Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-12, 12:33   #691
martak110
Rozeznanie

Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Qal18 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tutaj nowa po raz pierwszy się wypowiadam i chciałabym się z wami podzielić tym co mnie spotkało dwa dni temu w Salonie Fryzjerskim Finezja na Westerplatte 14-14a u pani Martyny Starzyk.Cóż z tego że na FB są o niej napisane takie słowa: "Właścicielka salonu - Martyna Starzyk - ukończyła Europejską Szkołę Kosmetyki i Wizażu w Krakowie (profil Fryzjerstwo i Wizaż) oraz pracowała w krakowskim salonie fryzjerskim Framesi. Obecnie otworzyła swój własny salon w rodzinnym mieście - Tarnowie.Jej najwyższej klasy umiejętności, ogromna wiedza z zakresu fryzjerstwa i stylizacji oraz znajomość najnowszych trendów sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów"..... jak moim zdaniem ta ogromna wiedza i umiejętności to wielka ściema .W tym salonie byłam po raz pierwszy i OSTATNI!!!!!! Przywiązuję dużą wagę do wyglądu a zwłaszcza włosów, zresztą jak każda szanująca się kobieta i jestem nim zdołowana, nigdy nie miałam takiego efektu po wyjściu od fryzjera.Mój problem jest w tym że po koloryzacji i balejażu wyszłam z salonu z co najmniej półtora miesięcznym odrostem!!!!Farbuje włosy nie po raz pierwszy ale nigdy nie wychodziłam od fryzjera z odrostem bo przecież idziemy tam po to żeby ten odrost przykryć a nie uwydatnić!!!Po za tym na jednej skroni mam pasemko a na drugiej nie a w ogóle całe włosy są niestarannie pofarbowane!!!Niestety ta pani nie sprostała najstarszym trendom nie mówiąc już o znajomości najnowszych trendów a do najwyższej klasy umiejętności jeszcze jej bardzo a to bardzo daleko.Oczywiście złożyłam reklamację ale odpowiedź brzmiała że nie da się inaczej zrobić balejażu i jak chcę to mogę przyjść na poprawkę w następnym tygodniu ale ona nie uwzględni żadnej reklamacji jak się farba wyleje i będę miała jedną wielką białą kreskę(jestem szatynką) na środku głowy.No cóż ta pani już sobie zapracowała na opinie złego fryzjera i szczerze NIE POLECAM!!! Dołączam fotoZałącznik 4822777
Zapytaj sie w Świcie w Holywood , tam sa dobre fryzjerki u ładnie robia kolor wiec moze "uratują" twoje włosy
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 13:09   #692
Alde
Raczkowanie

Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Oczywiście że NIE!!!!Nie zamierzam już nigdy tam wstępować, natomiast wczoraj odwiedziłam salon w Gemini Park pytając czy tak mają wyglądać moje włosy po wyjściu od fryzjera?I tu odpowiedź była dla mnie nie zadowalająca....otóż fryzjerka stwierdziła że jeśli nie zaznaczyłam że chcę pasemka od samej głowy to ten balejaż sam w sobie nie jest wykonany źle i powinnam się cieszyć że nie wyszły jakieś plamy i jest on w miarę równy....no i do tegoż salonu też bym nie poszła.Wkurzyłam się i porozmawiałam na skype z moja fryzjerką (zaznaczam że nie ma jej w Polsce) i poradziła mi poczekać co najmniej 2-3 tygodnie i dopiero pójść do fryzjerki ale oczywiście do innej której dobre efekty zobaczę na własne oczy.Postaram się przeczytać wszystkie wątki i opinie i wtedy postanowię co zrobić a Ty kogo polecasz?
I słusznie, nie warto nawet tam zaglądać skoro mają takie podejście do klientów... Farbowałam włosy parę razy u Daniela z salonu Wyczesani w Zenicie. Także jego mogę polecić.

Edytowane przez Alde
Czas edycji: 2012-11-02 o 20:44
Alde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:27   #693
karen_walker
Raczkowanie

Ja uważam, że im bardziej wyszukanymi "wyróżnieniami" i niby "certyfikatami" oraz "szkołami" się chwalą, tym jakość usług jest niższa. Jak balejaż można zrobić z takim odrostem? To włosy jak farbujemy w salonie też trzeba zaznaczać aby od skóry robić? Co za głupie wytłumaczenie, ale w sumie co się dziwić, w Gemini fryzjerki na moje pytanie czym się różni balejaż od pasemek, odpowiedziały - kolorem! Jak to usłyszałam to od razu wyszłam.
Uważam, że taki balejaż to i Ty sama zapewne mogłabyś sobie zrobić biorąc jakiś rozjaśniacz albo farbę rozjaśniającą i nakładać na pasemka na chybił trafił, efekt byłby podobny a pieniądze byś zaoszczędziła.Nawet są specjalne czepki z dziurkami i też można samemu zrobić sobie coś takiego, co pokazałaś na zdjęciu. Jeszcze bym zrozumiała z 0,5 cm odrostu, bo na folia czasami delikatnie się zsuwa, ale takie coś uważam za partactwo. Będę unikać tego salonu jak ognia w takim razie.
Ostatnio zauważyłam, że fryzjerki jak używają słowa "europejska szkoła wizażu" itp, to myślą, że tarnowianki padną z wrażenia i podziwu dla ich "umiejętności" . A bardzo często takie szkoły to prywatne wersje Żaka i Cosinusa.
karen_walker jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:46   #694
Maddy84
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Maddy84

Cytat:
Oczywiście że NIE!!!!Nie zamierzam już nigdy tam wstępować, natomiast wczoraj odwiedziłam salon w Gemini Park pytając czy tak mają wyglądać moje włosy po wyjściu od fryzjera?I tu odpowiedź była dla mnie nie zadowalająca....otóż fryzjerka stwierdziła że jeśli nie zaznaczyłam że chcę pasemka od samej głowy to ten balejaż sam w sobie nie jest wykonany źle i powinnam się cieszyć że nie wyszły jakieś plamy i jest on w miarę równy....no i do tegoż salonu też bym nie poszła.Wkurzyłam się i porozmawiałam na skype z moja fryzjerką (zaznaczam że nie ma jej w Polsce) i poradziła mi poczekać co najmniej 2-3 tygodnie i dopiero pójść do fryzjerki ale oczywiście do innej której dobre efekty zobaczę na własne oczy.Postaram się przeczytać wszystkie wątki i opinie i wtedy postanowię co zrobić a Ty kogo polecasz?
Ale tekst Padłam.
Stary 2012-08-13, 14:04   #695
Alde
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Ja uważam, że im bardziej wyszukanymi "wyróżnieniami" i niby "certyfikatami" oraz "szkołami" się chwalą, tym jakość usług jest niższa. Jak balejaż można zrobić z takim odrostem? To włosy jak farbujemy w salonie też trzeba zaznaczać aby od skóry robić? Co za głupie wytłumaczenie, ale w sumie co się dziwić, w Gemini fryzjerki na moje pytanie czym się różni balejaż od pasemek, odpowiedziały - kolorem! Jak to usłyszałam to od razu wyszłam.
Uważam, że taki balejaż to i Ty sama zapewne mogłabyś sobie zrobić biorąc jakiś rozjaśniacz albo farbę rozjaśniającą i nakładać na pasemka na chybił trafił, efekt byłby podobny a pieniądze byś zaoszczędziła.Nawet są specjalne czepki z dziurkami i też można samemu zrobić sobie coś takiego, co pokazałaś na zdjęciu. Jeszcze bym zrozumiała z 0,5 cm odrostu, bo na folia czasami delikatnie się zsuwa, ale takie coś uważam za partactwo. Będę unikać tego salonu jak ognia w takim razie.
Ostatnio zauważyłam, że fryzjerki jak używają słowa "europejska szkoła wizażu" itp, to myślą, że tarnowianki padną z wrażenia i podziwu dla ich "umiejętności" . A bardzo często takie szkoły to prywatne wersje Żaka i Cosinusa.
Masz rację! Im więcej pseudo certyfikatów, tym bardziej podejrzany salon. A dobrego fryzjera nie poznaje się po dyplomach na ścianie, ale po tym jak kolokwialnie mówiąc 'zabiera się' do pracy.
To w Gemini pracują takie geniuszki? To też lepiej wiedzieć... Eh, czy w tym Tarnowie musi być aż tak trudno znaleźć profesjonalny salon?
Stary 2012-08-14, 17:58   #696
karen_walker
Raczkowanie

Niestety, ale w Tarnowie jest bardzo ciężko o dobrego fryzjera. Fryzjerki w centrach handlowych ogólnie omijam z daleka, bo 9/10 tamtejszych fryzjerek na moje pytania odpowiadają takie bzdury, że nie wiem, czy sobie czasami żartów nie robią. W galeriach najczęściej chodzi im i ilość nie jakość, a ceny z kosmosu.
Przez całe swoje życie odwiedziłam tylu fryzjerów w Tarnowie, że naprawdę mam podstawy do bardzo złej opinii na temat tarnowskich fryzjerek i fryzjerów-przepraszam, teraz każą nazywać się stylistami albo designerami.
Na palcach jednej ręki mogłabym policzyć dobrych fryzjerów, których znalazłam, i z których usług byłam zadowolona.
Moim zdaniem za dużo teraz w mieście u nas jest tych salonów i teraz większość dziewczyn, które nie wiedzą co chcą robić w życiu idą na fryzjerkę do PKWN-ki albo do zawodówki i jakoś "przebidują" ten okres i tak oto mamy, co mamy.
Powinni organizować prawdziwe egzaminy państwowe, z bardzo rygorystycznymi restrykcjami na fryzjerkę, bo te państwowe egzaminy, co teraz są po tych szkołach, to naprawdę wolałabym nie komentować.
Komuś może się wydawać,że po co utrudniać komuś dostęp do zawodu, ale wybaczcie, teraz takimi cenami szastają w salonach i tak niską jakością, że tylko osoby z prawdziwym powołaniem i fachem w ręku oraz odpowiednim podejściem powinny dostawać zezwolenia na bycie fryzjerką. Ile z nas w życiu przepłakało nocy albo i dni przez nieprofesjonalnych partaczy, bo tak ich trzeba nazwać? Pewnie jest nas bardzo dużo.
Dobrze, że jest takie forum, przynajmniej mamy okazję uniknąć takich salonów. Każdy salon powinien mieć stronę internetową i obowiązkowo recenzje swoich klientów, by klient wiedział czego może się spodziewać.
Od siebie dodam, że ostatnio byłam w salonie L'Oreala na strzyżeniu i byłam bardzo zadowolona, ale cena mnie z deka powaliła. Za włosy do szyi - zapłaciłam 60 zł. Dla mnie to za dużo za samo podcięcie końcówek i delikatnie ich podcieniowanie oraz wymodelowanie, co zajęło fryzjerce może 30 minut. JLD, Trendy, Metamorfoza,to salony, gdzie chodziłabym na strzyżenie, gdybym chciała zostać kosmitką i miała równie kosmiczne sumy pieniędzy na koncie.
Stary 2012-08-14, 18:34   #697
Alde
Raczkowanie

Zgadzam się - powinni zrobić bardziej restrykcyjne wymagania do zawodu fryzjera, bo teraz to po prostu strach wybrać się do przypadkowego salonu.
A co do Metamorfozy - bo tylko tam byłam z miejsc, które wymieniłaś - jakość usług faktycznie ok, natomiast ceny z kosmosu. Raz za farbę na długich włosach z podcięciem końcówek zapłaciłam... 260 zł! I do tego, Pani fryzjerka proponowała mi świetny szampon za jedyne 60 zł. Niesmak wzbudziło tam u mnie właśnie takie namawianie na zakup kosmetyków.

Nie ma wyjścia dziewczyny, trzeba sobie radzić samemu

A może któraś z Was znalazła w Tarnowie jakiś salon z prawdziwego zdarzenia?
Stary 2012-08-14, 20:47   #698
Zanthia
Zadomowienie

Jak jeszcze mieszkałam w Tarnowie to chodziłam do Kreatora do pani Kasi - zawsze robiła to, co chciałam, nie komentowała "ale na pewno? ale przecież tak nikt nie nosi", tylko była miła, profesjonalna i zawsze wychodziłam zadowolona i z dokładnie takimi włosami jak chcialam, nie ważne czy chodziło o skomplikowane uczesanie, czy farbę

Taraz to nie wiem, ale ostatnio zachciało mi się podciac włosy, jak byłam w domu - weszłam z przyjaciólką do okropnego z wyglądu fryzjera [ taki 100% PRL ] pod Świtem - oby dwie wyszłyśmy bardzo zadowolone, mimo ze obsługa miała wątpliwości co do naszych pomysłów.
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 21:09   #699
karen_walker
Raczkowanie

Mnie osobiście denerwuje, gdy przychodzę ze swoim pomysłem fryzury a fryzjerka mi to zdecydowanie odradza i chce narzucić swój pomysł. Skoro chcę tak, płacę, chcę tak. Jak wyjdzie źle, pretensje będę miała do siebie.
Rozumiem, że może coś zaproponować, owszem, czemu nie, zawsze można przecież się jednak zdecydować, ale jak słyszę po raz 5-ty: "A może jednak, to teraz takie modne". Mam ponad 40 lat, a fryzjerka mi proponuje zbyt młodzieżową fryzurę. Na dodatek, jak coś jest modne, to od razu serwują je każdej klientce, potem połowa tarnowskich dziewczyn ma jednakową fryzurę.

Uważam, że 260 zł to jednak naprawdę cena warszawska. Nie wiem z czym były te farby, chyba ze złotem, że taka cena. Dlatego ja zawsze pytam o kwotę przed wykonaniem zabiegu i na taką się umawiam i więcej ponad to nie zapłacę. Raz się z fryzjerką w Tabei - gdy jeszcze była na pl. Kazimierza- mocno pokłóciłam. Umówiłyśmy się na 55 zł na strzyżenie i kilka pasemek oraz delikatne refleksy. Na co mi po wykonaniu wyskakuje, że trzeba dopłacić, bo użyła innej farby. Absolutnie nie zapłaciłam. Powiedziałam jej, że to jej problem, bo mnie nie powiadomiła o zmianie produktu, przyszłabym w inny dzień. Fryzjerka byłą tak oburzona, że powiedziała, że jak tak będę oszukiwała, to nigdzie mnie nie obsłużą. Tupet niezły, szkoda, że nie wzięłam sobie jej imienia i nazwiska.
Stary 2012-08-15, 10:52   #700
Qal18
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
Zapytaj sie w Świcie w Holywood , tam sa dobre fryzjerki u ładnie robia kolor wiec moze "uratują" twoje włosy
Dzięki, zaglądnę tam.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Alde Pokaż wiadomość
I słusznie, nie warto nawet tam zaglądać skoro mają takie podejście do klientów... Farbowałam włosy parę razy u Daniela z salonu Wyczesani w Zenicie - w tym raz robił mi balejaż na włosach blond i wyszedł bardzo fajnie. Także jego mogę polecić.
Dzięki....teraz zastanowię się dwa razy zanim pójdę do fryzjera a do Zenitu zaglądnę i jeśli skorzystam i będę zadowolona to pokażę efekty.
Qal18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:12   #701
Alde
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Uważam, że 260 zł to jednak naprawdę cena warszawska. Nie wiem z czym były te farby, chyba ze złotem, że taka cena. Dlatego ja zawsze pytam o kwotę przed wykonaniem zabiegu i na taką się umawiam i więcej ponad to nie zapłacę. Raz się z fryzjerką w Tabei - gdy jeszcze była na pl. Kazimierza- mocno pokłóciłam. Umówiłyśmy się na 55 zł na strzyżenie i kilka pasemek oraz delikatne refleksy. Na co mi po wykonaniu wyskakuje, że trzeba dopłacić, bo użyła innej farby. Absolutnie nie zapłaciłam. Powiedziałam jej, że to jej problem, bo mnie nie powiadomiła o zmianie produktu, przyszłabym w inny dzień. Fryzjerka byłą tak oburzona, że powiedziała, że jak tak będę oszukiwała, to nigdzie mnie nie obsłużą. Tupet niezły, szkoda, że nie wzięłam sobie jej imienia i nazwiska.
Też umawiałam się z tą fryzjerką na o wiele niższą cenę, ale oczywiście później okazało się, że musiała użyć więcej farby niż przypuszczała na moje długie włosy a do tego jakieś tam kosmetyki i stąd ta cena No cóż, wtedy byłam zbyt 'wypłoszona', żeby kłócić się z fryzjerką, ale teraz już na pewno bym sobie nie wmówiła takiej zmiany cen za zabieg.
Też denerwuje mnie namawianie na niby-modne fryzury - a może tylko takie umieją robić ówczesne fryzjerki?

Cytat:
Dzięki....teraz zastanowię się dwa razy zanim pójdę do fryzjera a do Zenitu zaglądnę i jeśli skorzystam i będę zadowolona to pokażę efekty.
Trzymam kciuki, żebyś była usatysfakcjonowana, jeśli się zdecydujesz.
Stary 2012-08-15, 14:40   #702
karen_walker
Raczkowanie

Też mi się wydaje, że sezonowo uczą się modnych fryzur, a potem jak kserokopiarki każdej klientce to serwują.

Moja siostrzenica miała przykrą sytuację w salonie rodem z PRLU na Wekslarskiej bodajże? Nie ten od rynku - w tym od rynku byłam kilka razy i byłam w miarę zadowolona, fajnie cieniują tam włosy- tylko ten drugi taki, zorientowane może będą wiedziały gdzie to jest.
Otóż moja siostrzenica poszła tam na zrobienie fryzury retro, a że to taki starodawny salonik myślała, że taką fryzurę zrobią jej tam najlepiej. To co jej tam zrobiła fryzjerka i praktykantki wyglądało okropnie. Włosy ścięły jak od rondelka , zakręciły jej włosy na wałki, spryskały toną lakieru i potem jeszcze suszarką to wszystko. Efekt, fryzura jak pudelek a sztywny jak hełm. Włosy przez suszarkę zostały spalone - za blisko trzymały- bo po tej wizycie wyraźnie zniszczone, a miała włosy prawie po pas. Zapłaciła 30 zł, ale do teraz leczy skutki tej wizyty a minęły 2 lata.
Poszła to ratować ostatnio do salony Oliver na Wałowej i o dziwo jest bardzo zadowolona, a zapłaciła tylko 18 zł- także jak komuś zależy na retro fryzurze,polecam. Sama się zastanawiam, czy nie pójść tam na podcięcie końcówek, aby podejrzeć jak tną inne klientki :P
Stary 2012-08-16, 18:55   #703
Alde
Raczkowanie

Wiem, o którym salonie na Wekslarskiej mówisz. Zaczynałam tam przygodę z farbowaniem i w sumie nie było na co narzekać - bo akurat na mieszaniu farb fryzjerki się znają. A jednak - gdy panie (za 3 razem?) uznały mnie za stałą klientkę, która i tak przyjdzie, wyznaczyły praktykantkę, aby nałożyła mi farbę. Skutek: było nierówno i to przy samym czole. Więcej tam nie poszłam.
Mojej mamie zaś, która jeszcze parę lat temu robiła tam trwałą - spaliły włosy, a więc stanowczo nie polecam takich zabiegów w tym salonie.

Fajnie i tanio można podciąć włoski w salonie na ul. św. Anny, w tym wyżej Chickey'a (nie znam dokładnej nazwy niestety ). Siostra zawsze wychodzi stamtąd zadowolona, fryzjerki słuchają, co się do nich mówi a i ceny mają przystępne. Klientów przychodzi do nich tylu, że cały czas jest tam ruch, a to też o czymś świadczy.
A w Olivierze nie byłam nigdy, w którym miejscu to jest na Wałowej?

Edytowane przez Alde
Czas edycji: 2012-08-16 o 18:56
Alde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:02   #704
karen_walker
Raczkowanie

O widzisz, też w sumie się nieraz dziwię, dziewczyny teraz tak farbują włosy, a komuś praktykantki nie potrafią tego zrobić poprawnie. W ogóle dla mnie to niepojęte jak można nierównomiernie komuś zafarbować włosy.

Olivier, jest w takiej szerokiej bramie, w podwórzu dokładnie, tam jest jakaś pizzeria w tym podwórzu. Jak skręcasz z Krakowskiej na Wałową, mijasz Qukartkę i sklep sportowo-rowerowy i zaraz za tym jest szeroka brama z podwórzem i w tym podwórzu po lewej stronie jest mały budyneczek z tym salonem a na św. Anny jest tam jakiś salonik? Nie masz na myśli Trendy? Będę musiała się tam przejść i popatrzyć, bo szczerze, rzadko bywam w tych rejonach
Stary 2012-08-17, 09:20   #705
Alde
Raczkowanie

O to już wiem, w którym miejscu ten Oliver, dzięki!

Tak właśnie myślę, że ten salon to chyba Trendy, oświeciłaś mnie. I to nie ul. św. Anny a dokładnie: Targowa 1- dopiero co sprawdziłam.
Stary 2012-08-17, 23:28   #706
Katieee88
Przyczajenie

Cytat:
O to już wiem, w którym miejscu ten Oliver, dzięki!

Tak właśnie myślę, że ten salon to chyba Trendy, oświeciłaś mnie. I to nie ul. św. Anny a dokładnie: Targowa 1- dopiero co sprawdziłam.
To już nie są Trendy tylko New Look.
Katieee88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 19:11   #707
Alde
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Katieee88 Pokaż wiadomość
To już nie są Trendy tylko New Look.
Dzięki. Uh, ale to się wszystko zmienia
Stary 2012-08-27, 21:30   #708
klateczka
Przyczajenie

Witam, czy może ktoś wie gdzie obecnie "przyjmuje" Pani Agnieszka z Metamorfozy? Zawsze się u niej ścinałam, ale po dłuższej nieobecności spotkała mnie przykra niespodzianka - Pani Agnieszka już nie pracuje w Metamorfozie.... Bardzo proszę o pomoc
klateczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 19:50   #709
karen_walker
Raczkowanie

Dziewczyny, mam pytanie o zakład fryzjerski na ul. Bernardyńskiej- naprzeciwko kościoła polsko-katolickiego i dawnego TZDM-u.
Z tego co widziałam na szyldzie jest to zakład pana Korusa, czy jakoś tak. Jest to salon z kosmetyczką, bo przez szybę widziałam jedno pomieszczenie, gdzie pan ścinał mężczyzn, w drugim pomieszczeniu pani ścinała kobiety, a w dalszym pomieszczeniu widziałam kosmetyczkę. Wiem, nieładnie, ale mają takie duże te szyby, że aż odniosłam wrażenie, jakby taki był ich cel, by ludzie mogli bardzo dobrze zajrzeć do środka, nie wchodząc nawet do salonu.
Kilka razy już tam przechodziłam i jakakolwiek by to nie była godzina, widzę zawsze kogoś w salonie, czy to na strzyżeniu, czy na robieniu paznokci albo makijażu. Wiecie coś o tym salonie? Jakieś opinie, recenzje? Jakie ceny? Dajcie znać, bo może się tam wybiorę zamiast do Oliviera z góry dziękuję
Stary 2012-10-01, 17:22   #710
shy_lady_in_red
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez klateczka Pokaż wiadomość
Witam, czy może ktoś wie gdzie obecnie "przyjmuje" Pani Agnieszka z Metamorfozy? Zawsze się u niej ścinałam, ale po dłuższej nieobecności spotkała mnie przykra niespodzianka - Pani Agnieszka już nie pracuje w Metamorfozie.... Bardzo proszę o pomoc
również powierzałam swoje włoski pani Agnieszce i dołączam się do prośby. Słyszałam coś o tym, że otwiera swoje Studio Fryzur na ul. Szpitalnej? Ale dokładniejszych informacji nie mam...
shy_lady_in_red jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:43   #711
Sara12333
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shy_lady_in_red Pokaż wiadomość
również powierzałam swoje włoski pani Agnieszce i dołączam się do prośby. Słyszałam coś o tym, że otwiera swoje Studio Fryzur na ul. Szpitalnej? Ale dokładniejszych informacji nie mam...
Witam cie podaje ci namiary do.p,Agnieszki 604-774-452 pozdrawiam!

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Witam cię podaje ci namiary na P.Agnieszkę nr. 604-774-452 Pozdrawiam!
Sara12333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 16:22   #712
_Kajka_
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny powiecie coś więcej o salonie Ministry of Hair na Czerwonej? Jakieś świeższe informacje? Jak ze strzyżeniem? Bo na wątku mało osób o nim pisało, jak już to lata temu

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać

Szczęśliwa

_Kajka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 13:06   #713
Alde
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny powiecie coś więcej o salonie Ministry of Hair na Czerwonej? Jakieś świeższe informacje? Jak ze strzyżeniem? Bo na wątku mało osób o nim pisało, jak już to lata temu
Też pytałam o ten salon, ale nie doczekałam się odpowiedzi. Starsze opinie o nim były raczej niepochlebne, więc się tam nie wybrałam. A obecnie - tak jak mówisz, aktualnych informacji brak.
Stary 2012-10-05, 20:12   #714
_Kajka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Też pytałam o ten salon, ale nie doczekałam się odpowiedzi. Starsze opinie o nim były raczej niepochlebne, więc się tam nie wybrałam. A obecnie - tak jak mówisz, aktualnych informacji brak.
Hmm no to jestem ryzykantką, opinia pojawi się po jutrzejszej wizycie
Podpytałam jedną koleżankę, była zadowolona po wizycie w tym salonie, choć właśnie liczyłam na więcej opinii.

Szczęśliwa

Stary 2012-10-08, 17:46   #715
Alde
Raczkowanie

Cytat:
Hmm no to jestem ryzykantką, opinia pojawi się po jutrzejszej wizycie
Podpytałam jedną koleżankę, była zadowolona po wizycie w tym salonie, choć właśnie liczyłam na więcej opinii.
I jak wrażenia po wizycie w Ministry of Hair?
Stary 2012-10-08, 20:58   #716
_Kajka_
Wtajemniczenie

Cytat:
I jak wrażenia po wizycie w Ministry of Hair?
Pozytywne na szczęście Co prawda włosów z długości mi troszkę ubyło, ale liczyłam się z tym. Miałam zmasakrowane końcówki, ostatnio u fryzjera byłam 1,5 roku temu, także tego... Zajęła się mną Pani Ela - sympatyczna babeczka i przede wszystkim odwaliła dobrą robotę i okiełznała moją grzywkę, która nawet przy aktualnej pogodzie świetnie wygląda W ogóle włosy dużo lepiej mi się teraz układają. Dodatkowo uzyskałam pare cennych rad Prędko do fryzjera się ponownie nie będę wybierać (zawsze się przed tym bronie jak mogę), ale jeśli już to właśnie tam, bo przynajmniej mam sprawdzone i pewne

Szczęśliwa

Stary 2012-10-09, 16:01   #717
Alde
Raczkowanie

Cytat:
Pozytywne na szczęście Co prawda włosów z długości mi troszkę ubyło, ale liczyłam się z tym. Miałam zmasakrowane końcówki, ostatnio u fryzjera byłam 1,5 roku temu, także tego... Zajęła się mną Pani Ela - sympatyczna babeczka i przede wszystkim odwaliła dobrą robotę i okiełznała moją grzywkę, która nawet przy aktualnej pogodzie świetnie wygląda W ogóle włosy dużo lepiej mi się teraz układają. Dodatkowo uzyskałam pare cennych rad Prędko do fryzjera się ponownie nie będę wybierać (zawsze się przed tym bronie jak mogę), ale jeśli już to właśnie tam, bo przynajmniej mam sprawdzone i pewne
Cieszę się, że wizyta jak najbardziej udana. Może ów zakład faktycznie wart jest uwagi jeśli o strzyżenie chodzi, skoro wyszłaś zadowolona. Ciekawe tylko, na których markach pracują i jak radzą sobie tam z koloryzacją...
Stary 2012-10-09, 19:38   #718
_Kajka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Cieszę się, że wizyta jak najbardziej udana. Może ów zakład faktycznie wart jest uwagi jeśli o strzyżenie chodzi, skoro wyszłaś zadowolona. Ciekawe tylko, na których markach pracują i jak radzą sobie tam z koloryzacją...
Tego niestety nie wiem, kolor robię sobie sama Jednak widziałam efekt u jednej z klientek, kiedy tam byłam. Nie wiem jak było przed, gdyż jak przyszłam już miała farbę nałożoną. Jak wychodziłam, akurat miała suszone włosy i kolor wyszedł bardzo ładny. Taki ciepły blond, miodowy (?) ciężko stwierdzić, ale wyglądał ciekawie

Szczęśliwa

Stary 2012-10-10, 08:29   #719
Alde
Raczkowanie

Cytat:
Tego niestety nie wiem, kolor robię sobie sama Jednak widziałam efekt u jednej z klientek, kiedy tam byłam. Nie wiem jak było przed, gdyż jak przyszłam już miała farbę nałożoną. Jak wychodziłam, akurat miała suszone włosy i kolor wyszedł bardzo ładny. Taki ciepły blond, miodowy (?) ciężko stwierdzić, ale wyglądał ciekawie
Też od pewnego czasu kolor robię sama, a jednak warto byłoby wiedzieć, który salon można komuś polecić, czy też gdzie w razie czego się ratować
Stary 2012-10-31, 17:34   #720
szymon8303
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Witam odradzam całym sercem Art Creo z paru powodów ,dawniej jak zaczynały biznes to moze i były miłe i tanie ale teraz juz napewno wiecej tam nie pojdę mowa konkretnie o pMagdzie która zbywa czesanie poniewaz juz dwie lub trzy osoby czekają a tak nie powinno byc powinna miec min te 30min na jedna osobę poprostu wszystko jest na ilosc przeliczane zeby zarobic jak najwiecej nie na jakosc .Bardzo nie spodobało mi sie tez zachowanie jej jest nieuprzejma widocznie woda sodowa uderzyła jej na mózg.Odradzam jest wiele lepszych fryzjerek od niej w Tarnowie nie rozumiem w ogole jak moze ktos byc zadowolony bo ja na weselu wygladalam jak zmokla kura a wzieła nie mało za fryzure która zaraz sie rozkręciła a podreslam ze wlosy mam poddatne ODRADZAM MAGDE Z ART CREO
szymon8303 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dobry, fryzjer, opinie, stylista, tarnow, tarnów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości