sposób na blond odrosty - dobry czy nie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-16, 15:04   #1
Gumisia
Raczkowanie

sposób na blond odrosty - dobry czy nie??

mam balejaż (blond pasemka na moich naturalnych brązowych włosach) ale w sumie prawie wszystkie włosy są w kolorze blondu (to sie nazywa "dobry" fryzjer :/) ostatnio byłam na odrostach i zauwazyłam że włosy na górze które zostały objęte utleniaczem mają inny odcień niż te na dole, które są już troche wypłowiałe. nie wygląda to najładniej! jednak z drugiej strony nakładanie utleniacza na juz utlenione wcześniej włosy to baaardzo niszczący zabieg. pomyślałam że mogłabym zrobić tak: najpierw utlenić same odrosty a po kilku dniach iść drugi raz do fryzjera zeby farbą blond zafarbował całe pasemka. czy wtedy kolor byłby równomierny na całych włosach? i czy farba mniej zniszczy włosy niż utleniacz? proszę o odpowiedz
Gumisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:40   #2
cmoczek
Raczkowanie

Smile Dot.: sposób na blond odrosty - dobry czy nie??

Mam dokładnie ten sam problem. Nie wiem co robić z dość sporymi odrostami.
Chciałam zadać dokładnie to samo pytanie. Czy można pokryć ciemne odrosty farbą nie używając utleniacza ( który niszczy włosy i sprawia że pasemka stają się szare, wypłowiałe i włosy kruszą się). Mam włosy do pasa. Chodzi mi o ciepły, miodowy blond, a teraz niestety przy głowie mam ciemne włosy a dalej szary, rozjaśniony blond. Czy da się to wszystko wyrównać farbą?
cmoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:43   #3
cmoczek
Raczkowanie

Dot.: sposób na blond odrosty - dobry czy nie??

czy na wypłowiałe, utlenione, blond pasemka można nałożyć farbę w kolorze cieplejszego, złotego blondu ? czy nie zmyje się ona z włosów zbyt szybko?
cmoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:42   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: sposób na blond odrosty - dobry czy nie??

Cytat:
Napisane przez cmoczek
czy na wypłowiałe, utlenione, blond pasemka można nałożyć farbę w kolorze cieplejszego, złotego blondu ? czy nie zmyje się ona z włosów zbyt szybko?

Cmoczku nałożyc mozesz, ale własnie z tym zmywaniem bedzie gorzej, bo na włosach rozjaśnianych tak to juz jest. W zalezności od włosów , po x farbowaniu ( np 3) powinno złapac już trwalej.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości