Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-29, 21:54   #481
Lilkaa82
Rozeznanie

Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez joka23 Pokaż wiadomość
Lilkaa82 Dużo osób właśnie nie wie, że jest taki salon w Tarnowie ja już jestem jego stałą klientką i wszystkie koleżanki tam wysyłam bo i pracownicy bardzo mili i atmosferka, zawsze kawką poczęstują porozmawiają, doradzą bardzo lubię tam przychodzić i z czystym sumirniem polecam i Tobie jako przyszłej pannie młodej i wam dziewczynki też polecam naprawdę warto
Dzieki, napewno sie tam wybiore

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...
Lilkaa82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:48   #482
Ooolaaa00
Przyczajenie

czesc wszystkim mam do was prosbe 16 stycznia mam studniowke i chcialabym zrobic sobie loki, moglybyscie doradzic mi gdzie zrobia mi ladne loki ( nie chce zeby to byly poskrecane rurki jak ze sredniowiecza;p) chodzi mi o takie fale lub cos w stylu hollywoodzkich duzych lokow;p z gory dziekuje za pomoc))
Ooolaaa00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:38   #483
idzkka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ooolaaa00 Pokaż wiadomość
czesc wszystkim mam do was prosbe 16 stycznia mam studniowke i chcialabym zrobic sobie loki, moglybyscie doradzic mi gdzie zrobia mi ladne loki ( nie chce zeby to byly poskrecane rurki jak ze sredniowiecza;p) chodzi mi o takie fale lub cos w stylu hollywoodzkich duzych lokow;p z gory dziekuje za pomoc))
hej wiem o co Ci chodzi, bo sama lubie takie delikatne loki a nie jak trwała :/ hehee taka fryzure mozesz sobie zrobic w Graphicie na krakowskiej zrobia Ci dziewczyny takie fale jakie chcesz wiec polecam
idzkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:24   #484
martak110
Rozeznanie

Ale sie same reklamujecie :/ Nie wiecie ze reklama na wizażu jest płatna? a podszywanie się pod klientki i dawanie fałszywych pozytywnych opini jest żeniujące. ..... :/
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 07:42   #485
kenczorfka
Przyczajenie

Widać, że jeśli nie ma się swoich klientów to trzeba nadrabiać fałszywą reklamą...
Stary 2009-12-04, 11:40   #486
Ooolaaa00
Przyczajenie

mam jeszcze jedno pyatanie zobila sobie moze ktoras z was loki w zakladzie pani Lidii na Zielonym?
slyszalam rozne opinie o tym zakladzie glownie dobre ale dotyczyly one glownie strzyzenia a nie wiem jak czesanie i wlasnie moje upragnione loki;p dziekuje bardzo za odpowiedz, pozdrawiam
Stary 2009-12-04, 12:38   #487
idzkka
Przyczajenie

dziwne jestescie, dziewczyna zapytała sie gdzie mozna zrobic sobie fryzure i prosila zeby jej ktos polecil fryzjera, wiec JEJ odpowiedzialam, a poza tym wychwalajac salon wiedziałam co pisze, bo bylam tam dwa razy i bylam zadowolona wiec czemu mialabym go nie polecac, przeciez nikomu antyreklamy nie robie, a wy jesli macie swoj ulubiony zaklad to tez mozecie go polecic komus, a podejrzewam, ze nawet pracujecie w ktoryms z salonów(co wynika z Waszych wypowiedzi) Pozdrawiam
idzkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 14:12   #488
martak110
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez idzkka Pokaż wiadomość
dziwne jestescie, a podejrzewam, ze nawet pracujecie w ktoryms z salonów(co wynika z Waszych wypowiedzi)
jakbysmy pracowały w innym salonie to napewno bysmy zachwały jakis inny a ten ganiły. A zadna z nas nie pisze konkretnej nazwy salonu. A ty wychwalasz ten konkretny salon n ie tylko na jednym wątku i twoje zachwyty dotyczą za kazdym razem czego innego tzn innej usługi ale w jednym salonie.
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
Stary 2009-12-04, 17:20   #489
losek78
Zakorzenienie

mi caŁy ten wątek pachnie reklamą nieopŁaconą ale to moje zdanie prywatne
Stary 2009-12-04, 17:50   #490
Ooolaaa00
Przyczajenie

dobra swietnie, a ja i moje wlosy? nikt nie wie gdzie mozna zrobic ladne fale, loki ?pomozcie studniowka juz 16 stycznia!!!
Stary 2009-12-04, 21:25   #491
Maddy84
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Maddy84

Cytat:
dobra swietnie, a ja i moje wlosy? nikt nie wie gdzie mozna zrobic ladne fale, loki ?pomozcie studniowka juz 16 stycznia!!!
Genialne podsumowanie dyskusji :P

PS. Co nie zmienia faktu, że mam podobne odczucia jak poprzedniczki.
Stary 2009-12-06, 11:19   #492
martak110
Rozeznanie

ok koniec tematu "fałszywej reklamy" powiem gdzie ja sie czesałam n a swoj ślub (loczki) i byłam bardzo zadowolona (choc cana była jak dla mnie wysoka) :P. Otóż czesałam sie w art creo u p.Magdy,ładne loki takie jak chciałam fajnie upięte,jak chcesz to idz sie tam zapytaj. Moje były dość mocno skręcone ale wyglądały bardzo naturalnie.

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2009-12-07 o 11:34
Stary 2009-12-07, 15:55   #493
Maciejka02
Przyczajenie

Cytat:
mam jeszcze jedno pyatanie zobila sobie moze ktoras z was loki w zakladzie pani Lidii na Zielonym?
slyszalam rozne opinie o tym zakladzie glownie dobre ale dotyczyly one glownie strzyzenia a nie wiem jak czesanie i wlasnie moje upragnione loki;p dziekuje bardzo za odpowiedz, pozdrawiam

Ja na swoją studniówkę się tam czesałam Zadowolona byłam i fryzura się trzymała.
Maciejka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 12:17   #494
Katieee88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fiolka73 Pokaż wiadomość
cześć tarnowianki! pilnie poszukuję nr tel do pana Pawła, który do niedawna pracował w Trendach na Targowej, jeśli któraś ma takowy proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!:lov e:

Witaj, Paweł z Trendów pracuje teraz w Galerii Tarnovia w salonie Camille Albane Paris.. Wraz z P. Justyną która też tam pracowała.
Telefon kontaktowy do salonu: 14 646 63 89

Edytowane przez Katieee88
Czas edycji: 2009-12-08 o 12:19
Katieee88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:18   #495
Ropuucha
Przyczajenie

Ja wybieram się do tego zakładu fryzjerskiego Pani A.Rataj
Chcę sobie ufarbować włosy, no i może dołożyć do tego kilka pasemek.
Jak to u nich jest z farbowaniem?? ładnie farbują?
Aaa no i kto z całej ich załogi jest najlepszy w swoim fachu? Pozdrawiam
Ropuucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:24   #496
aniolek487
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Katieee88 Pokaż wiadomość
Witaj, Paweł z Trendów pracuje teraz w Galerii Tarnovia w salonie Camille Albane Paris.. Wraz z P. Justyną która też tam pracowała.
Telefon kontaktowy do salonu: 14 646 63 89

Nie polecam....ceny maja takie ogromne ze szok :/
aniolek487 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 08:59   #497
Ropuucha
Przyczajenie

Arrow Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Byłam na przeciwko ZUSu w tym zakładzie tej Rataj.
Włosy robił mi ten ich "Piotrek". Masakra.
Poszłam i wyraźnie pokazałam chcę włosy ciemny blond.
On mi powiedział, że to za jasny kolor, ale powiedziałam że właśnie takie chcę mieć i koniec.
No to ok, nałożył mi farbe.. Po 15 minutach siedzenia patrze w lusterko a farba robi się ruda.. Zrobił mi rude włosy!!! ;/
Płomiennie rude.. Powiedziałam ze chce żeby mi podciął końcówki żeby mi się włosy lepiej układały, a on mi na to że nie będzie mi obcinał bo nie mam zniszczonych końcówek. Zapłaciłam 175 zł za wielkie gównoo!!!
A do tego po kilku umyciach włosy robią się pomarańczowe - oto jak porządnie trzyma ta farba;/
Ropuucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:01   #498
martak110
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ropuucha Pokaż wiadomość
Byłam na przeciwko ZUSu w tym zakładzie tej Rataj.
Włosy robił mi ten ich "Piotrek". Masakra.
Poszłam i wyraźnie pokazałam chcę włosy ciemny blond.
On mi powiedział, że to za jasny kolor, ale powiedziałam że właśnie takie chcę mieć i koniec.
No to ok, nałożył mi farbe.. Po 15 minutach siedzenia patrze w lusterko a farba robi się ruda.. Zrobił mi rude włosy!!! ;/
Płomiennie rude.. Powiedziałam ze chce żeby mi podciął końcówki żeby mi się włosy lepiej układały, a on mi na to że nie będzie mi obcinał bo nie mam zniszczonych końcówek. Zapłaciłam 175 zł za wielkie gównoo!!!
A do tego po kilku umyciach włosy robią się pomarańczowe - oto jak porządnie trzyma ta farba;/
Jak wyszedł ci rudy to czemu nie powiedzialas zeby cos z tym zrobil? ja jak byłam ostatnio na farbowaniu to po zmyciu farby na odrostach był inny kolor a na reszcie inny (wyraźna różnica) i odrazu wyjechałam ze absolutnie tak nie moze zostac bo to sa dwa kolory,noi niestety (dla niego) ale nakladal mi nowa farbe i oczywiscie kwota nie wzrosła.
A te farby salonowe to faktycznie tak sie zmywaja ze szok, leci kolor strasznie kilka myć i jest taki zprany, a płaci sie 150-160 zł za jeden kolor.
Stary 2010-02-10, 12:09   #499
Fresqe
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
a slyszalyscie cos o salonie ministry of hair? on jest jak sie skreca z krakowksiej do moscic zaraz po prawej stronie
Bardzo dobry salon fryzjerski. Właścicielka i cała obsługa naprawdę zna się na rzeczy. Nie oszczędzają na farbach, które zresztą są wysokiej jakości. Nigdy nie zniszczyły moich włosów (jak to zdarzało się nagminnie w innych salonach), zawsze doradzą odnośnie ścięcia i koloru. Doradzą co robić a czego unikać i patrzą nie tylko na gatunek włosa ale także na fakt jak włosy się układają, czy są podatne na skręt czy nie... wszystko biorą pod uwagę. Czesałam się tam także na wesele i okazało się, że mam lepszą fryzurkę niż sama panna młoda.
Do tego dochodzi nowe wyposażenie oraz znajomość trendów przez fryzjerki!

Gorąco polecam ten salon dla każdego. Ceny są niskie jak za takie fachowe usługi. Jak już powiedziałam, nigdy nie wyszłam niezadowolona a to bardzo ważne. Mało tego kolor jest taki sam po myciu jak zaraz po wyjściu, ścięcie po umyciu też zostaje takie samo jak po wyjściu z salonu.

Przetestowałam wiele tarnowskich salonów i często rozczarowanie pojawiało się zaraz po pierwszym myciu o ile nie jeszcze przed dokładnym wymodelowaniem! W Ministry of Hair nigdy nie miałam takiego uczucia. Fryzjerki dobierają fryzurkę do twarzy a często chodzę tam niezdecydowana co dokładnie chcę więc mają trudniej! Bardzo mi się podoba, że szefowa doglada pracy swoich pracowników i im pomaga a nie wyręcza się nimi jak to bywa w innych salonach. Tym sposobem ma wgląd na wszystko co dzieje się z kilientami!

POLECAM POLECAM POLECAM!!! Kilka lat jestem tam stałym klientem i zawsze jestem zadowolona!!!
Fresqe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 18:19   #500
paataa
Przyczajenie

Dziewczyny a orientujecie sie może ile trzeba dać za farbowanie włosów długich ( trochę za ramiona) w Art Creo i Ministry of Hair..? I wiecie może na jakich farbach pracują?
paataa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 20:51   #501
martak110
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paataa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a orientujecie sie może ile trzeba dać za farbowanie włosów długich ( trochę za ramiona) w Art Creo i Ministry of Hair..? I wiecie może na jakich farbach pracują?
W art creo ja za dwa kolory płaciłam raz 120,a drugi raz 140 (nie wiem czemu różne kwoty skoro włosy miałam takiej samej długości) włosy mam takie pół długie za ramiona,a pracuja na Matrix-ie,średnio mi ta firma podchodzi,niby zachwalana,ale szybko sie wypłukuje i ma matowe kolory,włosy sie nie błyszczą,to moje spostrzezenia,farbowalam kilka razy w salonach różnymi odcieniami matrixa i zawsze były matowe,lepsze są farby Loreala ,ale wykonanie spoko.

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2010-02-21 o 21:31
Stary 2010-02-21, 21:02   #502
paataa
Przyczajenie

Martak110 dziekuje za odpowiedź 120 zł na dwa kolory, to za jeden 60?.. Ciekawa jestem. Faktycznie mi też średnio podchodzą farby Martixa, chyba bede szukała dalej. Wiecie może gdzie w Tarnowie pracują na Loreal?..
paataa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:24   #503
Maddy84
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Maddy84

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
W art creo ja za dwa kolory płaciłam raz 120,a drugi raz 140 (nie wiem czemu różne kwoty skoro włosy miałam takiej samej długości) włosy mam takie pół długie za ramiona,a pracuja na Matrix-ie,średnio mi ta firma podchodzi,niby zachwalana,ale szybko sie wypłukuje i ma matowe kolory,włosy sie nie błyszczą,to moje spostrzezenia,farbowalam kilka razy w salonach różnymi odcieniami matrixa i zawsze były matowe,lepsze są farby Loreala ,ale wykonanie spoko.
Różnica może dlatego, że zużycie materiału jest różne. Tak mi się przynajmniej wydaje, że nie płacisz określonej kwoty za farbowanie bo masz taką a nie inną długość włosów, tylko za to ile tej farby na nie zużyją. Czasem z tubki wyciśnie się więcej a czasem mniej, ale nie wiem czy dobrze rozumuje :P
Stary 2010-03-05, 09:22   #504
kapcia
Przyczajenie

Polecam salonik fryzjerski na rogu czerwonej i norwida , zawsze ścina mnie pani Renata i zawsze jestem zadowolona
kapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:51   #505
ineczka25
Raczkowanie

Post Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

cześć dziewczyny!
Bardzo proszę o pomoc! zapisałam się na czesanie fryzury ślubnej do p.Bałut na zielonym. Niestety nie znalazłam w tym wątku żadnej wypowiedzi dotyczącej konkretnie jej i tego jak ona czesze! myślałam że skoro szefowa to pewnie super ale ostatnio od koleżanki słyszałam że właśnie nie za bardzo!
Bardzo proszę o jakieś opinie jeśli któraś z Was się u niej czesała!! Ewentualnie może uda mi się jeszcze znaleźć kogoś innego (niestety kinga i magda z ac juz nie dadzą rady ). Liczę na Waszą pomoc!!!!!
ineczka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:53   #506
agusia230
Przyczajenie

hej wszystkim wybieram się w niedługim czasie do fryzjera ... i chciałabym oddać moje włosy w ręce Daniela .... nie wiecie może w jakiej cenie jest obcięcie z farbowaniem u niego? i jeżeli któraś z Was ma nr telefonu to napiszcie z góry dziękuje pozdrawiam
agusia230 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:28   #507
gosiaczeknij
Przyczajenie

Jeśli chodzi o tego Daniela z salonu Jamróg to nie wiem. Ja chodzę
tam do Rafała i jestem strasznie zadowolona za pierwszym razem za wymyślenie fryzurki, ścięcie, farbowanie itd zapłaciłam 160zł. Kolor wyszedł fantastycznie. W ostatni czwartek 3.03.2010 byłam tylko ściąć włosy i zapłaciłam 50zł. Włosy się super układają nawet po myciu bez żadnego kręcenie itp. Polecam
gosiaczeknij jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:29   #508
Seila
Raczkowanie

Kiedyś polecałam tutaj Tabee ale w sumie po paru myciach i suszeniach oraz po tym jak włosy zaczęły rosnąć przestał mi się podobać kształt fryzury, i może to złe podejście ale po tym oceniam fryzjera: jak wyglada i czy podoba mi sie fryzura 2 miesiace po scieciu.

Na chwile obecna przekonałam sie do salonu Taboo - dosyć bardzo i coś czuje, ze zostane stałą klientką
Bardzo dobrze mnie ściął a poza tym nigdzie indziej nie miałam tak dobrze zrobionej... grzywki!

Ogolnie zakład ma u mnie wielkiego plusa za podejście do klienta, umiejetnosci jesli chodzi o strzyzenie i kosmetyki (mi kosmetyki Matrix jak najbardziej podchodza, a nawet sama stosuje je w domu )

Dodam, że byłam tam drugi raz (a żadko kiedy wracam do fryzjera... zazwyczaj po prostu szukam dalej...)
Stary 2010-03-17, 19:10   #509
ewelkaaaaaa
Przyczajenie

Witam.
Mam pytanie do wszystkich forumowiczek majacych doswiadczenie w rozjasmianiu wloskow. Mam ciemny blon i chce nadac moim wlosom wkoncu zycia. Zastanawiam sie pomiedzy Magda z ArtCreo a Piotrem z Fashion.
widze ze dobrze tez piszecie o salonie Jamrog.
Poradzcie mi cos prosze)))
ewelkaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:17   #510
kacha1555
Przyczajenie

Witam,
mogę polecić panią Kasię z salonu w Świcie - kiedyś w Maxie. Chodzę do niej już od jakiegoś czasu i zawsze jestem zadowolona.

Zapraszamy do naszego tarnowskiego forum
http://www.naszeforum.info.pl/

Edytowane przez kacha1555
Czas edycji: 2010-03-19 o 13:25
kacha1555 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dobry, fryzjer, opinie, stylista, tarnow, tarnów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości