czy używałyście.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-16, 20:13   #1
soniacz
BAN stały

czy używałyście....

Zakłdadam nowy wątek, w któym wizażanki będą mogły się poradzić przed kupnem jakiegoś produktu innych wizażanek. podobne wątki były zakładane, ale z reguły dotyczyły tylko jednego kosmetyku, więc wygasały po 10 - 15 postach. W związku z tym mam nadzieję, że ten się przyjmie

Zatem ja zaczynam.... czy ktoś używał szamponu z yves rocher odżywiająco - wygładzającego o uroczej nawie PHYTUM ACTIF NUTRITION?

Edytowane przez soniacz
Czas edycji: 2006-04-16 o 20:37
soniacz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:44   #2
malazabcia11
Raczkowanie

Red face Dot.: czy używałyście....

Cytat:
Napisane przez soniacz
Zakłdadam nowy wątek, w któym wizażanki będą mogły się poradzić przed kupnem jakiegoś produktu innych wizażanek. podobne wątki były zakładane, ale z reguły dotyczyły tylko jednego kosmetyku, więc wygasały po 10 - 15 postach. W związku z tym mam nadzieję, że ten się przyjmie

Zatem ja zaczynam.... czy ktoś używał szamponu z yves rocher odżywiająco - wygładzającego o uroczej nawie PHYTUM ACTIF NUTRITION?
Niesety nie... Ale dowiem się czegoś ciekawego na ten temat.

Ja natomiast polecam każdemy do dbania o końcówki serum z Avonu- nie kleji rąk i włosów, ładny zapach i naparwde końcówki niszczą się po dwa razy dłuższym czasie

Pozdrawiam
malazabcia11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 17:14   #3
soniacz
BAN stały

Dot.: czy używałyście....

Cytat:
Napisane przez malazabcia11
Niesety nie... Ale dowiem się czegoś ciekawego na ten temat.

Ja natomiast polecam każdemy do dbania o końcówki serum z Avonu- nie kleji rąk i włosów, ładny zapach i naparwde końcówki niszczą się po dwa razy dłuższym czasie

Pozdrawiam
nad tym zakupem serum tez się zastanawiam, właściwie to się już zdecydowałam - tak je wszyscy na wizażu zachwalają Ale myśolę, że do tego ten szampon byłby dobrym uzupełnieniem, a wszystkie szampony, które dotad zakupiłam w yves rocher dobrze działały na moje włosy, więc może uda się i tym razem
Stary 2006-04-17, 17:46   #4
Magdalena_
Raczkowanie

Jesli chodzi o serum to polecam jedwab z farouk, jako jedyne chyba serum nie jest tłuste a takie dziwne na swój sposób.
Magdalena_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:26   #5
aajjii
Zadomowienie

to ja sie zapytam o cos
jaka farbe najlepiej mam kupic zeby sie syzbko nei zmywala i nei schodzila na rudo bo chce zrobic jasnego lub srendiego szatyna ???
wiem ze odpada garnier i palette bo juz probowalam i sa do niczego
aajjii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 22:11   #6
soniacz
BAN stały

Cytat:
Napisane przez aajjii
to ja sie zapytam o cos
jaka farbe najlepiej mam kupic zeby sie syzbko nei zmywala i nei schodzila na rudo bo chce zrobic jasnego lub srendiego szatyna ???
wiem ze odpada garnier i palette bo juz probowalam i sa do niczego
ja kiedys użyłam szmponu koloryzującego firmy LONDA czy coś... robiłam sobie pasemka, które miały zjeść po 5 - 8 myć. a efekt był taki, że miałam je chyba ze 3 miesiące (dodam, że w tym czasie zdarzyło mi się umyć głowę 'troszkę' więcej razy niż to 8).
Stary 2006-04-18, 01:05   #7
Luna83
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez soniacz

Tak, ja właśnie używam ten szampon i jest całkiem, całkiem Trudno mi powiedzieć, jak by się sam spisywał, bo używam w duecie z maską wygładzającą Matrixa. Na pewno wygładza, ślicznie pachnie i jest wydajny, ja go polecam
Luna83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 23:28   #8
Olamar
Przyczajenie

Która z Was używała suszarki prostującej włosy? (reklamowana w okresie bożonarodzeniowym w TV). Chciałam sobie taką kupić, ale pani w sklepie odradziła, mówiąc, że nie daje dobrego efektu, że ma słabą moc. Jeśli ktoś miał doświadczenia z tą suszarką to proszę o opinię.
Olamar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:18   #9
malazabcia11
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Olamar
Która z Was używała suszarki prostującej włosy? (reklamowana w okresie bożonarodzeniowym w TV). Chciałam sobie taką kupić, ale pani w sklepie odradziła, mówiąc, że nie daje dobrego efektu, że ma słabą moc. Jeśli ktoś miał doświadczenia z tą suszarką to proszę o opinię.
Ja ja uzywam. Niestety nie mam ceramicznej, ale i tak jest swietna.
Ale przestrzegam że pomimo tego że wyprostuje ci włoski nie będą one IDELANIE GŁĄDKIE jak po prostownicy, tylko delikatnie włoski będa zakręcone na końcach.

Aha to jest suszraka roventy, nieceramiczna kosztuje w MAKRO ok 160 zł
malazabcia11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:14   #10
soniacz
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Olamar
moja koleżanka używa i bardzo sobie chwali - ma po niej idealnie proste włoski.
Stary 2006-04-19, 22:37   #11
Olamar
Przyczajenie

a jakie masz włosy? Czy bardzo kręcone, czy tylko lekko. Ja generalnie wyciągam włosy na szczotkę, ale to trochę długo trwa, bo najpierw suszę prawie do sucha a później na szczotę... a mam mało czasu i pomyślałam, że taka suszarka trochę rozwiąże mój problem, że skrócę trochę czas suszenia i układania włosow... co o tym myślicie, czy tak rzeczywiście się stanie? 150 zł to nie tak mało... i nie wiem czy to warto.
Olamar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:58   #12
Patryk
Przyczajenie

Mam pytanie czy ktoś używał szmponu koloryzującego Welli orzech laskowy? jaki kolor wychodzi?
Patryk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 14:15   #13
soniacz
BAN stały

słyszałam, że serum z avonu na końcówki wiele osób sobie chwali... a jakie są wasze opinie?
Stary 2006-04-23, 15:52   #14
shewa
Zakorzenienie

Dziewczyny poradźcie mi czego powinnam użyć żeby mieć ładne loczki ? Wiem jak je zrobić, tylko jak je potem utrzymac? Jakas pianka? Dodam że włosy myje wieczorem i wtedy je robie, chodzi mi o to żeby po nocy nie zrobiły sie sianowate. Znacie coś dobrego? Może coś z serii shockwaves welli?? Nie znam sie kompletnie na tym, pomóżcie
shewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:43   #15
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shewa
Dziewczyny poradźcie mi czego powinnam użyć żeby mieć ładne loczki ? Wiem jak je zrobić, tylko jak je potem utrzymac? Jakas pianka? Dodam że włosy myje wieczorem i wtedy je robie, chodzi mi o to żeby po nocy nie zrobiły sie sianowate. Znacie coś dobrego? Może coś z serii shockwaves welli?? Nie znam sie kompletnie na tym, pomóżcie
Shewa jak "robisz loczki"? tzn masz wlosy krecone i tylko je ukladasz jakos palcami,zeby dobrze wygladaly, czy tez masz wlosy falujace i patent na to by sie mocniej skrecily?czy moze calkem proste i robisz loczki walkami?
Co do welli to sama mialam spray do loczkow-taki w niebieskiej plastikowej buteleczce i przy regularnym uzywaniu zrobil siano z moich wlosow,wiec osobiscie nie polecam...
Stary 2006-04-24, 16:20   #16
Kasiek1987
Zakorzenienie

Czy używałyście może Biosilk Silk Strate Farouka? Zstanawiam się nad kupnem, ale w KWC jest tylko 1 opinia, i to dość kiepska

A może znacie jakiś fajny preparat do prostowania w formie olejku (coś jak Cristalli Liquidi Alfaparfu), ale nie RB?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 16:32   #17
sky1980
Rozeznanie

polecam wlos w plynie "Ziaja", dzieki niemu mam wiecej wloskow na glowie,a jakie sa puszyste !!! naprawde jest super
sky1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 23:56   #18
shewa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sky1980
polecam wlos w plynie "Ziaja", dzieki niemu mam wiecej wloskow na glowie,a jakie sa puszyste !!! naprawde jest super
Ile mniej wiecej kosztuje? Bo po dzisiejszej wizycie u fryzjera chyba bedzie mi potrzebny, a mam zaufanie do Ziaji. Wogóle jakoś dziwnie, jak patrze na te włosy to takie oklapnięte i jakoś malutko ich. Mam nadzieje ze jak je zmyje to bedzie inaczej :/ Możecie może jeszcze polecić cos dobrego na zwiększenie objętosci włosów? Tylko zeby nie obciazało zbytnio włosów, bo moje sie dosc szybko przetłuszczaja, myje co 2 dni

Aniser -> Włoski mam całkowicie proste, wywijaja sie jedynie na końcówkach. A loczki robiłam bardzo prosto. Po zmyciu zwijałam tzw ślimaczki i spinałam spinkami Zostawiałam do wysuszenia ( nie susze suszarką, bo mi nie służy ) No i potem odpinałam te spinki. I to tyle
shewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 00:26   #19
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez soniacz
słyszałam, że serum z avonu na końcówki wiele osób sobie chwali... a jakie są wasze opinie?
To serum jest rewelacyjne. Aż trudno uwierzyć że z Avonu. Stosuje je już kilka lat i nie mogę bez niego żyć. Polecam.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 08:35   #20
Sathi
Zakorzenienie

Ja polecam biosilk, mam ten z firmy Profisilk, włosy są mięciutkie i ładniej się układają.
Rozczarował mnie Wax i szampon dermena na wypadające włosy - zero efektów.

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:07   #21
soniacz
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Angel@
To serum jest rewelacyjne. Aż trudno uwierzyć że z Avonu. Stosuje je już kilka lat i nie mogę bez niego żyć. Polecam.
oooo to super. z pewnoscią kupię sobie
Stary 2006-04-30, 14:27   #22
Dinulka
Zakorzenienie

też mam taki zamiar, ale w sumie nie wiem czy mam zniszczone końce jak to sprawdzić? bo ja ciemna jestem i nie wiem jak to ma wyglądać
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 15:27   #23
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dinulka
też mam taki zamiar, ale w sumie nie wiem czy mam zniszczone końce jak to sprawdzić? bo ja ciemna jestem i nie wiem jak to ma wyglądać
Przyjrzyj się dokładnie swoim włoskom, zobacz czy końcówki się nie rozdwajają, nie łamią, czy nie są bardziej suche niż reszta włosów. Sprawdz czy po umyciu całe włoski dobrze rozczesują, czy może końce nie dadzą się łatwo rozczesać.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 15:49   #24
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shewa
Aniser -> Włoski mam całkowicie proste, wywijaja sie jedynie na końcówkach. A loczki robiłam bardzo prosto. Po zmyciu zwijałam tzw ślimaczki i spinałam spinkami Zostawiałam do wysuszenia ( nie susze suszarką, bo mi nie służy ) No i potem odpinałam te spinki. I to tyle
dzieki Shewa-ja moim tez tak pomagam,zeby uzyskac ladniejszy skret...czasem pomaga im wilgoc-tak jak dzis-i wowoczas sa skrecone nawet jesli tego nie chce

Ja takze o lotonie Ziaji slyszalam wiele dobrego
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości