Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-23, 15:51   #1
Wertizzo
Raczkowanie

Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

Właśnie przygotowuję sobie listę zakupów i w związku z tym nasunęło mi się pytanie
Otóż zamierzam skompletować całą serię Pantene Intensywna Regeneracja. Wiadomo - szampon i odżywka, ale oprócz tego chciałam kupić także coś, co nazywa się Ekspresową Maseczką Odnawiającą z potrójną ilością aminokwasów (ta w tubie) i Krem Odbudowujący Intensywna Regeneracja (to coś w słoiczku).
I tak się zastanawiam: czy te trzy produkty, to jest krem, maseczka i odżywka w ogóle się czymś różnią poza opakowaniem i nazwą?
Czy to nie jest przypadkiem tak, że Pantene serwuje nam jeden i ten sam produkt w trzech odsłonach? No i właściwie w jaki sposób mają być używane te kosmetyki? Odżywka po każdym myciu, ale jak często maseczka i krem? Oczywiście najprościej byłoby wybrać jeden z tych produktów i stosować po każdym myciu, ale przecież PO COŚ są one wszystkie w tej serii, a ja mam ochotę zaserwować swoim włosom taki kompleksowy program pielęgnacyjny
Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam
Wertizzo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:22   #2
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

sa zeby mieć opcje chyba maska jest silniejsza od dożywki ale nie każdy ma czas i ochotę siedzieć z nią na głowie. A co do Pantene to intensywnej pielegnacji nie miałam ale każdy szampon tej firmy oznaczał dla mnie burzę...łupieżu na głowie, od paru osób słyszłam o podobnych reakcjach.Ale w koncu nadal firma jest na rynku wiec moze nie na wszystkich tak działa.
AimiA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:51   #3
moee
Zakorzenienie

Uzywam szamponu razem z odzywka plus maske do wlosow jak dla mnie super.. zwlaszcza jak masz mocno przesuszone wlosy czym sie roznia ? tego to nie wiem musialabym sklad zobaczyc ale jak np nie uzyje maski to wlosy gorzej wygladaja, po masce sa ladnie wygladzone i nie wygladaja w ogole na zniszczone
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 17:34   #4
oaza
Rozeznanie

Proponuję wybrac sie do sklepu fryzjerskiego i tam wydać przeznaczone na ten cel pieniażki.
Tam sa profesjonalne odżywki, szampony itp.
oaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:27   #5
Judytka2
Rozeznanie

Ja patrzylam ostatnio na skład szamponów Pantene. Pisze ze jeden jest dodajacy objetosci, inny intensywna regeneracja a kazdy ma ten sam skład. Podobnie jak zimowa ochrona. Maseczki w tubkach Pantene mam trzy!! Kazda niby do innych wlosow a kazda tez ma ten sam skład.
Judytka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 12:22   #6
lilithin
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Ja patrzylam ostatnio na skład szamponów Pantene. Pisze ze jeden jest dodajacy objetosci, inny intensywna regeneracja a kazdy ma ten sam skład. Podobnie jak zimowa ochrona. Maseczki w tubkach Pantene mam trzy!! Kazda niby do innych wlosow a kazda tez ma ten sam skład.
no tak, wlasnie zawsze sie zastanawialam, czy te wszystkie szampony to nie przypadkiem jedno i to samo, a jakos do glowy nigdy mi nie przyszlo, zeby sprawdziac sklady
lilithin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:49   #7
Oana
Zakorzenienie

Smile Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

Macie rację z tym składem szamponów i odżywek. Nowa seria Panetene ma tak dużo produktów: Intensywna Regeneracja, Gęste i Mocne, Lśniący Kolor, Codzienna Pielęgnacja, Przeciwłupieżowy- wszystkie mają taki sam, albo przynajmniej bardzo podobny skład. Nie zmienia to jednak tego, że polecam te produkty, gdyż dla mnie są cudowne.
Oana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 00:05   #8
Nastja89
Raczkowanie

A ja wam powiem Kobietki, że te odżywki z pantene są dość silne i wypłukują farbą z włosów. Poza tym do zniszczonych włosów bym żadnej z nich nie używała. Wolę dołożyć 10zł i kupić odżywkę w sklepie fryzjerskim. Teraz mam odżywkę z łożysk zwierzęcych i po niej chociaż widać poprawę. Po tygodniu z bardzo zniszczonych włosów, które wyglądały jak po trwałej wygładziły mi się i to bardzo ładnie. Odżywka ma 1 litr i dałam za nią 20zł. Więc myślę że nie przepłaciłam

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości