Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 6 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-04, 08:08   #151
Mili_2121
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam, Ja robilam depilacje calego ciala (razem z posladkami i brwiami) poprostu wszystko co sie dalo. Na znieczulenie dostaniesz tylko masci, i jak zechcesz doktor zaleci Ci tabletke przeciwbolowa przed zabiegiem, ale to i tak nie pomaga. Depilacja bardzo bardzo boli kazdy kolejny zabieg jeszcze bardziej. Cena depilacji calego ciala to ok 1600pln za zabieg. W klinice w Gdansku, po kazdym nastepnym zabiegu dostaje sie upust. Pamietam ze za ostatni zabieg zaplacilam 900PLN.
Jesli masz duzo wlosow radze przed zabiegiem udac sie na zbadanie hormonow.
Ja przeszlam 6 zabiegow, wszystko wygladalo slicznie, wlosow prawie ze nie bylo, zostalo kilka ktore mozna bylo pensetka wyrwac, a reszta np. na udach wygladala jak bialy meszek wiec dla mnie rewelacja, jednak po pol roku, wlosy zaczely mi odrastac, zbulwersowala wrocilam do kliniki i pokazalam lekarzowi co sie dzieje, pwiedzialam ze wydalam prawie 10tys PLN ale wystepuje efekt jo-jo. On mi na to ze prosze zbadac hormony i ze jesli beda w normie nastepne zabiegi przeprowadzi za darmo. co sie okazalo poziom hormonow nie wygladal zbyt prawidlowo. Dziewczyny naprawde przed zabiegiem trzeba sprawdzic hormony bo mozna wywalic kase w bloto. !!!
Ja jestem teraz na kuracjo hormonalnej i jesli tylklo sie wyrownaja natychmiast wracam do kliniki, !!
pozdrawiam
Mili
Mili_2121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:33   #152
brewka*
Raczkowanie

to ważna informacja!!!
Dziekuje w imieniu wszystkich wizażanek
brewka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:55   #153
bryczek18
Raczkowanie

a do jakiego lekarza nalezy sie udac i poziom jakich hormonow trzeba zbadac?? bo ja w zeszlym roku chcialam skierowanie na zbadanie poziomu hormonow od ginekologa i mi nie dal bo powiedzial ze na takie wyniki daje skierowanie tylko w uzasadnionych przypadkach - a ja generalnie mam dosc spore ciemne owlosienie
bryczek18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 01:08   #154
aanniiaaaa
Raczkowanie

Smile Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Mam wrazenie, ze sprawy hormonalne to sporadyczny problem, choc, oczywiscie, moge sie mylic
Powyzej panie pytaly o usuwanie wlosow z rak - i znow sprawa pierwszorzedna - jaki kolor wloskow? Jak ciemne, to da sie usunac, rece, nogi - wszystko jedno gdzie - da sie Jak jasne to pytanie: czy warto. Laser do jasnych wlosow bardziej boli, a poza tym - jasne wloski mniej widac. I jeszcze jedno - do zabiegu trzeba ogolic dana czesc ciala, bo inaczej, przy 'dlugich wlosach' laser bardziej boli po prostu. No a ze po goleniu odrastaja ciemniejsze (ja kiedys mialam jasne na rekach, ogolilam raz to pociemnialy, o ja gluupia) - przynajmniej czesci kobiet - to warto sie tez nad tym zastanowic, czy na pewno chcemy wzmacniac przynajmniej ta czesc wlosow ktora po laserze zostanie.
Inna pani pytala o regulacje brwi - zalezy od salonu. Tam gdzie ja bylam mozna i brwi chociaz trzeba pamietac, ze przy wyrywaniu pesetka wyrywamy i cebulke, a cebulek nie wolno wyrywac przed laserem, wiec na zabig przychodzimy z niewydepilowanymi - cebulki musza byc, bo w koncu to na nie swiatlo lasera dziala. o szczegoly trzeba pytac osoby wykonujacej zabieg.
Ja polecam www.medikom.com.pl - w Toruniu, w samym centrum. Milo, konkurencyjnie cenowo i przede wszystkim profesjonalnie
aanniiaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 08:09   #155
Mili_2121
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bryczek18 Pokaż wiadomość
a do jakiego lekarza nalezy sie udac i poziom jakich hormonow trzeba zbadac?? bo ja w zeszlym roku chcialam skierowanie na zbadanie poziomu hormonow od ginekologa i mi nie dal bo powiedzial ze na takie wyniki daje skierowanie tylko w uzasadnionych przypadkach - a ja generalnie mam dosc spore ciemne owlosienie
Jesli chodzi o Hormony to najlepiej zbadac je prywatnie. 2 hormony, prolaktyne i testosteron. Jesli prolaktyna bedzie za duza trzeba do tego zrobic przeswietnenie czaszki. 1 hormon prywatnie (30PLN) przeswietlenie (25pln) w 100PLN takie badania sie zamkna.
Lekarz powiedzial mi ze kazda dziewczyna ktora ma duze owlosienie ma podwyzszony testosteron, wiec jesli bedzie min. ponad norme nie ma sie czym martwic.
Cena zabiegu laserowego jest tak wysoka ze naprawde warto zbadac hormony aby sie nie przejechac.
Stary 2008-02-05, 10:49   #156
aanniiaaaa
Raczkowanie

Jesli ktos ma watpliwosci co do tego czy ich owlosienie nie jest przypadkiem zbyt obfite, no to jasne, ze lepiej wydac na badania. Ale to juz musi ocenic kazda Pani indywidualnie, najlepiej skonsultowac z lekarzem. A Bryczkowi18 polecam moze innego ginekologa, moze drugi bedzie widzial potrzebe skierowania na badanie poziomu hormonow?
Stary 2008-02-05, 14:44   #157
AgnieszkaW.
Raczkowanie

Lekarz powiedzial mi ze kazda dziewczyna ktora ma duze owlosienie ma podwyzszony testosteron, wiec jesli bedzie min. ponad norme nie ma sie czym martwic.
Cena zabiegu laserowego jest tak wysoka ze naprawde warto zbadac hormony aby sie nie przejechac.[/QUOTE]

Z własnego doświadczenia powiem Wam drogie dziewczyny, że absolutnie nie jest prawdą to, że każda pani mająca duże owłosienie ma podwyższony poziom hormonów. Ja mam bardzo bujne owłosienie a hormony na idealnym poziomie.
AgnieszkaW. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 23:27   #158
marta2406
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam,

z uwagi na to,że często czytam to forum i Wasze rady okazują się niekiedy niezwykle pomocne, opiszę moje dotychczasowe przygody z depilacją laserem Light Sheer, może komuś się to przyda.
Generalnie polecam, wiem ze koszt jest wysoki, jesli ktos nie ma to nie wyczaruje, ale jesli ma możliwośc odłożenia, to naprawdę warto.
Na 1 zabiegu byłam 6 tygodni temu, po przeszło roku wątpliwości i permanentnego braku gotówki, na początku załamka, bo Pani mi nie powiedziała, że najpierw odrosną, a później wypadną więc po tygodniu poszłam na poprawkę, zupełnie niepotrzebnie.
Następnie włosy systematycznie wypadały i teraz tych starych już nie mam wcale. Nowe owszem odrosły, ale dość mało i delikatne, prawie niewidoczne, w porównaniu do tych, które wypadły. Za tydzień mam drugi zabieg, ale nie wiem czy pójdę, bo mało tych włosów jeszcze, z drugiej strony to już 7 tydzień będzie. Ogólnie ulga jest niesamowita, zero golenia przez 6 tygodni,zero twardego zarostu, na początku skóra przez tydzień wyglądała strasznie - poparzona z resztkami popalonych włosów, ale teraz jest naprawdę nieźle i mam nadzieję, że dalej tak będzie. Jak skończę bikini to lecę na pachy. Co do trwałości tego zabiegu, to nie wiem czy po roku, dwóch czy trzech trzeba poprawiać, ale nawet jeśli tak to moim zdaniem warto, bo w ciągu roku na woski i kremy wyda się więcej niż 300zł!

pozdrawiam i śmiało
marta2406 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:35   #159
lerche
Raczkowanie

robił ktoś depilację laserową w toruniu gdzieś??? albo w okolicy torunia??? prosze o odp
lerche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 08:42   #160
Mili_2121
Przyczajenie

Bardzo wazne info dla dziewczyn ktore nie rodzily !!!
Trzy mc-e temu dowiedzialam sie ze jestem wciazy, zaniepokojilo mnie jakies dziwne odrastanie wlosow ktorych pozbylam sie dobry rok temu poprzez serie zabiegow laserem. Gdy odroslo juz ok 50% wlosow udalam sie do gabinetu w ktorym robilam zabiegi spytac co sie dzieje i dlaczego mi wlosy odrastaja. Lekarz odpowiedzial mi ze ostatnio naukowcy odkryli ze podczas ciazy niestety zabiegi tak jakby sie cofaja, poniewaz w tym czasie bardzo zaburzona jest gospodarka hormonalna. Do dnia dzisiejszego odroslo mi ok 70% mam nadzieje ze na tym juz sie skonczy.
Przestrzegam wszystkie dziewczyny aby nie poddawaly sie depilacji przed urodzeniem bo to naprawde wielka strata pieniedzy.
dzkoda ze szybciej o tym nie widzialam ale niestety czlowiek na wlasnych bledach sie uczy !!!
Stary 2008-04-08, 13:25   #161
Vivienne
... ale nie Westwood

Byłam dziś w salonie, który poleciła mi moja koleżanka. No nic, pogadałam trochę z tą babką która się zajmuje tą depilacją i pytałam się ilu mniej więcej zabiegów mogę się spodziewać. Ona powiedziała, że około 6-8, bo niemożliwe jest się pozbyć włosów w trakcie 3 czy 4 zabiegów. I nie wiem co o tym myśleć...

Stanisław Lem

Vivienne jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:03   #162
sirgunia
Raczkowanie

Witam serdecznie. Czy ktos moglby polecic mi dobry laser w Łodzi?? i jak to jest z tym goleniem- przed zabiegiem laserowym trzeba depilowac czy golic???
sirgunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:19   #163
Dog-Rose
Zadomowienie

Czy to jest konieczny warunek zeby nie golic sie po zabiegu depilacji laserowej bikini??? Jesli tak, to ile minimalnie musze odczekac bez golenia? A jak nie odczekam, to co? Nie bede miala zadnych efektow?
Dog-Rose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 11:24   #164
Vivienne
... ale nie Westwood

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Czy to jest konieczny warunek zeby nie golic sie po zabiegu depilacji laserowej bikini??? Jesli tak, to ile minimalnie musze odczekac bez golenia? A jak nie odczekam, to co? Nie bede miala zadnych efektow?
Można się golić [maszynką], ale nie wolno depilować.

Stanisław Lem

Vivienne jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 11:31   #165
Dog-Rose
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Można się golić [maszynką], ale nie wolno depilować.
no to super, dzieki za odpowiedz
Dog-Rose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:47   #166
aanniiaaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lerche Pokaż wiadomość
robił ktoś depilację laserową w toruniu gdzieś??? albo w okolicy torunia??? prosze o odp
Ja znam i robiłam nie wiem co chcesz robić, więc nie podpowiem ile kosztuje, ale w sumie wszystko jest na stronie - www.medikom.com.pl
W sumie maja najtaniej w toruniu (porownywalam, wiadomo, ze chce sie wydac jak najmniej )

Cytat:
Napisane przez Mili_2121 Pokaż wiadomość
ostatnio naukowcy odkryli ze podczas ciazy niestety zabiegi tak jakby sie cofaja, poniewaz w tym czasie bardzo zaburzona jest gospodarka hormonalna.
W sumie to po to teraz sie pozbywamy, zeby teraz pieknie wygladac bez superczestego golenia i podraznien ja jeszcze dzieci nie planuje przez dlugi czas i nie ja jedna, wiec decyzja czy teraz, a potem najwyzej odrosna, czy potem, po dziecku, to chyba zalezy juz tylko od kobiety... Ale tak czy tak szkoda i dziekuje w imieniu swoim i zainteresowanych
A tez ciekawe czy np. po ciazy nie wypadaja same albo czy nie dziala na nie laser lepiej niz na 'przedciążowe' czy moze jeszcze cos innego... Hm..
Stary 2008-04-29, 17:08   #167
>>jamajka<<
Raczkowanie

właśnie umówiłam się na depilacje bikini w Ars Medica w Lublinie, pani mi powiedziala że wystarczy że dzień wcześniej się ogole w tym miejscu. Słyszałam że to bolesne i nie wiem czy na własną ręke moge kupić jakąś maść znieczulającą i sie tym posmarować?

i jeszcze jedno czy laser napewno rozwiąże mój odwieczny problem wrastających włsow, blizn, podrażnień krost itp?
>>jamajka<< jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:06   #168
katkakasia
Przyczajenie

Mam biały, typowo polski kolor skóry, brunetka ogólnie,
podobno ładna nawet. Jednakże skóra mojej brody jest hmmm trochę
różowa, trochę brozowa. A to z powodu wyrastających z niej grubych
czarnych włosów i powstających w związku z tym- krost i trądziku.
Przez to moja obrzydliwa broda jescze bardziej rzuca się w oczy.
Problem z roku na rok narasta w swej sile, wynika bowiem z problemów
hormonalnych. poważnym leczeniem mam zamiar zająć się na jesieni, po
powrocie ze Stanów (wyjeżdżam na pół roku). Mam 22 lata.
Odkąd problem stał się wyjatkowo widoczny i przez to- dotkliwy,
zwracam szczególną uwagę na brody innych brunetek. Jeszcze u nikogo
nie widziałam takiego sajgonu jaki ja mam- prześwitujących przez
naskórek czarnych włosków, zanieczyszczonych porów, zapaleń mieszków.
Z pojedynczych mieszków zawsze wystają tez już jakieś czarne łepki
włosków, które już widać, a których nie udaje sie uchwycić pensetą.
radze sobie właśnie pensetą i woda utleioną. Musze wyrywać codziennie.
Moja skóra na brodzie jest podrażniona, przebarwiona.
wiem, że z powodu hormonów nie uda się wyplenić
cholerstwa na dobre. Ale- czy w moim przypadku jest sens
robienia zabiegów laserowych? Jak długo utrzyma się efekt?
Moje problemy z hormonami wiążą się ze wszystkimi shitami, o jakich
mozna przeczytać w książkach o dziwadłach natury: brak okresu,
obrzmiałe piersi, wąsy, trądzik, mega-nadmierne przetłuszczanie się
skóry, owłosiony brzuch, podbrzusze a nogi to w ogóle małpie mam ;P
Zajmę się tym jak wróce ze Stanów, teraz boję się zaczynać terapię, bo
w razie by coś nie wyszło to co ja poczne w Stanach?
...wydaje mi się, że ogólnie należę do dość zadbanych
dziewczyn...choc może nie nazbyt bogatych. Jednakże chciałabym podjąc
walkę o gładką buzię.
Pomóżcie Kochane!
Doradźcie coś, bo sie wykończę :/
katkakasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:16   #169
katkakasia
Przyczajenie

Dzięki fresHH za dodanie otuchy, jak wróce ze Stanów to się chyba za to wezmę...
Jednakże gdyby jeszcze któraś z Was, Drogie Dziewczyny, miała dla mnie jakąś mądą radę, to prosze o więcej!

Edytowane przez katkakasia
Czas edycji: 2008-04-29 o 23:08 Powód: literówka
katkakasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:08   #170
Aania1234
Przyczajenie

Piszecie, że laser diodowy jest najlepszy z dostępnych na rynku. Ale jak on wypada na tle elektrolizy/elektroepilacji? Która z tych metod jest skuteczniejsza?
Aania1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 17:47   #171
magdagaskar
Przyczajenie

Jamajka najlepiej jakbys najpierw poszła do tego salonu na próbę laserową, ja tak zrobiłam przed pierwszą depilacją i dzięki temu wiedzialam ze bez znieczulenia nie wytrzymam. nawet po posmarowaniu emlą bol jest dosc mocno odczuwalny, ale do zniesienia
magdagaskar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 08:25   #172
Vivien
Raczkowanie

Cześć dziewczynki

Od dłuższego czasu nie ma mnie na wizażu i ogólnie na sieci, a od czasu do czasu dostaję wiadomości z pytaniami o efekty depilacji. Przepraszam wszystkie osoby, którym nie odpisałam, teraz się troszkę zrehabilituję

Moja depilacja zakończyła się wtedy na piątym zabiegu - zostały mi niedobitki, ale nie chciałam już wydawać pieniędzy na kolejny zabieg. Od tego czasu goliłam te resztki maszynką, nie sprawiało to większego problemu.

Co do pojawiania się nowych kłaczków - jest to naturalne i bynajmniej nie wynika z nieskuteczności zabiegu. Człowiek ma na ciele miliony drobnych włosków (czytałam gdzieś, że jesteśmy bardziej owłosieni niż małpy ), te włoski, które utłukł laser są utłuczone na dobre, ale mogą się nam aktywować nowe - czy to pod wpływem golenia, czy wahań hormonalnych. Przez te dwa lata troszkę mi się ich przypałętało, ale naprawdę niewiele.

Ostatnio doszłam do wniosku, że chcę się pozbyć tych resztek, których wtedy nie ubiłam, tego, co doszło po drodze i jeszcze części tego, czego wcale nie ruszałam
Aktualnie jestem po drugim zabiegu, tym razem robię niemalże całość, zostawiłam tylko paseczek z przodu, coby nie wyglądać jak dzidziuś :P

Po przerwie pierwszy zabieg wyglądał tak, jak pierwszy zabieg w ogóle - silna reakcja skóry, która ustąpiła dopiero po około tygodniu. Resztki na linii bikini wylazły ładnie, głębiej było nieco gorzej, zobaczymy jak będzie teraz (drugi zabieg miałam w piątek, jeszcze nie zaczęły dziady wyłazić ).

Pisałam to już chyba kiedyś, ale powtórzę: szczerze radzę zaopatrzyć się w emlę i znieczulać przed zabiegiem - no, chyba, że ktoś ma taki próg bólu, że nie odczuwa go nawet na bardzo silnej mocy lasera

Pomijając kwestię komfortu w czasie zabiegu, dzięki znieczuleniu można sobie pozwolić na wyższą moc lasera, a wyższa moc to lepszy efekt.

Ja poprzednim razem znieczuliłam się dopiero przy 5. zabiegu i bardzo żałuję własnej głupoty - wcześniej ból nie pozwalał mi na wyższą moc, myślę, że gdybym od początku strzelała sobie emlę liczba zabiegów byłaby mniejsza.

Teraz na pierwszy zabieg poszłam kiepsko znieczulona, zostałam umówiona na "za dwie godziny", bo wypisała im się klientka, więc po nieudanej próbie zakupu emli w pobliskiej aptece znieczuliłam się resztką znalezioną po przekopaniu chałupy - była stara (oczywiście jeszcze "przydatna do użycia", ale otwarta dawno, dawno temu), było jej mało, a ja trzymałam ją jakieś pół godzinki.

O ile na linii bikini było jak cię mogę, to głębokie bikini bolało jak jasna cholera

Teraz zaopatrzyłam się w świeżą, wielką tubę emli, posmarowałam grubo, poowijałam porządnie folią i trzymałam około 1,5 h (planowałam dwie, ale tym razem wypisała się babka przede mną, a ja byłam ostatnia, więc pojechałam wcześniej).

Na linii bikini nie czułam kompletnie nic, bikini głębokie było jednak odczuwalne mimo znieczulenia, pani robiła mi te rejony powoli, najpierw chwilę zmrażała końcówką lasera i dopiero po chwili "strzelała", gdyby robiła to szybciej zabieg byłby dość przykry

Kolejny zabieg mam umówiony 1 sierpnia, planuję się zaemlować na dobre 2 h przed

Postaram się zdać relację

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w walce z kłakami

[edit] i jeszcze: kilka osób pytało mnie o efekty depilacji uzależniając jakby swoją decyzję o zabiegu od mojej odpowiedzi. Jak widać w tym i podobnych wątkach efekty są różne u poszczególnych osób. Ja jestem bardzo zadowolona, pozbyłam się ogromnego kompleksu, od czasu depilacji zapomniałam o czymś takim jak kostium kąpielowy z szortami Liczyłam się z tym, że z czasem pojawi się trochę nowych kłaczków i że raz na czas jakiś zabieg będzie trzeba powtórzyć. I tak te niedobitki to nic w porównaniu z tym, z czym użerałam się przez lata.
Także jeśli o mnie chodzi, to jestem zadowolona, jak widać kontynuuję zabawę na nowych obszarach w planach mam jeszcze na 100% łydki (na jesieni) i może kiedyś pachy.
Ale nikomu nie zagwarantuję takiej samej satysfakcji. Zabawa jest kosztowna i ryzykowna - wszystko zależy od skóry, włosów, organizmu. Myślę, że jeśli owłosienie jest problematyczne, to warto spróbować. Jeśli ktoś chce zrobić jeden zabieg na próbę, to zastrzegam że u mnie rzeczywiste efekty widać było dopiero po około dwóch miesiącach - wtedy dopiero zaczynały odrastać nieubite kłaki.
Stary 2008-07-08, 14:10   #173
brewka*
Raczkowanie

super, dziekujemy
brewka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 18:41   #174
natalie25
Raczkowanie

Witam!!

Jestem zainteresowana opiniami nt. laserowego usuwania owlosienia w trojmiescie. czy ktoras z Was moglaby polecic mi wyprobowany przez siebie gabinet?

moje owlosienie niestety jest dosyc uciazliwe. mam czarne wloski na brodzie i pojedyncze na szyi. czy cena zabiegu "za szyje" moze byc uzalezniona od ilosci wlosow i ustalona indywidualnie. jest ich naprawde kilkanascie. Czy waszym zdaniem moge liczyc na zniżki?

badania robilam - niestety hormony mieszcza sie w normach.
jestem zdesperowana i zdajac sobie sprawe z czasowosci efektu jednak zdecyduje sie na serie zabiegow.

oczywiscie zamierzam przeprowadzic depilacje w okresie jesiennym, teraz jestem opalona i mam w planach daleki wyjazd. slyszalam ze przeprowadzenie zabiegu w takich okolicznosciach moze skutkowac bliznami. takie informacje tez zostały Wam udzielone w gabinetach?

dziekuje z gory za odpowiedzi!!
natalie25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:56   #175
elffee
Zadomowienie

GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee

dzis kolega dostarczyl mi riolaserhair

za chwile bede testowac, zdam relacje czy warto dac a kase czy nie
Stary 2008-07-15, 17:47   #176
Dzinabojowa
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez lerche Pokaż wiadomość
Ja robiłam w Toruniu w Laser Studio 4. Na ich stronce znajdziesz wszelkie potrzebne informacje. ( www.laserstudio4.pl ) Mają bardzo dobry laser diodowy a to bardzo ważne jeżeli liczysz na porządny efekt, no i babeczki, które Ci dobrze doradzą
Dzinabojowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:42   #177
DOMIdomi
Przyczajenie

POMOCY!
Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej - gie bikini!
Boli jak ch.... o mao nie zemdlaam w salonie, mimo iz przez 1h lezalam w kremie EMULa - albo cos w tym stylu!
Za 2 tyg mam kolejny zabieg! czegi uzyc zeby nie bolalo??

dzieki!
DOMIdomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:43   #178
lorie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DOMIdomi Pokaż wiadomość
POMOCY!
Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej - gie bikini!
Boli jak ch.... o mao nie zemdlaam w salonie, mimo iz przez 1h lezalam w kremie EMULa - albo cos w tym stylu!
Za 2 tyg mam kolejny zabieg! czegi uzyc zeby nie bolalo??

dzieki!

Krem nazywa sie emla i lezalas za krotko. Jakies minimum to 2 godziny, moze byc chyba do 3 (nie pamietam jakie jest maksimum a nie mam pod reka ulotki).
Czym dluzej krem emla jest na skorze tym glebiej i przez to skuteczniej ja znieczula.
Krem mialas przykryty jakas folia zeby nie wysychal?
Druga rzecz to ze i tak bedzie bolalo, ja chodze na twarz, bylam juz z 6 razy, znieczulam pracowicie i i tak boli, nie chce sobie wyobrazac jak boli bikini i przez to nigdy sie chyba nie zdecyduje.
Zeby nie marnowac czasu ja sie znieczulam jeszcze w domu, emle kupuje "na wynos" w gabinecie, znieczulam na dlugo przed wyjsciem z domu twarz, chodze z kremem i folia plastikowa na twarzy, potem przekradam do samochodu i jade na zabieg
Jedyne co mozesz zrobic to jak najdluzej chodzic z emla co i tak niewiele pomoze, i uzbroic sie na bol.
Zwracaj tez uwage w jakiej fazie cyklu wypada Ci zabieg, wiekszosc kobiet przed okresem duzo silniej odczuwa bol, najmniej zaraz po okresie. Ja na wosk zawsze sie staram chodzic po okresie i jest lepiej niz przed.
Jakiego laseru uzywaja w gabinecie?
Niestety jednak "bezbolesna depilacja laserowa" to bujda.
lorie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:12   #179
Kusum
Zakorzenienie

Ktora byla na depilacji w Lublinie? I gdzie? Jak bylo? Zastanawiam sie nad Ars Medica, ale nie wiem czy maja dobry laser...?
Kusum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 08:08   #180
DOMIdomi
Przyczajenie

Lorie,
dziekuje za odpowiedz
Lezalam 1h zawinieta w folie! wiec krem byl ok - nic nie wysychalo
tylko ten bol. No ale nic postaram sie kupic ten krem i 2h wczesniej wysmarowac.
Mam nadzieje, ze jakos przetrzymam
No i nie wiem jakim laserem mnie traktowano ale zbieg robilam w Kr na placu Axentowicza
DOMIdomi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości