farby "LONDA" - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-06, 16:50   #541
iwonsia01
Zadomowienie

Dot.: farby "LONDA"

Ja też pewnie wcześniej czy później ją spróbuję Lubię zmiany. Teraz od pół roku mam ten sam kolor i póki co jestem bardzo zadowolona zwłaszcza, że słyszę dużo komplementów odnośnie tego koloru od znajomych jak i od 2 fryzjerów. To mnie głównie skłania do dalszego trwania w tym kolorze. Ja nie wiem jak tyle lat mogłam katować je rozjaśniaczami i mieć takie kurczakowe włosy na które każdy mi zwracał uwagę, że są beznadziejne, ale dla mnie były najpiękniejsze No cóż, kobiety;P
Stary 2012-04-06, 18:35   #542
agatka89
Raczkowanie

o tak ja zawsze klne na te blondy tak trudno jest znalezc odpowiedni kolor, najlatwiej to sie zafarbowac chyba na czarno, zawsze wyjdzie ci czarny

zapuszczam do talii

agatka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 22:05   #543
paulinee911
Przyczajenie

a najlepsze w tym to, że żółć najbardziej widzimy u siebie samych. nawet jeśli jej nie ma;D
paulinee911 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 22:07   #544
paulinee911
Przyczajenie

a najlepsze w tym to, że rudości i żółtka widzimy zawsze najbardziej u siebie samych, chociaż nie zawsze tam jest....z okazj Wielkanocy żółtkom mówimy NIE!!!
Stary 2012-04-08, 21:01   #545
paulinee911
Przyczajenie

Question Dot.: farby "LONDA"

jaki okscyd. ma ta londa 12/9? może ktoś wie?
Stary 2012-04-10, 17:33   #546
poziomeczkaa89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulinee911 Pokaż wiadomość
jaki okscyd. Ma ta londa 12/9? Może ktoś wie?
9%
Stary 2012-04-11, 23:08   #547
agatka89
Raczkowanie

Hej dziewczyny musze sie Wam wyzalic Cos z ta 17-stka sie dzieje u mnie albo za krotko trzymalam.
Pierwszym razem jak farbowalam bylo wielkie wooooow, ani grama rudosci wlosy ujednolicone, pieknie bylo!
Za drugim razem dalam farbe na olej (odrost 20 min, malaks 5 min) wydawalo sie byc pieknie ale po dwoch myciach zobaczylam ze odrost jest inny taki ciemniejszy miedziany a reszta taka slomiana - stwierdzilam ze to wina oleju na wlosach i ze zle zlapalo no i moze to malaksowanie jakos kiepskawo wyszlo (jestem laikiem w tych sprawach)
Dzis farbowalam sie po raz trzeci, nie dawalam zadnego oleju, odrost sie jeszcze nie pojawil to polozylam farbe na calosc na 10 min, zeby ujednolicilo. I co? Dlugosc bardzo fajnie, ale odrost ten wczesniejszy miedziany jak byl tak jest :/ I znowu mam niejednolite wlosy. Iwonsia jak dlugo trzymasz farbe na odroscie moze ja za krotko trzymalam A moze tak jak u Ciebie kolor musi dojrzec
Ale jestem zla no cholery mozna dostac z tymi blondami!!
Za tydzien wyjezdzam podbijac swiat i mialo byc pieknie grr

zapuszczam do talii

Stary 2012-04-12, 09:42   #548
iwonsia01
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny musze sie Wam wyzalic Cos z ta 17-stka sie dzieje u mnie albo za krotko trzymalam.
Pierwszym razem jak farbowalam bylo wielkie wooooow, ani grama rudosci wlosy ujednolicone, pieknie bylo!
Za drugim razem dalam farbe na olej (odrost 20 min, malaks 5 min) wydawalo sie byc pieknie ale po dwoch myciach zobaczylam ze odrost jest inny taki ciemniejszy miedziany a reszta taka slomiana - stwierdzilam ze to wina oleju na wlosach i ze zle zlapalo no i moze to malaksowanie jakos kiepskawo wyszlo (jestem laikiem w tych sprawach)
Dzis farbowalam sie po raz trzeci, nie dawalam zadnego oleju, odrost sie jeszcze nie pojawil to polozylam farbe na calosc na 10 min, zeby ujednolicilo. I co? Dlugosc bardzo fajnie, ale odrost ten wczesniejszy miedziany jak byl tak jest :/ I znowu mam niejednolite wlosy. Iwonsia jak dlugo trzymasz farbe na odroscie moze ja za krotko trzymalam A moze tak jak u Ciebie kolor musi dojrzec
Ale jestem zla no cholery mozna dostac z tymi blondami!!
Za tydzien wyjezdzam podbijac swiat i mialo byc pieknie grr
Hm...No wiesz, z doświadczenia wiem, że jeśli pod farbą jest rudość to potem trzeba minimum 2 farbowań żeby ją wybić. Ja tak miałam po tym Garnierze co pisałam ok 3 miesiące temu. Ale generalnie po jego wypłukaniu położyłam tą 17 i kolor zdecydowanie się ochłodził aczkolwiek widać było trochę rudość na odroście z tego Garniera. Hm...u mnie 17 miedziana chyba nigdy nie wyszła. Ostatnio tylko przy tym 38 wyszła lekka różnica między odrostem a resztą ale po ok 3-4 myciach kolor był już jednolity. Poczekaj po prostu jeszcze kilka myć i zobaczysz. Inną sprawą jest to, ze trzymałaś farbę tylko 10min. Ja nigdy tak krótko jej nie trzymałam. Zawsze daje jak na pudełku czyli na odrost na jakieś 40min. i na resztę albo malaksuję przed myciem, albo kładę na na chwilę przed myciem.
iwonsia01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:10   #549
agatka89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hm...No wiesz, z doświadczenia wiem, że jeśli pod farbą jest rudość to potem trzeba minimum 2 farbowań żeby ją wybić. Ja tak miałam po tym Garnierze co pisałam ok 3 miesiące temu. Ale generalnie po jego wypłukaniu położyłam tą 17 i kolor zdecydowanie się ochłodził aczkolwiek widać było trochę rudość na odroście z tego Garniera. Hm...u mnie 17 miedziana chyba nigdy nie wyszła. Ostatnio tylko przy tym 38 wyszła lekka różnica między odrostem a resztą ale po ok 3-4 myciach kolor był już jednolity. Poczekaj po prostu jeszcze kilka myć i zobaczysz. Inną sprawą jest to, ze trzymałaś farbę tylko 10min. Ja nigdy tak krótko jej nie trzymałam. Zawsze daje jak na pudełku czyli na odrost na jakieś 40min. i na resztę albo malaksuję przed myciem, albo kładę na na chwilę przed myciem.
na pudelku jest 20 min na odroscie, a na reszcie 10, wiec polozylam na 10 min bo odrostu jeszcze nie mialam a denerwowal mnie ten miedziany kolor :/ mam nadzieje tak jak mowisz kolor sie ujednolici a jak nie to przy nastepnym farbowaniu potrzymam na tym rudym i na odroscie ok 30 min zobaczymy co bedzie Cale szczescie ze na kreconych wlosach nie ma tragedii, gorzej wyglądałoby na prostych, a wczoraj rozczesalam moje wlosy i sie zalamalam jutro ide do fryza podciac koncowki to pewnie wysmieje moj kolor

zapuszczam do talii

Stary 2012-04-12, 20:45   #550
agatka89
Raczkowanie

zrobilam zdjecia zeby Wam pokazac, kurde ale kolor to nawet pod zgnilkowy podchodzi Zdjecia pod oknem, rozczesalam loki stad to sianko Ahh a za pierwszym razem bylo tak pieknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa.jpg (33,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg londa2.jpg (26,9 KB, 141 załadowań)

zapuszczam do talii

Stary 2012-04-13, 20:53   #551
agatka89
Raczkowanie

:d

dobra jestem znowu Uff cale szczescie w miare myc kolor jest coraz ladniejszy, bylam dzisiaj u fryza standardowo nasluchalam sie jak to mam strasznie zniszcone wlosy, no i ze sa zielone haha ale po myciu naprawde sie poprawilo. Mysle ze jeszcze ze dwa mycia i bedzie jak trza Ps jak mi sie marza naturalnie proste wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosiska.jpg (47,4 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosiska2.jpg (40,0 KB, 157 załadowań)

zapuszczam do talii

Stary 2012-04-14, 13:26   #552
iwonsia01
Zadomowienie

Dot.: :d

Agatka ślicznie;D Kolor bardzo ładny
Stary 2012-04-14, 13:36   #553
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulinee911 Pokaż wiadomość
mój odrost jest w kolorze bardzo ciemnego blondu,raczej nie ma nic wspólnego z brązem. zauważyłam, że londa ma b. dobrą opinię no i cena jest ok.farbowałam włosy w niedziele--lorealem-stokcholm-też miał dobrą opinie, ale ja już go nie użyję. odrost może nie rudy, ale żółty, czy coś podobnego. inni tego "niby" nie widzą, ale ja owszem.

Zatem poszukuję dalej. Następne farbowanie-perłowy blond-to już postanowione.Mam dosyć gęste włosy więc pewnie potrzebne będą dwa opakowania. zastanawiam się tylko czy farbka rozjaśni moje odrosty dostatecznie dobrze, czy może powinnam na odrosty dać 12%, jak myślicie?!

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

agatka89----jaką palette radzisz na odrosty?!
chciałam napisać że właśnie przedwczoraj zrobiłam londą ta samą mieszanką co ostatnio czyli 12/9 i 18 tylko dałam 12% oks i wyszło u mnie cieplej niż na 9%oks !!! po 9% kolorek był chłodnawy perłowy a teraz jest jakiś ciepły żółtawy
więc jak widać niekoniecznie u każdego po 12% oks kolor musi wyjść jaśniejszy to samo miałam przy kolestoni na 12% oks -ciepło i żółto

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:05   #554
weegirl
Zakorzenienie

Dot.: :d

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
dobra jestem znowu Uff cale szczescie w miare myc kolor jest coraz ladniejszy, bylam dzisiaj u fryza standardowo nasluchalam sie jak to mam strasznie zniszcone wlosy, no i ze sa zielone haha ale po myciu naprawde sie poprawilo. Mysle ze jeszcze ze dwa mycia i bedzie jak trza Ps jak mi sie marza naturalnie proste wlosy
Teraz to ładnie wygląda Ja też marzyłam o prostych, zrobiłam Encanto i mi brakowało mojego siana Chociaż przyzwyczaiłam sie do minimalnej pielęgnacji i efektu supergładkich włosów, ale jednak lubię moje puszaki- a ja nie mam takich zdefiniowanych loków, jak Ty

Co do fryzjerki/fryzjera (?), ja uwielbiam słuchać, jakie to mam suche włosy. Jak mówię, że takie mam, bo się z takimi urodziłam i wcale mi takie nie przeszkadzają, tym bardziej, że są sprężyste i błyszczące No i słyszę od Pani Fryzjerki, że ona też ma fale, ale jej się puszą i prostuje. No tak, to zdecydowanie lepszy sposób dbania o włosy I jak tu się przejmować opinią osoby, która sama nie potrafi zadbać o swoje włosy tak, by wyglądały dobrze bez jakiejkolwiek stylizacji? Żeby nie było- jestem doskonale świadoma tego, iż moje włosy były już kiedyś w lepszej kondycji i sama nie jestem fanką posiadanego przeze mnie typu włosów Ale nawet jak są spuszone i matowe to jak dla mnie mają swój urok i pasują do mnie
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:02   #555
paulinee911
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
chciałam napisać że właśnie przedwczoraj zrobiłam londą ta samą mieszanką co ostatnio czyli 12/9 i 18 tylko dałam 12% oks i wyszło u mnie cieplej niż na 9%oks !!! po 9% kolorek był chłodnawy perłowy a teraz jest jakiś ciepły żółtawy
więc jak widać niekoniecznie u każdego po 12% oks kolor musi wyjść jaśniejszy to samo miałam przy kolestoni na 12% oks -ciepło i żółto

hej a odrost na 9% rozjaśnia Ci się bez problemu?
Stary 2012-04-29, 14:20   #556
iwonsia01
Zadomowienie

a ja tam dalej ubóstwiam tą 17 Dziś znów było kolorowanko po wcześniejszej 38 i kolor zdecydowanie bardziej mi się podoba. Jest naturalny, ciepło-zimny i super naturalny. Cały czas patrzę na niego w lustro Nie ma różnicy w odrostach a reszcie mimo, że kładłam tylko na odrosty i na resztę tylko malax Jest megaa! Nosiłam się z zamiarem tej 12/9 ale czytałam, że szybko rudzieje a to moja zmora:/ Poza tym weekend majowy, dużo spotkań, wyjazdów więc stawiałam na pewniaka i nie żałuję
Stary 2012-05-02, 11:44   #557
iwonsia01
Zadomowienie

Hej to znowu ja Mam pytanie, czy ktoś używał odcienia super rozjaśniającego Londa Color Blend 01 Słoneczny blond? Chętnie przygarnę jakąś opinię, bo mam zamiar za miesiąc nim sobie zrobić na wesele i wolałabym poznać wcześniej jego właściwości.
Stary 2012-05-02, 19:28   #558
piiz
Raczkowanie

Wstawiam fotkę w tydzień po farbowaniu profesjonalną londą 12/1.Na razie dla mnie najlepsza i chyba nie będę już eksperymentować z innymi farbami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-28-108_1.jpg (126,4 KB, 220 załadowań)

Edytowane przez piiz
Czas edycji: 2012-05-02 o 19:37
piiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 08:15   #559
iwonsia01
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Wstawiam fotkę w tydzień po farbowaniu profesjonalną londą 12/1.Na razie dla mnie najlepsza i chyba nie będę już eksperymentować z innymi farbami
Hej mnie interesują trochę ciemniejsze blondy coś na poziomie 9. Nie mniej jednak jestem ciekawa jaki masz kolor swoich włosów, jak dobrze się rozjaśniają, jaki bierzesz do niej % oxydant. Ja może bym się skusiła na coś z poziomu 10
Stary 2012-05-03, 17:26   #560
piiz
Raczkowanie

Cytat:
Hej mnie interesują trochę ciemniejsze blondy coś na poziomie 9. Nie mniej jednak jestem ciekawa jaki masz kolor swoich włosów, jak dobrze się rozjaśniają, jaki bierzesz do niej % oxydant. Ja może bym się skusiła na coś z poziomu 10
Naturalne włosy to poziom 6/5,raczej ciężko rozjaśniające się.Odrost zawsze jest trochę cieplejszy,ale przy kolejnym farbowaniu ładnie się wyrównuje.Stosuję oksydant 12% yellow.

piiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 10:10   #561
iwonsia01
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Naturalne włosy to poziom 6/5,raczej ciężko rozjaśniające się.Odrost zawsze jest trochę cieplejszy,ale przy kolejnym farbowaniu ładnie się wyrównuje.Stosuję oksydant 12% yellow.
O to tak mniej więcej jak moje. To myślę, że coś z poziomu 10 wyszłoby mi z wodą 9% bo z 12 bym się nie odważyła, bo od października regeneruję stopniowo moje włosy po latach niszczenia ich rozjaśniaczami i od tego momentu koloryzuję tylko farbą. Może się skuszę na profesjonala
Stary 2012-06-27, 22:09   #562
iwonsia01
Zadomowienie

Dot.: Uwaga...jestem po farbowaniu Londą, ciemny popielaty blond...doznania:/

Hej kochane po prawie roku robienia drogeryjną Londa Color Blend 17 postanowiłam zmienić odcień. Znudził mi się kolor po takim długim czasie. Tym razem zdecydowałam się na profesjonalną Londę. Już kiedyś miałam z nią styczność (8.0 kolor) ale kolor mi nie odpowiadał. Pewnie dlatego, że wtedy miałam małe pojęcie i wzięłam farbę podstawową. Tym razem rzutem na taśmę zdecydowałam się na 10.1 z wodą 9%. Przyznam, że bałam się co mi powstanie, bo jest to kolor z palety zimnych blondów a kładłam na spraną 17 i odrost mysi ok 2 cm. Wszystko jednak wyszło pięknie. Od 2 dni cieszę się tym kolorem, ale z doświadczenie wiem, że mój zachwyt może być chwilowy i farba szybko zrudzieje. Jednak jeśli zostanie do miesiąca w miarę dobrym odcieniu to na pewno zostanę na niej na dłużej. Stan włosów zdecydowanie lepszy niż po drogeryjnej no i ten blask moje zniszczone włosy znów nabrały charakteru. Nie wiem czy następnym razem nie wezmę tych z nr 12... ale je podobno najlepiej mieszać z wodą 12% a tego nie planuję. Jeśli farba się szybko zrobi ruda dam jeszcze szanse numerom na poziomie 9, powinny wychodzić zbliżone do tej 17 drogeryjnej. Koszt 19zł+4,50 utleniacz
Stary 2012-07-11, 14:05   #563
Kinqusiaa
Przyczajenie

Farba Londa

Witam !
Czytałam na KWC, że farby z Londy (grey specials) są nie dobre pod względem nadmiernego wypadania włosów to prawda ?
Dzisiaj kupiłam tą farbę, ale po przeczytaniu tego bardzo się wystraszyłam, gdyż moje włosy do mocnych nie należą.
Byłabym wdzięczna gdybyście poradziły mi jaką tanią, a dobrą farbę wybrać.
Z góry bardzo dziękuję
Kinqusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:38   #564
zaneczka
Raczkowanie

Dot.: Farba Londa

Jak nalozyc Londe na 4 cm mysi odrost i reszte na blond balejaz-tzn ile trzymac?
Nalozyc wszystko pedzlem na raz?
Tylko jak dlugo trzymac na wlosach?
Pierwszy raz farbuje sie sama-moze ktos mi doradzic??
zaneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 10:29   #565
iwonsia01
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Jak nalozyc Londe na 4 cm mysi odrost i reszte na blond balejaz-tzn ile trzymac?
Nalozyc wszystko pedzlem na raz?
Tylko jak dlugo trzymac na wlosach?
Pierwszy raz farbuje sie sama-moze ktos mi doradzic??
Napisz jeszcze jaki kolor chcesz kłaść na te odrosty. Najlepiej napisz całą nazwę farby wraz z numerem. Ja też mam ciemniejszą podstawę i jasną resztę więc daję najpierw na same odrosty na ok 30 min (zawsze robię to na oko bo Londa Color Blen której używam jest dość bezpieczna i krzywdy nie robi) i potem albo nakładam przed upływem tych 30 min na resztę na 0k 10 min albo tylko przed samym myciem dolewam wody i masuję przez 5 min. Tobie jednak radze położyć na ok 15 min przed zmywaniem farbę na resztę włosów aby kolor się w miarę wyrównał skoro masz już jasne pasemka. Przy pierwszym farbowaniu efekt może nie powalać, bo masz balejaż więc nie wiem czy masz w nim też swoje niefarbowane włosy. Kolejne farbowanie powinno być być super

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Nawiasem mówiąc tym razem jestem pod wrażeniem nr 18 na początku trochę szarawy, bo jest dość popielaty ale po 2 myciach jest śliczny jasny mój chłopak się zakochał w tym kolorze.
Stary 2012-07-16, 18:20   #566
zaneczka
Raczkowanie

Londa color blend nr 17 jasny blond.
Myslalam o swietlanym blondzie -urzekla mnie Pani na opakowaniu ale jednak zostalam przy 17-choc 18tka w planach.
A co do farbowania to martwi mnie jeszcze cos-czy ja od odrostu mam pasma machnac pedzlem czy moze jeszcze ta farbe lapkami rozciagnac w zdluz wlosa???
Kiedys mialam Loreala z takim aplikatorem i tak robilam-a z ta nie wiem.

Zrobie sobie ten melax na koniec.

Iwonsia01 napisz-badz co badz jutro zabieram sie do dziela!
A moze wstawisz fotke tej 18tki?Jak masz mozliwosc oczywiscie.
Ja tez wstawie-choc jak wyjdzie kiepsko to nie bede miala sie czym chwalic.
Oj...optymizm przed farbowanie ze mnie tryska....heh
Stary 2012-07-16, 18:46   #567
zaneczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisz jeszcze jaki kolor chcesz kłaść na te odrosty. Najlepiej napisz całą nazwę farby wraz z numerem. Ja też mam ciemniejszą podstawę i jasną resztę więc daję najpierw na same odrosty na ok 30 min (zawsze robię to na oko bo Londa Color Blen której używam jest dość bezpieczna i krzywdy nie robi) i potem albo nakładam przed upływem tych 30 min na resztę na 0k 10 min albo tylko przed samym myciem dolewam wody i masuję przez 5 min. Tobie jednak radze położyć na ok 15 min przed zmywaniem farbę na resztę włosów aby kolor się w miarę wyrównał skoro masz już jasne pasemka. Przy pierwszym farbowaniu efekt może nie powalać, bo masz balejaż więc nie wiem czy masz w nim też swoje niefarbowane włosy. Kolejne farbowanie powinno być być super

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Nawiasem mówiąc tym razem jestem pod wrażeniem nr 18 na początku trochę szarawy, bo jest dość popielaty ale po 2 myciach jest śliczny jasny mój chłopak się zakochał w tym kolorze.

Napisalam odpowiedz ale gdzies znikla-wiec pisze jeszcze raz.
Farbe,ktora chce polozyc to Londa Color Blend nr 17 jasny blond.
I jeszcze jedno pytanie-czy mam farbe pedzlem rozciagac do odrostu az po konce czy moze na tych dluzszych lapkami???
Farbowalam kiedys Lorealem,ktory mial taki aplikator i nawet na ulotce bylo zeby rekami potem wzdluz rozciagnac....

Na koniec zblenduje-bo widze ,ze tu kazdy tak robi i chyba warto.

Wahalam sie miedzy 17 a 18-czy mozesz wkleic fotke jak wygladaja Twoje wlosy w 18????
Ja jutro wieczorem fabuje (((( i sie jakos boje.
Napisze potem co i jak.
Stary 2012-07-17, 10:48   #568
ajam89
Raczkowanie

myslicie, że jest szansa, że londa 18 przyciemniłaby troche włosy. Mam obecnie bardzo, bardzo jasny blond, chciałabym przyciemnić, tak ze 2 tony, jest szansa, ze jeśli położe tą londę to kolor troszke się przyciemni? ewentualnie moglabym zmienić oxydant na 6%, bo w londzie jest chyba 9%, ale znowu nie chciałabym, żeby wyszedł mi jakiś ciemny blond
ajam89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 12:00   #569
zaneczka
Raczkowanie

18 na pewno zrobi je bardziej szare-co pozniej sie wyplucze.
Poczytaj wszystko dot. farb londa w tym watku-naprawde mozna sie dowiedziec wiecej.
iwonsia01 - ma teraz 18-przylacz sie do mojej prosby zeby wstawila fotke to poogladamy.
Dzis jest 17 a ja robie wlosy 17tka-czyli to znak!
Pozytywny znak
Stary 2012-07-17, 20:58   #570
zaneczka
Raczkowanie

Chwile grozy z Londa nr 17 ... ale efekt zadawalajacy-ufff

Dziewczyny-po zmyciu farby moje wlosy (mokre wlosy) byly rude-ogniscie rude na calej dlugosci!
Czy ktos tak mial????
Nigdzie nie wyczytalam,ze ktorakolwiek przechodzila cos podobnego-ja juz mialam w oczach lzy-a moja siostra-ukradkiem dlawila sie ze smiechu.
Malo tego-mialam na sobie zielona bluzke(zielen brazylijska) co poglebialo ta rudosc.
Stalam,patrzylam i w duchu klelam na Londe i to forum.
A w trakcie suszenia-padla suszarka-doslownie zaraz po stracie ale ostatecznie gdy przyjechala suszarka ( ) efekt uwazam za zadawalajacy.

Podsumowujac-kolor trzymalam 50minut-jest jednolity na odroscie i w partiach gdzie byly pasemka ale ma mnostwo rudego-tak ta Pani na opakowaniu ma podobne zdecydowanie ale to co jest,ze niby ma wyjsc z tylu kartonika to hmm.

Chwile grozy owszem-ale uprzedzam kolor zdecydowanie cieply-jakie mialam wcesniej wloski pisalam wyzej.
Jutro wstawie fotki.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości