Szukam podkładu kryjącego a zarazem nawilżającego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-24, 08:14   #1
baybe3
Rozeznanie

Szukam podkładu kryjącego a zarazem nawilżającego

Dziewczyny, chodze po sephorach, zbieram probeczki, testuję..ale wciąż nie moge trafić. Albo puder wysusza albo nic nie kryje. Znacie kombinację nawilżająco-kryjacą??? Mam cerę mieszaną, szybko odwadniającą się, okresowo łuszczącą, z wypryskami, naczynkami i zaczerwieniami na policzkach. Podklad nie musi bardzo matować - od tego mam puder. Poradźcie..czytałam oczywiscie KWC ale przewaznie opinie na temat każdego kosmetyku są bardzo różne. W tej chwili uzywam Lasting Performance ale jestem średnio zadowolona. Zbyt matujace podkłady natychmast powodują u mnie wysuszenie skóry a w konsekwencji okropne łuszczenie brrr.
baybe3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 08:38   #2
erysipelothrix
Raczkowanie

Dot.: Szukam podkładu kryjącego a zarazem nawilżającego

Ja też kiedyś używałam tego podkładu,mam podobną cerę wiem co czujesz.Moim ostatnim odkryciem jest nowy podkład VICHY DERMABLEND przeczytaj sobie na KWC.Ale radzę ci postarać się o próbkę w aptece.Podkład dobrze kryje ,jest trwały ale trzeba go umiejętnie rozprowadzić zacznij od malutkiej ilości.Jego mankament to cena,ale ja znalazłam go w taniej aptece za 62,90.Jest bardzo wydajny!!!
erysipelothrix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 08:51   #3
*arielka*
Rozeznanie

baybe, a moze napisz jakie testowałaś pudry,i co w nich nie pasowało?
większość podkładów kryjących wysusza,więc warto zainwestować w jakis krem nawilżający,stosujesz jakieś kosmetyki?
*arielka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 09:35   #4
wiedzmowata
Przyczajenie

Ja polecam ze swojej strony La Roche Posay- Unifiance Creme niby podkład do cery suchej i bardzo suchej ale na moja mieszana skórę z problemami naczynkowymi i okresowo łuszczącą jest świetny
wiedzmowata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:01   #5
baybe3
Rozeznanie

Fluidy testowałam różne - avony, Lirene City matt (fajnie wygląda ale po jednym dniu doslownie schodzi mi skóra), jakies tam maybelline, teraz MF - probeczki mialam: Bourjouis Happy Light (dosyć fajny tylko mało kryjący), True Match Loreal (chyba tez wysusza), Photogenic Lancome..i chyba Color ID Lancome - te ostatnie bardzo delikatne, az za bardzo jak na moja buzię (znaczy nic nie kryją). Zastanawiałam sie nad Hydralight Isadory...Colorstayem Revlona..i sama nie wiem co by tu jeszcze przetestowac Dziewczyny moge wydać do 100 zł na fluid - doradźcie

Aha co do pudrów - to z sypkich Luminelle YR, Inglot, Hean, Joko.
Z prasowanych Rimmel i dość dobry Manhattan. Przymierzam sie do zakupu ziemi egipskiej

Arielka - tak stosuję nawilżające kosmetyki...choc moze ciągle za słabe..natomiast matujacych antybakteryjnych nie uzywam
Stary 2006-04-24, 13:35   #6
annemon
Zadomowienie

Ja bym poleciła Hydralight Isadory właśnie, jest nawilżający i trochę kryje, ale może sobie nie poradzić z poważniejszymi niedoskonałościami. U mnie krył w sam raz małe zaczerwienienia na policzkach i niewielkie przebarwienia po krostkach. Tak więc skuteczność krycia zależy od tego, co chcesz zamaskować. Natomiast nie polecam Revlona Colorstay na taką cerę, on co prawda mocno kryje i matuje, ale może wysuszać.
annemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:31   #7
*arielka*
Rozeznanie

w sumie też nie znalazłam dobrze kryjacego podkładu,dlatego uzywam też korektor(ale nie mam zbyt duzych problemów) revlonu,nie polecam,wysuszył skórkęzresztą zapycha pory),ale wiele osób lubi ten puder, isadora słynie z nawilzajacych podkładów,więc moze bedzie dobry
*arielka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:49   #8
kuki9
Zakorzenienie

Polecam mary kay full coverage.Jest nawilżający a zarazem mocno kryje(radzi sobie z moimi cieniami pod oczami a z tym mało który korektor nawet sobie radzi)
kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 21:26   #9
oliwka22***
Raczkowanie

Ja Tez Mam Niestety Ten Sam Problem ,wkurza Mnie To Strasznie ,zawsze Po Nałozeniu Nawet Nawilżającego Fluidu Mam Złuszczoną Skóre,okropnie To Wygląda,a Co Dziewczynki Myslicie O Dermacolu?jest Mocno Kryjący Wiec Pewnie I Wysusza Ale Slyszalam Ze Mozna A Nawet Trzeba Wymieszac Go Z Kremem Nawilżającym I Bedzie Ok????
Stary 2006-04-24, 23:43   #10
baybe3
Rozeznanie

[quote=kuki9]Polecam mary kay full coverage.Jest nawilżający a zarazem mocno kryje(radzi sobie z moimi cieniami pod oczami a z tym mało który korektor nawet sobie radzi)[/quote

Nigdize nie spotkałam kosmetyków tej firmy niestety
Stary 2006-04-25, 01:52   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz
Smile Dot.: Szukam podkładu kryjącego a zarazem nawilżającego

Mary Kay to chyba taka marka jak Avon czy cos, rozprowadzana przez konsultantki, jesli się nie mylę.
A może spróbujesz podkładu Clinique "Dewy smooth" albo LRP "Unifiance" oba dobrze kryja, no może LRP bardzo dobrze i oba nie wysuszają, z tym, że Clinique jest leciutkim podkładzikiem, nie odczuwa sie go wcale na twarzy
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 07:53   #12
^ Red dress ^
Raczkowanie

Oriflame Stay Perfect Foudation - u mnie się sprawdził naprawde świetnie. Ja też mam skóre która baaaardzo szybko się wysusza a następnie łuszczy Niestety też ma jakieś wypryski więc musiało by być coś i kryjącego i w miare nawilżającego, a dotego dosyć lekkiego i nie w porażającej cenie - no i znalazłam U mnie Vichy Dermablend nie za bardzo się sprawdził bo był dosyć ciezki i na cieplejsze dni poprostu był nie zbyt przyjemny do "noszenia".
Jak mam jakieś mega wypryski etecera do ; nakładam krem nawilżający, Dermacol jako korektor no i Oriflame Stay Perfect Foudation. Jak nie ma niespodzienek do bez Dermacolu

Nie wiem czy Ciebie on zadowoli bo przecież każda skóra jest inna, ale mi bardzo przypadł do gustu
^ Red dress ^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 08:53   #13
Estella
Zakorzenienie

Hej, też miałam problem z przesuszoną skórą - zwłaszcza przy skrzydelkach nosa i na brodzie; ograniczylam ilosc kosmetykow pielegnacyjnych do minimum, nakladam krem dobrze nawilzajacy, staram sie uzywac delikatnych kosmetykow do demakijazu, żeli do mycia bez SLS'u. Moze tu tkwi Twoj problem a nie w podkladzie?
Pierwsze co mi przyszlo do glowy to Hydralight IsaDory oraz Colorstay Natural Revlona. Pierwszy mialam jakis czas temu, jest lekki, lekko nawilza, troche kryje - proponuje przetestowac go przed zakupem. Revlona wlasnie koncze, ma wygodne opakowanie z pompka, male drobinki rozswietlajace(prawie niewidoczne) dzieki czemu nie daje efektu plaskiej twarzy, kryje, ale daje baaardzo naturalne wykonczenie, lekko matuje.
Nakladasz krempod podklad?Moze wystarczylby dobry podklad bez pudru - ew. puder w trakcie dnia do poprawek.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 09:23   #14
Levander
Raczkowanie

Mam taką samą cerę jak Ty Wypróbowałam już ogrom podkładów i jedynie mogę polecić Dewy Smooth Clinique (110 zł) oraz AA oceanic podkład rozświetlający jedwabisty ( ok 15 zł ) - dobrze kryje i nieźle się trzyma. Jedynie jego mankamentem jest ograniczony wybór odcieni (4) i drobinki złota ( nie każdy lubi ) Odradzam CS Revlonu nie sprawdza się przy takiej buzi Pozdrawiam !
Levander jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 09:23   #15
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

[quote=annemon]Ja bym poleciła Hydralight Isadory właśnie, jest nawilżający i trochę kryje, ale może sobie nie poradzić z poważniejszymi niedoskonałościami. U mnie krył w sam raz małe zaczerwienienia na policzkach i niewielkie przebarwienia po krostkach. Tak więc skuteczność krycia zależy od tego, co chcesz zamaskować.[quote]

używam hydralighta na przemian z ideal balance l'oreala, i ten pierwszy jest ok w nawilzaniu. Podpisuję się pod tym co powiedziała Annemon
Stary 2006-04-25, 09:51   #16
k_rubia
Rozeznanie

ja ze swojej strony polecam Podkład Wygładajacy Maybelline ( czy jakoś tak ) Instant Smooth Result. Mam suchą cerę i chętnie kryje jej niedoskonałości Do tych celów ten podkład jest dla mnie idealny. Nie wysusza buźki i przy okazji dobrze kryje . Kosztuje 30 zł. Czegóż chciec wiecej ;-)))
Stary 2006-04-25, 11:39   #17
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez baybe3

Nigdize nie spotkałam kosmetyków tej firmy niestety
Fakt firma jest rozprowadzana poprzez konsultantki ale jakością jednak odbiega od oriflame i avonu.Dostępna jest równiez na allegro.Jak ktos sie nie boi
Stary 2006-04-25, 11:43   #18
simonka005
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kuki9
Fakt firma jest rozprowadzana poprzez konsultantki ale jakością jednak odbiega od oriflame i avonu.Dostępna jest równiez na allegro.Jak ktos sie nie boi
a jak znalezc taka konsultantke ?? wsrod znajomych niestety takiej nie mam ( to nie to co avon gdzie konsultantka stoi za kazdym rogiem jak sklep spozywczy )
simonka005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 11:46   #19
Levander
Raczkowanie

Na www.marykay.pl / jak kupić u dołu strony/ jest adres e-mail, na który możesz wysłać wiadomość dotyczącą znalezienia konsultantki w Twoim mieście Sama to przed chwilką zrobiłam, bo jestem ciekawa tego podkładu
Kuki9 a jak z jego trwałością ?
Pozdrawiam
Levander jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 11:55   #20
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez simonka005
a jak znalezc taka konsultantke ?? wsrod znajomych niestety takiej nie mam ( to nie to co avon gdzie konsultantka stoi za kazdym rogiem jak sklep spozywczy )
No fakt konsultantek jest chyba mało.Zresztą nie orientuje się za bardzo bo ja ten podkład po prostu dostałam
Levander dobrze podała, na stronie pewnie cos znajdziesz.A czy podkład jest trwały...hmm raczej tak.Nie jestem strasznym ekspertem od podkładów bo mało ich używam ale jak coś tuszuje moje cienie pod oczami to jak dla mnie jest godne polecenia.Zajrzyjcie do KWC tam jest recenzja

edit tutaj link http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10986
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości