Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-20, 21:59   #511
Ayona
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

To i ja zapytam To moja pierwszy wpis na tym forum Prosze o rade. Nie mieszkam w Tarnowie, a wlasnie tutaj potrzebuje "uczesac" sie do slubu. Zdecydowalam sie na Damiana z salonu Jamrog. Czy nie wiecie moze czy oprocz tego, ze swietnie scina tez potrafi dobrze uczesac?
Ayona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:36   #512
aoii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Seila Pokaż wiadomość
Kiedyś polecałam tutaj Tabee ale w sumie po paru myciach i suszeniach oraz po tym jak włosy zaczęły rosnąć przestał mi się podobać kształt fryzury, i może to złe podejście ale po tym oceniam fryzjera: jak wyglada i czy podoba mi sie fryzura 2 miesiace po scieciu.

Na chwile obecna przekonałam sie do salonu Taboo - dosyć bardzo i coś czuje, ze zostane stałą klientką
Bardzo dobrze mnie ściął a poza tym nigdzie indziej nie miałam tak dobrze zrobionej... grzywki!

Ogolnie zakład ma u mnie wielkiego plusa za podejście do klienta, umiejetnosci jesli chodzi o strzyzenie i kosmetyki (mi kosmetyki Matrix jak najbardziej podchodza, a nawet sama stosuje je w domu )

Dodam, że byłam tam drugi raz (a żadko kiedy wracam do fryzjera... zazwyczaj po prostu szukam dalej...)

oo ja też polecam Taboo p.Kasia robiła mi fryz na 100dniówke i pare razy ścinała i zawsze wychodziłam zadowolona nie robi kiczu na włosach tylko naprawde zna sie na rzeczy.
ścięcie z myciem 4 dychy, czyli taka standardowa cena raczej
Stary 2010-03-25, 11:43   #513
ewelkaaaaaa
Przyczajenie

Ponawiam pytanie? Kto ma jakies opinie i doswiadczenia zwiazane z panem Piotrem z Fashion lub pania Mmagda z AC? chodzi o ciecie i rozjasnienei z ciemnego na jasny blond.
ewelkaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 17:01   #514
losek78
Zakorzenienie

Piotra z fashion jak najbardziej polecam , ma zawsze duzo klientek wiec na pewno nie partoli roboty
Stary 2010-04-01, 13:01   #515
ineczka25
Raczkowanie

Ponawiam pytanie!!w końcu kto pomoże jak nie wizażanki?

Bardzo proszę o pomoc! zapisałam się na czesanie fryzury ślubnej do p.Bałut na zielonym. Niestety nie znalazłam w tym wątku żadnej wypowiedzi dotyczącej konkretnie jej i tego jak ona czesze! myślałam że skoro szefowa to pewnie super ale ostatnio od koleżanki słyszałam że właśnie nie za bardzo!
Bardzo proszę o jakieś opinie jeśli któraś z Was się u niej czesała!! Ewentualnie może uda mi się jeszcze znaleźć kogoś innego (niestety kinga i magda z ac juz nie dadzą rady ). Liczę na Waszą pomoc!!!!!
ineczka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:04   #516
martak110
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ineczka25 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc! zapisałam się na czesanie fryzury ślubnej do p.Bałut na zielonym. Niestety nie znalazłam w tym wątku żadnej wypowiedzi dotyczącej konkretnie jej i tego jak ona czesze! myślałam że skoro szefowa to pewnie super ale ostatnio od koleżanki słyszałam że właśnie nie za bardzo!
Bardzo proszę o jakieś opinie jeśli któraś z Was się u niej czesała!! Ewentualnie może uda mi się jeszcze znaleźć kogoś innego (niestety kinga i magda z ac juz nie dadzą rady ). Liczę na Waszą pomoc!!!!!
niestety nigdy u niej nie byłam ale ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=i5RdU...next=1&index=7

jest robiony chyba u niej w salonie wiec masz małą podpowiedz
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 07:44   #517
allebazi
Rozeznanie

czy któraś z was wie może ile kosztuje fryzura ślubna w salonie Jamróg na pilsudskiego?
Stary 2010-04-15, 09:59   #518
stain18
Przyczajenie

na jakich farbach pracują teraz w JAMRÓG? wiem ze zmienili kadusa, tylko nie wiem na co...
stain18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:29   #519
Maddy84
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Maddy84

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
czy któraś z was wie może ile kosztuje fryzura ślubna w salonie Jamróg na pilsudskiego?
Nie mam pojęcia od czego cena jest uzależniona w przypadku fryzur ślubnych (i czy w ogóle jest zmienna), ale jeśli tak to chyba najlepiej będzie się zapytać u źródła. Jeden tel i będziesz mieć jasność

Cytat:
Napisane przez stain18 Pokaż wiadomość
na jakich farbach pracują teraz w JAMRÓG? wiem ze zmienili kadusa, tylko nie wiem na co...
Davines.
Stary 2010-04-15, 18:52   #520
anulka 28
Przyczajenie

Witajcie
Szukam namiarów do Pani Moniki Myśliwiec,ma salon w tarnowie,może mi ktoś pomódz?
anulka 28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:05   #521
kingabak87
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Smile Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Salonu w internecie nie znajdziesz, bo ja sama przekopalam setki stron z tarnowskimi fryzjerami i nie znalazlam.. Adres i nr telefonu zaraz podesle ci na priva
witam ja tez bym poprosiła numer telefonu jakbyś mogła do art creo z gory dziekuje

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Wynajmuje czy nie, niewazne W kazdym badz razie tam teraz przyjmuje i narazie nic sie nie zmieni

Nie wiem kogo Ci polecic, bo od kiedy zaczelam sie czesac u Justyny to nigdzie indziej nie chodze, ale z tego co sie orientuje to teraz raczej nie znajdziesz nigdzie wolnego miejsca, bo wiekszosc 'lepszych' salonow ma zapisane terminy na soboty pare tygodni w przod Mozesz jeszcze sprobowac obdzwonic tych polecanych fryzjerow, bo czasem zgadzaja sie przyjsc pol h wczesniej przed otwarciem i jesli nie bedziesz miala bardzo trudnej fryzurki to powinni sie zgodzic zeby cie rano gdzies upchnac
moge prosic o numer telefonu do justyny dziekuje z góry
kingabak87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 11:58   #522
brynia81
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cześć Dziewczyny!!!chcę opowiedzieć wam o moich doświadczeniach o sławnym salonie fryzjerskim „Jamróg”, który jest tak bardzo zachwalany przez niektóre z was. Otóż do tej pory chodziłam do salonu „Trendy” na Targowej na standardowy balejaż plus ścięcie i zawsze byłam zadowolona, jednak gdy moja fryzjerka Sylwia wyjechała do Anglii niestety inna dziewczyna zjechała mi ścięcie i od tego czasu postanowiłam zmienić fryzjera, jednak kolor zawsze był idealny taki jak chciałam w końcu Trendy to Trendy farby jak dla mnie najlepsze i oczywiście polecam tym dziewczynom, które chcą trwałego, lśniącego koloru, który kolorem nie odbiega od tego co przed farbowaniem jest pokazywane klientce. Ale wracam już do sławnego salonu „Jamróg”. Miałam piękne długie włosy – ciemny blond sięgające prawie że po pas, czekałam dokładnie 2 lata i 3 miesiące aby były takiej długości. Poszłam i zapisałam się do Pana Rafała tak bardzo zachwalanego przez niektóre z was i siedząc na fotelu niespełna może 2 minuty Pan Rafał stwierdził, że włosy należy skrócić i w tej samej sekundzie obciął moje piękne włosy aż po same ramiona. To była sekunda nawet nie spytał się ile chcę żeby mi skrócić włosy po prosu pozbawił mnie włosów jednym cięciem ostrych nożyczek, mnie zamurowało nie wiedziałam co mam robić płakać, krzyczeć, uciekać jednym słowem miałam zawał. Jednak zachowałam zimną krew trudno pomyślała może kolor chociaż zrobi mi dobry i wytłumaczyłam jak debilowi że chcę jasny blond bez żadnych rudych przebarwień i oczywiście Pan Rafał zrobił na mojej głowie piękny jasno rudy po czym postanowił rozjaśnić i farbę nałożył na włosy grzebieniem efekt masakryczny wyglądam jak rudy strach na wróble maźnięty pędzlem malarskim, włosy po ścięciu wiszą mi jak druty, każdy w inną stronę po prostu jestem załamana płaczę już od dwóch dni, jeszcze z kolorem za dwa miesiące da się coś zrobić oczywiście już w salonie „Trendy”, ale na odrośnięcie włosów muszę zaczekać jakiś rok. Tak więc błagam was dziewczyny na kolanach omijajcie salon „Jamróg” szerokim łukiem i nie słuchajcie Pań „dobra rada” że to super salon ja tam byłam i jedyne co mam to dwa włosy na głowie i w dodatku rude, wstydzę się wyjść z domu a tu wakacje się zbliżają. JESTEM ZAŁAMANA. Acha zapomniałam, że kochany Pan Rafał poparzył mnie suszarką zwróciłam mu uwagę ale ta było jak grochem o ścianę, mając już dosyć po prostu wyszłam z salonu trzaskając drzwiami.
brynia81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 12:02   #523
losek78
Zakorzenienie

szkoda ze te wszystkie wypowiedzi sa od dziewczyn ktore mają po 1 lub pare postów na wizazu - ja nie biore takich wypowiedzi powaznie bo ktos sie zalogowal tylko po to by napisac o swoich doswiadczeniach z fryzjerem ? nie wierze
Stary 2010-05-07, 19:12   #524
brynia81
Przyczajenie

ty "losek" a ty to co "koło wiejskich gospodyń" o szydełkowaniu miałam napisać skorzystałam z opinii innych i poszłam do fryzjera, który zrobił to co zrobił, ale fakt gdyby ktoś mi to powiedział to też pewnie bym nie uwierzyła, jednak tak się stał bez względu na to czy Ty czy ktoś inny mi wierzy czy też nie!!!! dziś włosy już poprawiłam jeśli chodzi o ścięcie u Justyny, która ma własny salon na Jana Pawła zaraz koło wypożyczalni video miałam iść do "Trendy" ale zrezygnowałam i dobrze zrobiłam bo Justyna uratowała moje włosy jeśli chodzi o kolor to niestety muszę poczekać 2 miesiące, gdyż teraz to już pewnie bym je spaliła nanosząc kolejną farbę. Także "losek" gadaj sobie co chcesz ja wiem co się stało w tym "wspaniałym" salonie "Jamróg" zniszczyli mi włosy, jak złodzieje pozbawili mnie włosów zapuszczanych przez bite dwa lata i nikt mi nie wmówi że było inaczej. Tak więc jeśli którakolwiek chce mieć z***ane włosy to zapraszam do Pana Rafałka z "Jamróg" gwarantuję że będzieci ryczały tak samo jak i ja!!!!!A tak na marginesie to te wszystkie superlatywy na temat Pana Rafała to pewnie sam sobie pisze lub jego znajomi!!!!!jestem tak zła na tego partacza, że najchętniej zrobiłabym mu sprawę w sądzie o zeszpecenie!!!!!

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

PS. tak na marginesie wszystkie tu zamieszczone posty dotyczą doświadczeń jakie się miało właśnie z fryzjerami więc twoje wypociny czy ty mi wierzysz czy nie są tu całkowicie nie na miejscu chyba to ty pomyliłaś fora!!!!!!!!!a może tobie chodzi tylko o to by zachwalać fałszywie salony, które są np. z tobą zaprzyjaźnione dzięki czemu mają takie naiwne klientki jak ja!!!!???????
brynia81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:05   #525
Seila
Raczkowanie

W sumie moja siostra też była u pana Rafała z salonu "Jamróg" i wrocila z duzo skroconymi włosami, które zapuszczała i mówiła mu żeby tylko lekko podciał koncowki a on zrobił jej takiego krótkiego boba.
I też mówiła, że jest strasznie niedelikatny.

Z kolei moja druga siostra była u innego fryzjera z tego salonu i była bardzo zadowolona.

Chyba jednak pan Rafał jest przereklamowany albo czesto ma zły dzien lub swoją wizję...
Stary 2010-05-08, 10:05   #526
losek78
Zakorzenienie

brynia81 - nie ma sie o co unosic - kazdy prawo ma tu do swoich opinii- wiec napisalas opinie

jednak osoby ktore sa nowe zawsze są mniej wiarygodne - zobacz ile ja mam postow napisanych a ile ty - i komu bardziej uwierzą ?

ja wcale nie neguje ze to nieprawda- moglo tak byc jak piszesz - tez nie jestem za tymi wychwalanymi salonami bo przewaznie fryjerzy tam pracujacy maja swoja wlasna wizje poniewaz wydaje im sie zjedli wszystkie rozumy i wiedza lepiej niz klientka
Stary 2010-05-10, 06:24   #527
ania0021
Przyczajenie

A czy ktoś ma doświadczenia z ART HOME STUDIO LOREAL na ul. Szerokiej? Interesuje mnie jakość i cennik.
ania0021 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:17   #528
skye17
BAN stały

Witam, już odpowiadam na post z zapytaniem o salon na ul. Szerokiej. Muszę powiedzieć, że nie mam zastrzeżeń do tego salonu. Fryzjerka, która mnie ścinała była miła i co najważniejsze za każdym razem, zanim podjęła jakąś decyzję, czyli np, gdy chciała skrócić włosy , pytała ile cm i, abym pokazała. To bardzo rzadko spotykane u fryzjera. Także bez obaw, że Was pozbawią długich pasm. Ścięcie fajne, kosmetyki, na których pracują to L'Oreal, więc marka mówi za siebie. Za ścięcie krótkich włosów biorą chyba 30 zł, a za dłuższe do 40 zł. Także jeżeli chodzi o cenę , to jak na profesjonalny zakład , to naprawdę na kieszeń każdego. Ilość dyplomów na ścianie robi wrażenie. Osobiście polecam ten zakład.

Jeżeli chodzi o te profesjonalne zakłady jak Art Creo, Jamróg, Tredny, Jean Louise David itd, to nie dajcie się dziewczyny nabierać. Marka nigdy nie gwarantuje Wam jakości, mało tego, fryzjerzy z tych salonów często bywają opryskliwi i zarozumiali. A Pan Rafał z salonu Jamróg, to w ogóle nie słucha klientek i robi co chce, a krzyczy sobie niezłe sumki za swoją wizję, bo pracą tego nie nazwę. Ścinałam się u niego raz i więcej tego nie zrobię. Tylko, gdy mnie ścinał , a nie robił tego, co sobie życzyłam i też chciał mnie pozbawić połowy włosów po pas, to mu zwróciłam uwagę. Nie poskutkowało, więc poprosiłam o zmianę fryzjera. Jego mina bezcenna.
Dobrze, że są wątki takie jak ten, bo dzięki temu jesteśmy w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami , a to właśnie doświadczenia są gwarantem dobrej jakości i bezcennej rady. Także dziewczyny, nie sugerujcie się szyldem , czy słynną marką.
skye17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 17:13   #529
ania0021
Przyczajenie

A czy komuś jest znany cennik farbowania w Home Art Studio Loreal ? Konkretnie chodzi mi o baleyage? Mam ochotę się tam wybrać.
ania0021 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 13:19   #530
skye17
BAN stały

Cena zależy od długości włosów , ale waha się między 70-90 zł, czyli jak na profesjonalny zakład to w porównaniu z Profesją, JLD, Jamróg czy Trendy , to wychodzi bardzo tanio. Ale zadzwoń sobie do salonu, to Ci najdokładniej powiedzą a i Ty wyjaśnisz o co Ci chodzi najlepiej Ale taki cennik widziałam na ich tablicy w salonie jak się ścinałam.
skye17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:52   #531
juudka
Przyczajenie

Hej
Czytam Te wasze wypowiedzi od dłuższego czasu,nie wypowiadałam się bo nie chodzę do fryzjerów z Tarnowa miałam swoją fryzjerke,ale urodziła teraz dziecko i nie ma czasu wiec poprosiłam ją o porade gdzie się wybrać bo zna dość dużo fryzjerów z Tarnowa. I ona mi poleciła P.Rafała ale jak czytam wasze ostatnie wypowiedzi to jestem załamana umówiona jestem juz na sobote i nie wiem co robić,mam długie włosy od jakiś 3 lat jedne i te same tylko pocienowane ale ostatnio "nabrało" mnie na zmiane,całkowita zmiane chce miec krótkie włosy "na chłopaka" albo może inaczej na "Rihane"ale jeszcze do końca nie wiem czy mi pasuje taka fryzura i miałam własnie nadzieje,że to on mi doradzi co i jak ........ a tu boję się masakrycznie iść jednak niby się mówi,że to tylko włosy i że odrosną ale jakoś trzeba wygladać a one jednak nie rosną tak szybko......doradzcie dziewczyny co mam zrobić ! ZARYZYKOWAĆ ???
juudka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 12:29   #532
Maddy84
Zadomowienie

Wydaje mi się, że nikt nie będzie Ci w stanie obiektywnie odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo, że niezadowolone głosy będą przeciwne, a te osoby, które wcześniej się wypowiadały i zachwalały tego fryzjera będą całkowicie za udaniem się do niego. A prawda i tak jest taka, że niestety dopóki sama na sobie nie sprawdzisz to się nie przekonasz do której grupy się zaliczasz. Aczkolwiek wydaje mi się, że jeśli "Twoja" fryzjerka (domyślam się że sprawdzona) wskazuje Ci daną osobę z pośród prawdopodobnie całej masy innych fryzjerów to pewnie bierze też pod uwagę fakt, że akurat ten a nie inny fryzjer sprawdzi się w tym konkretnym Twoim przypadku. Wątpię by swoją stałą (?) klientkę wysyłała do kogoś kierując się tylko względami sympatii. Swoją drogą podziwiam Cię za odwagę i chęć tak radykalnej zmiany Jeśli się obawiasz efektu, martwisz się czy Ci pasuje itp to czemu nie zasięgniesz rady swojej dotychczasowej fryzjerki? Ona powinna Ci szczerze powiedzieć czy wybrana przez Ciebie fryzura jest dla Ciebie odpowiednia czy nie.
Stary 2010-05-27, 13:23   #533
juudka
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedz
Jasne,że doradzałam się mojej fryzjerki i ona uwielbia zmiany wiec mówi,że bym się obcinała ona wie,że nie wszyscy mi dogodzą wiec też sobie tak pomyślałam,że skoro jego poleciła Mówiła też o Danielu ale jego mi nie polecała ze względu na jego "wysokie mniemanie" i że teraz sie nie przykłada za bardzo do pracy....też do niego chodziła "kiedyś"mamy taki sam gust co do fryzur wiec zna mnie juz dobrze. Najgorsze jest właśnie to,że te pozytywne opinie i tak przytłoczy jedna negatywna .....
Niech się dzieje co chce zmieniło się dużo w moim zyciu wyszłam za mąż, bede mieć dzidziusia to czemu włosów mam nie zmienic ;D
pozdrawiam
Napisze jak już bede Poooooooo...

Edytowane przez juudka
Czas edycji: 2010-05-27 o 13:24
Stary 2010-05-27, 13:54   #534
Dominika12
Raczkowanie

Hej, orientujecie się ile mniej więcej kosztuje zwykłe ścięcie włosów w Trendach?
Dominika12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 21:11   #535
Maddy84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez juudka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz
Jasne,że doradzałam się mojej fryzjerki i ona uwielbia zmiany wiec mówi,że bym się obcinała ona wie,że nie wszyscy mi dogodzą wiec też sobie tak pomyślałam,że skoro jego poleciła Mówiła też o Danielu ale jego mi nie polecała ze względu na jego "wysokie mniemanie" i że teraz sie nie przykłada za bardzo do pracy....też do niego chodziła "kiedyś"mamy taki sam gust co do fryzur wiec zna mnie juz dobrze. Najgorsze jest właśnie to,że te pozytywne opinie i tak przytłoczy jedna negatywna .....
Niech się dzieje co chce zmieniło się dużo w moim zyciu wyszłam za mąż, bede mieć dzidziusia to czemu włosów mam nie zmienic ;D
pozdrawiam
Napisze jak już bede Poooooooo...
Widzisz, skoro osoba, której ufasz mówiła żeby spróbować i ciąć to pewnie coś w tym jest. A co do Daniela to pozwolę sobie nie zgodzić z tą opinią. Ani ja ani moja przyjaciółka nie zauważyłyśmy w ciągu ostatnich 4 lat spadku formy :P Z resztą sądząc też po nie tak dawnych pozytywnych opiniach pod jego adresem - inne użytkowniczki podobnie. Ale to tak jak pisałam wcześniej kwestia gustu.
Stary 2010-05-28, 08:35   #536
juudka
Przyczajenie

Też tak myśle Co do p.Daniela to ja się nie wypowiadam nigdy u niego nie byłam więc nie wiem, ale jak każdy człowiek ma lepsze i gorsze dni...
Może ona akurat trafiła na ten gorszy hihihihi
Ja jutro będę mądrzejsza Strasznie się boje ale trochę "adrenaliny" nie zaszkodzi
pozdrawiam
P.S A wogóle jaka jest cena ścinania u nich ? Bo nawet nie zapytałam ....
Stary 2010-05-29, 15:17   #537
Katieee88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Hej, orientujecie się ile mniej więcej kosztuje zwykłe ścięcie włosów w Trendach?

Ostatnio chyba podrożało do 55zł. I z tego co wiem wszyscy najlepsi fryzjerzy odeszli więc nie wiem czy jest sens iść..
Katieee88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 08:47   #538
juudka
Przyczajenie

Hej
I jestem juz poooo Tak jak pisałam byłam u P.Rafała pokazałam mu jaką chce fryzurke i... taką mi zrobił jestem bardzo zadowolona,wszystkim się podoba i ja przede wszystkim się dobrze czuje
pozdrawiam
Stary 2010-05-31, 10:42   #539
Maddy84
Zadomowienie

Juudka najważniejsze, że jesteś zadowolona
Stary 2010-05-31, 11:27   #540
juudka
Przyczajenie

Jestem,jestem za miesiac kolejna wizyta chyba,że wcześniej odrosna
Już myłam głowe bałam się pierwszego mycia ale jest super 10 min z myciem i fryzura gotowa
Odpowiedz

Tagi
dobry, fryzjer, opinie, stylista, tarnow, tarnów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości