Pudry brązujące - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-29, 16:41   #61
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia
Dot.: puder brazujacy!

Cytat:
Napisane przez ooliwka
Wspominałyscie puder ASTORA o jaki dokładnie chodzi? ( macie fotke?) bo ja rok temu dostałam do podkładu astora buder brazujacy gratis i bylam nim zachwycona ale teraz nie moge go nigdzie znalesc miał podobne opakowanie to rimella ( takie bardzo zwykłe ) moze któras z Was go ma? lub wie gdzie moge go kupic? a moze teraz pakuja go w jakies lepsze opakowanie? POMOCY!!
Sluze pomoca nazywa sie Astor natural fit sun bronzer, coprawda zdjecia wyszly troche ciemne, ale tak naprawde kolor jest bardziej zlocisty i ma mnooooostwooo blyszczacych drobinek Ja kupilam swoj w rossmanie za chyba 20zl, wiec cena za niego naprawde smieszna
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 21:11   #62
sasanka22
Raczkowanie

Lalesiu
a mialas vipere? mozesz go porownac do jej efektu?lepszy? gorszy? ciekawie sie zapowiada ten puder musze go poszukac
sasanka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 21:28   #63
ooliwka
Wtajemniczenie

kurcze opakowanie to samo ale napisy inne ( moj nie mial złotych drobinek) ale za ta cene to zobaczymy moze jest bardzo podobny a moze lepszy jutro ide do sklepu dzieki

Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 23:29   #64
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Napisane przez sasanka22
Lalesiu
a mialas vipere? mozesz go porownac do jej efektu?lepszy? gorszy? ciekawie sie zapowiada ten puder musze go poszukac
niestety nie mialam vipery ale ogladalam go w sklepie i ma zdecydowanie wieksze kawalki brokatu, dla mnie takie nachalne, chociaz uwielbiam wszystkie blyskotki w pudrach i ogolnie kosmetykach
Stary 2005-06-30, 00:54   #65
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalesia
niestety nie mialam vipery ale ogladalam go w sklepie i ma zdecydowanie wieksze kawalki brokatu, dla mnie takie nachalne, chociaz uwielbiam wszystkie blyskotki w pudrach i ogolnie kosmetykach
ale tak naprawde te drobinki z Vipery nei sa wcale 'rynkowo-bazarowo-festynowe' sa subtelne mozna powiedziec, sliczne zlote drobinki

Cytat:
Napisane przez Anchela
ja mam dwa pudry brązujące : Viperę i Bourjois (taki podwójny - pół z drobinakami i poł matowt). Oba są fajne, ale wydaje mi się, ze B. jest troszke ciemniejszy za to nadasje się świrtnie do modelowania twarzy właśnie ze względu na to że jets 2 w 1
Vipera tez ma w swojej ofercie puder podwojny- pol mat-pol z drobinkami,
KasiaKatarzynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 01:59   #66
kruszynka311
Raczkowanie

GG do kruszynka311

hej. widze ze duzo osob zachwala kulki z avonu. ja zastanawiam sie nad kupnem tego pudru, tylko zastanawiam bo mam jasna karnacje czy lepszy bedzie brazujacy czy rozswietlajacy. prosze o opinie. z gory dziekuje dziewczyny
kruszynka311 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 09:03   #67
lil' sexy
Zadomowienie

Tak, jak już wcześniej pisałam - jeśli masz jasną karnację po brązującym avonie będziesz pomarańczowa. Na twoim miejscu zdecydowałabym się na rozświetlający avonu lub brązujący astora.

MD
lil' sexy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 10:26   #68
jessy
Zakorzenienie

Ja mogę polecić puderek brązujący z Vipery. Ma piękny, opalony, złocisty kolor. Aha i zawiera taki złotawy pyłek, który ślicznie rozświetla twarz. Bardzo mi się to podoba . Tylko oczywiście trzeba dokupić pędzel, bo tym puszkiem, który jest dodany to nienajlepiej wychodzi, ale to inna sparwa. Puder ten przy okazji świetnie pachnie.
jessy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 14:29   #69
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Tak, jak już wcześniej pisałam - jeśli masz jasną karnację po brązującym avonie będziesz pomarańczowa.
nie da sie ukryc ja bylam po nim jak rasowa marchewa
Stary 2005-07-02, 18:00   #70
rzastin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Przyjrzyj się pudrom brązującym Sephory, ewent. Vipera.
Zgadzam sie ze Smoczycą, większośc pudrów albo jest dość ciemna, albo ma taki 'rdzawy' odcień. Pudry Sephory są bardzo fajne- zarówno te zwykłe kompakty (bez drobinek)- 39 zł, jak i te typowo brazujące z bardzo delikatnymi drobinkami- 48 zł, ale puderniczka jest ogromna . Efekt jest subtelny, nie robią się plamy, nie wyglada sie jak Indianin. Na pewno sobie z nimi poradzisz, a jeśli nie będziesz wiedziała, jak je nakładać, to podpytaj konsultantki w sklepie

rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:33   #71
jagoda622
Raczkowanie

Puder brązujący

hejka!zamierzam sobie kupić puder brązujący ale mam pare pytań dotyczących tego produktu:
1.jakie są godne polecenia (cena do 35zł)
2.czym go nakładać pędzlem czy puszkiem
3.Na które części twrzy się go nakłada(broda policzki nos?)
jeszcze powiem że mam jasną karnacje.Za odp dzieki śliczne
jagoda622 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:39   #72
dzasmina
Raczkowanie

Dot.: Puder brązujący

Ja sobie chwalę puder brązujący w kulkach z Oriflame, najlepiej ten odcień złoto brązowy. Jak jest promocja to kosztuje nawet ok. 32zł. Ja nakładam go na kości policzkowe pędzelkiem i jest super
dzasmina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 21:47   #73
marsi11
Zakorzenienie

dawno temu kupilam sobie puder brazujacy vipery w takim owalnym opakowaniu kosztuje grosze i do tego pieknie pachnie
marsi11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 02:10   #74
natka294
Rozeznanie

a ja polecam puder brazujacy w kuleczkach avonu .jest swietny nawet moja mama zaczela go uzywac chociaz rzadko sie malowala nadaje taki fajny cieply kolor buzki.ja go kupilam za pare groszy na allegro za 20 a w katalogo cena egularna osiaga cos 40 zl.naparwde warto zainwestowac w to cudo.pudry takie nakalada sie specjalnie do ksztaltu twarzy posukaj tego na wizazu sztuka nakladania pudru czy cos takiego,ale jest na bank.poza tym nakalda sie go duzym pedzlem. buzka pozdrawiam
natka294 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:30   #75
Sathi
Zakorzenienie

Ja też mam od kilku dni kuleczki natural bronze Oriflame, kupiłam na allegro za 25 zł, tam sie bardzo opłaca, są świetne i dają naturalny efekt, cera jest rozświetlona i przybrązowiana ale nie marchewkowa tylko delikatnie rumiana.

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 11:38   #76
Akeya
Raczkowanie

ja mam puder w kamieniu Manhatan, kosztuje wlasnie gdzies 30-35 zł. Jeżeli jestem opalona to używam go jak różu na kosci policzkowe. Jezeli jestem troche blada to nakladam go tak jak zwykly puder na calutką twarz a jak trzeba to lekko opruszam dekolt i szyje, ale uwaga - z umiarem!!! Ten puder ma drobinki ale one nie są jakoś bardzo widoczne, puder jest prawie matowy, dlatego moge sobie pozwolic na pomalowanie nim calej twarzy. Używam do tego pędzla, bo puszki dają zbyt intensywny efekt, w rezultacie wygląda sie po nich jak by nas ktoś pobił albo jak bysmy przesadzily z solarium
Akeya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 16:20   #77
Madzia19
Zadomowienie

Talking Dot.: Puder brązujący

Ja mam puderek Vipery-wielofunkcyjny brązujący nr.505 (chyba) polecam go wszystkim, jest naprawde świetny, ma drobinki mieniące sie na złoto, pachnie ładnie a cena to ok.13zł ja się nakładam go na cała twarz ponieważ lubie być troszke ciemniejsza a poza tyym mam raczej ciemną karnacje do tego pudru dają gąbeczke ale jest do .... więc używam swojego pędzla do pudru naprawde go polecam!!!!!
Madzia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 16:34   #78
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

ja polecam Rimmela http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5086 nakładam go pędzlem tylko na kości policzkowe i nos, a wcześniej całą twarz lekko brązowie Ziemią Słoneczną http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6626
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:30   #79
nulczyk
Rozeznanie

Ja z kolei polecam puder brązujący w kompakcie z Sephory (jedyny minus - jest trochę droższy, kosztuje ok. 45 zł).
Stary 2005-12-22, 17:10   #80
rzastin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nulczyk
Ja z kolei polecam puder brązujący w kompakcie z Sephory (jedyny minus - jest trochę droższy, kosztuje ok. 45 zł).
Ja też go polecam- jego cena wynika z gramatury, bo pudru jest naprawdę sporo. Do nakładania używaj dużego pędzla, np. w Sephorze możesz kupić pędzle specjalnie do pudrów brązujących, ale może też być zwykły duży pędzel. Pudrem muśnij skronie, policzki, brodę i czoło. Jak to zrobisz, zależy od kształtu Twojej twarzy. Wskazówki znajdziesz w tym wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=twarz

rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 17:18   #81
N4TI
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to N4TI

a ja polecam tani i bardzo dobry puder brazujacy za ok.12 zl SENSIQUE kolor nr 1 bardzo wydajny mam go od tamtego roku, ladne kolorki i wogole supcio jest
Stary 2005-12-22, 17:28   #82
Kajtek
Raczkowanie

Ja polecam Paul Sagane 116-"normalny brązujący" lub z nowości Starlit Bronzer 118-z drobinkami- bardzo delikatnie brązuje i to w kolorze takim chłodniejszym - do jasnej karnacji i przepięknie rozświetla miedzianymi i złotymi drobinkami - tego używam również jako różu cena 37-39zł
Kajtek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 17:51   #83
pyśka87
Przyczajenie

Popieram N4TI,tez mam ten puderek Sensique w kulkach i jest naprawde bardzo wydajny i tani,cos ok 11zl,ale takze polecam puder z Avonu tylko ze kosztuje 48 zl a na promocji cos kolo 37,najlepeij nakladac na kosci policzkowe w ruchach od nosa,a tak odrobinke na strefe T,pozdrawiam
pyśka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:08   #84
natala007
Przyczajenie

Arrow Pudry brązujące

Hello Wszystkim!!!!
szukam pudru brązującego ale:
1. do jasnej karnacji
2. żeby jednocześnie rozświetlał (ale nie do przesady!)
3. niedrogiego (same rozumiecie studenckie życie )
4. firmu ogólnie dostępnej na polskim rynku zwłaszcza lubelskim
czytałam wątek o pudrach, brązerach itd noi są bardzo ciekawe propozycje ale niektóre nie na moja kieszeń (dior), noi czy mogłybyście dawać zdjęcie i podawać przybliżoną cenę???
Dziękuję z góry!!
Stary 2006-04-20, 17:47   #85
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19
Dot.: Pudry brązujące

Zerknij na prasowany puder rozświetlający w odcieniu złota - może to nie do końca brązer, ale bardzo fajny rozświetlacz dla jasnej cery, który ją odrobinę przyciemni i rozświetli. Jak mnie pamięć nie myli, kosztuje 24 zł. (na pewno nie więcej niż 30).

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:02   #86
króliczek
Zakorzenienie

Anahstasia - mówisz może o pudrze Sephory? Jeśli tak, to również ja polecam

Dodam jeszcze, że możesz spróbować perełek Oriflame, Giordani Gold, koloru Natural Radiance, w promocji zapłacisz za nie około 30 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gg.jpg (2,9 KB, 13 załadowań)
króliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:05   #87
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Tak, dokładnie o tym
Właśnie odpisuję hurtem na różne posty i wiedziałam, że prędzej czy później coś mi umknie
Dzięki za uwagę!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:08   #88
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA

ja mam puder brązujacy w kulkach sensique i fajnie brązuje (mam b. jasna cerę) składa sie z kulek rozswietlajacych (beżowo-złotawych) i ciemniejszych w kolorze gorzkiej czekolady. te jaśniejsze ładnie rożswietlaja jest kilka kolorów(a w zasadzie róznia sie chyba proporcjami kulek jasnych i ciemnych) kosztował 9 zł. Chciałam kupić ten puder brazujacy astora, ale niestety był dużo za ciemny, nawet w wakacje. ale duzo osób mi go polecalo wiec jeśli Twoja ajsna cera jest wystarczajaco ciemna to warto
AimiA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:09   #89
króliczek
Zakorzenienie

nie ma problemu
sama jestem ogromną fanką tego pudru, jest dla mnie niezastąpiony.
W takim razie jeszcze dodam, że w opakowaniu jest 11g i rzeczywiście kosztuje 24 zł, ostatnio był jeszcze dostępny w odcieniu różowym
króliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:11   #90
natala007
Przyczajenie

dzieki za info!!Rozejrze się za nimi napewno!
Moze jeszce jakies propozycje??

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości