynka

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 08:25   #33
surykata
Zadomowienie

GG do surykata

ja tez jestem szatynka i ostatnio odkrylam ze najlepiej do wlosow i do moich ciemnobrazowych oczu pasuja zielone ubranka i fioletowe i teraz mam manie nowa, innych kolorow ubranek nie kupuje
surykata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 11:09   #34
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
ja tez jestem szatynka i ostatnio odkrylam ze najlepiej do wlosow i do moich ciemnobrazowych oczu pasuja zielone ubranka i fioletowe i teraz mam manie nowa, innych kolorow ubranek nie kupuje
a ja zadecydowalam sie przyciemnic... <mam nadzieje ze mi sie nie odwidzi,tak jak to zawsze bywa> bo mam doscy swojego szatynowego koloru... jest tak samo niezdecydowany jak ja sama... stwierdzilam ze musze go troszke przyciemnic zeby byl bardziej wyrazny,zdecydowany... ale czy dziewczyny myslicie czy moge jes troszke przyciemnic jakims szamponem koloryzujacym typu Pantene do brazowych wlosow czy cos? czy zwykly szampon to za malo? zalozylam nawet o tej zmianie specjalny watek ale nikt nie chce odpisywac...

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 13:24   #35
BlackParade
Raczkowanie

Meri ja używam tego szamponu, jest bardzo fajny

Ja sama nie wiem do czego się zaliczam [!]

Mam brązowe włosy,jasną cerę, bardzo ciemną oprawę oczu a same oczy są..zielone. Totalny mix ze mnie
BlackParade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 13:52   #36
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez BlackParade Pokaż wiadomość
Meri ja używam tego szamponu, jest bardzo fajny

Ja sama nie wiem do czego się zaliczam [!]

Mam brązowe włosy,jasną cerę, bardzo ciemną oprawę oczu a same oczy są..zielone. Totalny mix ze mnie
Ja tez jestem typem mieszanym.... obecnie sie "przeobrazam" w "cos" ciemniejszego... bo jeszcze 3/4 lata temu mozna bylo o mnie powiedziec ze jestem blondynka... wlosy mi niesamowicie ciemnieja,i teraz sa takie niewiadomo jakie... do tego jeszcze ta anemiczna cera,i zielono-niebieskie oczy... wrrr...

a ten szampon pantene to rzeczywiscie barwi wlosy? uwyzwalas juz moze podobnych szamponow?

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 19:47   #37
lola345
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Red face Dot.: szatynki:)

ja się z wami nie zgadzam..
moim zdaniem szatynka to każdy rodzaj brązu i jasny brąz i pralina i różne takie ale też ciemny i bardzo ciemny brąz ...
dopiero czarne to brunetki
a ciemny blond to nie szatynka tylko porostu ciemny blond inaczej piaskowy blond .

to nie zależy od koloru oczu. każdy rodzaj oczu do każdego koloru włosów..
tak samo oliwkowy i jasny i blady rodzaj skóry ////
ale szatynki to każdy rodzaj brązu tak ja k napisałam u góry ..

więc dziewczyny jak macie brązowe włosy jesteście szatynkami .. obojętnie jaki brąz to i tak szatynki ...
pozdrawiam..

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

tak zgadzam się z tobą....
ale tak szczerze to najbardziej to chyba fiolet pasuje do szatynek no i zielen .. masz 100 % racji

pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka_10 Pokaż wiadomość
Wszedzie jest mowa o blondynkach , brunetkach - a my szatynki?- cio.Moze macie w swoich zbiorach rady dla szatynek
powiem ci tak że szatynki są rzadką "rasą "kobiet
inaczej wielka grupa kobiet niezauważalnych.
Np. blondynki... ... sa zauważalne przez takie kobiety jak Paris Hilton Britney Spears , lady gaga . ,itp
a szatynki mniej się pokazują .. inaczej mówiąc mniej się kompromitują ..
CO do UBRAŃ
szatynką pasuje zielen , fiolet i róż .. no i tak trochę błękit no i delikatny brąz i beż

Nie PASUJE
czarny , jaskrawe kolorki

pozdrawiam
lola345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:38   #38
iwwwonaa
Rozeznanie

To w takim razie jestem dumną brunetką

Phil Bosmans

JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 20:11   #39
lola345
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

moim zdanie jesteś odmieńcem z dobrego oka można powiedzieć że jestes doskonała .. nie musisz farbowac włosów zoatań przy tym co masz .. mówie ci ..
farbowanie niszczy włosy i szybko sa odrosty wię narazie nie radze ci farbować a wogóle zniszczysz swoje iq wizerunkowe bo jesteś inna od wszystkich wiec tego nie niszcz ..
lola345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:44   #40
Mambusia1
Raczkowanie

Czy ktoś wie jak nazywają się modelki, szatynki których zdjęcia załączyła meri99
była bym niezmiernie wdzięczna...
Mambusia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:26   #41
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Ja jestem szatynką , mam włosy w kolorze średniego brązu z naturalnymi refleksami a oczy mam jasno niebieskie

PanzerKitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:11   #42
rozalus
Przyczajenie

Co do szatynek i brunetek - trwam w przekonaniu (odkąd pamiętam), że:
* blondynki to kobiety jasnookie i jasnowłose, tzn. oczy zielone, błękitne, szare + włosy w odcieniach blondu
* szatynki - jasnookie i ciemnowłose lub ciemnookie i jasnowłose, tzn. oczy zielone, błekitne, szare + włosy brązowe, czarne lub oczy brązowe, czarne + włosy w odcieniach blondu (istnieją takie osoby, w Polsce nawet)
* brunetki - ciemne włosy + ciemne oczy

Tak sobie myślę, że pewnie karnacja ma też tu jakieś znaczenie, ale że nie jestem specjalistką w dziedzinie urody (wystarczy na mnie spojrzeć), to nie będę się wypowiadać. Wręcz sama chciałabym się czegoś dowiedzieć od mądrzejszych kolezanek i ciekawa jestem jak skomentujecie moje poglądy na podział blondynek, szatynek i brunetek:P pzdr !
rozalus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 23:06   #43
amk1991
Przyczajenie

Jestem szatynką, mam szaro zielone oczy, ciemne brwi, prawie czarne ale za to moje rzęsy są jasne, niemal niewidoczne, brązowe włosy z naturalnymi blond refleksami, źle wyglądam opalona (nienawidzę tego), wolę mieć jasną cerę.

Jaki kolor szminki będzie dla mnie najlepszy? Od razu mówię, że nie znoszę beżów, kolorów cielistych na ustach, wyglądam strasznie nijako.

Proszę pomóżcie!
amk1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 18:04   #44
Margariitka
Przyczajenie

I ja jestem naturalną szatynką Przez dłuugi czas farbowałam włosy, na czarno również Teraz powróciłam do koloru jasny brąz, teraz mam zbliżony do mojego naturalnego i jestem przeszczęśliwa!!!

Czuję się młodo, tak świeżo

Jasne brązy są takie piękne, po latach zaczęłam je doceniać
Margariitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 22:43   #45
201607260940
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez amk1991 Pokaż wiadomość
Jestem szatynką, mam szaro zielone oczy, ciemne brwi, prawie czarne ale za to moje rzęsy są jasne, niemal niewidoczne, brązowe włosy z naturalnymi blond refleksami, źle wyglądam opalona (nienawidzę tego), wolę mieć jasną cerę.

Jaki kolor szminki będzie dla mnie najlepszy? Od razu mówię, że nie znoszę beżów, kolorów cielistych na ustach, wyglądam strasznie nijako.

Proszę pomóżcie!
Moim zdaniem będzie Ci na pewno pasował róż, czerwień również. Wszystko zależy od odcienia. Szminki powinno się dobierać metodą prób i błędów + stosowanie się do rad dot. analizy kolorystycznej itd.
201607260940 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:50   #46
MonikatCzwa
Przyczajenie

przepraszam ja troche nie w temacie; czy szatynki są zakompleksione przeczytałam to na głupiej stronie, ale sama jest szatynką i mi sie zgadza.... Czy kolor włosów ma coś do pewności siebie ?? Blondynki są bardzo pewne siebie brunetki znam tylko farbowane...
MonikatCzwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:34   #47
loon_a
Raczkowanie

kolor oczu nie ma tutaj znaczenia ,brunetki mają czarne włosy lub bardzoo ,bardzo ciemny brąz ,ciemna oprawa oczu ,bardzo ciemne brwi ,a szatynki to kobiety od ciemnego blondu po brazy ; ) bardzo seroka gama odcieni brązów
sama jestem szatynką ale nakładałam farbę ciemny brąz , w rezultacie wychodziły czarne ,wracam teraz do naturalnego brązu ,czarne postarzają ,poza tym wyglądają nienaturalnie i widać kazde niedoskonałości na nich ; )
loon_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 21:29   #48
201607250926
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez MonikatCzwa Pokaż wiadomość
przepraszam ja troche nie w temacie; czy szatynki są zakompleksione przeczytałam to na głupiej stronie, ale sama jest szatynką i mi sie zgadza.... Czy kolor włosów ma coś do pewności siebie ?? Blondynki są bardzo pewne siebie brunetki znam tylko farbowane...
Kolor włosów raczej mało ma do pewności siebie, chociaż np rude osoby często mają niskie poczucie własnej wartości, chyba przez dokuczanie i przezwiska w szkole :P
Wg mnie większą rolę odgrywa charakter danej osoby, pewnie też wygląd zewnętrzny, jednak wątpię żeby bycie szatynką było powodem do kompleksów Zawsze można włosy zafarbować... Mój kolega z gimnazjum - rudy, zawsze mówił że w przyszłości będzie farbował włosy na czarno, bo miał już dość dowcipów na jego temat :P Teraz mu przeszło. Człowiek z czasem dojrzewa i zauważa, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż kolor włosów.
201607250926 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 21:56   #49
201607040946
Konto usunięte

czy zakompleksione to nie wiem, bzdury bzdury, może chodziło o to, że brązy sa nuuuudne
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości