Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-22, 16:33   #451
Helenaaaaaaa
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Co do Adriana z Tabei - Chłopak zna się na tym co robi, za tydzień idę po raz czwarty na kolor u niego. Na pewno umie zakręcić klientkę, tak, że czuje się ona bardzo dopieszczona i w centrum uwagi Co do strzyżenia też nie mam zastrzeżeń ale nie wiem czy nie wrócę do Rafała (chodziłam do Niego przez 6 lat i naprawdę znał doskonale moje włosy). Byłam też u Mateusza, ale jedynie podcinałam końcówki więc nie mogę za bardzo się wypowiedzieć! W każdym razie uważam, że Tabea to bardzo dobry zakład, obojętnie do kogo traficie i tak wyjdziecie zadowoleni!
Helenaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:23   #452
wute
Raczkowanie

no więc już po wszystkim

byłam u Rafała i... jestem raczej zadowolona

mam króciutkie włosy, pierwszy raz w życiu i muszę się do nich przyzwyczaić, ale raczej mam fajną fryzurkę... zobaczę po myciu, czy muszę je układać, czy też same się ułożą, jak zapewniał Rafał

widać, że miał ochotę na jakieś awangardowe cięcie, jednak ja wolałam coś spokojniejszego, więc doszliśmy do kompromisu, że będzie to normalne cięcie z nutką awangardy

ogólnie jestem zadowolona, teraz czekam na pierwsze mycie i... zdam dokładniejsze relacje

ale modlitwy raczej wysłuchane
wute jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 17:13   #453
martak110
Rozeznanie

wute Ja jeszcze nie byłam wybieram sie w październiku, ale jak bede na miescie to sie pojde umówic na konketna date i godzine.
Ile kosztuje strzyżenie w tych "lepszych" salonach? i farbowanie jezeli ktoraś wie.
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 08:10   #454
wute
Raczkowanie

no więc jestem po pierwszym myciu włosków i są... SUPER!!

także bardzo POLECAM POLECAM POLECAM Rafała z Jamróg!

ja się pomału przyzwyczajam do swoich króciutkich włosków i najważniejsze, że faktycznie nic nie muszę z nimi robić, aby fajnie wyglądały

ja płaciłam w TABEI 180zł za strzyżenie z farbowaniem
w Jamróg płaciłam 60zł za strzyżenie samo
Stary 2009-09-24, 09:21   #455
Maddy84
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Maddy84

Wute czyżbyś w takim razie znalazła fryzjera z którego jesteś zadowolona?? Chciałam zauważyć, że takich usatysfakcjonowanych jest na tym forum ostatnio coraz więcej
Stary 2009-09-24, 13:11   #456
wute
Raczkowanie

tak MADDY, chyba można tak powiedzieć... nie wiem jeszcze jak u niego jest z farbowaniem;/

szkoda, że taka cena.. nie wiem czy będzie nie stać chodzić co miesiąc do takiego fryzjera, bo niestety krótkie włosy mają to do siebie, że od razu widać jak podrosną, a wtedy fryzura traci na atrakcyjności, więc trzeba systematycznie podcinać...

a dla mnie to trochę dużo co miesiąc płacić 60zł za obcięcie
Stary 2009-10-06, 19:34   #457
aniaexplode
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

A ja polecam salon fryzjerski kolo Mc Donald'sa na ul. katedralnej. Kiedy nie zaszłam zawsze panie ścieły mi włosy tak jak chciala. a jeszcze jak zdjęcie ze soba zabiore to na bank bede zadowolona jak wlasnie dzis

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 12:55   #458
losek78
Zakorzenienie

ja wybiore sie niedŁugo do fashion, byŁam tam na strzyżeniu rok temu i moglam spokojnie póŁ roku chodzic z tymi wlosami i super sie ukladaŁy, mam wŁosy puszące sie i do ramion mnóstwo fryzjerow mi je zniszyŁo nieodpowiednim strzyżeniem (obecnie również poszŁam niedawno do koleżanki fryzjerki bo nie chciaŁo mi sie czekac na termin i mam koszmar na gŁowie)
, zdam relacje jak będę po wizycie u Pana Piotra którego nawiasem mówiąc znalazŁam w tym wątku
nie wiem czemu ale tu ciągle wymienia sie tylko tabee i jamróg a tam ceny są powalające , czy nie ma w Tarnowie innych dobrych ale tańszych fryzjerów ? 60 zŁ co miesiąc na samo strzyżenie to wydatek nie na obecne zarobki
Stary 2009-10-16, 21:34   #459
martak110
Rozeznanie

Byłam dziś w Taboo na koloryzacji i strzyzeniu. Wszystko ok,chociaz nie powiem zeby efekt mnie powalił hehe. Kolor zrobił mi jednolity wiec zadnych ekscesów.Strzyzenie miałam na wyprostowanych włosach (moje sa krecone) wiec czekam na mycie głowy i efekt na codzień. :P . z długości to troche sie włosów pozbyłam ,myśle ze bedzie ok.
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 19:32   #460
Salomebn
Przyczajenie

Witam z czystym sumieniem mogę polecić pana Piotra . Bardzo przystępne ceny a efekt naprawdę super! Mam kręcony włoski i nietety nie każdy potrafi mi dogodzić jesli chodzi o ścicie . Panu Piotrusiowi oddaje moje włoski bez żadnych obaw
Nie wiem czy można tutaj podawać telefony ale jesli ktoś by chial to 608822181
Salomebn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 12:18   #461
mysia868686
Przyczajenie

wute niewiem czy tu zagladasz jeszcze ale jestem ciekawa jak sie scialas masz moze jakas fotke ?? Jak nie swoja to fryzury podobnej Bardzo prosze
Czytalam ze tez niezageste wloski masz Wybieram sie do tego samego fryzjera tez chce cosik na krotko Sama niejestem pewna co jeszcze Przykladowe fryzury ( sadze ze sa odpowiednie dla cienkich wloskow) czy masz cosik w tym stylu??

a moze cosik krotrzego np.
Daj znac

Np.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-06 o 12:49 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
mysia868686 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:34   #462
wute
Raczkowanie

hej )

więc co do fryzurki to nie mam swojego zdjęcia, ale z tych co załączyłaś, to ostatnie - mam bardzo podobną fryzurkę, tylko jeszcze trochę krótszą

byłam u Rafała, i mi zrobił super włoski.. odrosły po miesiącu, więc znów się wybrałam do JAMRÓG, ale tym razem do uwielbianego Daniela... ściął mnie krócej niż Rafał za pierwszym razem i troszkę w innym stylu i ta fryzurka już mnie tak nie zachwyciła - po prostu tym razem było za krótko... jak mi podrosną włoski to chyba wrócę do Rafała... Daniel też fajne ścina, ale jak dla mnie było właśnie trochę za krótko - może to moja wina, że nie zwróciłam wcześniej mu uwagi, ale na wstępie powiedziałam, że chcę podciąć, więc myślałam, że to wystarczy
Stary 2009-11-07, 13:59   #463
mysia868686
Przyczajenie

wute a umowilas sie telefonicznie czy bylas osobiscie zeby zobacyzli pierw twoje wloski . Bo ja tez bym chciala refleksy sobie zrobic Niewiem czy pierw musza zobaczyc zeby dopasowac jakies fajny kolorek czy to wszystko namiejscu tylko telefonicznie miejsce zamowic?
Stary 2009-11-10, 09:41   #464
wute
Raczkowanie

umawiałam się telefonicznie, z tym, że ja nie farbowałam włosów... ale wydaje mi się, że z tym nie będzie problemu - na miejscu zobaczą twoje włosy i dobiorą ci wtedy kolor
Stary 2009-11-10, 18:49   #465
mysia868686
Przyczajenie

wute a ile wczesniej dzwonizamawialas bwizyte??
Stary 2009-11-11, 10:38   #466
wute
Raczkowanie

2 tyg. wczesniej - wtedy mam pewnosc ze napewno umowie sie do tego, kogo chce, na kiedy chce i godzine sobie wybiore. kiedys dzownilam tydzien wczesniej i sie okazalo ze ktos jest na urlopie albo nie ma terminu... ale zdarza sie ze zadzownisz pare dni wczesniej i nie bedzie problemu )
Stary 2009-11-13, 14:15   #467
wute
Raczkowanie

mam baaaaardzo podobną fryzurkę do tej załączonej, jednak ja mam trochę mniej włosów;p tak czy inaczej rafał zrobił mi własnie taka fryzurę, a daniel trochę za bardzo ją jeszcze skrócił jak poszłam następny raz..
Stary 2009-11-14, 13:26   #468
niga882
Przyczajenie

GG do niga882

Jesli szukacie na prawde swietnej fryzjerki to proponuje poganc do Pilzna! nie jest to daleko od tarnowa!2o minut samochodem! warto!
Salom Matrix! i zapisujcie sie do Gosi! co Ona nie potrafi! Dziewczyny rewelacja! piekne ciecia to po 1!super doradza! zawsze dopasowuje fryzurke do typu urody i owalu twarzy!
Nigdy jej nie zdardze z inna fryzjerką- to pewne :P
Na weselach czy innych tego typu imprezach ludzie nie moga wyjsc z podziwu i pytaja gdzie ja sie czesze! Na prawde polecam z czystym sumieniem! nie pożałujecie!!!
niga882 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:52   #469
fiolka73
Przyczajenie

cześć tarnowianki! pilnie poszukuję nr tel do pana Pawła, który do niedawna pracował w Trendach na Targowej, jeśli któraś ma takowy proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!:lov e:
fiolka73 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:36   #470
joka23
Przyczajenie

Hej dziewczynki jestem tu nowa ale chciała bym wypowiedziec opinie na temat nowo otwartego salonu fryzjerskiego do którego trafiłam nie dawno przez przypadek fryzjerki które tam pracują są super robią niezłą robote jednym słowem czary na głowie:P:P a do tego można za jednym zamachem zrobić pazurki laska robi to mega profesjonalnie salon mieści się na krakowskiej w bramie miedzy cropem a reserved, fajne miejsce bo i jak sie ma farbe na głowie to nie trzeba się wstydzić i jak ktoś pali to mozna na dymka skoczyć bez obciachu :P ja osobiście jestem baardzo zadowolona i z fryzury i z pazurków jak by któraś z was chciała zobaczyć jak to wygląda to podaje stronke www.graphite.com.pl
joka23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:22   #471
Paolaaaaaaa86
Przyczajenie

Smile Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cześć dziewczyny!
Jestem tu po raz pierwszy. Tych waszych wypowiedzi jest tu od groma. Fajnie, że kazda z was dzieli sie tu swoimi odczuciami, to znacznie pomaga!
Mam zapytanie odnosnie Pracowni fryzur "Jamróg", a dokładnie interesuje mnie Daniel Jamróg. Czy byłyscie zadowolone z jego pracy, czy polecacie go? Proszę o szczerą odpowiedz, bo właśnie za niedlugo wybieram się do niego z wizytą.

Pozdrowienia dla wszystkich!
Paolaaaaaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:16   #472
gosiaczeknij
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Paolaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem tu po raz pierwszy. Tych waszych wypowiedzi jest tu od groma. Fajnie, że kazda z was dzieli sie tu swoimi odczuciami, to znacznie pomaga!
Mam zapytanie odnosnie Pracowni fryzur "Jamróg", a dokładnie interesuje mnie Daniel Jamróg. Czy byłyscie zadowolone z jego pracy, czy polecacie go? Proszę o szczerą odpowiedz, bo właśnie za niedlugo wybieram się do niego z wizytą.

Hej Ja w tym salonie byłam 14 listopada tylko że u pana Rafała i z czystym sumieniem polecam. Miałam włosy do ramion, teraz mam do brody. Nie miałam żadnego pomysłu na nową fryzurkę, wiedziałam tylko że chcę coś zmienic. A on popatrzył na mnie przez chwilkę i po chwili już wiedział co i jak. Z każdym dniem jestem coraz bardziej zadowolona. Najlepsze jest to że po pierwszym myciu głowy nie było załamania, a wręcz było super. Z włosami nic nie trzeba robic. Są kapitalnie obcięte, super się układają, a do tej pory miałam problem POLECAM!!!!!!!
gosiaczeknij jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 09:02   #473
wute
Raczkowanie

ja się wypowiadałam wcześniej już na ten temat, ale teraz powtórzę - z Pana Rafała byłam baaardzo zadowolona, z Pana Daniela mniej.

Obcinałam włosy na króciutko, i Pan Rafał za pierwszym razem zrobił to extra, Pan Daniel po 1,5 miesiąca miał podciąć włosy i zrobił to stanowczo za krótko, aczkolwiek nie tragicznie

teraz znów jestem umówiona na podcięcie i wracam do Pana Rafała )
Stary 2009-11-27, 12:59   #474
Lilkaa82
Rozeznanie

Dziewczyny a kogo polecicie jako fryzjera na swój ślub ? z gory dziekuje za info

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...
Lilkaa82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 14:58   #475
kija1
Przyczajenie

g

Edytowane przez kija1
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:03
kija1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 16:22   #476
joka23
Przyczajenie

[QUOTE=Lilkaa82;15534227]Dziewczyny a kogo polecicie jako fryzjera na swój ślub ? z gory dziekuje za info [/QUOT]

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić salon urody Graphite jest na najwyższym poziomie dziewczyny Ci doradza w czym by Ci było ładnie a i za jednym razem zrobisz pazurki ślubne i makijaż zabrałam tam moją kuzynke co w tym roku wychodziła za mąż i wyglądała cudnie a przynajmniej w jednym miejscu załatwiła fryzure, makijaż i paznokcie naprawde polecam
Stary 2009-11-27, 20:50   #477
idzkka
Przyczajenie

hej wpadnij na www.graphite.com.pl i sama oceń
idzkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 22:50   #478
Lilkaa82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez joka23 Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić salon urody Graphite jest na najwyższym poziomie dziewczyny Ci doradza w czym by Ci było ładnie a i za jednym razem zrobisz pazurki ślubne i makijaż zabrałam tam moją kuzynke co w tym roku wychodziła za mąż i wyglądała cudnie a przynajmniej w jednym miejscu załatwiła fryzure, makijaż i paznokcie naprawde polecam
O fajna sprawa ze wszystko w jednym miejscu dziekuje za wiadomosc bo nawet nie wiedzialam ze mamy taki salon w Tarnowie

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...
Lilkaa82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 18:13   #479
Maddy84
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Maddy84
Smile Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Paolaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

U Rafała jak poprzedniczki nie byłam. U Daniela a owszem. Już wcześniej się na ten temat wypowiadałam w związku z tym powtarzać się za nadto nie zamierzam a podsumuję: jak dotąd jedyny fryzjer który mnie nie doprowadził do płaczu (a wielu szarlatanów przerabiałam) i jestem z niego bardzo zadowolona. Z resztą nie tylko ja. Wiadomo, gusta i guściki, a każdy i tak musi się przekonać sam
Stary 2009-11-29, 16:01   #480
joka23
Przyczajenie

Lilkaa82 Dużo osób właśnie nie wie, że jest taki salon w Tarnowie ja już jestem jego stałą klientką i wszystkie koleżanki tam wysyłam bo i pracownicy bardzo mili i atmosferka, zawsze kawką poczęstują porozmawiają, doradzą bardzo lubię tam przychodzić i z czystym sumirniem polecam i Tobie jako przyszłej pannie młodej i wam dziewczynki też polecam naprawdę warto
Odpowiedz

Tagi
dobry, fryzjer, opinie, stylista, tarnow, tarnów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości