czy baleyage jeszcze w modzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-25, 14:01   #1
margoltka
Wtajemniczenie

czy baleyage jeszcze w modzie?

noszę balyage od kilku dobrych lat. jestem przed kolejną wizytą u fryzjera i zastanawiam się czy balyage jest jeszcze modny. zauważyłam, że w kolorowych pismach tendencja raczej idzie w stronę naturalnych kolorów.

co wy na to?
margoltka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:16   #2
Yoolia
Zakorzenienie

GG do Yoolia
Dot.: czy baleyage jeszcze w modzie?

dołączam sie do pytania. Bardzo długo nosze balejaż na głowie i nie wyobrażam sobie moich włosków bez niego. Nawet jak już nie bedzie modny to chyba bede nosiła bo nie wyobrażam sobie czegoś innego
Yoolia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 15:51   #3
kasia135
Raczkowanie

i ja podpisuję sie pod pytaniem, nie mam balejażu, natomiast zastanawiam się czy go sobie nie zrobić, dwa miesiące temu położyłam farbę i teraz mam odrosty, stąd moje pytanie do Was, dziewczyn noszących balejaż, mianowicie, czy miedzy kolorami balejażu macie też swój naturalny, czy całość włosów pokrywa farba??nie wiem co zrobić z odrostami i myślę, że balejaz to byłby dobry pomysl, aby je zatuszować...
kasia135 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 15:56   #4
Yoolia
Zakorzenienie

GG do Yoolia

Tak, przy balejażu znacznie mniej widać odrosty

moja fryzjerka nie robi mi balejazu na wszystkich włosach. Najczęsciej robi to tak: pasmo blond, pasmo brąz,i przekłada naturalnymi - tylko nie pamiętam czy dokładnie w tej kolejności.
Yoolia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 17:39   #5
margoltka
Wtajemniczenie

mam identycznie: blond, rudy i brąz miesza się z moim kolorem włosów. odrosty są mało widoczne, w moim przypadku po 2,5 miesiąca. jestyem zadowolona ponieważ nie muszę farbować za często moich długich włosów. jednak jak już pisałam troszkę nudzi mi się baleyage, który tak długo już noszę.
Stary 2006-04-25, 17:48   #6
pam
Raczkowanie

u mnie podobnie : platyna [ktora w efekcie okazalam sie blondem] naturalny i jasny braz. mimo, ze mam balejaz w kolorze zblizony kolorystycznie do naturalnego odcienia, to widac odrosty. dlatego bede sie teraz starac wracac do jednolitego koloru. racja, ze teraz wchodzi w mode natura i preferuje sie raczej jednolity kolor wlosow, a juz najlepiej naturalny. za 2 tyg. czeka mnie wizyta u fryzjera i nie mam zielonego pojecia co mam zrobic na tej glowie [; ... moze wezme przyklad z wisniewskiego :p
pam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:16   #7
kasia135
Raczkowanie

skoro jak wisniewski, to jak masz zamiar przełożyć kolory??czerwień, zieleń i naturalny?? dzieki dziewczyny za odpowiedź, mam już duży odrost i jeszcze troszkę poczekam, bo jak zwiążę to nic nie widać, poza tym nie chcę męczyć wlosów, bo i tam są cieniutkie, po czy położę baleyag,
Stary 2006-04-26, 09:16   #8
kasia135
Raczkowanie

p.s. to z wisniewskim to oczywiscie żart
Stary 2006-04-26, 09:25   #9
margitta
Zakorzenienie

Ja też mam balejaż od dwana. Mam trochę naturalnego koloru - odrosty widać tylko przy ciemniejszych pasemkach. Ja mam swój naturalny - średni blond (raczej ciemny) - bardzo jasny blond i ciemno brązowy z rudym połyskiem. Jakbym miała zrobić jeden kolor to chyba bym się rok zastanawiała, który

włosomaniaczka CG od 06.2012 moje włosy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 12:33   #10
pam
Raczkowanie

kasia 135 margitta, właśnie mam ten problem, bo waham się między platyna i prosta grzywka do brwi, a jakimś ciepłym brązem, ale boję się, że przez tą platyne w ogóle nie będę miała włosów (których i tak mam mało) rozjaśnianie bardziej niszczy włosy ;/
Stary 2006-04-26, 13:09   #11
everlastka
Raczkowanie

czy jednokolorowy balejaz wyglad atak jak pasmeki czy jest bardzeij "gesty" i wiecej wlosow jest zafarbwaonych?
everlastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:35   #12
margoltka
Wtajemniczenie

oj musze przyznać, że zapuszczanie i farbowanie zniszczyło mi włosy. nie są strasznie zniszczone, ale znajdzie się nie jeden rozdwojony
no i dalej nie wiem co robić...
Stary 2006-04-27, 07:45   #13
pam
Raczkowanie

z tego co wiem, balejz to sa conajmniej dwa kolory pasemek, a ich gęstość i grubość zależo od upodobania ;] margoltka, ja ost. bylam u fryzjera w grudniu, wtedy zorbiłam balejaz. włosy podcinam sobie sama, bo żadna fryzjerka nie potrafi mnie zaspokoić w tej kwesti a co do Twojego problemu, jeszcze w drodze do fryzjera pewnie będziesz zmieniać zdanie zagadaj z fryzjerką ona Ci podpowie w czym będzie Ci najlepiej. skoro masz długie włosy, to farbowanie całości może Cie troche kosztować ;/ może pomyśl o zmianie któregoś z pasm, albo nawet dwóch, tak żeby były w podobnym odcieniu np. blondu. buzka
Stary 2006-04-27, 16:37   #14
margoltka
Wtajemniczenie

na szczęście mam bardzo fajną fryzjerkę, która wręcz czyta mi w myślach. ponieważ mnie zna wie, że lubię zmiany dlatego ten jeden kolor jest czasami zmieniany. super efekt można osiągnąć łącząc kolory: blond, rudy i fioletowo brązowy. co tym razem zrobię nie wiem, i nie wiem też na co pozwoli mi moja fryzjerka. obawiam się, że farbowanie całych włosów będzie za bardzo szkodliwe....
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości