farby "LONDA" - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-13, 19:30   #631
calliope86
Zadomowienie

Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
O ludzie... no bo kto zaczyna nakładanie farby od tyłu? nie wiem, czy to się teraz da wyrównać. A prawa strona jest ok? to może spróbuj tylko na lewą nałożyć, ale tak tylko gdybam, bo ani takiego przypadku nie miałam, ani Londy jeszcze nie używałam. I na drugi raz zaczynaj od przodu
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
o kurcze, ja zawsze zaczynam od tyłu, przy szyi ale robię to szybko
Ja też zaczynam od karku bo z tyłu mam ciemniejsze włosy i ciężej się rozjaśniają, potem korona i na końcu boki. Zgadzam się z kaguya, że trzeba nakładać farbę w miarę szybko wtedy aż takiej różnicy nie będzie. Można ewentualnie spłukać tył wcześniej i chwilę poczekać aż boki się zrównają.

zaneczka ja bym nałożyła farbę tylko na ten jeden bok i powinno być ok bo jak dasz znowu na całość to różnica i tak wyjdzie a poza tym szkoda włosów.
Stary 2012-08-13, 19:39   #632
Papiszynka
Zakorzenienie

Mówimy o włosach jakiej długości? ja sobie sama farbuje długie włosy i szczerze mówiąc najbardziej mi zależy żeby dobrze wyglądały z przodu, więc wydawało mi się to naturalne, że farbę nakłada się zaczynając od przodu u mnie to nie ma opcji, żeby to zrobić szybko, jeśli farbuję najpierw odrosty przedziałek po przedziałku... spłukać tył samemu wcześniej to w ogóle dla mnie abstrakcja, niewykonalne włosy nad karkiem mogą być ciemniejsze, nie przeszkadza mi to
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:54   #633
calliope86
Zadomowienie

Cytat:
Mówimy o włosach jakiej długości? ja sobie sama farbuje długie włosy i szczerze mówiąc najbardziej mi zależy żeby dobrze wyglądały z przodu, więc wydawało mi się to naturalne, że farbę nakłada się zaczynając od przodu u mnie to nie ma opcji, żeby to zrobić szybko, jeśli farbuję najpierw odrosty przedziałek po przedziałku... spłukać tył samemu wcześniej to w ogóle dla mnie abstrakcja, niewykonalne włosy nad karkiem mogą być ciemniejsze, nie przeszkadza mi to
Mam włosy długości ok. 40 cm . Mi przeszkadza właśnie to że z tyłu są ciemniejsze bo jak stopniowo odrastają to u mnie to by było zbyt widoczne na długości (czytaj rudawe), no ale ja mam ciężko rozjaśniające się włosy. Samemu może ciężko spłukać włosy z tyłu ale skoro są we dwie z koleżanką to czemu nie .
Stary 2012-08-13, 20:53   #634
agatka89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Mam problem.
Farbowalam dzis wlosy kolezance 17tka iiii
Zaczelam od tylu,a nastepnie zrobilam prawa strone,a pozniej lewa.
I ta lewa nie chwycila-po zmyciu widac przejscie od odrostu do reszty i co teraz???
Jutro powtorzyc ta lewa strone czy nalozyc na calosc?
Od nalozenia farby trzymalysmy 30min,a pozniej melax na 5 min.
Glupio wyszlo.
Wydaje mi sie ze za krotko trzymalyscie farbe, ja zaczynam zawsze od tylu polowa farby, druga mieszam i nakladam na boki. Jak skoncze cale wlosy to odliczam dopiero czas. Farba nie robi mi szkod z wlosami nawet trzymam ja do 50 min. Ja bym polozyla na lewa strone a pozniej zmalaksowala na 5 min calosc. W razie co

Cytat:
O ludzie... no bo kto zaczyna nakładanie farby od tyłu? nie wiem, czy to się teraz da wyrównać. A prawa strona jest ok? to może spróbuj tylko na lewą nałożyć, ale tak tylko gdybam, bo ani takiego przypadku nie miałam, ani Londy jeszcze nie używałam. I na drugi raz zaczynaj od przodu
ja tez farbuje od tylu i mam dlugie wlosy i wychodzi normalnie. Tylko ze wole rozkladac farbe na dwa razy zeby sie nie utleniala w miseczce.

zapuszczam do talii

agatka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:01   #635
201607040946
Konto usunięte

No ja mam teraz krótkie, ale gdy miałam dłuższe, to tez zaczynałam od tyłu, ale robiłam to szybko, nie pasmo po pasmie, tylko od razu na całą głowę, jesli farbuje się jednym kolorem, zwłaszcza blondem, łatwo idzie.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:10   #636
Papiszynka
Zakorzenienie

No to jestem w szoku, zwracam honor aczkolwiek sposób agatki89 , z dzieleniem farb na pół by pasował w przypadku takiego nakładania farby dla mnie przód jest punktem odniesienia, jak jest rozjaśniony odpowiednio znaczy ze resztę można zmywać, a spód to wsio ryba
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 10:23   #637
iwonsia01
Zadomowienie

Szczerze? nie wiem jak można mieć tyle problemów przy nakładaniu farby i kombinowaniu z nią:P Ja nie wiem, może moje włosy są jakieś dziwne i inne ale ja nie dość, że zawsze sama nakładam sobie farbę na moje kręcone włosy do łopatek to nigdy nie miałam przygody z nierównym pomalowaniem. Inną farbą mi się to zdarzyło dlatego tak cenię sobie Londę, gdyż uważam, że ona własnie kryje równomiernie...Ja zawsze zaczynam od przodu (od przedziałku) i tył farbuję trochę na przypał (daję więcej farby na linii skóry z włosami, bo reszty u mnie tak nie widać). Często chodzę w wysokim kucyku i rzadko mi się zdarza żebym coś pominęła. Dziwne rzeczy:P Poza tym ta farba aż tak moim zdaniem nie rozjaśnia żeby mieć jedną jaśniejszą a 2 ciemniejszą stronę (nie ma tyle, żeby to było aż tak zauważalne). Chyba, że ktoś z czarnych robi blond:P
iwonsia01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:39   #638
zaneczka
Raczkowanie

Wczoraj farbowalam once again i wyszlo juz rowno-ufff.
Powiem szczerze,ze jak komus robilam cos na glowie to ciemnymi kolorami,z blondem trzeba sie namachac zeby rownomiernie rozlozyc-ciemne farby lapia chyba latwiej.
Zazdroszcze tym co same nakladaja sobie farbe-ja mam geste wlosy i nie wiem czy bym sie odwazyla-choc....gdybym musiala....pewnie bym to zrobila.

A tak apropos to ile czasu nakladacie farbe?
Ja przy ostatnim farbowaniu to tak z 40 minut i od tego czasu 30,z pozniej melax i zmycie....

Tak sobie mysle ... na mojej glowie siora tez mi gdzies tyle robila.
Ale ja gadam,gadam,gadam,4 razy mieszam farbe (poszly 2) i oczywiscie hahahihi, sama nie wiem ile robilaby to fryzjerka.
Moze jestem za wolnym slimakiem ale przy tak gestych wlosach to staralam sie waskie pasma oddzielac,a te rekawiczki Londy sa do d...

W czwartek atak na kosmeterie po Londe 17 i 18tke!

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Szczerze? nie wiem jak można mieć tyle problemów przy nakładaniu farby i kombinowaniu z nią:P Ja nie wiem, może moje włosy są jakieś dziwne i inne ale ja nie dość, że zawsze sama nakładam sobie farbę na moje kręcone włosy do łopatek to nigdy nie miałam przygody z nierównym pomalowaniem. Inną farbą mi się to zdarzyło dlatego tak cenię sobie Londę, gdyż uważam, że ona własnie kryje równomiernie...Ja zawsze zaczynam od przodu (od przedziałku) i tył farbuję trochę na przypał (daję więcej farby na linii skóry z włosami, bo reszty u mnie tak nie widać). Często chodzę w wysokim kucyku i rzadko mi się zdarza żebym coś pominęła. Dziwne rzeczy:P Poza tym ta farba aż tak moim zdaniem nie rozjaśnia żeby mieć jedną jaśniejszą a 2 ciemniejszą stronę (nie ma tyle, żeby to było aż tak zauważalne). Chyba, że ktoś z czarnych robi blond:P
Iwonsia-ona ma grube wlosy zafarbowane na ciemny blond z takim odrostem dluzszym-z 8cm-od skory do odrostu chwycilo ale tak jakby jasniej-po prostu bylo widac odrost.
I tak serio-to jej kitka nie miesci mi sie w reku.
A poza tym to chyba zaczne farbowac od przodu-brzmi sensownie i chyba mnie przekonalyscie.
zaneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 14:01   #639
iwonsia01
Zadomowienie

Cytat:
Wczoraj farbowalam once again i wyszlo juz rowno-ufff.
Powiem szczerze,ze jak komus robilam cos na glowie to ciemnymi kolorami,z blondem trzeba sie namachac zeby rownomiernie rozlozyc-ciemne farby lapia chyba latwiej.
Zazdroszcze tym co same nakladaja sobie farbe-ja mam geste wlosy i nie wiem czy bym sie odwazyla-choc....gdybym musiala....pewnie bym to zrobila.

A tak apropos to ile czasu nakladacie farbe?
Ja przy ostatnim farbowaniu to tak z 40 minut i od tego czasu 30,z pozniej melax i zmycie....

Tak sobie mysle ... na mojej glowie siora tez mi gdzies tyle robila.
Ale ja gadam,gadam,gadam,4 razy mieszam farbe (poszly 2) i oczywiscie hahahihi, sama nie wiem ile robilaby to fryzjerka.
Moze jestem za wolnym slimakiem ale przy tak gestych wlosach to staralam sie waskie pasma oddzielac,a te rekawiczki Londy sa do d...

W czwartek atak na kosmeterie po Londe 17 i 18tke!

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Iwonsia-ona ma grube wlosy zafarbowane na ciemny blond z takim odrostem dluzszym-z 8cm-od skory do odrostu chwycilo ale tak jakby jasniej-po prostu bylo widac odrost.
I tak serio-to jej kitka nie miesci mi sie w reku.
A poza tym to chyba zaczne farbowac od przodu-brzmi sensownie i chyba mnie przekonalyscie.
No to jeśli miała taki spory odrost to mogło tak wyjść. Ale za kolejnym farbowaniem powinno być już wszystko w miarę wyrównane No to potem rób już od przodu. Tam najbardziej widać. Ja zawsze farbuje ok 20-25 min ale nie mam gęstych włosów.
Stary 2012-08-14, 22:34   #640
agatka89
Raczkowanie

mi schodzi ok 30 min ale szczerze nienawidze tego robic :/Jeszcze nie mam wprawy zawsze sie nawyginam ale niestety jestem zdana tylko na siebie i dopiero robilam to 2 razy Czesto mnie kusilo zeby robic to od przodu moze sprobuje nastepnym razem.

Iwonsia mam do Ciebie pytanie czy Tobie odrost podobnie wychodzi jak mi? Bo jest odrobine cieplejszy i ciemniejszy jak reszta, a ostatnio pisalas ze na farbe na wlosach nakladasz folie i zastanawiam sie czy to mi bardziej nie rozjasni wlosow co by mnie bardzo cieszylo

zapuszczam do talii

Stary 2012-08-15, 08:54   #641
iwonsia01
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość

Iwonsia mam do Ciebie pytanie czy Tobie odrost podobnie wychodzi jak mi? Bo jest odrobine cieplejszy i ciemniejszy jak reszta, a ostatnio pisalas ze na farbe na wlosach nakladasz folie i zastanawiam sie czy to mi bardziej nie rozjasni wlosow co by mnie bardzo cieszylo
Hm...może minimalnie. Ale bardzooooo trzeba się przyjrzeć żeby to dostrzec. Ogólnie teraz widać to bardziej po tej 18 wcześniejszej i 10.1. One mi trochę rozjaśniły bardziej włosy (ale głównie te wytrawione, najbardziej zniszczone) i teraz ogólnie mam dużo jaśniejszą grzywkę i końce włosów. Mam nadzieje, że teraz na jesień/zimę kolor mi się wyrówna bo słońca też tyle nie będzie. U mnie w tym miesiącu też wynika to z faktu, że teraz kładłam tylko na sam odrost. Może jak bym położyła na całość normalnie na odpowiedni czas to by się przyciemniły. Teraz gdzie mam dużo jaśniejszych refleksów znów kuszą mnie pasemka, ale wiem czym to pachnie
;/ Wiem,że będę żałować no i kasy dużo na to idzie także to tylko pewnie moje chwilowe ataki pasemkowe Ja się farbuję za tydzień na wesele koleżanki to zobaczymy

A co do reklamówki to możesz spróbować fryzjerzy też często podgrzewają włosy żeby lepiej rozjaśnić. U mnie to chodzi o to, żeby nie zabrudzić ręcznika ale sądzę, że jakiś efekt wzrostu temperatury pod takim kompresem jest.

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-08-15 o 08:56
Stary 2012-08-15, 10:37   #642
zaneczka
Raczkowanie

Dziewczyny mam wazne pytanie.

Czy ktoras mieszala 17 z 18-mysle tak pol na pol.
Mi 17 chwyta rudo-wiem drugi raz moze byc inaczej blabla ale szarosc 18tki moglaby to ochlodzic.
Co o tym sadzicie?

Na stronie Bunny(super laska wg mnie) 18tke wymieszala z perlowym blondem-slicznie ale dla mnie moze byc za jasno choc moze kiedys sie skusze...

No mam taka mysl na nastepne farbowanie i sama nie wiem mieszac czy nie mieszac-ale strasznie mnie kusi.
Stary 2012-08-15, 13:39   #643
iwonsia01
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny mam wazne pytanie.

Czy ktoras mieszala 17 z 18-mysle tak pol na pol.
Mi 17 chwyta rudo-wiem drugi raz moze byc inaczej blabla ale szarosc 18tki moglaby to ochlodzic.
Co o tym sadzicie?

Na stronie Bunny(super laska wg mnie) 18tke wymieszala z perlowym blondem-slicznie ale dla mnie moze byc za jasno choc moze kiedys sie skusze...

No mam taka mysl na nastepne farbowanie i sama nie wiem mieszac czy nie mieszac-ale strasznie mnie kusi.
Ja nie wiem, nigdy nie mieszałam. Czytałam tego bloga nie raz. Możesz tam poszukać inspiracji, bo ona ma też włosy ciężko rozjaśniające a farbuje na mega jasne. Hmmm ja też wiele razy zastanawiałam się nad tym perłowym blondem ale czytałam, że rudzieje po 2 tygodniach to ja dziękuje....Skoro 18 mi zrudziała tez po 2 to wiem, że tamta też by tak miała. Moje włosy nie są stworzone jak widać do bardzo jasnych.
Stary 2012-08-15, 22:59   #644
zaneczka
Raczkowanie

To czym Ty Iwonsia teraz robisz wloski?
Stary 2012-08-16, 13:15   #645
zaneczka
Raczkowanie

Dziewczyny jak to jest - ile razy w ciagu roku mozna nalozyc farbe na cala dlugosc wlosa?
Patrze na niektore blogi dziewczyn i widze,ze co jakis czas zmieniaja diametralnie kolor wlosow-a to przyciemniaja,a to rozjasniaja.
Utarlo sie ,ze to niszczy wlosy ale z tego co widze ich wlosy znosza to dobrze.
Jaka jest zasada???
A moze to juz taki slogan, po prostu utarlo sie i tyle.
Wiec,jak to jest?

Ps. Dzis po raz pierwszy widzialam srebrzysty-popiel(u mnie ta farbka zawsze jest wysprzedana)- z Londy-bodajze nr 89-wygladalo ladnie choc nie bylo palety zeby zobaczyc na wloskach.
Stary 2012-08-17, 14:06   #646
iwonsia01
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny jak to jest - ile razy w ciagu roku mozna nalozyc farbe na cala dlugosc wlosa?
Patrze na niektore blogi dziewczyn i widze,ze co jakis czas zmieniaja diametralnie kolor wlosow-a to przyciemniaja,a to rozjasniaja.
Utarlo sie ,ze to niszczy wlosy ale z tego co widze ich wlosy znosza to dobrze.
Jaka jest zasada???
A moze to juz taki slogan, po prostu utarlo sie i tyle.
Wiec,jak to jest?

Ps. Dzis po raz pierwszy widzialam srebrzysty-popiel(u mnie ta farbka zawsze jest wysprzedana)- z Londy-bodajze nr 89-wygladalo ladnie choc nie bylo palety zeby zobaczyc na wloskach.
Hej. Mi się wydaje, że to nie jest mit. Ja widzę różnicę,że moje włosy są jednak bardziej porowate i wytrawione od farby.Zresztą to jest logiczne. W końcu to ingerencja chemii w naturę. Gołym okiem można porównać włosy bez farby a niefarbowane. Ja też kiedyś miałam różne fazy i blond i ciemne i włosy za każdym razem wyglądały różnie raz lepiej raz gorzej. Ale ja mam i zawsze miałam duży arsenał walki z przesuszem i moje włosy zawsze były w dobrej kondycji. Nawet znajomi dziwili się, że po tylu przejściach żyją Żałuję, że ostatni rok porzuciłam silikony w kosmetykach, bo moje włosy widocznie na tym ucierpiały Straciły swój płaszczyk ochronny i pogorszył się ich stan. Teraz powoli wracam do nich tyle, że z głową.
Stary 2012-08-19, 11:52   #647
gold-fish
Zakorzenienie

wczoraj zafarbowałam kolorem 16 i jest naprawdę super. Pisałam wcześniej że robiłam też 81 i 71. Wiadomo 71 wyszedł zrudziały , bałam się że 61 wyjdzie jak rudy jasny brąz, ale jest super chłodny myślę ze to najlepszy chłodny, ciemny blond jaki kiedykolwiek miałam
zdjecia na blogu tutaj
http://myclassicmodernlife.blogspot....dni-blond.html

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 14:19   #648
zaneczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
wczoraj zafarbowałam kolorem 16 i jest naprawdę super. Pisałam wcześniej że robiłam też 81 i 71. Wiadomo 71 wyszedł zrudziały , bałam się że 61 wyjdzie jak rudy jasny brąz, ale jest super chłodny myślę ze to najlepszy chłodny, ciemny blond jaki kiedykolwiek miałam
zdjecia na blogu tutaj
http://myclassicmodernlife.blogspot....dni-blond.html
Wyszlo bardzo naturalnie-ani chlodno ani cieplo-jakbys miala naturalne wlosy choc nie wiem jakie masz.
Bardzo ladny kolor-podobnie farbowalam kolezance farba esentialsa-wychodzilo ciut ciemniej i bardziej blyszczaco.
Stary 2012-08-19, 19:52   #649
zaneczka
Raczkowanie

Zapomnialam dodac ,ze zrobilam zapasy Londy we wspominanej wyzej kosmeterii:
-18 (sztuk 3)
-89 (sztuk 2)
-zastanawiam sie nad perlowym blondem-oj kusi....a ze 3 w totka strzelilam to by starczylo wiec moze jutro pobiegne , choc kupilabym jakas extra nawilzajaca maske do klaczkow - stosuje juz olej kokosowy, vatike do blond,odzywke nivea(long repair) ale jakos tak bym nawilzyla, ale nie wiem czym .

A tak wogole to po pierwszym tygodniu wrzesnia farbne 17 z 18 pol na pol i wstawie fotki ale jakby ktos moglby mi cos nawilzajacego na wlosy to ja chetnie poczytam .
Stary 2012-08-20, 10:46   #650
gold-fish
Zakorzenienie

ja dla nawilżenia włosów używam od lat przy każdym myciu głowy szamponu i odżywki Dove- wszystki sa dobre, choć najczęściej kupuję ochraniające kolor albo intensive repair

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:51   #651
iwonsia01
Zadomowienie

Ja będę się za kilka dni farbować na wesele koleżanki. Teraz mam już lekko wypłowiały kolor i 1 cm odrost choć na fotkach tego nie widać. Wkleję jedną z ostatniej imprezy. Teraz też myślę nad 89. Raz nią robiłam ale wiem, że ogólnie nie wyszła jakoś mega jasno i nie kupiłam jej potem, bo mi przesuszyła włosy znacznie mocniej niż 17. Jak będzie mi się chciało iść do Natury po 89 to kupię, bo ten odcień dość rzadko można spotkać ogólnie z tego co widzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (42,8 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-08-20 o 21:57
Stary 2012-08-20, 22:37   #652
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Zapomnialam dodac ,ze zrobilam zapasy Londy we wspominanej wyzej kosmeterii:
-18 (sztuk 3)
-89 (sztuk 2)
-zastanawiam sie nad perlowym blondem-oj kusi....a ze 3 w totka strzelilam to by starczylo wiec moze jutro pobiegne , choc kupilabym jakas extra nawilzajaca maske do klaczkow - stosuje juz olej kokosowy, vatike do blond,odzywke nivea(long repair) ale jakos tak bym nawilzyla, ale nie wiem czym .

A tak wogole to po pierwszym tygodniu wrzesnia farbne 17 z 18 pol na pol i wstawie fotki ale jakby ktos moglby mi cos nawilzajacego na wlosy to ja chetnie poczytam .
To może do zwykłej odżywki dodaj miód albo żel aloesowy/lniany, a później zmyj samą wodą? Ja jak widzę, że włosy wołają o nawilżenie (a przy moim częstym stosowaniu protein zdarza mi się to nierzadko ) to właśnie taką kurację stosuję Tylko długo trzymam to mazidło na głowie. Niezłym patentem jest jeszcze odżywka + żel aloesowy + odrobina oleju rycynowego
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:40   #653
iwonsia01
Zadomowienie

Hejka jestem po farbowaniu 89. Kolor przypomina mi 17 ale jest minimalnie jaśniejszy. Bardziej mi odpowiada niż 18, bo po farbowaniu nie ma tego sinego, szarego nalotu. Włosy bez uszczerbku na zdrowiu:P Lubi to Aparat w komórce mi padł także ewentualne fotki dam jak będę jakieś z wesela.
Stary 2012-08-26, 13:41   #654
zaneczka
Raczkowanie

Dziewczyny
Czy ktoras zna link do strony z farbami Londy?Z farbami blend , naturals czy do siwych-tak zeby zobaczyc wszystkie dostepne kolory.

Zdecydowalam sie na zel aloesowy z Gorvity-tylko jeszcze musze go znalezc w sklepie...
Po raz pierwszy kupie tez odzywke nawilzajaca z matrixa-uzywalam kiedys tej w zoltej tubie "sleek"-pamietam ,ze bylam bardzo zadowolona.
Stary 2012-08-26, 14:05   #655
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:

Zdecydowalam sie na zel aloesowy z Gorvity-tylko jeszcze musze go znalezc w sklepie...
Po raz pierwszy kupie tez odzywke nawilzajaca z matrixa-uzywalam kiedys tej w zoltej tubie "sleek"-pamietam ,ze bylam bardzo zadowolona.
Marne szanse znaleźć go w sklepie (chociaż ja żel z pantenolem z tej samej firmy znalazłam kiedyś przez przypadek na stacji benzynowej ). Ja zawsze zamawiam w aptece (w DOZie). Ostatnio odkryłam, że polecany przez moją dr żel z babką lancetowatą i kasztanowcem (na nogi) też jest Gorvity i jest w dodatku mega tani
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 12:42   #656
zaneczka
Raczkowanie

Dziewczyny
Tak jak mowilam zmieszlam 17 z 18 i efekt wg mnie-to jest to!

17 tka u mnie wyszla bardzo rudo za pierwszym farbowanie-kolor splukal sie do bardzo naturalnego ale czulam ,ze to nie to.
Naczytalam sie o 18tce i tak sobie w duchu myslalam ze w zasadzie ta rudosc by ochlodzil (odsylam kazdego do blogu bunny,duzo ciekawych rzeczy-podstawa wiedzy jesli chodzi o farbowanie).

Jasne dziewczyny -wlos wlosowi nie rowny i u kazdego moze wyjsc cos innego ale naprawde efekt mnie powalil i bede strala sie go utrzymac.

Wloski po farbowaniu wypielegnowane,lsniace .

A co do koloru-wlosy sa w chlodnej tonacji-popielu z 18tki nie widac ale zdecydowanie ochlodzil rudosc 17tki-chwycilo odrost i jest sliczniusio.
Wyszlo bardzo naturalnie.

Fotki wstawie w tygodniu ) (chwilowy brak dostepu do aparatu).
Stary 2012-09-02, 22:10   #657
Jeanetta1987
Przyczajenie

Dot.: Kto używał lub używa?????????????????

Cytat:
Napisane przez red_poppy Pokaż wiadomość
Ja farbowalam kiedyś na ciemny popielaty blond (LONDA) i wyszedl CZARNY wiec przypuszczam ze przyciemnia ale to tylko przypuszczenie

Nie polecam Nikomu farby ciemny popielaty blond(tak pisze na pudełku) na tubce z krem już pisze ciemny popielaty brąz! beznadziejny kolor, miałam czarne rozjaśnilam,bo chciałam mieć ciemny blond a wyszedł mi brązowy z poświatą czerwieni, więc zdesperowana nałożyłam ponownie czarną farbę bo nie znoszę brązu i rudego. uważajcie na tą farbę.
Jeanetta1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 09:39   #658
201607040946
Konto usunięte

Dot.: Kto używał lub używa?????????????????

Cytat:
Napisane przez Jeanetta1987 Pokaż wiadomość
Nie polecam Nikomu farby ciemny popielaty blond(tak pisze na pudełku) na tubce z krem już pisze ciemny popielaty brąz! beznadziejny kolor, miałam czarne rozjaśnilam,bo chciałam mieć ciemny blond a wyszedł mi brązowy z poświatą czerwieni, więc zdesperowana nałożyłam ponownie czarną farbę bo nie znoszę brązu i rudego. uważajcie na tą farbę.
u mnie wyszed jasny brąz, pięknie popielaty, spierał się do średniego blondu, ale na rudo
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:47   #659
agatka89
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny
Tak jak mowilam zmieszlam 17 z 18 i efekt wg mnie-to jest to!

17 tka u mnie wyszla bardzo rudo za pierwszym farbowanie-kolor splukal sie do bardzo naturalnego ale czulam ,ze to nie to.
Naczytalam sie o 18tce i tak sobie w duchu myslalam ze w zasadzie ta rudosc by ochlodzil (odsylam kazdego do blogu bunny,duzo ciekawych rzeczy-podstawa wiedzy jesli chodzi o farbowanie).

Jasne dziewczyny -wlos wlosowi nie rowny i u kazdego moze wyjsc cos innego ale naprawde efekt mnie powalil i bede strala sie go utrzymac.

Wloski po farbowaniu wypielegnowane,lsniace .

A co do koloru-wlosy sa w chlodnej tonacji-popielu z 18tki nie widac ale zdecydowanie ochlodzil rudosc 17tki-chwycilo odrost i jest sliczniusio.
Wyszlo bardzo naturalnie.

Fotki wstawie w tygodniu ) (chwilowy brak dostepu do aparatu).
i jak tam kolor sie sprawuje/sprawowal bo sama jestem ciekawa tej mieszanki mieszalas farby pol na pol?

zapuszczam do talii

Stary 2012-11-07, 22:15   #660
Azmika88
Zadomowienie

Londa jest dziwna. Jasne brązy wychodzą czarne, a blondy wychodzą za jasne. Farbowałam się kiedyś kolorem orzech laskowy i wyszły czarne. Teraz od paru lat mam włosy blond, i farbuję się średnim blondem od paru miesięcy i za każdym razem wychodzi inny odcień, co jest bardzo wkurzające. Pierwszy raz po średnim blondzie (wcześniej miałam farbowane jasnym blondem kilka razy) wyszły mi brązowe i się spłukały, a drugi raz po tym samym kolorze wyszły mi blond, jaśniejsze niż na opakowaniu. Nie mam pojęcia jaki mam kolor wybrać, żeby mieć włosy w kolorze średni blond.
Azmika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości