Długie, piękne blond włosy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-29, 22:52   #451
caskada
Zakorzenienie

Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
obiecane
przepraszam za gwiazdki i derca ale musiałam ukryc nieporzadek
zdjecia tez moze nie sa najlepszej jakosci ale cos napewno oddaja
faktycznie jak na opakowaniu
Stary 2011-10-29, 23:48   #452
Ania09121983
Zadomowienie

jeszcze jak bym miała tak zadbane włosy jak kitkulka to wogole szczescie by było. odstawie na jakis czas prostownice zobaczymy czy cos da. Trzeba zachodowac a wciaz mi sie krusza i muszę podcinac

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:40   #453
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Ania pieknie wyszlo

buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 20:58   #454
Ania09121983
Zadomowienie

troszke szarawo jak ktoś wspomnial bo mam to nałozone na długo rozjasniane włosy chociaz z dosyc duzym odrostem. trosze widac takie jakby pasemka przeswitywały

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Stary 2011-10-31, 10:05   #455
niunia_ona
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
obiecane
przepraszam za gwiazdki i derca ale musiałam ukryc nieporzadek
zdjecia tez moze nie sa najlepszej jakosci ale cos napewno oddaja
jezuu dziewczyno!!!!!!!!!!! sa mega boskie
kurde jak Ci zazdroszcze;/ jak je pielegnujesz i wogole.? :P

Julia na świecie

biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 00:18   #456
Ania09121983
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
jezuu dziewczyno!!!!!!!!!!! sa mega boskie
kurde jak Ci zazdroszcze;/ jak je pielegnujesz i wogole.? :P
ta sa włosy wyprostowane (same konćowki) ze spora iloscia jedwabiu CHI
troche oleju zawsze przed myciem na noc
jakis czs temu przeszłam tez na kosmetyki bez silikonu (do mycia)
odsatwiłam suszarke za to prostuje 1-2 w tyg. same koncowki i grzywke
w mokre kocowki wcieram tez naturie joanny balsam b/s miodowy

Stary 2011-11-02, 11:46   #457
niunia_ona
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
ta sa włosy wyprostowane (same konćowki) ze spora iloscia jedwabiu CHI
troche oleju zawsze przed myciem na noc
jakis czs temu przeszłam tez na kosmetyki bez silikonu (do mycia)
odsatwiłam suszarke za to prostuje 1-2 w tyg. same koncowki i grzywke
w mokre kocowki wcieram tez naturie joanny balsam b/s miodowy
boskie

Julia na świecie

biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 15:16   #458
Nastja84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam dzisiaj to zdjęcie to szczęka mi opadła
http://wahsegavalleyfarm.typepad.com...r-routine.html
Mega sliczne Moze ciut dlugie jak na moj gust, ale nie widzialam, ze blond moze byc tak odzywiony kiedykolwiek Tez chce!
Nastja84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 00:19   #459
saandy
Wtajemniczenie

Dziewczyny farbuję włosy palette c10, na długości mam bardzo jasne, ale odrost szybko się wymywa do ciemniejszego blondu. Chciałabym dać trochę odsapnąć włosom i ufarbować na kilka miesięcy na ciemniejszy blond. Polećcie mi jakaś farbę, tak żeby nie był to zbyt ciemny kolor
saandy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:06   #460
Ania09121983
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny farbuję włosy palette c10, na długości mam bardzo jasne, ale odrost szybko się wymywa do ciemniejszego blondu. Chciałabym dać trochę odsapnąć włosom i ufarbować na kilka miesięcy na ciemniejszy blond. Polećcie mi jakaś farbę, tak żeby nie był to zbyt ciemny kolor
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=565217
myśle ze tu dziewczyny Tobie pomogą tylko uwaga!!!!! stosuj sie do wskazówek

Stary 2011-11-09, 12:46   #461
Ewelano
Raczkowanie

Witam wszystkie blondynki.
Przypadkowo trafiłam na Wasz wątek i bardzo mnie zaciekawił.
Jestem blondynką i moje włosy mierzą około 66-70cm są dość cienkie i nie za gęste, taka moja natura
Ciągle słyszę od innych jakie to mam piękne, zadbane i zdrowe blond włosy...
podzielę się z Wami moimi doświadczeniami.
Podstawową rzeczą bez której nie wyobrażam sobie zapuszczenie mojej blond czupryny to szczotka, niestety jest dość droga, ale warto zainwestować... ja mam ją kilka lat!!!
http://www.google.pl/search?q=mason+...ed=0CCQQ_AUoAQ
Jest ona z włosia dzika z nylonowymi ząbkami.
Włosy farbuje GARNIER COLOR NATURALS 111 - Superjasny Popielaty Blond, co 1,5 miesiąca i nakładam tylko na odrost, aby odświeżyć końcówki robię tak; przy myciu na zwilżone letnią wodą włosy rozmasowuję farbę z odrostów na całość tylko na pięć minut i zmywam.
Jeszcze jedną bardzo ważną sprawą to,że myję włoski w letniej wodzie, po spłukaniu odżywki całość spłukuję zimną wodą by zamknąć łuski włosowe-włosy ładnie się po tym błyszczą
Przed myciem włosy rozczesuje (mokre są bardziej podatne na urywanie) na osuszone ręcznikiem włosy nakładam przed czesaniem kryształki z Alfaparf lub jedwab (dla mnie najlepszy) i delikatnie rozczesuje szczotką.
Staram się nie suszyć włosów suszarką, ale zimową porą nie zawsze jest możliwość niestety.
Nigdy nie szarpię włosów, jeżeli zrobi się kołtun to rozplatam go rękoma włos po włosku... ostatnio trochę poniszczyłam włoski przez używanie gumek, wiązałam je w koński ogon, teraz używam wyłącznie klamerek!!
Jestem dumna ze swoich blond włosków
Dołączam fotkę... zdjęcie z przed kilku miesięcy włosy teraz są dłuższe.
Końcówki podcinam co kilka miesięcy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_0106aa.jpg (11,0 KB, 329 załadowań)

Edytowane przez Ewelano
Czas edycji: 2011-11-09 o 13:24
Ewelano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:04   #462
Sugarbomb
Raczkowanie

Piękne masz włosy
Sugarbomb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 14:31   #463
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ewelano Pokaż wiadomość
Jestem blondynką i moje włosy mierzą około 66-70cm są dość cienkie i nie za gęste, taka moja natura
Podstawową rzeczą bez której nie wyobrażam sobie zapuszczenie mojej blond czupryny to szczotka, niestety jest dość droga, ale warto zainwestować... ja mam ją kilka lat!!!
Włosy farbuje GARNIER COLOR NATURALS 111 - Superjasny Popielaty Blond, co 1,5 miesiąca i nakładam tylko na odrost, aby odświeżyć końcówki robię tak; przy myciu na zwilżone letnią wodą włosy rozmasowuję farbę z odrostów na całość tylko na pięć minut i zmywam.
Jeszcze jedną bardzo ważną sprawą to,że myję włoski w letniej wodzie, po spłukaniu odżywki całość spłukuję zimną wodą by zamknąć łuski włosowe-włosy ładnie się po tym błyszczą
Przed myciem włosy rozczesuje (mokre są bardziej podatne na urywanie) na osuszone ręcznikiem włosy nakładam przed czesaniem kryształki z Alfaparf lub jedwab (dla mnie najlepszy) i delikatnie rozczesuje szczotką.
Staram się nie suszyć włosów suszarką, ale zimową porą nie zawsze jest możliwość niestety.
Nigdy nie szarpię włosów, jeżeli zrobi się kołtun to rozplatam go rękoma włos po włosku... ostatnio trochę poniszczyłam włoski przez używanie gumek, wiązałam je w koński ogon, teraz używam wyłącznie klamerek!!
a naturalnie jaki masz odrost chyba jasny tez?
Stary 2011-11-09, 14:38   #464
Ewelano
Raczkowanie

Mój naturalny kolor to ciemny blond.
Ewelano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 18:35   #465
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
ładne włosy a zasady które napisałaś o pielęgnacji stosuje chyba każda włosomaniaczka

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-11-09 o 18:38
snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:52   #466
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Wow, ale Ci się ładnie włosy rozjaśniają. Ja mam włosy ciemnoblond i ta farba nie rozjaśniała mi ich tak bardzo. A po 1.5 miesiąca to bym miała nierównomiernie rozjaśniony odrost, więc szczerze zazdroszczę
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 00:39   #467
Ania09121983
Zadomowienie

Cytat:
długie włosy
co do zasad to tez je stosuje chociaz nie wszystkie co jest błedem przeogromnym przynajmniej wiem co robie źle

Stary 2011-11-16, 15:55   #468
Nastja84
Raczkowanie

Czy ktoras z was uzywala juz kosmetykow ekologicznych Biovax. Poniewaz wiele osob odradza mi uzywanie kosmetykow fryzjerskich, ktore sa w skladzie bardzo chemiczne, chcialabym wyprobowac kosmytyki ekologiczne lub naturalne. Jakies dobre rady?
Stary 2011-11-17, 21:52   #469
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nastja84 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was uzywala juz kosmetykow ekologicznych Biovax. Poniewaz wiele osob odradza mi uzywanie kosmetykow fryzjerskich, ktore sa w skladzie bardzo chemiczne, chcialabym wyprobowac kosmytyki ekologiczne lub naturalne. Jakies dobre rady?
no jasne ja używam maski z proteinami mlecznymi i bardzo polecam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...y-mleczne.html kiedyś również używałam serum do końcówek a+e także bardzo fajny kosmetyk

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 15:30   #470
Nastja84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no jasne ja używam maski z proteinami mlecznymi i bardzo polecam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...y-mleczne.html kiedyś również używałam serum do końcówek a+e także bardzo fajny kosmetyk
Wow, brzmi clkiem niezle i napewno wyprobuje Zastanawia mnie tylko jedno czytajac sklad. Czy nazwy typu Hydroxypropyltrimonium Chloride lub Methylchloroisothiazolino ne to tez nie jest chemia?

O tym, ze sobie nakladam chemie na wlosy przeczytalam tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=466347
Stary 2011-11-18, 20:46   #471
wypych
BAN stały

cześć, a jak nabłyszczacie swoje włosy?

Edytowane przez wypych
Czas edycji: 2011-11-19 o 21:32
wypych jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 20:55   #472
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

hej dziewczyny mam pytanie czy dla utrzymania długich blond wlosów lepsza bedzie pielęgnacja zupełnie naturalna (olejowanie, szampony bez detergentów, odżywki bez silikonów) czy lepiej jednak chemia? przy stosowaniu silikonów i detergentów olejowanie w sumie mija się z celem. Niby naturalna pielęgnacja jest w stanie zregenerowac włosy, ale czy farby nie zniszcza tego efektu? silikony to w sumie tylko zalepiają ubytki we wlosach, ale chyba s ą w stanie bardziej skleic wlosy, zeby sie nie łamały i nie wykruszały, jak myślicie?

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:42   #473
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie czy dla utrzymania długich blond wlosów lepsza bedzie pielęgnacja zupełnie naturalna (olejowanie, szampony bez detergentów, odżywki bez silikonów) czy lepiej jednak chemia? przy stosowaniu silikonów i detergentów olejowanie w sumie mija się z celem. Niby naturalna pielęgnacja jest w stanie zregenerowac włosy, ale czy farby nie zniszcza tego efektu? silikony to w sumie tylko zalepiają ubytki we wlosach, ale chyba s ą w stanie bardziej skleic wlosy, zeby sie nie łamały i nie wykruszały, jak myślicie?
Hmm... przecież wszystko zależy od włosów. Czy trzeba od razu popadać w przesadę i stosować pielęgnację wyłącznie naturalną albo wyłącznie "chemiczną"? Jeśli detergenty są dla Ciebie takie złe- oczywiście, można myć włosy odżywką, można też pójść o krok dalej i myć włosy wyłącznie wodą Co kto lubi. Ale olejowanie + szampon to nie jest zły duet, tym bardziej, że przecież szamponem myjemy włosy tam, gdzie one tego najbardziej wymagają, czyli przy nasadzie, nikt nie każde szorować szamponem włosów na długości.

Co do tego, że "naturalna pielęgnacja jest w stanie zregenerować włosy", to nie jest to do końca prawdą. Naprawdę zniszczonych włosów nie zregeneruje nic. Naturalne sposoby są często skuteczne, ale cudów nie zdziałają.

Silikony nie skleją włosów, żeby się dalej nie łamały Nie tworzą jakiejś magicznej, nieprzepuszczalnej warstwy. Mogą zapobiegać powstawaniu zniszczeń i poprawiać chwilowo kondycję włosów, więc warto się zastanowić, czy i jakie silikony nam będą służyć. Na pewno jednak silikony czy detergenty nie wykluczają olejowania. Warto w pielęgnacji próbować różnych rzeczy, ale z głową i pamiętać o tym, że każdy włos jest inny i to co innym służy, u nas nie musi się sprawdzić.
Stary 2011-11-18, 21:49   #474
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hmm... przecież wszystko zależy od włosów. Czy trzeba od razu popadać w przesadę i stosować pielęgnację wyłącznie naturalną albo wyłącznie "chemiczną"? Jeśli detergenty są dla Ciebie takie złe- oczywiście, można myć włosy odżywką, można też pójść o krok dalej i myć włosy wyłącznie wodą Co kto lubi. Ale olejowanie + szampon to nie jest zły duet, tym bardziej, że przecież szamponem myjemy włosy tam, gdzie one tego najbardziej wymagają, czyli przy nasadzie, nikt nie każde szorować szamponem włosów na długości.

Co do tego, że "naturalna pielęgnacja jest w stanie zregenerować włosy", to nie jest to do końca prawdą. Naprawdę zniszczonych włosów nie zregeneruje nic. Naturalne sposoby są często skuteczne, ale cudów nie zdziałają.

Silikony nie skleją włosów, żeby się dalej nie łamały Nie tworzą jakiejś magicznej, nieprzepuszczalnej warstwy. Mogą zapobiegać powstawaniu zniszczeń i poprawiać chwilowo kondycję włosów, więc warto się zastanowić, czy i jakie silikony nam będą służyć. Na pewno jednak silikony czy detergenty nie wykluczają olejowania. Warto w pielęgnacji próbować różnych rzeczy, ale z głową i pamiętać o tym, że każdy włos jest inny i to co innym służy, u nas nie musi się sprawdzić.
miałam na mysli, że silikony łataja jakby ubytki we włosach...wiem, że nie na stałe,ale jednak...
detergenty nie s a w sumie dla mnie złe, moge ich śmiało uzywac i używam, ale tych łagodniejszych, bo mam takie wrażenie, może mylne, że silny detergent usunie to, co dały oleje...
bo jakbym np. naolejowała włosy na noc, następnie zmyła dowolnym szamponem np. pantene i potem odżywka zamiast waxa te z jakaś dove czy coś, to chyba bezsensu eh, ja sie dopiero uczę, naprawdę trudno mi wszystko ogarnąc

Polskie literki? -Brak
Stary 2011-11-18, 22:00   #475
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
miałam na mysli, że silikony łataja jakby ubytki we włosach...wiem, że nie na stałe,ale jednak...
detergenty nie s a w sumie dla mnie złe, moge ich śmiało uzywac i używam, ale tych łagodniejszych, bo mam takie wrażenie, może mylne, że silny detergent usunie to, co dały oleje...
bo jakbym np. naolejowała włosy na noc, następnie zmyła dowolnym szamponem np. pantene i potem odżywka zamiast waxa te z jakaś dove czy coś, to chyba bezsensu eh, ja sie dopiero uczę, naprawdę trudno mi wszystko ogarnąc
To zależy od Twoich włosów Moje się przetłuszczają, ale nie z powodu mocnych detergentów, po prostu taka jest moja skóra głowy, więc używam normalnego szamponu z SLES. Nie zmywam samego oleju szamponem, wystarczy spływająca piana Oczywiście, warto spróbować różnych rzeczy, jak np. mycia odżywką, ale ja jestem zdania, że jednak "myjadło" ma być przede wszystkim dostosowane do potrzeb naszej skóry głowy, bo włosów nim szorować nie powinniśmy. No i nie przesuszać przy tym kłaczków
Stary 2011-11-18, 22:40   #476
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
To zależy od Twoich włosów Moje się przetłuszczają, ale nie z powodu mocnych detergentów, po prostu taka jest moja skóra głowy, więc używam normalnego szamponu z SLES. Nie zmywam samego oleju szamponem, wystarczy spływająca piana Oczywiście, warto spróbować różnych rzeczy, jak np. mycia odżywką, ale ja jestem zdania, że jednak "myjadło" ma być przede wszystkim dostosowane do potrzeb naszej skóry głowy, bo włosów nim szorować nie powinniśmy. No i nie przesuszać przy tym kłaczków
widocznie jeszcze wszystko przede mna i nie pozostaje nic innego niż próbowac, próbowac i próbpwac...na dzień dzisiejszy chyba bym nie domyła oleju samą pianą, o odżywce w ogóle nie wspominając nakładam szampon zgodny z cg na całe włosy i wtedy sobie myję

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

wybaczcie dziewczyny, że ja tu na wątku o blond włosach wyskakuję o tej pielęgnacji, ale zaraz Wam wytłumaczę dlaczego. Puki co stosuje olejowanie, szampon z łagodniejszym detergentem zgodny z cg i odżywkę wax d/s i b/s lub inną tez zgodną z cg, skład bardzo prosty, i jest w miarę ok, ale włosy po używaniu zwykłych drogeryjnych szamponów i odżywek dużo fajniejsze zwykle myje włosy co 2 dni, a teraz muszę codziennie, do tego siano na ostatnich 10 cm włosów a włosów nie farbuję ani nic, a zdecydowałam się pofarbowa na blond, a raczej wrócic do tego koloru po 3 latach...więc tak się zastanawiam skoro naturalna pielęgnacja juz teraz się średnio sprawdza to czy da radę przy włosach rozjaśnianych? czy to nie jest tak, że naturalne metody dbania o włosy sa dobre dla włosów zadbanych w miarę, a dla tych bardziej zniszczonych (rozjaśnianiem właśnie) już lepiej full silikonów dac?? sama nie wiem, dlatego szukam porady

Polskie literki? -Brak
Stary 2011-11-18, 23:32   #477
weegirl
Zakorzenienie

Na zdjęciach nie było widać siana

No nie wiem. Ja włosy farbuję od bardzo dawna I stosuję bardzo różnorodną pielęgnację, zmieniając kosmetyki w zależności od aktualnych potrzeb moich włosów i skóry głowy Moje włosy nie są idealne, bo są dosyć cienkie (naturalny ciemny blond) no i zniszczone schodzeniem z ciemnego brązu, ale jednak przy odpowiedniej pielęgnacji tragedii nie ma Nie wiem, jak wyglądasz- ja niestety źle wyglądam w swoim naturalnym kolorze włosów gdyby nie to, nie farbowałabym ich na blond czy jakikolwiek inny kolor.
Stary 2011-11-20, 00:03   #478
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Na zdjęciach nie było widać siana

No nie wiem. Ja włosy farbuję od bardzo dawna I stosuję bardzo różnorodną pielęgnację, zmieniając kosmetyki w zależności od aktualnych potrzeb moich włosów i skóry głowy Moje włosy nie są idealne, bo są dosyć cienkie (naturalny ciemny blond) no i zniszczone schodzeniem z ciemnego brązu, ale jednak przy odpowiedniej pielęgnacji tragedii nie ma Nie wiem, jak wyglądasz- ja niestety źle wyglądam w swoim naturalnym kolorze włosów gdyby nie to, nie farbowałabym ich na blond czy jakikolwiek inny kolor.
zdjęcia chyba były robione jak używałam zwykłych wygładzających kosmetyków...bo ja miałam dwa podejścia do naturalnej pielęgnacji, pierwsza kompletny niewypał, włosy suche siano nie do rozczesania, powrót do silikonów i drugie podejście, właśnie od bardzo niedawna, nie jest rewelacyjnie, ale walczę! mam nadzieję, że teraz się uda, jak nie, to nie będę się męczyć, wrócę do drogeryjnych kosmetyków.

jestem przekonana, że w blondzie mi lepiej niż w obecnym, naturalnym kolorku

Polskie literki? -Brak
Stary 2011-11-21, 09:46   #479
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Cytat:
zdjęcia chyba były robione jak używałam zwykłych wygładzających kosmetyków...bo ja miałam dwa podejścia do naturalnej pielęgnacji, pierwsza kompletny niewypał, włosy suche siano nie do rozczesania, powrót do silikonów i drugie podejście, właśnie od bardzo niedawna, nie jest rewelacyjnie, ale walczę! mam nadzieję, że teraz się uda, jak nie, to nie będę się męczyć, wrócę do drogeryjnych kosmetyków.

jestem przekonana, że w blondzie mi lepiej niż w obecnym, naturalnym kolorku
Widzę, że Ty też dalej się miotasz tak jak ja...znów mam fazę i nie wiem czy dzisiaj już nie rozjaśnie włosów...

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 22:30   #480
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Widzę, że Ty też dalej się miotasz tak jak ja...znów mam fazę i nie wiem czy dzisiaj już nie rozjaśnie włosów...
nawet nic nie mów jednego dnia mówię, że farbuję, a nastepnego znów nie wiem co chcę nieźle się wpakowałyśmy, coś czuję że i tak będzie źle i tak niedobrze....

Polskie literki? -Brak
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości