Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-06, 16:30   #541
Sovilo
Zakorzenienie

Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Hm, ja smarowałam się tydzień, a skóra złaziła też z tydzień i tydzień yła zaczerwieniona, to w sumie 3 tygodnie do całkowitego wyleczenia
Stary 2007-06-07, 10:15   #542
bubastis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tyśśśśka Pokaż wiadomość
Do tego wszystkiego mam problemy z krążeniem i jak dłużej stoję lub jest mi zimno te blizny robią się sino-czerwone. Może któraś z Was też miała taki problem, poradźcie jakie maści są najlepsze na to krążenie.
Mi też blizny się robią sinoczerowne pod wpływem zimna, ale nie wiedziałam że to coś z krążeniem nie tak. Myślałam że takie blizny po prostu mają to do siebie.
Więc najgorzej jest jak jadę nad wodę (tylko z TŻ-em i w jakieś ustronne miejsce oczywiście ), to po wyjściu z wody blizny mam sine i bardziej widoczne.
bubastis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 15:10   #543
olasia
Zadomowienie

ja tez tak mam....widok moich nog moge zniesc jedynie po goracej kapieli, robia sie takie rozowe heh
olasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 15:55   #544
Lilith1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Lilith1- ja stosuje maszynkę Venus. W sklepie wychodzi drogo, szczegórlnie wkłady. Ja kupiłam swoją na Allegro za chyba 11 zł, a wkłady też tanio wychodzą( w moim przypadku za 4 wkłady dałam 23 zł). Wkłady wymieniam raz w miesiącu, bo nie golę nóg codziennieNo, może w lato tak, ale zimą nie bardzo Natomiast opalam nogi na słoneczku, chociaż pół godziny dzinnie i stosuje balsam brązujący Nivea- u mnie świetnie się sprawdza, brązuje delikatnie, bo z natury jestem blada, wystarczą 2- 3 uzycia i dość

Spróbuję tych maszynek-próbowałam wielu,przede wszystkim Gilette,ale tak jak pisałam szybko się kończyły i zostawiały blizny.Natomiast co do Nivea-tez używam tego balsamu i na nogach nie działa.Masz jakiś szczególny sposób nakładania?
Lilith1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:43   #545
Sovilo
Zakorzenienie

Eee...jak to ''sposób''? Normallnie rozsmari\owuje na nogach, wcieram, żeby nie było zacieków, stosuję go na noc. Mam baaardzo jasniutką karbację, wzięłam balsam do ciemnej- dobrze. U mnie efekt widać po 2-3- razach stosowania. Gdy stosowałam częsciej skóa robiła się brzydko pomarańczowa. Czy 2-3 razy na noc, później 2-3 dni zwykły balsam. I tyle
Stary 2007-06-08, 12:05   #546
tyśśśśka
Przyczajenie

Dziękuje Sovilo za odpowiedź.
Ja smaruję się tą maścią na odciski już 3 dzień, jak na razie żadnych efektów kropki stały się jeszcze bardziej widoczne. Mam jednak nadzieję,że to przez tą maść, ale jak za jakiś czas jak zejdzie skóra to będzie lepiej. Już nie mogę się doczekać rezultatów, ciekawa czy różnica będzie bardzo widoczna, może w tym roku choć troszkę pochodzę w spódniczkach.
Mąż jedzie jutro z dzieckiem na basen, a ja cóż będę siedzieć w domu, bo w życiu nie pokazałabym się z takimi nogami nigdzie
tyśśśśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 20:36   #547
201703170938
Konto usunięte

Question Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Mam do Was jeszcze malutkie,tyciutkie pytanko
Ktoś mi powiedział,że maszynka której używam robi straszne rany. I tutaj to spotkało się z moim zdziwieniem,bo na mojej osobie to nie zaistniało. Używam Wilkinson Sword i jestem zadowolona. Taka ładna, różowa maszynka.

Czy ktoś jeszcze coś wie o tej maszynce? Mam ją od niedawna,więc trochę boję się już teraz jej używać.Za wszelkie odpowiedzi byłabym b. wdzięczna
201703170938 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 22:43   #548
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Kupiłam dzisiaj Hasceral z racji na moją wrażliwą skórę posmarowałam tylko kawałek nogi, jeśli rano nie będzie żadnej reakcji uczuleniowej to zaczne pełną kurację
Stary 2007-06-10, 13:55   #549
mogru
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tyśśśśka Pokaż wiadomość
Dziękuje Sovilo za odpowiedź.
Ja smaruję się tą maścią na odciski już 3 dzień, jak na razie żadnych efektów kropki stały się jeszcze bardziej widoczne. Mam jednak nadzieję,że to przez tą maść, ale jak za jakiś czas jak zejdzie skóra to będzie lepiej. Już nie mogę się doczekać rezultatów, ciekawa czy różnica będzie bardzo widoczna, może w tym roku choć troszkę pochodzę w spódniczkach.
Mąż jedzie jutro z dzieckiem na basen, a ja cóż będę siedzieć w domu, bo w życiu nie pokazałabym się z takimi nogami nigdzie
czy mogłabys mi poadać nazwe tej maści bo nie potrafie znajeźć w wątku
Stary 2007-06-10, 22:24   #550
tyśśśśka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mogru Pokaż wiadomość
czy mogłabys mi poadać nazwe tej maści bo nie potrafie znajeźć w wątku

Ta maść jest firmy Alofarm, jest to maść na odciski z takim pomarańczowym paskiem ( piszę tak dokładnie , gdyż ta jest podobno najlepsza).
Stary 2007-06-13, 09:52   #551
Amelia31
Przyczajenie

Witajcie, pierwszy raz piszę na tym forum, chociaż czytam ten wątek już od jakiegoś czasu.
Mam straszny problem po tej maści na odciski, nie wiem już co robić, może któraś z Was mi coś doradzi?
Też miałam na nogach plamy i przebarwienia od depilatora. Próbowałam to smarować Cepanem na blizny, kremami z mocznikiem, bez rezultatu. Maść na odciski kupiłam po przeczytaniu tego wątku. Najpierw to był "Rekord łuszczy", który w ogóle nie zadziałał. Potem kupiłam maść na odciski z kwasem mlekowym i plastrem nostrzyka (taka w tubce, to chyba nie ma żadnej specjalnej nazwy, po prostu "Maść na odciski"). Tym razem zadziałało szybko, skóra z plamek poschodziła płatkami, tylko że pod spodem nadal były ciemne plamy, a skóra dookoła zrobiła się czerwona. Ale nie przejmowałam się zbytnio, myślałam że się wygoi i będzie ok. Posmarowałam to solcoserylem, żeby się ładnie zagoiło i żeby zaczął narastać zdrowy naskórek. No i to co mam teraz, to jakiś koszmar. Pokrzywka-gigant. Miejsca, które smarowałam maścią na odciski, wyglądają jak ugryzienia meszek albo komarów, tylko jeszcze kilka razy gorzej. Te bąble są purpurowe, rozlane, wypukłe, jakieś takie szorstkie i łuskowate w dotyku, gorące. Swędzi i piecze tak potwornie, że to już w zasadzie ból, a nie swędzenie. To wygląda jak reakcja uczuleniowa, ale biorę tabletki na alergię, piję litrami wapno, smaruję to hydrokortizonem i nic, mam wrażenie że jest coraz gorzej. Trzeci dzień już trwa taki ostry stan. Przerażająco to wygląda, sama nie mogę na to patrzeć, przestałam wierzyć że kiedykolwiek będę mogła te nogi pokazać... Już mnie rozpacz ogarnia, co z tym zrobić? Błagam, jeśli komuś przychodzi coś do głowy, napiszcie...
Amelia31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 10:59   #552
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Amelia31 Pokaż wiadomość
Witajcie, pierwszy raz piszę na tym forum, chociaż czytam ten wątek już od jakiegoś czasu.
Mam straszny problem po tej maści na odciski, nie wiem już co robić, może któraś z Was mi coś doradzi?
Też miałam na nogach plamy i przebarwienia od depilatora. Próbowałam to smarować Cepanem na blizny, kremami z mocznikiem, bez rezultatu. Maść na odciski kupiłam po przeczytaniu tego wątku. Najpierw to był "Rekord łuszczy", który w ogóle nie zadziałał. Potem kupiłam maść na odciski z kwasem mlekowym i plastrem nostrzyka (taka w tubce, to chyba nie ma żadnej specjalnej nazwy, po prostu "Maść na odciski"). Tym razem zadziałało szybko, skóra z plamek poschodziła płatkami, tylko że pod spodem nadal były ciemne plamy, a skóra dookoła zrobiła się czerwona. Ale nie przejmowałam się zbytnio, myślałam że się wygoi i będzie ok. Posmarowałam to solcoserylem, żeby się ładnie zagoiło i żeby zaczął narastać zdrowy naskórek. No i to co mam teraz, to jakiś koszmar. Pokrzywka-gigant. Miejsca, które smarowałam maścią na odciski, wyglądają jak ugryzienia meszek albo komarów, tylko jeszcze kilka razy gorzej. Te bąble są purpurowe, rozlane, wypukłe, jakieś takie szorstkie i łuskowate w dotyku, gorące. Swędzi i piecze tak potwornie, że to już w zasadzie ból, a nie swędzenie. To wygląda jak reakcja uczuleniowa, ale biorę tabletki na alergię, piję litrami wapno, smaruję to hydrokortizonem i nic, mam wrażenie że jest coraz gorzej. Trzeci dzień już trwa taki ostry stan. Przerażająco to wygląda, sama nie mogę na to patrzeć, przestałam wierzyć że kiedykolwiek będę mogła te nogi pokazać... Już mnie rozpacz ogarnia, co z tym zrobić? Błagam, jeśli komuś przychodzi coś do głowy, napiszcie...
wyglada na to, ze masz uczulenie na kwas salicylowy ja wiedzialam, ze nie mam, bo kiedys uzywalam kosmetykow z kwasem salicylowym na twarz i nic sie nie dzialo, oczywiscie nie w tak duzym stezeniu
moze idz do dermatologa?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:15   #553
tyśśśśka
Przyczajenie

Dziewczyny pomocy,

Równo tydzień temu smarowałam się tą maścią na odciski. Skóra zaczęła schodzić już po 3 dniach, ale nierównomiernie ( po długim moczeniu się w kąpieli), w niektórych miejscach nie zeszła do dzisiaj, ale to pewnie dlatego, że cieniej smarowałam.
Jednak tam gdzie schodziła płatami mam czerwone ogromne plamy, cały czas smaruje to maścią z wit. A i balsamem nawilżającym. Ten stan trwa już ok 5 dni, a czerwone placki nadal są. Czy Wy też tak miałyście , czy one mi w końcu wyjaśnieją, poooomocy co mam robić, żeby to mi tak nie zostało
Stary 2007-06-13, 18:42   #554
Sovilo
Zakorzenienie

Tak, też tak miałam, pisałam przecież, że czerwone plamy, wyglądajace jak po oparezniu miałam z tydzień. Stosowałam na to naprzemian: zasypkę Alantan w zasypce i masć z wit. A.
Stary 2007-06-13, 18:46   #555
olasia
Zadomowienie

u mnie wlasnie tez tak sie porobilo po masci dlatego zmienilam na migldalka, robilam chyba z 6 peelingow ale nadal skora nie ma rownego kolorytu, ale ja to sobie sama zafundowalam, bo jak skora mi zlazla po masci jeszcze sama ja recznikiem rolowalam to od razu posmarowalam mascia i pieklo i pieklo a ja myslalam, ze tak ma byc
Stary 2007-06-16, 23:14   #556
olasia
Zadomowienie

wlasciwie co tu mowic o wyrownanym kolorycie skoro cale lydki w kropkach dzisiaj mialam jakies schizy ze mam wrosniete wlosy i wyciskalam cos, nie wiem co to bylo...ale nie wlos i znowu sie zmasakrowalam....
Stary 2007-06-17, 15:18   #557
Zapominajka21
Przyczajenie

Hej dziewczyny!!~wczoraj odkrylam to forum
Od kilku lat mam problem z wrastajacymi wloskami, bliznami i stanami zapalnymi z czym nie potrafie sobie sama poradzic a pomocy zadnej nie szukalam poniewaz strasznie sie tego wstydzilam. Dopiero wczoraj odkrylam ze nie tylko ja mam problem
Duzo sie dowiedzialam ale wiekszosc z was ma problem na nogach. Ja depiluje od ponad roku i wszystko z nimi jest ok, za to okolice bikini to koszmar. Okolice te wygladaja u mnie masakrycznie( blizny grube , plaskie, przebatwienia, ranki)a wlosy wrastaja naprawde gleboko wiec pilingi tu nie pomagaja Mam zamiar wyprobowac:spirytus salisylowy, masc cynkowa, cepan ( na blizny) no i alantan - ale to chyba mi za bardzo nie pomoze. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi okazuje sie ze najlepsze efekty daje krem na odciski, lecz stosujecie je na nogi. Obawiam sie ze okolice bikini sa za delikatne Moze ktoras z was wie czy w tym miejscu moglabym wyprobowac : Glyco-a z kw glikolowym , Keranorm lub Xieral 30?
Bardzo prosze poradzcie mi cos
Z gory dziekuje
Zapominajka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:28   #558
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Zapominajka21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!~wczoraj odkrylam to forum
Od kilku lat mam problem z wrastajacymi wloskami, bliznami i stanami zapalnymi z czym nie potrafie sobie sama poradzic a pomocy zadnej nie szukalam poniewaz strasznie sie tego wstydzilam. Dopiero wczoraj odkrylam ze nie tylko ja mam problem
Duzo sie dowiedzialam ale wiekszosc z was ma problem na nogach. Ja depiluje od ponad roku i wszystko z nimi jest ok, za to okolice bikini to koszmar. Okolice te wygladaja u mnie masakrycznie( blizny grube , plaskie, przebatwienia, ranki)a wlosy wrastaja naprawde gleboko wiec pilingi tu nie pomagaja Mam zamiar wyprobowac:spirytus salisylowy, masc cynkowa, cepan ( na blizny) no i alantan - ale to chyba mi za bardzo nie pomoze. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi okazuje sie ze najlepsze efekty daje krem na odciski, lecz stosujecie je na nogi. Obawiam sie ze okolice bikini sa za delikatne Moze ktoras z was wie czy w tym miejscu moglabym wyprobowac : Glyco-a z kw glikolowym , Keranorm lub Xieral 30?
Bardzo prosze poradzcie mi cos
Z gory dziekuje
jak dla mnie cepan w przypadku "naszych" blizn to strata czasu i pieniedzy. sudocrem, pasta cynkowa, odkażanie skory po goleniu, z wymienionych przez Ciebie specyfików wybralabym najpierw Keranorm, potem xerial 30 a glyco a darowalabym sobie. po jakims czasie skora wydobrzeje i bedziesz mogla sprobowac z mascia, ale na poczatku delikatnie, aby nie zrobic sobie krzywdy ja tez probowalam w tych okolicach, mialam pare przebarwien, posmarowalam normalnie mascia, nic zlego sie nie dzialo, skora zeszla nawet ladniej niz na nogach, no i efekt byl po jednym zluszczaniu, wydaje mi sie ze ta okolica regeneruje sie szybciej powodzenia
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:46   #559
Zapominajka21
Przyczajenie

Dzieki truskawka
Masc o ktorej wspominasz ze bede mogla wyprobowac jak stan mojej skory wydobrzeje to ta masc na odciski ?
Keranorm tez ma chyba dzialanie zluszczajace? probowalas tego?
Stary 2007-06-17, 17:33   #560
Zapominajka21
Przyczajenie

Na czerwone kropki i ranki mozecie wyprobowac masc w saszetkac z antybiotykiem bez recepty - tribiotic 1saszetka kosztuje okolo 1,5
Bardzo dobrze radzi sobie tez z tym krem Vratizolin - naprawde pomaga

Czy ktos wie jak dziala No-scar? moze to mi pomoze na blizny i przebarwienia w okolicy bikini?

pozdrawiam
Stary 2007-06-17, 23:33   #561
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Melduje się równo po tygodniu stosowania Hasceralu Muszę przyznać, że zauważam postępy Oczywiście wszystko nie jest jeszcze tak jakbym tego chciała ale myślę, że po mału a do celu.
Może wypróbuję jeszcze ten tribiotic i vratizolin skoro go polecacie
Stary 2007-06-18, 00:07   #562
Sovilo
Zakorzenienie

Vratizolin to to na opryszczkę, w zółtym opakowaniu?
Stary 2007-06-18, 08:50   #563
Zapominajka21
Przyczajenie

Ja mam vratizolin w takiej malutkiej bialej tubce z niebieskim napisem.
nie wiem czy to na opryszczke - pisze tylko ze nakladac na miejsca chorobowe zmienione

No a co z tym No-scar? nikt nie uzywal???
Stary 2007-06-18, 08:58   #564
Zapominajka21
Przyczajenie

No tak tylko ze okolice bikini to nie cale nogi- wiec taka tubeczka na niewiele wam starczy ( ale stosujcie punktowo) i zapytajcie w aptece moze w wiekszyc opakowaniach tez maja bo moj vratizolin to jedyne 3g
Stary 2007-06-19, 22:27   #565
magda*M
Rozeznanie

GG do magda*M

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
a do kogo to pytanie? ja mam na lydkach, wlasciwie dookola ale tylko blizny bo juz z wrastaniem sobie dalam rade
A jak sobie tak na dobre poradziłaś z wrastaniem? Bo u mnie jest raz lepiej, raz gorzej ale na pewno nie moge powiedzieć, ze sobie poradziłam z wrastaniem bo praktycznie zawsze mam jakieś krostki (nawet goląc nogi).

I jeszcze któraś z was pytała o balsam opalający. Ja zrobiłam sobie własny mix i jestem zadowolona z koloru jaki wychodzi na skórze: balsam bązujący z "Biedronki" za niecałe 5 zł (on jest tylko z ekstraktem z orzecha i nie zawiera samoopalacza, także sam nie daje praktycznie żadnego efektu) ale ja dodałam do niego samoopalacz firmy Venita do ciemnej karnacji- a jestem bladziochem (za 6 zł z groszami), dobrze wymieszałam i mam bardzo fajny balsam. Nie muszę jakoś specjalnie uważać na smugi, tylko najpierw balsam rozmasowuję w dłoniach i później na nóżki
magda*M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 15:50   #566
metamorfoza
Rozeznanie

Witam wszystkie wizażanki jestem tu po raz pierwszy i musze przyznać ze mam ten sam problem co WyMam pokiereszowane łydki od depilatora. Już dawno wywaliłam go w kąt , ale ślady po jego użyciu utrzymuja się juz od dwoch lat i nie daje sobie juz z tym rady;/ w ogóle nie schodza , sa straszne same blizny przebarwienia, ranki. Probowałam już wiele metod poczynajac od tych domowych kończac na profesjonalnych zabiegach i nadal nie widze efektow. Co poradzicie na blizny i przebarwiena po depilacji? Wymienione wyżej środki stosuje , choc przyznam ze nie korzystałam jeszcze z maści na odciski ale obawiam sie ze moge sobie jeszcze bardziej zniszczyć skóre nóg które i tak nie wygladaja najlepiej. Mam bardzo obfite owłosineie na ciele ale nogi i bikini pokonyja i rozkładaja wszytko;/ golenie codzienne niestety musowe bo włoski odrastaja strrasznie szybko a po depilator juz nie sięgne;/boje sie konsekwencji. Prosze pomózcie lato a ja znów w długich spodniach ukrywam kłaki i blizny
metamorfoza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 19:25   #567
magda*M
Rozeznanie

GG do magda*M

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki jestem tu po raz pierwszy i musze przyznać ze mam ten sam problem co WyMam pokiereszowane łydki od depilatora. Już dawno wywaliłam go w kąt , ale ślady po jego użyciu utrzymuja się juz od dwoch lat i nie daje sobie juz z tym rady;/ w ogóle nie schodza , sa straszne same blizny przebarwienia, ranki. Probowałam już wiele metod poczynajac od tych domowych kończac na profesjonalnych zabiegach i nadal nie widze efektow. Co poradzicie na blizny i przebarwiena po depilacji? Wymienione wyżej środki stosuje , choc przyznam ze nie korzystałam jeszcze z maści na odciski ale obawiam sie ze moge sobie jeszcze bardziej zniszczyć skóre nóg które i tak nie wygladaja najlepiej. Mam bardzo obfite owłosineie na ciele ale nogi i bikini pokonyja i rozkładaja wszytko;/ golenie codzienne niestety musowe bo włoski odrastaja strrasznie szybko a po depilator juz nie sięgne;/boje sie konsekwencji. Prosze pomózcie lato a ja znów w długich spodniach ukrywam kłaki i blizny
Nic dodać nic ująć. Po prostu znam ten ból. I też nie mam na to złotego środka
magda*M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 20:15   #568
olasia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
A jak sobie tak na dobre poradziłaś z wrastaniem? Bo u mnie jest raz lepiej, raz gorzej ale na pewno nie moge powiedzieć, ze sobie poradziłam z wrastaniem bo praktycznie zawsze mam jakieś krostki (nawet goląc nogi).

I jeszcze któraś z was pytała o balsam opalający. Ja zrobiłam sobie własny mix i jestem zadowolona z koloru jaki wychodzi na skórze: balsam bązujący z "Biedronki" za niecałe 5 zł (on jest tylko z ekstraktem z orzecha i nie zawiera samoopalacza, także sam nie daje praktycznie żadnego efektu) ale ja dodałam do niego samoopalacz firmy Venita do ciemnej karnacji- a jestem bladziochem (za 6 zł z groszami), dobrze wymieszałam i mam bardzo fajny balsam. Nie muszę jakoś specjalnie uważać na smugi, tylko najpierw balsam rozmasowuję w dłoniach i później na nóżki
magda ja bylam 3 razy na laserze....ciezko powiedziec czy mam mniej wlsow ale wrostow nie mam...chyba, ze siedza sobie zbyt gleboko i o nich nie wiem...

ja zamowilam sobie teraz kwasy aha 40% ciekaawe czy cos dadza wlasciwie to watpie, moje nogi juz tak sa "wypalone" ze chyba nic im nie zaszkodzi, a pomoze jedynie czas...
Stary 2007-06-21, 08:43   #569
metamorfoza
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Zapominajka21 Pokaż wiadomość
Na czerwone kropki i ranki mozecie wyprobowac masc w saszetkac z antybiotykiem bez recepty - tribiotic 1saszetka kosztuje okolo 1,5
Bardzo dobrze radzi sobie tez z tym krem Vratizolin - naprawde pomaga

Czy ktos wie jak dziala No-scar? moze to mi pomoze na blizny i przebarwienia w okolicy bikini?

pozdrawiam

Ja też miałam problemy w okolicach bikini i również przyczyna był depilator tak jak na nogach , ale o dziwo bikini " wyzdrowiało" a nogi jeszcze Otóż najistotniejsza rzecza jest porzucenie depilatora ( włsoki traktuje teraz kremem VEET RASERA - jest super nawet na te moje kłaczyska) a po usunięciu włosków kremem robiłam peeling delikatnie masujac okolice bikini a na to nakładałam maść nagietkowa . Mówie Ci miałam pokiereszowane to miejsce a teraz śladu nie widać że coś było tam nie tak. Myslałam że i takie sposoby pomoga na nogi jednakże te potrzebuja drastyczniejszych metod. A przyznam sie ze poświecam na nie mnóstwoooo czasu i uwagi facet mnie juz o to wyzywa bo ślecze nad tymi gyrkami i szukam włoska wrosnietego , ogladam czy aby przypadkiem blizny sie nie zmniejszyły badz przebarwienia nie zbladły . Wcieram , smaruje , nakładam wszytko co przeczytam na róznych forach i jak do tej pory mizerne efekty ale nie pwoiem bo jest troche poprawy od tych 2 lat - bo włansie wtedy skusiłam sie na depilator. Badziewie jakich mało a miałam naprawde porzadny sprzęt tzn tak mi sie wydawało znana marka jakies bajery ...Ja nawet jak zaczeły mi wychodzic rózne świństwa na nogach ( wielkie ropne krosty, czarne kropeczki) to z poczatku nie wiedziałam co mi jest-durna baba ze mnie dopiero jak zaczełam szukać , czytać zrozumiałam co jest przyczyna mojego nieszczescia i wyrzóciłam depilator . A traktowałam nim wszytko nogi, bikini paszki (tylko paszki wytrzymały i nic na nich nie powychodziło). Ale bikini juz wyleczyłam najprostszymi sposobami - koniec z depilatorem, peeling i maść rumiankowa
Stary 2007-06-21, 08:52   #570
metamorfoza
Rozeznanie

A co do no-scar to osobiście nie stosowałam więc nie wiem jak to z nim jest naprawde , ale gdzieś czytałam , że to stracone pieniadze . Dziewczyan chciała wyleczyć nim włansie blizny na nogach i żadnych rezulatatów. Jeśli chodzi o maść dobrą na blizny to zabieram sie do kupienia sobie ACNE-DERM poczytałam troche o nim i dermatolog też mi go polecił- a nóż widelec może pomoże
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości