jak podkreslic sniada cere?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-17, 00:07   #31
smileofangel
Zakorzenienie

Dot.: jak podkreslic sniada cere??

kilka polek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fb-skrzynecka1.jpg (85,8 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuk2.jpg (61,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuk.jpg (62,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg martyna1m.jpg (16,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg muc.jpg (37,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mucha.jpg (15,1 KB, 88 załadowań)
Stary 2006-04-17, 00:13   #32
smileofangel
Zakorzenienie

i nasza miss jakie on dlugie wloski miala

EDIT NIE MOGE DODAC FOTY Z DLUGIMI WLOSAMI ZROBIE TO POTEM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rat2.jpg (11,1 KB, 160 załadowań)
Stary 2006-04-17, 00:24   #33
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Hmmm ... a ja się nie zgadzam, co do rożświetlenia. Wydaje mi się, że przy ciemnej cerze trzeba ostrożnie z takimi kosmetykami, bo bardzo łatwo przesadzić i zamiast ładnego efektu można uzyskać wrażenie spoconej, błyszczącej się buzi.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 08:53   #34
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

masz racje przezlosliwa ze mozna przesadzic,bo na ciemnej cerze faktycznie blask jest tak 2 razy intensywniejszy i mozna uzyskac look w stylu wlasnie bylam na aerobiku (lub w gorszej wersji przekopalam pole ziemniakow takze w moim przypadku moge rozswietlac policzki.
klaustrofobia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 12:26   #35
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

jak one to robia??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg charlize-theron-22.jpg (57,7 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl_eva_mendes0171.JPG (29,7 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lindsay-lohan-020.jpg (74,4 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg madeline.jpg (38,9 KB, 173 załadowań)
Stary 2006-04-17, 15:56   #36
FirstLady
Rozeznanie

ode mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 999.jpg (5,1 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eva7.jpg (2,7 KB, 1145 załadowań)
FirstLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 16:01   #37
FirstLady
Rozeznanie

Jak Zrobic Taki Makijaz????????? Ona Jest Swietna!!!!!! Help Me Ja Chce Tak Wygladac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (3,8 KB, 1158 załadowań)
Stary 2006-04-17, 16:20   #38
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Cool Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Ja tez jestem sniada i niezwykle mnie to cieszy Blada cera po prostu mi sie nie podoba
Stary 2006-04-17, 18:24   #39
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez FirstLady
Jak Zrobic Taki Makijaz????????? Ona Jest Swietna!!!!!! Help Me Ja Chce Tak Wygladac
makijaz super a mi sie jeszcze jej kolor wlosow podoba bo tak jej slicznie kolor cery podbija.ale ja to ladne kolory wlosow to na zdjeciach widze a juz w katalogach farb i na mojej glowce to niekoniecznie
Stary 2006-04-17, 19:53   #40
FirstLady
Rozeznanie

z biegiem czasu jak sie opalam, moje wlosy przybieraja taki kolor, z natury sa koloru ciemny blond. no i po pewnym czasie barwa mojej cery zbiega sie z barwa wlosow
Stary 2006-04-17, 23:25   #41
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

no widzisz bo ty madra dziewvzynka jestes ja jak bylam mala to tez mialam taki kolor wlosow ale kiedys tego nie docenialam. zaczelam farbowac i teraz to juz chyba nie mam szans na powrot do naturalnego koloru wlosow i wsrod farb szukam tego co kiedys mialam podane na tacy First Lady a jakiego samoopalacza uzywasz? bo ja ostatnio jestem zachwycona Oriflame bo on od razu nadaje kolor, ladnie pachnie i nie wysusza a jestem ciekawa co inne Wizazanki polecaja??
Stary 2006-04-18, 14:40   #42
FirstLady
Rozeznanie

uzywam samoopalacza do twarzy i ciala Kolastyna, niedawno kupiłam też w sprayu tej samej firmy ale jeszcze nie uzywalam. moja kolezanka uzywala kiedys samoopalacza z Avonu, byla bardzo zadowolona i ladnie wygladala. mnie sie podoba opalenizna Mariki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marika.jpg (9,3 KB, 1111 załadowań)
Stary 2006-04-18, 18:32   #43
Luna83
Zadomowienie

Ja tez jestemn śniada, taka typowa zima południowa, oczywiście bez solarium Taki typ urody wymaga zdecydowanych kolorów, czerni, bieli, fioletu, czerwieniu, różu. Odpadają wszelkie brązy, beże, oliwki, itp. Podbnie zresztą w makijażu, najlepiej wygladam w fiolecie cze srebrze na oczkach, w pastelach (jeśli w ogole je widać) tak sresznie mdło. Zima jako jedyna może pozwolic sobie na komtrasty w modzie i makijażu, nawet wręcz powinna, bo inaczej będzie wyglądać mdło. Włosy ciemne, w chłodnym odcieniu granatu czy fioletu, unikać ciepłych odcieni. Zima ze wzgledu na wyrazisty typ urody dobrze wygląda w mocniej podkreślonych oczkach, tusz w kolorze głebokiej czerni lub fioletu, opalizujące cienie.Pzry mocnym kolorze oczu sta powinny być bardziej w cieniu, np. beż w tylu J.Lo czy róż jak E. Longoria. Usta mogą być tez mocniejsze, np. koral, ale wtedy lepiej delikaniej podkreslić oczka.
Lepiej unikac solarium, taka karnacja nie potrzebuje tego zbytnio, wystarczy wzmocnić ją od czasu do czasu balsamem brązujacym, np. Lirene - jest swietny, Warto zainwestować w ciemny brązer który uwydatni kości policzkowe a nie je rozjaśni, mnie większość rozjaśnia Polecam puder APC w kolorze opalonym, dla najcimnieszych - zestaw brązująctylub kulki w kolorze czekolady.
Acha - niektore z gwiazd w tym wątku śniade z natury nie są, tylko robią się na Bazylijki
Luna83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 19:39   #44
karoola0
Rozeznanie

GG do karoola0

tez mam ciemna karnacje. ale zima poludniowa nie jestem bo mam jasne wlosy i jasna oprawe oczu. na policzki zamiast rozu uzywam pudru brazujacego. prawie czarne oczy maluje czarna maskara, na gorze czarna kreska. nacodzien nie maluje mocniej oczu, bo mam cienie pod oczami, ktorych nawet korektor nie chce calkowicie ukryc i po calym dniu spedzonym w szkole mocniejszy makijaz moglby sie rozmazac i wygladalabym jak panda mam wyraznie zaznaczone czerwone usta ktore maluje jasnym kolorem albo bezbarwnym blyszczykiem. nigdy nie uzywam podkladu ciemniejszego od mojej skory, mam kolezanke w klasie ktora zawsze uzywa najciemniejszego koloru by wygladac na opalona:P mimo, ze wcale nie wyglada w zimie kiedy jestem nieco bladsza uzywam np. ostatnio podkladu dream matte maybelline 040 fawn
karoola0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:12   #45
Angi74
Wtajemniczenie

Tez mam śniadą cerę.Podkreślam ją pudrem brązującym Vipery,uwielbiam róz Inglot nr.92,cienie w kolorze śliwki i fioletu,bieli. Ulubiony kolor ubrań -biały.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 10:02   #46
czekoladka
Zadomowienie

Ja jako śniada używam podkładu Avon z serii color trend "odświeżony podkład" (nazwy nie pamiętam calej) kolor sun beige - moje odkrycie roku, hihihi Wcześniej nie moglam znaleźć podkladu pasującego do mojej cery, wzytskie byly zbyt żółte lub zbyt różowe, a ten jest idealny - oliwkowy . Jeśli chodzi o pomadki - kiedyś używalam takich beżowo-różowych, bardzo jasnych i wyglądalo to trosze sztucznie w połączeniu z moją karnacją, więc przerzuciłam się na pomadki różowe - też jasne , ale bez odcienia beżu i koniecznie perłowe Zrezygnowalam z pudru brązującego, bo wtedy moja cera jest zbyt ciemna i wyglądam sztucznie (moim zdaniem), jest wtedy pomarańczowa - nie spotkalam jeszcze pudru brązującego, ktory nie dawałby pomarańczowego odcienia . Następna sprawa - CIENIE DO POWIEK. Używam brązów - takich bardzo ciemnych, zimnych. Mam niebieskie oczka (można rzec, że są turkusowe, maja intensywny kolor) i brązy dobrze ten kolor podkreślają. No i oczywiście uwielbiam czarny cień, czarny tusz, zcarną kredkę

Co do kolorów ubrań - uwielbiam brązy, czerwienie (ostre), czerń, biel (ale musi być to taka bardzo biała biel-aż rażąca, bo w takiej szarobiałej bieli wyglądam nieciekawie), turkus (mocny,ostry), fiolet - ale taki bardziej ostry Te kolorki fajnie podkreślają śniada cere Nie lubię niebieskiego - z odcieni niebieskich preferuję tylko turkus, ciemny granat oraz kolor chabrowy (podobno mi w nim super,ale w sklepach nie ma w ogóle ciuszków w tym odcieniu ). Zielonych kolorków nie trawię, w każdej zieleni wyglądam okropnie. Super się czuję w kolorku oliwkowym lub khaki - uwielbiam te kolorki

Jeśli chodzi o róże- nie używam ich wcale,ale to dlatego, że po prostu nie lubię mieć za dużo "czegoś" na twarzy

Kolorki włosów - obecnie mam brązik (polozony na pasemka jasne) - jasny popielaty brąz Szwarzkopfa -wyszedl troszke z odcieniem rudawym przez te pasemka właśnie. Ale dobrze się w nim czuję. Naturalnie mam wloski ciemnobrązowe. Dobrze wyglądam w granatowej czerni - podobno najlepiej mi w tym kolorku-ale jest on troszkę męczący i trudno z niego potem zejść. Blondy - wyglądam nieciekawie i "ginę" w każdym odcieniu blondu. Aha - korzystnie wyglądam w fioletowym kolorku wlosków,ale nie zrobię sobie już takiego,bo podobnie, jak czerń - jest trudny we współżyciu
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:04   #47
minikado
Raczkowanie

Ja mam podobny typ urody o ktorym piszecie,ale mam problem z dobraniem rózu .Używam róż z inglota ale jest strasznie sztuczny.Podobają mi sie roże w odcieniach brzoskwiniowo -morelowym może wy dziewczyny polecicieJAKIŚ .Bardzo bym była wdzieczna poniewaz jestem uzalezniona od róży ,gdy niemam go na twarzy zdaje mi sie że wyglądam papuśnie Z GÓRY DZIEKUJE
minikado jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:36   #48
czekoladka
Zadomowienie

Dziewczyny - jeśli chodzi o polskie aktorki, to według mojego oka śniade są: Joanna Brodzik, Renia Dancewiczka i Jabłko (joaana jablczyńska). Jabłczyńska ma śniadą cerę, chyba jest typem lata. Takie czarno-biale zdjęcie to Brodzikowa 15 lat temu tak bylo napisane w necie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brodzik1.jpg (103,8 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brodzik.jpg (9,8 KB, 398 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dancewicz.jpg (4,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna_jablczynska_m.jpg (15,2 KB, 1085 załadowań)
Rasowe i kundelki.
Stary 2006-04-19, 14:59   #49
jola26
Raczkowanie

ja podkreslam cemniejszą karnację pudrem brązującym, pudrem rozświetlającycm, a na policzki polecam róż Loreal`a rozświetla i ma świetną paletkę kolorów. Kolor ubrania też jest ważny, opalona skóra ładnie wygląda w brązach, omarańczach i zieleni
jola26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:26   #50
beta-ina
Rozeznanie

Witam wszystkie sniade kobietki Mój kolorek skóry to skrzyzowanie Evy Langorii i J.Lo, poniewaz mam w sobie odrobinkę gorącej egzotycznej krwi Oczka mam zielone nad czym ubolewam, wolałabym czarne bo pieknie wyglada na nich makijazyk Lubię chodzic w czerwieni, pasuje mi tez fiolet ale ciemny, żywy.Fajnie wyglądam tez w pastelach, jasnych błękitach itp.Jeśli chodzi o makijaż to uzywam brązów i o dziwo mi pasują,poza tym fiolety!! Nie musze przyciemniać cery bronzerami stosuje tylko kulki rozświetlające i rozjasniające.To by było na tyle Pozdrawiam
beta-ina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:44   #51
rzyrafka
Zakorzenienie

Tutaj kilka propozycji ode mnie, choć daleko mi do ślicznej oliwkowej cery
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55546
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 18:51   #52
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

dawno nie bylo mnie na forum i jak zobaczylam zdjecia wklejone przez Czekoladke to mnie zamurowalo. Ta dziewczyna z nadwaga i wąsami to sliczna Joanna Brodzik?? podziwiany przez kobiety i mezczyzn ideal kobiety??? to daje nadzieje ze z kazdego mozna wykrzesac cudo i nie ma przepadkow beznadziejnych a moze to jednak nie ona...
Stary 2006-04-29, 20:14   #53
FirstLady
Rozeznanie

to chyba ona, bardzo podobna. wystarczy troche cashu i to wszystko, jak tam wasze opalenizny? ja sobie dzisiaj kupilam koszulke w housie pastelowa, blekitna, podobno fajowo wygladam
Stary 2006-05-06, 21:46   #54
buckfast_superbee
Raczkowanie

.

Edytowane przez buckfast_superbee
Czas edycji: 2006-06-22 o 17:18
buckfast_superbee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 22:18   #55
minikado
Raczkowanie

Ja też mam śniada karnacje i używam bladych przygaszonych kolorów sinawych beżowych kocham takiego typu pomadki i błyszczyki ja używam je i są dlamnie dobre i mysle ze pasują do mojego typu urody może ty coś dla siebie dobierzesz
Paloma błyszczyk z kolagenem nr 2
Balsam Spa (lip spa balm)-orifame
bell nr 39 błyszczyk
pomadka palomy numer 60
oriflame krystaliczny błyszczyk do ust numer 4243
mam też pomadke z avonu to chyba z seri opalizujacej z tamtego roku
oriflame pomadka lip love numer 2966
nivea -lip care -sun
nivea -lip care-gold & shine
minikado jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:26   #56
czekoladka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007
dawno nie bylo mnie na forum i jak zobaczylam zdjecia wklejone przez Czekoladke to mnie zamurowalo. Ta dziewczyna z nadwaga i wąsami to sliczna Joanna Brodzik?? podziwiany przez kobiety i mezczyzn ideal kobiety??? to daje nadzieje ze z kazdego mozna wykrzesac cudo i nie ma przepadkow beznadziejnych a moze to jednak nie ona...
hihi, ja też byłam w szoku, jak ta fotke zobaczylam No i te wąsy... Myślalam, że mi się zdaje, ale jednak nie Jednak to są wąsy W necie tak było napisane - że to ona 15 lat temu Ale jest bardzo podobna, rysy twarzy te same , tylko teraz ma wyregulowane brwi i twarz wygląda inaczej, ale raczej to ona na 90%
Rasowe i kundelki.
Stary 2006-05-26, 17:01   #57
FirstLady
Rozeznanie

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:50
Stary 2006-06-17, 23:36   #58
anett87
Raczkowanie

no sluchajcie a ja mam taki problem bo mam ciemne brązowe oczy i blond wlosy brwi takie w sumie cos kolo popielato-ciemny blond. a usta taki bardzo wyblakły jakby koral. i nie wiem czy jestem sniada bo blada na pewno nie, ale tez nie taka zupelnie opalona. ajj

a wogole mi sie wydaje ze twarz mam ciemniejsza a szyje taka blada
anett87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:32   #59
FirstLady
Rozeznanie

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:46
Stary 2006-06-29, 16:20   #60
Ewusia_marchew
Zakorzenienie

Ja tez mam śniadą karnację i dobrze mi z tym, bo bladej cery ciężko dobrać kosmetyki, zwłaszcza podkład. Maluję się bardzo różnie, ale raczej na jesne kolory, ciemne zostawiam na wyjątkowe okazje. Mam też kilka odcieni pomadek, od brązowych po różowe, bo jeśli odcień mi i tak pasuje, to dobieram kolor do stroju i reszty makijażu No i bardzo lubię musnąć policzki pudrem brązującym w kulkach, jest świetny

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015

Ewusia_marchew jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości