Spalona sk鏎a g這wy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2006-04-19, 12:53   #1
Solhi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Spalona sk鏎a g這wy

Witam
Szukam pomocy i skutecznej rady, mo瞠 kto mia podobny problem...
Od paru lat farbuj w這sy na platynowy blond tzn nie farbuje w這s闚 na ca貫j d逝go軼i tylko robi odrosty, 鈔ednio co 4 tygodnie, niestety po ostatnim farbowaniu odrost闚 po umyciu g這wy sk鏎a w niekt鏎ych miejscach by豉 bardzo bardzo czerwona, (dodam 瞠 po na這瞠niu farby szczypa豉 mnie sk鏎a ale u mnie to objaw normalny poniewa za ka盥ym razem tak sie dzia這 a po 5-10 min przestawa這 szczypa a po umyciu g這wy sk鏎a wraca豉 do normy i by豉 w idealnym stanie). Teraz nie wiem co robic bo mija juz miesi帷 od farbowania a sk鏎a jak by豉 czerwona tak jest, wygl康a jak poparzona i 逝szczy si i czasem sw璠zi prosz o pomo i rad czym odbudowa t spalon sk鏎 g這wy, czym nawil瘸, co stosowa bo ju trace rozum z g鏎y uprzejmie dzi瘯uj
Solhi jest offline  
Stary 2006-04-19, 13:01   #2
rusalka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Spalona sk鏎a g這wy

Idz do dermatologa to przepisze ci masc na te uczulenie, nie sa one drogie a pomagaja.
rusalka jest offline  
Stary 2006-04-19, 13:08   #3
Ag_nes
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 474
GG do Ag_nes

Jak przeczytalam tytul posta to az mnie ciarki przeszly brrr
Tez sie zgadzam to musi zobaczyc lekarz, mam nadzieje ze wlosy na glowie sie trzymaja i nie zamierzaj wypasc
Ag_nes jest offline  
Stary 2006-04-19, 13:51   #4
Solhi
Przyczajenie

by豉m u dermatologa to co mi przepisa tylko podra積i這 moj sk鏎 bo jak posmarowa豉m to piekielnie szczypa這, jedyne co dzia豉 koj帷o to siemie lniane, dzia豉 nawil瘸j帷o i sk鏎ka kt鏎a si z逝szcza w tych czerwonych miejscach 豉dnie odmi瘯a ale niestety czerwone miejsca zostaj dlatego szukam jakiego rozwi您ania jak zagoi t czerwon sk鏎, trace ju cierpliwo嗆, na szcz窷cie w這sy nie ucierpia造 s d逝gie jak by造 i l郾i帷e ale ta sk鏎a istny dramat
Solhi jest offline  
Stary 2006-04-19, 14:22   #5
rusalka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 750
GG do rusalka

Sama na wlasna reke bym nic nie robila, jezeli nie pomaga ci te lekarstwo to idz jeszcze raz do lekarze i mu wytlumacz ze nie dziala a tylko pogorszylo sprawe napewno cos innego przepisze
rusalka jest offline  
Stary 2006-04-19, 14:27   #6
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

oto moj watek sprzed paru miesiecy:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86016
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-04-19, 14:50   #7
Solhi
Przyczajenie

Sylwio bardzo ogromnie dzi瘯uj za informacje, napisz prosz jak d逝go trwa豉 twoja udr瘯a i od jakiego 鈔odka zacze豉 leczenie sk鏎y g這wy.
Solhi jest offline  
Stary 2006-04-19, 14:57   #8
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Moja udreka trwala okolo 4 tyg-glowa przestala swedziec, skora si zluszczyla samoistnie, strupki zesz造, juz o tym zapomnialam. Nie drap skory, nie podgrzewaj jej intensywnie suszark, na pewno wszystko samo zniknie. Moja kolezanka miala podobnie-u niej tez nie bylo sladu. Bedzie ok, zobaczysz.jesli jednak niepokoi Ci czas, zasiegnij porady lekarza.
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-04-19, 14:58   #9
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Nic nie stosowalam na skore glowy-tak tez poradzila fryzjerka - oczywiscie juz NOWA fryzjerka
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-04-19, 15:16   #10
Solhi
Przyczajenie

Sylwio a czy na tych czerwonych miejscach narasta豉 ci sk鏎a co w rodzaju 逝pie簑?bo mi narasta w b造skawicznym tempie np dzi umyj g這w, sk鏎a jest czerwona a pod wiecz鏎 widz ze na tych czerwonych miejscach pojawia si 逝pie, wi璚 go delikatnie zdrapuj no i zn闚 pojawia sie czerwona sk鏎a, przez par dni w og鏊e nie zdrapywa豉m to mi bardzo naros這 a jaki przebieg mia這 to u Ciebie?W swoim w徠ku sprzed paru miesiecy napisa豉 輳 w這sy maj co prawda lekko 鄴速awy kolor,(ale od czego? zmieni豉 mo瞠 farb? napisz prosz na jak poniewa ja te niestety b璠 zmuszona zmieni, chociaz na razie to w og鏊e mog wybi sobie z g這wy farbowanie) ale daj jako rad i neutralizuj ten ton szamponem salonowym Loreal Gloss Color w odcieniu be簑.
Do tego dochodzi Wax, maska, ampu趾i oraz szampon Absolut Repair oraz fluid Oleo Relax Kerstase i serum olejkowe Alfaparf. czy te specyfiki kt鏎e tu wymieni豉s te pomagaja na sk鏎 g這wy?
Solhi jest offline  
Stary 2006-04-19, 15:32   #11
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

je瞠li to co przpisa dermatolog nie pomaga to przejdz sie jeszcze raz do niego i powiedz jakie skutki wywo逝je to lekarstwo, moze po prostu jestes uczulona na jaki skladnik, zawsze warto te zasi璕n望 porady innego lekarza.
i na pewno nie pomoge kosmetyki kt鏎e wymieni豉s, bo sa one przeznaczone do w這s闚, a tu definitywnie potrzebne jest leczenie, to tak samo nie przejdzie, no i oczywi軼ie radze skonczy z drastycznym rozja郾ianiem w這s闚, bo sk鏎a raz potraktowana w ten spos鏏 przez farbe pozniej bedzie wra磧iwsza na poparzenia itp.

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2006-04-19, 15:38   #12
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Rozjasnialam glowe w salonie-wszystko opisalam w moim poscie-zmieniali farby. Byla to zle przeprowadzona dekoloryzacja

mnie tez narastala sucha luszczaca sie skora, ktora potem odpadala jakby 'platami'. Jesli skora swedzi, oznacza to ze sie goi. Skora przestala swedziec po 2 tygodniach, i zluszczyla sie po 4 tyg.
Gdy jednak nadal Cie piecze, idz ponownie do lekarza moze do innego tym razem?
preparaty ktore wymienilam dzialaja raczej na odzywienie wlosow, choc wax ma tez pozytywny wplyw na skor.
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-04-19, 15:57   #13
Solhi
Przyczajenie

Sylwio nawet nie wiesz jak bardzo mi pomog豉, jestem Ci ogromnie wdzi璚zna, ciesz si 輳 twoja sk鏎a si zagoi豉 i po cichu licz na to 瞠 i moja "znormalnieje" jeszcze raz Ci dzi瘯uje 瞠 poswi璚i豉 mi uwag bu磬a
Solhi jest offline  
Stary 2006-04-19, 16:07   #14
sylwia.gda
Wtajemniczenie

bede trzymac kciuki
jakby co, to pytaj
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-04-19, 16:34   #15
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

na pewno twoja sk鏎a znormalnieje tylko na to potrzeba troche wiecej czasu niz np na zagojenie sie reki ktora bedzie w tym samym stanie, tylko musisz pamieta ze teraz bedzie juz ona wra磧iwsza i podatniejsza na takie rzeczy

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2013-08-01, 20:25   #16
Mimi75
Przyczajenie

Witam
Prosze o pomoc i rade. Wczoraj bylam u fryzjera na zdjeciu koloru z rudego i farbowaniu na blond , masakrycznie piekla mnie skora glowy , po 7 godz. u fryzjera zaczelo cos cieknac a juz rano mialam jedna wielka masakre , strupy ogromne, posklejane wlosy , cala glowa obolala. Czy to jest od zdejmowania koloru czy od farby(kemon) czy fryzjer nawali ktory skasowa mnie na 1000zl , bo taki mial byc super. Jestem zalamana, bylam rano u lekarza dostalam antybiotylk i inne specyfiki ale moze ktos wie jak mozna jeszcze z豉godzic to szybciej domowymi sposobami:-(((((( boje sie ze mi wypadnie 3/4 w這sow.
Mimi75 jest offline  
Stary 2013-08-02, 09:28   #17
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez Mimi75 Poka wiadomo嗆
Witam
Prosze o pomoc i rade. Wczoraj bylam u fryzjera na zdjeciu koloru z rudego i farbowaniu na blond , masakrycznie piekla mnie skora glowy , po 7 godz. u fryzjera zaczelo cos cieknac a juz rano mialam jedna wielka masakre , strupy ogromne, posklejane wlosy , cala glowa obolala. Czy to jest od zdejmowania koloru czy od farby(kemon) czy fryzjer nawali ktory skasowa mnie na 1000zl , bo taki mial byc super. Jestem zalamana, bylam rano u lekarza dostalam antybiotylk i inne specyfiki ale moze ktos wie jak mozna jeszcze z豉godzic to szybciej domowymi sposobami:-(((((( boje sie ze mi wypadnie 3/4 w這sow.
albo uczulenie, albo oparzenie chemiczne. A zacz窸o si ju u fryzjera i nie przerwa ?
rousse jest offline  
Stary 2013-08-02, 10:32   #18
Mimi75
Przyczajenie

Tak juz w trakcie nakladania mnie piekla glowa masakrycznie, myslalam ze zemdleje tak mi bylo slabo.
Mimi75 jest offline  
Stary 2014-09-30, 13:58   #19
klaudia55509
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dermatolog
Stary 2014-10-01, 10:28   #20
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Tak, przyda si rada po roku
201607040946 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-10-01 10:28:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.