Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-16, 20:17   #571
martak110
Rozeznanie

Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Maciejka02 Pokaż wiadomość
Farbowanie Matrixem to chyba w większości salonów w Tarnowie
Potwierdzam, wiekszego problemu ze znalezieniem salonu używającego Matrixa nie będzie.

Cytat:
dziewczyny? też was denerwują "nowi" użytkownicy, którzy krytykują lub wychwalają salon mając jedną wiadomość na forum? ;/
Denerwują ale co zrobisz .... :/ nie przywiązuje wagi do takich wypowiedzi bo "pachnie" mi to samoreklamą na kilometr :/
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 07:35   #572
roooxi89
Przyczajenie

Cytat:
dziewczyny? też was denerwują "nowi" użytkownicy, którzy krytykują lub wychwalają salon mając jedną wiadomość na forum? ;/
Hej. Jeśli ten post był pod moją osobą, to powiem Wam, że nie chcę nikogo zachwalać, ani krytykować. A tak po za tym kiedyś musi być ten pierwszy raz. A propo salon Jolna na Westerplatte o którym pisałam, to kilka razy tam robiłam odrosty i raz farbowałam się na ciemno. Odrosty - super, a kolor ciemny - okropnie. Wczoraj miałam problem, bo nie wiedziałam gdzie iść do fryzjera (a sama zespułam sobie włosy w poniedziałek i miałam tysiące różnych odcieni blondów ;/) i siedziałam rano na forum gdzie iść do fryzjera. Dzięki większości pozytywnych opinii wybrałam się do Lidii Bałut, ścinała i farbowała mnie tam młoda dziewczyna Magda - i jestem bardzo zadowolona. Także podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tego zakładu. Pozdrawiam
roooxi89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 23:21   #573
Maciejka02
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez roooxi89 Pokaż wiadomość
Dzięki większości pozytywnych opinii wybrałam się do Lidii Bałut, ścinała i farbowała mnie tam młoda dziewczyna Magda - i jestem bardzo zadowolona. Także podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tego zakładu.
Chodzę do tego fryzjera od wielu lat i też zawsze jestem zadowolona. Z racji studiów czasem "eksperymentowałam" w Krakowie i efekt był tak, że wracałam z płaczem do domu. Czasem nie warto zmieniać tego co dobre )

Rooxi, mój post nie był tylko do Ciebie. Ogólnie na forum pojawia się wiele pojedynczych wpisów zachwalających salony. Wiadomo, reklama dźwignią handlu, ale bez przesady. Chociaż i tak gorsze są osoby, które mają po 1 max 3 wpisy i krytykują jakiś salon. Od razu przychodzi na myśl, że to nieprawdziwe.
Maciejka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:32   #574
Asica5
Przyczajenie

A ja poszukuje dobrego fryzjera do włosów kręconych. Takiego co zetnie je na sucho i tak żeby się ładnie układały. Ktoś polecał pana Mariusza a czy jeszcze kogoś polecicie?
Asica5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:31   #575
ladybalbina_90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Asica5 Pokaż wiadomość
A ja poszukuje dobrego fryzjera do włosów kręconych. Takiego co zetnie je na sucho i tak żeby się ładnie układały. Ktoś polecał pana Mariusza a czy jeszcze kogoś polecicie?
Rzadko zagladam na to forum, wiec bede glosem tych "nowych" . Podpisuje sie pomyslem zeby isc do Marisza . Znam dwie osoby z kreconymi wlosami, ktore byly zadowolone ze sciecia u niego. Ewentualnie polecalbym Anete Wcislo z Profesji.
ladybalbina_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 22:04   #576
Asica5
Przyczajenie

A czy któryś z salonów pracuje na farbach goldwell?
Stary 2010-11-25, 08:24   #577
wute
Raczkowanie

czesc

chcialam sie tm razem wypowiedziec na temat salonu ArtCreo (p. Magda).

poszlam tam wczoraj pierwszy raz na podciecie koncowek i zafarbowanie krotkich wlosow-wczesniej blam w salonie jamrog, ale niestety to dla mnie za drogo, a AC wybralam przez ogrom pozytywnych opinii i dosyc niskie ceny za taka jakosc uslug...

no i sie zdziwilam... mialam zrobiony kolor na glowie i pare dodatkowych pasemek - fakt, ze nawet ladnie to wyszlo, ale CENA.... zaplacilam za to 150zl co dla mnei jest mnostwem pieniedzy, wiec nie wiem czy pojde tam znowu mslalam ze jest to raczej tanszy salon no i sie przeliczlam...
wute jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:26   #578
martak110
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez wute Pokaż wiadomość
czesc

chcialam sie tm razem wypowiedziec na temat salonu ArtCreo (p. Magda).

poszlam tam wczoraj pierwszy raz na podciecie koncowek i zafarbowanie krotkich wlosow-wczesniej blam w salonie jamrog, ale niestety to dla mnie za drogo, a AC wybralam przez ogrom pozytywnych opinii i dosyc niskie ceny za taka jakosc uslug...

no i sie zdziwilam... mialam zrobiony kolor na glowie i pare dodatkowych pasemek - fakt, ze nawet ladnie to wyszlo, ale CENA.... zaplacilam za to 150zl co dla mnei jest mnostwem pieniedzy, wiec nie wiem czy pojde tam znowu mslalam ze jest to raczej tanszy salon no i sie przeliczlam...
No własnie ceny u niej dla mnie są najgorsze, byłam u Magdy kilka razy ładnie robi ale zachwytu z mojej strony nie było i jeszcze dość wysokie ceny jak dla mnie wiec przestałam do niej chodzić.
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
Stary 2010-11-25, 13:22   #579
olka1232
Rozeznanie

A ja ponownie byłam u p. Mariusza i mogę stwierdzić, że wreszcie znalazłam fryzjera dla mnie Świetny kontakt z klientem, podpowie, doradzi, bierze pod uwagę zastrzeżenia, a nie kiwa głową jak większość, a potem i tak robi co chce, do tego dobre strzyżenie i miła atmosfera - ogólnie jeśli ktoś ma 60zł na ścięcie (50 na krótkich z tego co wiem) to polecam

olka1232 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:36   #580
Justyna3333
Przyczajenie

witam jestem tu nowa .Bylam pare dni temu w art creo u dziewczyn i scinaly mnie i niezbyt bylam zadowolona-krzywa grzywka .niewiewm gdzie teraz pojde zastanawiam sie.
Justyna3333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:28   #581
justyna1996
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

na farbach matrixa to stosuje się też w tym salonie ixell ul.brata alberta. ale do końca jednak nie polecam bo zawsze mi ucinali ze 2 cm za krotko. ale tanio jest

justyna1996 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:45   #582
Asica5
Przyczajenie

A czy ma ktoś aktualne namiary na pana Mariusza. Znalazłam w necie Mariusza Czernika ale nie wiem czy to ten.
Stary 2010-12-02, 20:57   #583
martak110
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Asica5 Pokaż wiadomość
A czy ma ktoś aktualne namiary na pana Mariusza. Znalazłam w necie Mariusza Czernika ale nie wiem czy to ten.
Mariusz Czarnik ma teraz salon "Taboo" naprzeciwko Świtu, a wcześniej pracował w "Profesji", nie wiem czy ci o tego mariusza chodziło.
Stary 2010-12-08, 20:40   #584
Justyna3333
Przyczajenie

Witam bylam z polecenia kolezanki w salonie fashion u pana Piotra i jestem dosc zadowolona ze strzyzenia wlosow,wsumie sciol mnie tak jak chcialam.
Justyna3333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 10:04   #585
ladybalbina_90
Raczkowanie

Mariusz Czarnik ul. Sikorskiego 6 tel. 14/692 91 82
ladybalbina_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:54   #586
Skrzydlaczek
Raczkowanie

Polecam Panią Edytkę, w Mościcach na Akacjowej.
Skrzydlaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 17:09   #587
markotka
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

A ja polecam całym sercem Justynkę w Studio Fryzur Awangarda obok Pubu Desperado. Za każdym razem jestem w pełni zadowolona (a chodzę do niej co ok. półtora miesiąca). Poleciłam ją moim najbliższym przyjaciólkom i widzę, że cały czas do niej chodzą, więc to nie tylko moja opinia. Justynka kiedyś pracowała u Pani Lidii, ale teraz jest u siebie. Atmosfera jest u niej świetna i można sie u niej cudownie odstresować. Własnie jutro się wybieram... Jak chcecie namiary to piszcie
markotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 02:41   #588
justyna_dt
Zakorzenienie

Dziewczyny, widzę, że już ktoś pytał o to dłuuuuugi czas temu, ale odpowiedzi brak, może teraz ktoś coś będzie wiedział... Czy nie wiecie może, gdzie, o ile w ogóle, w Tarnowie mogę znaleźć włosy doczepiane metodą clip-in? Przedłużanie "stałe" jest dla mnie zbyt inwazyjne i drogie, a chciałabym coś zmienić będę wdzięczna za odpowiedzi

P.S. Dla mnie tylko pani Ewa w Metamorfozie, jeśli idzie o ścinanie. Ale ja raczej mało salonów odwiedzam. Za to zdecydowanie odradzam Metro, chodziłam tam długo, ale coś się porobiło i zrezygnowałam z ich usług w chwili, gdy p. Sławek zrobił mi na głowie biało-żółtą masakrę (o coś innego zupełnie prosiłam, dłuuuuuga historia), a p. jakaś tam ścięła mi włosy z tyłu tak krzywo, że różnica między prawą a lewą stroną wynosiła 3-4 cm (jak to w ogóle możliwe!?). Szkoda, bo bardzo lubiłam tam chodzić.

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:22   #589
Dotka81
Zakorzenienie

Gdzie w Tarnowie robią trwałą headlines?

Dotka81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 18:12   #590
justyna1996
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Mieszkam b. blisko koło Salonu Awangarda i zaciekawiłaś mnie...
powiedz jeszcze, czy drogo bierze?
no bo właśnie szukam fryzjera który równo podetnie krecone włosy.
może z tym równo to przesadzam ale zdarzyło mi się wyjśc od fryzjera z krzywo podciętymi włosami (nie prosiłam o asymetrię)

justyna1996 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:56   #591
rozowa1987
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez justyna1996 Pokaż wiadomość
Mieszkam b. blisko koło Salonu Awangarda i zaciekawiłaś mnie...
powiedz jeszcze, czy drogo bierze?
no bo właśnie szukam fryzjera który równo podetnie krecone włosy.
może z tym równo to przesadzam ale zdarzyło mi się wyjśc od fryzjera z krzywo podciętymi włosami (nie prosiłam o asymetrię)
witam was dlugo mnie tu juz nie było tez prosze o namiary do pani justyny i ile bierze moja fryzjerka tez sie ostatnio popsula i mi wyciela krzywo wlosy,a co do pana mariusza on ma tam dwoch pracownikow jak oni scinaja dostalam kupon ze znizka 20zl i tylko do jego pracownikow i sie wlasnie zastanawiam pozdrawiam
Stary 2011-02-12, 15:09   #592
benia1169
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez justyna1996 Pokaż wiadomość

natomiast mogę polecić salon mieszczący się przy ul. Brata Alberta. Tam zostałam obsłużona profesjonalnie i za strzyżenie, i modelowanie zapłaciłam tylko 8 zł
Czy chodzi o fryzjera przy ul. Brata Alberta 10? tel. 0146332254 ?
Ja jestem z Dębicy i u nas nie ma do kogo się wybrać, żeby zrobił co trzeba z kręconymi włosami, więc pojechałabym do Tarnowa chętnie. Rozumiem, że Ty masz kręcone i zadowolona byłaś? No i ta cena......... zwłaszcza, że u Was widzę do 60zł dochodzą, u nas około 20. Kto Ci tam obcinał?
benia1169 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 07:56   #593
gosiaczeknij
Przyczajenie

Czesc dziewczyny Ja byłam ostatnio u pana Mariusza Czarnika w Taboo i szczerze mówiąc nie powalił mnie swoim warsztatem. Niby obciął mi włosy w miarę poprawnie, ale w sumie obcinał je ponad godzinę, więc trochę przydługo. Poza tym dla mnie najważniejszą sprawą nie jest to jak się wygląda po wyjściu od fryzjera tylko to jak się wygląda po pierwszym i kolejnym myciu głowy. I tu już było gorzej.
Mając porównanie z Panią Magdą z art Creo, Mariuszem z Taboo i panem Rafałem z salonu Jamróg bezkonkurencyjnie wygrywa pan Rafał. Ścina rewelacyjnie, szybko i po myciu włosy są takie jak po wyjściu od fryzjera. POLECAM
gosiaczeknij jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 20:17   #594
Magdalena900
Przyczajenie

Dziewczyny, jeśli chodzi o waszych mężczyzn wysyłajcie ich do Pawła.
To taki młodziutki fryzjer, ale super ścina. Pracował w Trendy, a teraz chyba jest w Taboo. Jeśli chodzi o Taboo to polecam Daniela, specjalista od farb Fryzury i uczesania to raczej p.Monika w Monaco. Ma rękę do koków. A strzyżenia dla nas Mariusz z Taboo, albo Łukasz z Jamróga!
Pozdrawiam!
Magdalena900 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:13   #595
Maciejka02
Przyczajenie

te wszystkie nowe wpisy to zalatują artykułem sponsorowanym ...
Maciejka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:30   #596
martak110
Rozeznanie

Cytat:
te wszystkie nowe wpisy to zalatują artykułem sponsorowanym ...
szczerze ... to moim zdaniem da sie odróznić co jest zwykła obiektywną opinią a co reklamą.
Co do Mariusza z Taboo to tak jak juz pisałam za 150 zł mnie tez nie powalił swoją pracą, a Magda z Art Creo no cóż .... z blondynki (jasnej) zrobiła mnie braunetką (prawie czarną) coś okropnego . Daltego do niej nie wróciłam. Teraz chodze do "zwykłych" salonów i jestem w miare zadowolona (jak wiadomo kobiecie nie dogodzi nigdy) przynajmniej jak mówie balejaż to mam balejaż a nie inwencje twurczą za którą płace jak za zboże i płakać mi sie chce po wyjściu.
Ja jeszcze sie przymierzam do odwiedzenia PROFESJI to znów drogi salon ale słyszałam dobre opinie.
Stary 2011-02-25, 11:42   #597
wute
Raczkowanie

Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

dziewczyny, wiem, że to nie na temat, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o dobrym solarium w tarnowie;/ może któraś z Was coś doradzi?
Stary 2011-02-25, 12:04   #598
Maddy84
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Maddy84

Przed ślubem chodziłam na Wałową bo tylko tam mieli Ergoline na czym mi bardzo zależało. Nazwy lokalu nie pamiętam, ale idąc od Lwowskiej jest to drugie solarium po lewej stronie. Sąsiaduje bezpośrednio chyba z piekarnią.
Stary 2011-02-25, 17:33   #599
rozowa1987
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wute Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiem, że to nie na temat, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o dobrym solarium w tarnowie;/ może któraś z Was coś doradzi?
ja chodzilam przed slubem na krakowska obok kwiaciarni takie solarium co sie w brame wchodziło do tego bralam tingiel z papaji i bylam czarna jak murzynka
Stary 2011-02-26, 14:10   #600
wute
Raczkowanie

dziękuję za odpowiedzi

na czym polega solarium ergoline? czemu Maddy84 tak Ci na nim zależało?

znalazłam ergoline w D.T. OSKAR - Golden Brown, ciekawe czy warto tam iść..?
Odpowiedz

Tagi
dobry, fryzjer, opinie, stylista, tarnow, tarnów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości