koloczyk w pepku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-18, 12:55   #1
aga.tamara
Przyczajenie

koloczyk w pepku

mam tkie pytanie, czy zrobienie sobie samej kolczyka w pepku jest bardzo trudne?? i czy moge sobie zrobic wielka krzywde??. naposzcie mi juak to sie powinno robic
aga.tamara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:14   #2
shacka
Raczkowanie

GG do shacka
Dot.: koloczyk w pepku

Odradzam przebijania sobie samej pepka, kolezanek tez nie polecam, czasem lepiej przezalowac te ze 100 zl na wykonanie zabiegu w specjalnym studio i bycie zadowolonym. Roznie bywa jak sie samemu przebija. Zreszta poczytaj tutaj :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7203 Ja kolczyka narazie nie mam, w planach mam zrobienie go ale sie boje :P Wiec na temat samodzielnego przebicia Ci za wiele nie powiem. Ale krzywde na pewno mozesz sobie zrobic zle przebijajac, lub majac nieodpowiednia ige.
shacka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 19:05   #3
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Ja Ci mogę napisać jak to się robi: znajdujesz dobry salon i Pani Kosmetyczka Ci przebiją pępek robi to ślicznie, szybko i bez problemu Ja tak zrobiłam, a niestety moja kumpela odwrotnie - sama sobie przebiła w domu... Ile się naryczała, naprzeklinała... to chyba w całym swoim życiu tyle nie powiedziała mimo że zrobione niby "strerylnie" to paprało jej się to prawie cały rok a mi (gdzie robiłam w salonie) zagoiło się w niecały miesiąc. Tak więc wybieraj... Jak chcesz na lato ładny pępęk to wydaj te pieniądzę i o nic się nie martw
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 02:20   #4
Izunia86
Wtajemniczenie

GG do Izunia86

Ja tez odradzam robienie samemu.
Mialam robiony kolczyk w salonie kosmetycznym ,teraz sie wlasnie zalecza . Sama osobiscie myslalam ,ze to bedzie latwiejsze ,przeciez trzeba tylko przebic skorke. Jednak kosmetyczka wymierzala idealnie odleglosc , duzo razy sie przymierzala ,by nie bylo krzywo i oczywiscie musiala zlapac skorke w kleszcze, bo bardzo wane jest ,zeby kanalik przez ktory bedzie przebiegal kolczyk byl idealnie rowny . Nie bylo to tak latwe jak mi sie wydawalo Jestem zadowolona z kolczyka ,ale nie wyobrazam sobie zorbic go sama , nie mowiac juz ,ze w warunkach "domowych" nie ma takiej higieny ,jak w gabinecie kosmetycznym ,gdzie wszystko jest sterylnie zapakowane.A co do gojenia sie to od mojego zabiegu minelo 2 tyg i 5 dni ,a jest juz prawie wyleczony, zostala jedynie czerwona obwodka przy gornej kuleczce.

Faith Resnick
Izunia86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości