Przed i po - czyli wasze makijaze :D - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-09, 16:51   #391
MoniaK
Zakorzenienie

Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Ja bym tak nie jednoznacznie nie twierdziła, iż jak ktoś ma problemy z cerą nie chodzi do dermatologa. Owszem, chodzi i to wiele wiele osób ale niestety czasami jest tak, że na różnego typu zmiany nic nie pomaga i aby wyjść do ludzi makijaż do konieczność. Choć nie mam aż tak dużych problemów za dużo już się naczytałam na ten temat i wiem że trądzik to poważna sprawa i kilka wizyt u dermatologa nie pomaga
Uwierz, niektórzy naprawdę nie mogą sobie z tym poradzić, robią badania, wymazy, biorą leki i nic więc to nie jest takie hop siup.
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 18:06   #392
innuendo
Rozeznanie

a jak wytłumaczyć fakt, że ludzie prawią mi komplementy typu 'ale Ty jesteś ładna/ ale ładnie dziś wyglądasz!' tylko wtedy, gdy mam na sobie tonę mejkapu?
Stary 2007-04-09, 18:07   #393
asiulka123
Zakorzenienie

Moja cera ostatnio jest nawet w porządku, ale gdy zobaczę jakiegoś intruza to zaczynam wyciskać. Na jednym najczęściej nie poprzestaje i w efekcie moja cera staje się okropna . Ale tak jak pisałam jestem nerwową osobą, bardzo łatwo się denerwuję i zaraz lecę do łazienki coś zrobić. A potem to się tylko załamuję. Staram się z tym walczyć, ostatnio wytrzymałam ponad 2 tygodnie bez wyciskania i było super, ale dziś niestety.... Ale to już materiał na inny wątek...

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 18:29   #394
chiante
Zadomowienie

asiulka123: relax! take it eaaasyyyyyy!
A wracajac do tematu: wszystkie laski bez makijazu to pasztety <joke> Osobiscie lubie smigac po domku bez makijazu, czuje sie taka freee ;-) Natomiast wychodzac na miasto musze sie nieco ubostwic
Fajnie oglada sie tutaj Wasze make-up'owe dziela. Brawo! :-*

chiante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 18:31   #395
martiniątko
Zadomowienie

Ja tam wole miec te kilka pryszczy i je tuszowac makijazem niz pojsc do lekarza zeby mi przepisal jakies wysuszajace swinstwa ktore i tak pomoga tylko na chwile, za to skora bedzie mi schodzic platami; albo antybiotyki zeby mi watroba wysiadla I nie zgadzam sie, ze kobiety wygladaja milion razy piekniej bez makijazu, wprost przeciwnie (chociaz to tak naprawde zalezy od urody, bo jak ktos ma ladna cere i oprawe oczu to faktycznie nic naturalnego piekna nie przebije...). Na potwierdzenie zapraszam na stronkę poglądową http://www.eatliver.com/makeup/
martiniątko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 19:07   #396
asiulka123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez innuendo Pokaż wiadomość
a jak wytłumaczyć fakt, że ludzie prawią mi komplementy typu 'ale Ty jesteś ładna/ ale ładnie dziś wyglądasz!' tylko wtedy, gdy mam na sobie tonę mejkapu?
Też wiele razy zdarzyło się, że ludzie zachwycali się moją niby piękną cerą gdy faktycznie miałam na twarzy pełno pryszczy, przykrytych dużą ilością make- upu. Ale dlaczego się tak nabierają to nie mam pojęcia . Inna sytuacja: wydawało mi się, że mam dosłownie tapetę na twarzy a mama twierdzi, że w ogóle nie widać że mam makijaż.

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Ja tam wole miec te kilka pryszczy i je tuszowac makijazem niz pojsc do lekarza zeby mi przepisal jakies wysuszajace swinstwa ktore i tak pomoga tylko na chwile, za to skora bedzie mi schodzic platami; albo antybiotyki zeby mi watroba wysiadla
Ale sam makijaż da niewiele, gdy cera będzie w fatalnym stanie. Tylko człowiek będzie się męczył i nakładał tony tego wszystkiego a i tak efekt mizerny.

Cytat:
I nie zgadzam sie, ze kobiety wygladaja milion razy piekniej bez makijazu, wprost przeciwnie (chociaz to tak naprawde zalezy od urody, bo jak ktos ma ladna cere i oprawe oczu to faktycznie nic naturalnego piekna nie przebije...). Na potwierdzenie zapraszam na stronkę poglądową http://www.eatliver.com/makeup/
I tu się zgadzam . Stronka jest dowodem na to, że makijaż czyni cuda.

Stary 2007-04-09, 19:11   #397
Pyra1990
Zakorzenienie

jajo... niektorzy chdoza do dermatologa i im nic nie pomaga na stan cery ktory maja. A dla mnei nie ejst kwestia ile kosmetykow sie uzywa sztukowo, lecz iloscowo. Mozna uzywac kreske, kontorowke, cienie, fluid, puder sypki i w kemieni, blyszczyk, pomadke, roz, korektor pod oczy, w sztyfcie i nie meic tapety, gdyz naklada sie malo... A mozna nalozyc pol tubki fluidu i cienie az po same brwi i....

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 19:27   #398
asiulka123
Zakorzenienie

Pyra1990 nie chce mi się wiele pisać, więc krótko: racja

Stary 2007-04-09, 19:38   #399
oLaSeK=D
Zadomowienie

Martiniątko-swietny link!! Makijaz moze zdzialas cuda,a jest tanszy i bezpieczniejszy niz operacje plastyczne
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 19:52   #400
waq
Rozeznanie

Ten link jest straszny Ta babka na pierwszym zdjęciu to jakiś potwór Loch Ness
waq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 20:03   #401
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Ten link jest straszny Ta babka na pierwszym zdjęciu to jakiś potwór Loch Ness
Nie każdemu Bozia dała piękną buźkę...
Widać tutaj jak wiele może zdziałać makijaż i nie należy się go bać
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 20:29   #402
martiniątko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Ale sam makijaż da niewiele, gdy cera będzie w fatalnym stanie. Tylko człowiek będzie się męczył i nakładał tony tego wszystkiego a i tak efekt mizerny
Oczywiscie, prawda, jezeli cera jest w fatalnym stanie to makijaz bedzie sie osadzal na nierownosciach i to dopiero bedzie strasznie wygladac. Ale mi chodzi o cere z lekkimi pryszczami jak ja mam bez makijazu wyglada źle, ale jest na tyle dobra że można wszystko pięknie zatuszować nie nakładając ton korektora. Dlatego wedlug mnie w takim przypadku nie warto iść do lekarza, bo to siedzi niestety raczej w hormonach a leki tylko truja organizm nie dajac tak naprawde poprawy... Alternatywnie mozna zastosowac przemyslana pielegnacje bazujac wiedze na forum biochemia urody

Stronke znalazlam kiedys przypadkiem i tak mi sie spodobal efekt na tej pierwszej dziewczynie ze az zapisalam Oczywiscie zdjecia sa podretuszowane dlatego wygladaja naprawde super, ale fajne jest jak bardzo czlowieka zmienia makijaz oczu...zwlaszcza jak sie ma kompletnie jasna oprawe oczu jak ta pierwsza dziewczyna.

(PS: dla mnie najstraszniejsza jest ta druga w trzecim rzędzie... istny babochłop jak zobaczyłam obok jej ładne zdjecie w sukni ślubnej to pomyślałam sobie, ze jej mąz rano po nocy poslubnej niezle sie przestraszy )
Stary 2007-04-09, 21:05   #403
mutacumliquida
Rozeznanie

GG do mutacumliquida

nio dziewczyny link miażdzy...

jest też coś takiego w życiu jak pewność siebie i samoakceptacja, jak dziewcze będzie niedowartościowane i smutne i przekonane o własnej "brzydocie" to nawet tona mejakpu tego nie zmieni.

Ja tak mam, słabo u mnie z samoakceptacją... Patrzę w lustro i widzę "jakąś kupę " i czym więcej patrzę tym większą "kupę" widzę, koleżanki twierdzą, że ładna jestem a ja tego nie widzę... paranoja...

mutacumliquida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 21:29   #404
Pyra1990
Zakorzenienie

Teraz to sie pogubilam o jaki link chodzi...?

Stary 2007-04-09, 22:03   #405
mutacumliquida
Rozeznanie

GG do mutacumliquida

http://www.eatliver.com/makeup/

o ten...

mutacumliquida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 22:19   #406
Pyra1990
Zakorzenienie

masakra

Stary 2007-04-09, 22:27   #407
oLaSeK=D
Zadomowienie

Dlaczego masakra? To pocieszajace,ze nie ma brzydkich kobiet,tylko nieumalowane Tak,wiem,ktos to odkryl przede mna
Stary 2007-04-09, 22:39   #408
anitek_15
Rozeznanie

Dobra to teraz moja kolej

Tylko się nie przestraszcie

Buźka

Edytowane przez anitek_15
Czas edycji: 2007-04-10 o 17:01
anitek_15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 23:06   #409
Jajodzajofajo
Raczkowanie

Po pierwsze ta strona to nie efekt makijazu tylko fotoszopa :P Wielkie mi co.
(i jeszcze umiejętności robienia zdjec, oswietlenia...itd itp.)

Po drugie - zdjecia Anitka_15 są dowodem na to, że mam racje (HAHAHAHA) Wygląda równie dobrze na wszystkich zdjęciach Da sie zobaczyc gdzie jest makijaż a gdzie nie, ale czy naprawde wygląda tak znacznie lepiej? :P tzn. mejkap jest okej, nic do niego nie mam moze po prostu jestes za ładna albo zbyt fotogeniczna, hehehe

Makijażem nie zmieni się urody. Najwyżej podbuduje psychicznie. Mam tą super szminke wiec musze wygladac super

A co do dermatologa... no coż, naprawde tak uważam. Wole wyleczyć przyczynę a nie wiecznie maskować skutki :P Moze lepiej zmienić lekarza?
Jajodzajofajo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 23:16   #410
oLaSeK=D
Zadomowienie

Fotoszop pewnie ze jest,ale nie posunal sie do tego,zeby pozbyc te dziewczyny defektow,podwojnych podbrodkow czy duzych nosow itede.To sa wciaz ONE,tylko umalowane i ufryzowane.
Aitek jest przesliczna dziewczyna i makijazu nie potrzebuje,ale kobiety z linka sa przykladem,ze nawet w powszechnej opinii nieatrakcyjna kobieta moze sie zmienic w atrakcyjnaTylko dzieki makijazowi.
Co do tradziku to sie zgadzam,ze niezbedny jest dermatolog-przeciez to choroba,ktora trzeba leczyc jak kazda inna,a nie tylko "maskowac" i udawac,ze nie ma problemu.
Stary 2007-04-09, 23:23   #411
Pyra1990
Zakorzenienie

Nie zawsze wizyta u dermatologa pomaga... w gruncie rzeczy nie ejst to latwy problem...

Stary 2007-04-09, 23:26   #412
oLaSeK=D
Zadomowienie

Nie mowie,ze jest to latwe.Ale mimo wszystko trzeba z tym walczyc,leczyc,a nie tylko codziennie brudzic twarz podkladem,bo w ten sposob napewno sie problemu nie rozwiaze.
Stary 2007-04-10, 00:10   #413
martiniątko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Jajodzajofajo Pokaż wiadomość
A co do dermatologa... no coż, naprawde tak uważam. Wole wyleczyć przyczynę a nie wiecznie maskować skutki :P Moze lepiej zmienić lekarza?
Przyczyna to hormony - przejdzie z wiekiem (juz przechodzi), nie bede truć organizmu zeby sie pozbyc kilku malych pryszczy Zwlaszcza ze wiekszosc dermatologow to kompletne konowały i jest duze prawdopodobienstwo ze takie leczenie wyrzadzi nam wiecej strat (na skorze, w organizmie i w portfelu) niz pozytku... Ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania Oczywiscie, podkreslam, mowie caly czas o lekkim tradziku

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
Nie mowie,ze jest to latwe.Ale mimo wszystko trzeba z tym walczyc,leczyc,a nie tylko codziennie brudzic twarz podkladem,bo w ten sposob napewno sie problemu nie rozwiaze.
Dlaczego uwazasz ze trzeba to leczyc? Tradzik to choroba niegrozna zyciu i zdrowiu, a ponadto zazwyczaj przechodzi z wiekiem; jezeli ktos nie chce rozwiazywac problemu to nie musi i moze sobie chodzic z kilkoma pryszczami a mimo to, z ladnie nalozonym podkladem, pieknie wygladac. Czasem ceną za rozwiazanie problemu (lub nieudolne próby rozwiazania) jest rozwalenie sobie np. watroby, czy warto?
Stary 2007-04-10, 02:28   #414
Jajodzajofajo
Raczkowanie

Co do tej strony z metamorfozami -
przede wszystkim te dziewczyny mają zrobioną fryzurke, która im pasuje. Juz samo to je diametralnie zmienia. A po drugie - mają wyrównany koloryt skóry. Czyli cos co mozna osiagnac bez makijazu.

(tak nawiasem mówiac i troche odbiegajac od tematu, uwazam, ze ta pierwsza ruda panna wyglada o niebo lepiej z ta niasamowita iloscia piegow niz z jednolitą cerą.... ma tak urocze piegi a jakas małpa wizazystka je ukryła.. no skandal!!)

Makijaz powinien byc podresleniem urody, a nie zastapieniem jej. Zdrowa skóra nie potrzebuje ulepszeń... jak ktos sie wysypia to nie ma worow i sińców pod oczami (przyczyna sa tez chore zatoki), jak ktos przebywa na swiezym powietrzu i lubi ruch to ma naturalne rumieńce itd itp. (oczywiscie troche generalizuje bo czasem bladosc itp. to cechy genetyczne) Tylko, ze niektóre babki postanawiają pokryć twarz szpachlą i uformowac ją sobie od nowa...

Dostałabym świra gdybym sie codziennie musiała malowac 20 min. Wole sie rano wyspac te 20 min dłuzej i lepiej wyglądać.
Mam na uczelni taka kolezanke - jest niesamowita... codziennie robi sobie na zajęcia bardzo dopracowany, świetnie wykonany wieczorowy makijaż (odymione oczy az do brwi, puder, róż). A jest naprawde ładna :/ Tylko czasem ciezko to zobaczyc pod tymi cieniami.

A co do cery i dermatołów - jak ma sie kroste na kroście to lepiej w ogóle odpuscic sobie mejkap bo to wyglada groteskowo... czerwone, zaropiałe krosty przykryte bezowym kremem. Szczególnie teraz kiedy dni sa takie słoneczne i w naturalnym swietle widac kazda niedoskonałosc.
Zgadzam sie, ze trądzik zazwyczaj przechodzi jak skończy sie burza hormonalna. Tylko czasem to trwa i trwa...
Najlepiej znaleźć dobrego lekarza i zrobic badania na poziom hormonów (a nie brać pierwsze lepsze przepisane "na oko" hormony)

Kwestia gustu, ale dalej uważam, że każda kobitka może wyglądać znacznie lepiej bez niż z mejkapem. Tylko czy naprawde nie znajdzie sie chocby jeszcze jedna, która tak uwaza? ))))))))))))))))))
Jajodzajofajo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 10:20   #415
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anitek_15 Pokaż wiadomość
Dobra to teraz moja kolej

Tylko się nie przestraszcie

Buźka
Ślicznie wygladasz bez makijazu. Różnica jest naprawde niewielka, pewnie też dlatego, że na djęciach, na których masz makijaż jest on delikatny i wyważony.

Jeśli chodzi o mnie to nie wierze , kiedy ktoś mi mówi, ze ładnie wyglądam bez make-upu. Nawet jeśli codziennie zapewnia mnie o tym mo TŻ. Po prostu widze siebie prze i po, i nic nie zmieni faktu, że w moim przypadku makijaż zdecydowanie poprawia mój wygląd.
Nie oznacza to, że jestem uzalezniona od kosmetyków i make-upu. Nie, w domu nigdy sie nie maluje i gdybym nagle a)zgubiła kuferek z kosmetykami, b)została ofiara kradziezy kufra c)skończyłyby mi sie kosmetyki nie panikowałabym tylko spokojnie wyszła do ludzi saute.

Generalnie dobry makijaż nie powinien nikomu zaszkodzić(chyba, że mówimy o 13-latce z pomarańczowym fluidem i czarnymi krechami pod okiem i na oku bo zdarza mi się takie widywać), a wręcz tylko podkreslić kobiece piękno.
Stary 2007-04-10, 11:41   #416
oLaSeK=D
Zadomowienie

Cytat:
Przyczyna to hormony - przejdzie z wiekiem (juz przechodzi), nie bede truć organizmu zeby sie pozbyc kilku malych pryszczy Zwlaszcza ze wiekszosc dermatologow to kompletne konowały i jest duze prawdopodobienstwo ze takie leczenie wyrzadzi nam wiecej strat (na skorze, w organizmie i w portfelu) niz pozytku... Ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania Oczywiscie, podkreslam, mowie caly czas o lekkim tradziku

Dlaczego uwazasz ze trzeba to leczyc? Tradzik to choroba niegrozna zyciu i zdrowiu, a ponadto zazwyczaj przechodzi z wiekiem; jezeli ktos nie chce rozwiazywac problemu to nie musi i moze sobie chodzic z kilkoma pryszczami a mimo to, z ladnie nalozonym podkladem, pieknie wygladac. Czasem ceną za rozwiazanie problemu (lub nieudolne próby rozwiazania) jest rozwalenie sobie np. watroby, czy warto?
A ja nie mowie o lekkim tradziku,bo to zaden problem,tylko o chorobie,ktora- tak-trzeba leczyc

Maja55 napisala dokladnie,to co ja uwazam i jakie ja mam odczucia makijazowe

Dodatkowo ja lubie sie "bawic" makijazem,dostosowywac go do okazji. Nie chodzi mi o "tynk" na twarzy,lubie podkreslac oczy lub usta,dodawac sobie powagi,kiedy trzeba, sexappealu w innych sytuacjach, wygladac oryginalnie na jakis eventach. Przyznaje sie do tego,ze w makijazu czuje sie atrakcyjniejsza,pewniejsz a siebie,bardziej widoczna. Choc napewno wiele osob woli moja lagodniejsza wersje,nieumalowana Czasem rzeczywiscie,najwiecej zdziala sie niewinna,nieumalowana buzia,tez sa takie sytuacje. Codzienne "domalowywanie sobie twarzy" byloby rzeczywiscie uciazliwe,aczkolwiek znam osoby,ktore od makijazu pelnego sa uzaleznione i nie akceptuja swojej twarzy bez mejkapu-takim osobom rzeczywiscie nalezy wspolczuc.
Stary 2007-04-10, 12:14   #417
kiciulec
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to kiciulec

No to teraz ja
Uwielbiam się malować, bez makijażu to jak jakis lump wyglądam
Zdjęcia zrobione w przeciągu minut, potrzebnych na pomalowanie się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030214.JPG (72,9 KB, 882 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030194.JPG (54,4 KB, 813 załadowań)
kiciulec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:06   #418
anitek_15
Rozeznanie

dziękuje Wam dziewczynki
anitek_15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 15:52   #419
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
No to teraz ja
Uwielbiam się malować, bez makijażu to jak jakis lump wyglądam
Zdjęcia zrobione w przeciągu minut, potrzebnych na pomalowanie się.
Zupełnie jak ja, lekkie zaczerwienienia i jasna oprawa oczu. Ładnie podkreśliłaś makijażem urodę.
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:19   #420
waq
Rozeznanie

kiciulec bez makijażu też ładnie wyglądasz
waq jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości