Najlepszy tusz - sonda :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-08, 10:42   #511
suwa89
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Najlepszy tusz - sonda :)

zastanawiam się nad tym tuszem z serii Rimmela Glam eyes? Ciekawi mnie i to bardzo, a cena kusi.....
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:20   #512
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Eh, co do kasy, to dziewczyny - dobry niekoniecznie musi byc drogi! Ja zarabiam i mogłabym kupowac diory czy inny YSL, a maluje się Rimmelem za 13zł albo Astorem Lycra Extend za 25zł (efekt jak w avie), bo przetestowałam i Diora tusze i Lancome... a zawsze wracam do tych moich sprawdzonych tańszych, bo naprawdę do moich rzęs są znacznie skuteczniejsze
No wlasnie,juz kiedys w jednym z watkow mowilam,ze przy drogich kosmetykach placi sie glownie za marke,za piekne opakowanie itd.Na co oczywiscie jedna z zwollniczek tego typu mazidel oburzona stwierdzila,ze wcale nie leci na opakowania i na lans markami Nie o to mi wtedy chodzilo,ale nie chcialam juz sie klucic.A stwierdzilam,ze skoro ktos wzial mocno do siebie moja wypowiedz,to chyba jednak ma cos w tym wzgledzie na sumieniu Teoretycznie-tez byloby mnie stac.Mialabym duzo mniej,ale swietnych firm i (teoretycznie) swietnej jakosci.Tylko wlasnie po co,skoro zadawalaja mnie kosmetyki srednio,a nawet niskopolkowe?Nie ma co sie dawac zwariowac,tylko szukac tego,co dla nas najlepsze w roznych mazidlach
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:31   #513
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No wlasnie,juz kiedys w jednym z watkow mowilam,ze przy drogich kosmetykach placi sie glownie za marke,za piekne opakowanie itd.Na co oczywiscie jedna z zwollniczek tego typu mazidel oburzona stwierdzila,ze wcale nie leci na opakowania i na lans markami Nie o to mi wtedy chodzilo,ale nie chcialam juz sie klucic.A stwierdzilam,ze skoro ktos wzial mocno do siebie moja wypowiedz,to chyba jednak ma cos w tym wzgledzie na sumieniu Teoretycznie-tez byloby mnie stac.Mialabym duzo mniej,ale swietnych firm i (teoretycznie) swietnej jakosci.Tylko wlasnie po co,skoro zadawalaja mnie kosmetyki srednio,a nawet niskopolkowe?Nie ma co sie dawac zwariowac,tylko szukac tego,co dla nas najlepsze w roznych mazidlach
Ja kupowałam sobie pudry Guerlain, Estee Lauder, czy Clarinsa, które uchodzą za selektyw, wysoką półkę itd, a okazało, się, że zwykły apteczny Hauszka za 1/3 ich ceny jest znacznie lepszy dla mojej skóry, bo delikatny, bo nie zapycha, bo nie porażnia itd.

Podobnie z kremami - miewałam różne super ekstra co to tylko nie prały i nie gotowały, a ostatecznie okazało się, że... najskuteczniejsze i najlepiej dopasowane są kosmetyki własnoręcznie mieszane, kosztujące grosze

A tusz? Obecnie naprawdę, od każdego diora, lancoma, czy hcoćby loreala i bourjois wolę tego Rimmela za 12zł, którym maluje sie juz 2,5 miesiąca, a on nadal świeży i świetnie wydłużający!
Stary 2008-04-08, 13:23   #514
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

I za to was kocham
Ja na pewno jak bede juz zarabiac normalnie to nieraz skusze sie na cos droższego, chociazby żeby sie samej przekonac o jakości. Ale pewnie i tak wroce do tych tanszych kosmetykow
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:33   #515
goha80
Zadomowienie

Chyba jakiś szał na ten tusz rimmel glam eye bo chciałam wczoraj go kupić i nigdzie nie było ani jednego!!! w rossmanie puste paletki, w naturze to samo potem kolejna drogeria i kolejne rozczarowanie... chyba byłam w 5 miejscach i nie natrafiłam na choćby jedną sztukę...
Stary 2008-04-08, 13:54   #516
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Moja kumpela ma ten tusz i strasznie jej szarpie rzesy. Sa takie jakby potargane na wszystkie strony... Zniechęcilo mnie to...
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 14:34   #517
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
I za to was kocham
Ja na pewno jak bede juz zarabiac normalnie to nieraz skusze sie na cos droższego, chociazby żeby sie samej przekonac o jakości. Ale pewnie i tak wroce do tych tanszych kosmetykow
Hehe,oprocz tego,ze wszystkie kusimy sie nawzajem na nowe kosmetyki Mnie jaks tusze wysoko polkowe nie rajcuja,ale chcialabym np.przetestowac Meteoryty albo inne sliczne cudenka.Ale hamuje mnie zawsze wlasnie to,ze nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia...
Stary 2008-04-08, 15:01   #518
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Hehe,oprocz tego,ze wszystkie kusimy sie nawzajem na nowe kosmetyki Mnie jaks tusze wysoko polkowe nie rajcuja,ale chcialabym np.przetestowac Meteoryty albo inne sliczne cudenka.Ale hamuje mnie zawsze wlasnie to,ze nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia...
Meteory to ja uwielbiam od lat i pewnie na lata mi to zostanie
Stary 2008-04-09, 16:33   #519
natavi
Raczkowanie

GG do natavi

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

A tusz? Obecnie naprawdę, od każdego diora, lancoma, czy hcoćby loreala i bourjois wolę tego Rimmela za 12zł, którym maluje sie juz 2,5 miesiąca, a on nadal świeży i świetnie wydłużający!
A jaki to Rimmel?
natavi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 17:55   #520
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
dobra przyznam sie bez bicia ze mam w kosmetyczce pare takich kosmetykow ze wzgledu na marke i no nie jestem tak strasznie zachwycona, nie sa zle, ale cos lepszego moglabym za to miec co do tuszy to poki co jednak najbardziej lubie bourjois ale chcialabym dolapac clinique
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 08:50   #521
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
A jaki to Rimmel?
Ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=375
Stary 2008-04-10, 11:00   #522
natavi
Raczkowanie

GG do natavi

Ja miałąm tego rimmela i uważam go za bardzo przeciętny. Chyba że trafiłam na nieświeży egzemplarz.
natavi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 12:22   #523
agnes188
Zakorzenienie

czy mozecie mi poradzic "dobrze" wydluzajacy tuszmam cienkie i krotkie rzesy( najbardziej zalezy mi wlasnie na ich wydluzenie choc moze byc delikatnie pogrubiajacy no i zeby cena nei byla zbyt wysoka.ostatnio mialam tusz astora 3 STYLE.i dobry jest.ale chce znalezc jeszcze lepszy z gory dzieki za odpowiedzi
agnes188 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 12:33   #524
Majka232
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
czy mozecie mi poradzic "dobrze" wydluzajacy tuszmam cienkie i krotkie rzesy( najbardziej zalezy mi wlasnie na ich wydluzenie choc moze byc delikatnie pogrubiajacy no i zeby cena nei byla zbyt wysoka.ostatnio mialam tusz astora 3 STYLE.i dobry jest.ale chce znalezc jeszcze lepszy z gory dzieki za odpowiedzi
Wypróbuj - Double Extension L'oreala
Stary 2008-04-10, 12:33   #525
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Swoim 2000 Calorie nacieszylam sie jakes 2,5-3 miesiace Najpierw byl zbyt wodnisty i musialam poczekac,az podeschnie,potem byl idealny,a teraz troszke juz za mocno podsechl i sie konczy,wiec tez nie daje juz takiego efektu
Stary 2008-04-10, 12:42   #526
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Swoim 2000 Calorie nacieszylam sie jakes 2,5-3 miesiace Najpierw byl zbyt wodnisty i musialam poczekac,az podeschnie,potem byl idealny,a teraz troszke juz za mocno podsechl i sie konczy,wiec tez nie daje juz takiego efektu
Miałam to samo!!! Idealny był może 2-3 tygodnie
Stary 2008-04-10, 13:36   #527
anuanusia
Zadomowienie

pomóżcie mi znaleźć tusz który dawał by efekt teatralnych rzęs który wydłuża i podkręca rzęsy ale ich nie pogrubia, który łatwo się zmywa, wolałabym tusz jakiś z górnej półki ale nie lancome i este lauder o one dają efekt "owadzich" nóżek ://// miałam rimla astora ale one nie dają takiego efektu chociaż 3 style astora daje taki efekt ale ciężko się zmywa.
anuanusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 13:58   #528
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
pomóżcie mi znaleźć tusz który dawał by efekt teatralnych rzęs który wydłuża i podkręca rzęsy ale ich nie pogrubia, który łatwo się zmywa, wolałabym tusz jakiś z górnej półki ale nie lancome i este lauder o one dają efekt "owadzich" nóżek ://// miałam rimla astora ale one nie dają takiego efektu chociaż 3 style astora daje taki efekt ale ciężko się zmywa.
ja lacze masterpice max i bourjois volume glamour ultra black i jestem bardzo zadowolona bo efekt swietny z gornej polki slyszalam ze dobre sa z clinique ale jeszcze nie mialam wiec nie moge potwierdzic
Stary 2008-04-10, 18:14   #529
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja lacze masterpice max i bourjois volume glamour ultra black i jestem bardzo zadowolona bo efekt swietny z gornej polki slyszalam ze dobre sa z clinique ale jeszcze nie mialam wiec nie moge potwierdzic
No wlasnie ten Clinique ciagle sie przewija,ewentualnie czest jest tez cos o Lancome.A tak,to inne tusze wysoko polkowe raczej rzadko

Co do tuszu wydlauzajacego,ale nie poggrubiajacego,to sie nie wypowiem,bo mam dlugie rzesy,dosc geste i szukam tylko mocnego pogrubienia Chociaz w sumie,to mozesz sprobowac tusz Visions Oriflame.U mnie swietnie wydluzal,a przy tym WOGOLE nie sklejal rzes.Byl wiec dobry,jako baza pod inny-pogrubiajacy tusz.Albo mozna bylo nakaladac go warstwami-i to wieloma.Drogi nie jest,a opinie sa niezle
Stary 2008-04-10, 19:30   #530
Quenny
Raczkowanie

Moren - masz rację : nie zawsze, ale - czasami ...
Anuanusia - od wielu lat używam tuszy firmy Chanel -
nie ze snobizmu.
Jak na mój gust i moją nad wyraz wrażliwą twarz - są
najmniej "chemiczne". Ostatnio, namówiona przez konsultantkę
kupiłam po raz pierwszy maskarę z serii Inimitable. Jestem
zadowolona (używam koloru brązowego) : rzęsy wydłużone,
podkręcone, no i takie ładniutkie. Czas przydatności - nie wiem;
testuję. Moje doświadczenie z chanelką jest pozytywne.
P.S.
Nasze spotkanie : firma Clinique i ja nie należało do
przyjemnych ... (i to dotyczy nie tylko tuszy do rzęs);
Estée Lauder - tylko pomadki do ust; maskara = porażka !
Stary 2008-04-10, 19:37   #531
anuanusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
Moren - masz rację : nie zawsze, ale - czasami ...
Anuanusia - od wielu lat używam tuszy firmy Chanel -
nie ze snobizmu.
Jak na mój gust i moją nad wyraz wrażliwą twarz - są
najmniej "chemiczne". Ostatnio, namówiona przez konsultantkę
kupiłam po raz pierwszy maskarę z serii Inimitable. Jestem
zadowolona (używam koloru brązowego) : rzęsy wydłużone,
podkręcone, no i takie ładniutkie. Czas przydatności - nie wiem;
testuję. Moje doświadczenie z chanelką jest pozytywne.
P.S.
Nasze spotkanie : firma Clinique i ja nie należało do
przyjemnych ... (i to dotyczy nie tylko tuszy do rzęs);
Estée Lauder - tylko pomadki do ust; maskara = porażka !
mam do Ciebie prośbę mogłabyś pomalować rzęsy tym chanel przed i po i wstawić zdjecie bardzo by mi na tym zależało??
Stary 2008-04-10, 21:15   #532
Melka88
Zakorzenienie

Chciałam sobie kupić tego Rimmela Glam Eyes, no i tak.. BYłam w Rossmannie jednym i Tesco, w R. zostały dwa op i to brązowe, w Tesco dużo ale też brązowe .. Będzie ciężko.. :P
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:27   #533
dorotaasz
Przyczajenie

moim najlepszym dotychczas tuszem był telescopic l'oreala. teraz czekam na ysl, bo skusiłam sie po opiniach wizażystek mam nadzieję, że się nie zawiodę
dorotaasz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:32   #534
mOna01
Zakorzenienie

Max Factor Masterpiece, cudo mam krótkie i cienkie rzęsy a co on z nimi robi, to poezja taka firanka się robi lubię mocno wytuszowane rzęsy i on mi pozwala na to, ze wspaniałym efektem i bez sklejania a równiez dobry ale delikatniejszy efekt daje Maybelline Define-a-Lash - doskonale rozdziela (naprawdę) i wydłuża, słabiej pogrubia, ale też jest dobry

mOna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 10:29   #535
jola777
Przyczajenie

ja używam rimmel glam eyes i jak dla mnie jest świetny co do szczoteczki to trzeba mieć wpraweidealnie rozdziela i wydłuża rzęsy nie zauważyłam 10-krotnego pogrubienia ale moje rzęsy wyglądają po nim jak firanki, drugim ulubionym jest Maybelline XXL dwustronny z odżywką
jola777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:53   #536
Majka232
Zakorzenienie

Wczoraj kupiłam tusz Maybeline Volume'Express Lift UP. To mój drugi w życiu tusz tej firmy. Kilka lat temu miałam Sky High Curves.
Zachęciła mnie niska cena (19,99 zł) i duża pojemność (10ml)
Zobaczymy czy będę zadowolona. Zazwyczaj używam tuszy Loreala i Bourjois.
Macie jakieś doświadczenia z tym tuszem?
Stary 2008-04-12, 19:25   #537
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
No wlasnie ten Clinique ciagle sie przewija,ewentualnie czest jest tez cos o Lancome.A tak,to inne tusze wysoko polkowe raczej rzadko

Co do tuszu wydlauzajacego,ale nie poggrubiajacego,to sie nie wypowiem,bo mam dlugie rzesy,dosc geste i szukam tylko mocnego pogrubienia Chociaz w sumie,to mozesz sprobowac tusz Visions Oriflame.U mnie swietnie wydluzal,a przy tym WOGOLE nie sklejal rzes.Byl wiec dobry,jako baza pod inny-pogrubiajacy tusz.Albo mozna bylo nakaladac go warstwami-i to wieloma.Drogi nie jest,a opinie sa niezle
no ostatnio pytalam sie siostry wlasnie o tusze bo uzywala tych z wysokiej polki ale powiedziala ze nie warto, jedyne ktore sie jej podobaja to wlasnie z clinique szczoteczka nie jest niezwykla ani nic ale faktycznie podobno dziala cudenka
Stary 2008-04-12, 19:32   #538
anuanusia
Zadomowienie

a nie wiecie może czy ten po clinique nie wypadają rzęsy?? czy ich nie osłabia jak lancome czy estee lauder i czy łatwo się zmywa???
Stary 2008-04-12, 19:35   #539
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
a nie wiecie może czy ten po clinique nie wypadają rzęsy?? czy ich nie osłabia jak lancome czy estee lauder i czy łatwo się zmywa???
takich rzeczy dokladnie nie wiem ale gdyby rzesy wypadaly to dziewczyny by tych tuszy z clinique tak nie chwalily jak byly opinie to nikt nie pisal ze oslabiaja rzesy, niszcza itp co ze zmywaniem to tez nie wiem bo nikt nie pisal o tym wiec chyba tez problemow nie ma? ale zapytalam sie o to w watku o clinique i okaze sie co mysla dziewczyny o tych tuszach
Stary 2008-04-28, 20:51   #540
praline
Zakorzenienie

od kilku dni używam
Kanebo, Mascara 38°C Silk Performance (Tusz wydłużający i rozdzielajacy rzęsy)

i jestem wniebowzięta...rzęsy są przepiękne- super podkreślone i wydłużone! Zobaczymy jak na dłuższą metę się sprawdzi...no i ciężko go się zmywa:P co prawda wodą o temp. 38 st. , ale wcale nie jest lekko
praline jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości