Do dziewczyn ktore używały Colorstaya Natural - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-19, 18:06   #1
wicca
Raczkowanie

Do dziewczyn ktore używały Colorstaya Natural

Witam serdecznie,
Kupiłam na allegro 2 buteleczki podkładu CS Natural i zastanawiam sie, czy podład nie jest przeterminowany. A mianowicie, kosmetyk jest bardzo płynny i widać jak przelewa sie w buteleczce (której notabene jeszcze nie używałam, żeby ew. złożyć reklamację). Zdziwiło mnie to, bo poprzedni używany przez mnie podkład z tej samej serii nie miał konsystencji leistej, wrecz przeciwnie, był bardzo gęsty. Może obecnie to kwestia wymieszania zawartości buteleczki ? Jak to wygladało w przypadku waszych kosmetyków? pozdr
wicca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:05   #2
enya
Raczkowanie

GG do enya
Unhappy Dot.: Do dziewczyn ktore używały Colorstaya Natural

O jezu a ja chciałam właśnie zamówić na allegro podkład. A u kogo kupowałaś??
enya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:26   #3
wicca
Raczkowanie

Dot.: Do dziewczyn ktore używały Colorstaya Natural

u sprzedawcy magicsmile - ma wyprzedaż produktow revlona (niestety jest mało komentarzy do aukcji z cs natural , więc niewiadomo, jakie kosmetyki otrzymali inni kupujący).
Stary 2006-04-19, 22:20   #4
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

możesz być spokojna jeśli u tej Pani kupowałaś bo ja u niej już od dawna kupuje kosmetyki Revlonu i wiem że są nowe i oryginalne

p.s. ja kupuje osobiście albo wysyłkowo nie przez allegro (jak nie chce mi się do niej jechać )

aha! jak ja przechylam na wszytkie strony buteleczke to nic nie widać jak podkład się przelewa, bo szkło jest całe pokryte podkładem. A już zużyłam go w 1/3
Dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 23:16   #5
wicca
Raczkowanie

dzięki za odpowiedź . no właśnie, m.in. na tym polega problem - widać było podczas przechylania buteleczki jak przelewa się podkład - tj. wspominałam, mój wcześniejszy colortsya nie był tak płynny
Stary 2006-04-20, 16:58   #6
wicca
Raczkowanie

Ktoś jeszcze odpowie?
Stary 2006-04-20, 17:32   #7
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

moj z drogerii sie nie przelewał, a podkład rozświetlający od tej Pani z Revlona na pewno byś dobry i świeży i też raczej konsystencja zwykła
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 20:51   #8
wicca
Raczkowanie

dzięki
Stary 2006-04-22, 00:10   #9
Kitty13
Raczkowanie

ja rowniez uzywam podkladu Revlon Color Stay natural i ma on rzeczywiscie plynną konsystencje ,wiec nie masz co sie martwic a puder jak to taki jest świetny,przynajmniej ja jestem bardzo zadowolona
Stary 2006-04-22, 14:33   #10
tess_d
Zadomowienie

Mam pytanie odnośnie odcieni. Interesuje mnie jasny odcień wpadający w żółty. Waham się między Buff, a Nude. Który z nich jest jaśniejzsy i czy oba wpadają w żółty kolor ?
tess_d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 17:11   #11
leva84
Raczkowanie

Ja 2 dni temu własnie kupiłam Colorstaya z Revlonu i przeżyłam szok. Kupiłam go sobie ze względu na jego jaśniutkie kolory (mam Ivory ) no i dzisiaj pierwszy raz się nim pomalowałam bo jechałam do szkoły. Nie mam pojęcia czy babka z drogerii sprzedała mi przeterminowany podkład czy on się naprawde tak mozolnie i okropnie rozprowadza pozostawiając smugi?? konsystencje ma niby fajną, bo leistą i powinien się ładnie rozprowadzić, a on w ciągu paru sekund zaczyna zasychać i nawet nie wiadomo jak to rozprowadzić. Wy też macie taki problem? co jest z nim nie tak? może powinnam mieszać go z jakimś kremem albo uważać na co go nakładam?
leva84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 17:29   #12
tess_d
Zadomowienie

Wszystko jest z nim w porządku Colorstay ma to do siebie, że bardzo szybko zasycha i trzeba sie nieźle uwijać przy malowaniu, bo jak już zaschnie to trudno zrobic jakiekolwiek poprawki.

A może Ty mi odpowiesz na powyższe pytanie?
Stary 2006-04-22, 19:13   #13
leva84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tess_d
Mam pytanie odnośnie odcieni. Interesuje mnie jasny odcień wpadający w żółty. Waham się między Buff, a Nude. Który z nich jest jaśniejzsy i czy oba wpadają w żółty kolor ?
Ivory, który mam obecnie jest najjaśniejszy z tej serii-01, natomiast kolor buff-02 jest zaraz po nim, nude-04 jest już troszkę ciemniejszy. buff bardziej wpada w żółć, a nude w róż, ale na twarzy na pewno jest to mało widoczne, bo ogólnie colorstay ma bardzo naturalne, twarzowe kolory. najlepiej jakbyś poszła do drogeri i wypróbowała na zewnętrznej stronie dłoni i sprawdziła, który kolor będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, tak jak ja to zrobiłam. pozdrawiam
Stary 2006-04-22, 19:29   #14
wicca
Raczkowanie

dzięki za odpowiedzi. vide kolorów - dla osób z naprawdę jasną cerą polecam podkłady sprowadzane ze stanów (można je dostać na allegro). odcienie tych kosmetyków są o ton jaśniejsze od tych sprzedawanych w polskich drogeriach. ja osobiście mam cerę jasną, lekko zaróżowioną i preferuję odcień buff - odcień ivory sprawia, że twarż wygląda baardzo blado. natomiast buff w wer. amerykańskiej jest jaśniutkim beżem z domieszką żółci (polski odpowiednik jest w odcieniu ciemnobeżowym).
Stary 2006-04-22, 20:43   #15
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Ja mam odcien Buff. Jest chyba najjasniejszy z oferowanych przez tego sprzedawce, wpada wlasnie bardziej w zolc, ale jest bardzo naturalny. Z tym ze taki jasny to on nie jest. Moim zdaniem to wlasnie odcien naturalny - nie za ciemny,nie za jasny.

Tez kupowalam u tego samego sprzedawcy- magicsmile , jest to jakas firma, szybko i rzeczowo odpisuja na maile, wiec sa ok. Moj podklad tez jest plynny, nie wiedzialam ze taki bedzie, ale jest w porzadku.
Cherie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:46   #16
tess_d
Zadomowienie

Ok, dzięki za info. Też chcę kupić na allegro u magicsmile. Skoro tyle Wizażanek jest zadowolonych, to ja tez powinnam
Pozdrawiam
Stary 2006-04-24, 17:01   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Leva84 - sprzedaż na forum jest zabroniona! Post usuwam i radzę poczytać regulamin.
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:54   #18
leva84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lexie
Leva84 - sprzedaż na forum jest zabroniona! Post usuwam i radzę poczytać regulamin.
Oj to przepraszam, nie miałam pojęcia, myślałam, że jak można wymieniać się tutaj kosmetykami to też można coś oddać.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości