Przed i po - czyli wasze makijaze :D - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-10, 16:56   #421
Pyra1990
Zakorzenienie

Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Generalnie dobry makijaż nie powinien nikomu zaszkodzić(chyba, że mówimy o 13-latce z pomarańczowym fluidem i czarnymi krechami pod okiem i na oku bo zdarza mi się takie widywać), a wręcz tylko podkreslić kobiece piękno.
dokaldnie...

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 17:17   #422
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
No to teraz ja
Uwielbiam się malować, bez makijażu to jak jakis lump wyglądam
Zdjęcia zrobione w przeciągu minut, potrzebnych na pomalowanie się.
Bardzo ładnie Ci z takim lekkim makijażem
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:46   #423
asiulka123
Zakorzenienie

kiciulec wyglądasz świetnie! bardzo lekki, niewidoczny makijaż

Macie rację, trądzik przechodzi z wiekiem, ale czasem trzeba "trochę" czekać, jakby nie patrzeć najlepsze lata życia bo wiek młodzieńczy A i nierzadko zdarza się tak, że trądzik występuje po 20-stce czy nawet po 30-stce. W silnych przypadkach jest to choroba i trzeba (!) to naprawdę leczyć, lekka postać to niech będzie, powiedzmy tylko defekt kosmetyczny, który można łatwo zatuszować makijażem. Trądzik strasznie wpływa na samopoczucie, samoakceptację, poczucie wartości i chociażby dlatego warto to leczyć. Ja mam już taką psychikę, że źle się czuję nawet z jednym małym pryszczem na twarzy, mimo że nikt oprócz mnie tego nie widzi. Po prostu obsesja . Z tego to nie wiem czy się kiedyś wyleczę. Lubię makijaż, chociaż chętnie poprzestałabym jedynie na pomalowaniu ust i oczu, ale niestety muszę więcej. Są dni kiedy nawet z makijażem źle się czuję bo mam świadomość że pod nim cera nie jest zdrowa.

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 18:45   #424
lee_monka
Wtajemniczenie

GG do lee_monka

Aj dziewczyny, dziewczyny
podany przez was link jest przykładem programu Extreme Makeover, czyli oprócz makijażu, fryzury i fotoszopa oglądacie również efekty operacji plastycznch niby skąd te nagle powiększone biusty? przyjrzyjcie się drugiej od lewej na samym dole babce- to makijaż powiększył jej biust i wybielił zęby?

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 18:56   #425
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
Aj dziewczyny, dziewczyny
podany przez was link jest przykładem programu Extreme Makeover, czyli oprócz makijażu, fryzury i fotoszopa oglądacie również efekty operacji plastycznch niby skąd te nagle powiększone biusty? przyjrzyjcie się drugiej od lewej na samym dole babce- to makijaż powiększył jej biust i wybielił zęby?
No jasne że na tej stronce to totalne metamorfozy + profesjonalny makijaż + "odrobina" photoshopa ale mówimy tutaj o regule jaką jest to, iż makijaż naprawdę potrafi zrobić wiele dobrego dla urody
Stary 2007-04-11, 19:01   #426
yoona
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
kiciulec wyglądasz świetnie! bardzo lekki, niewidoczny makijaż

Macie rację, trądzik przechodzi z wiekiem, ale czasem trzeba "trochę" czekać, jakby nie patrzeć najlepsze lata życia bo wiek młodzieńczy A i nierzadko zdarza się tak, że trądzik występuje po 20-stce czy nawet po 30-stce. W silnych przypadkach jest to choroba i trzeba (!) to naprawdę leczyć, lekka postać to niech będzie, powiedzmy tylko defekt kosmetyczny, który można łatwo zatuszować makijażem. Trądzik strasznie wpływa na samopoczucie, samoakceptację, poczucie wartości i chociażby dlatego warto to leczyć. Ja mam już taką psychikę, że źle się czuję nawet z jednym małym pryszczem na twarzy, mimo że nikt oprócz mnie tego nie widzi. Po prostu obsesja . Z tego to nie wiem czy się kiedyś wyleczę. Lubię makijaż, chociaż chętnie poprzestałabym jedynie na pomalowaniu ust i oczu, ale niestety muszę więcej. Są dni kiedy nawet z makijażem źle się czuję bo mam świadomość że pod nim cera nie jest zdrowa.
o wlasnie,ja dostalam pryszczy po 20-stce...

Blogowy świat

yoona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 19:01   #427
Anex'a
Raczkowanie

kiciulec- b. ładnie pomalowane oczy pasuja do kolory oczu
Stary 2007-04-11, 19:43   #428
oLaSeK=D
Zadomowienie

Kiciulki bardzo zmyslowy makijaz,tak jak trzeba,slicznie wydobywa piekne oczka
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 08:29   #429
Jajodzajofajo
Raczkowanie

Kiciulcu, straszna czarna krecha dookoła oczu Całosc wyglada ladnie, ale ta czarna krecha... odstrasza mnie, no ale kwestia gustu.

Natomiast wpadłam dzisiaj rano na naprawde fantastyczną strone z niesamowitą metamorfozą!

http://www.joemonster.org/article/71...a-zmienna-jest

Rewelacja, prawda? Nie wiedziałam, że można się aż tak zmienić!
Jajodzajofajo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 10:55   #430
martiniątko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Jajodzajofajo Pokaż wiadomość
Natomiast wpadłam dzisiaj rano na naprawde fantastyczną strone z niesamowitą metamorfozą!

czy ja dobrze widze, ze ona ma biust w okolicy pępka??!
martiniątko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 11:30   #431
Anetka :))
Przyczajenie

Ale jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To dopiero są metamorfozy!!!!!!!!!!!!!! !
Anetka :)) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 16:46   #432
asiulka123
Zakorzenienie

Cytat:

świetne kobieta o stu twarzach

Stary 2007-04-12, 17:38   #433
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Kiciulcu, straszna czarna krecha dookoła oczu Całosc wyglada ladnie, ale ta czarna krecha... odstrasza mnie, no ale kwestia gustu.
Jaka czarna krecha Patrzę ale nie widzę
Widzę tylko bardzo ładnie delikatnie podkreślone oczy

Metamorfoza rzeczywiście imponująca
Stary 2007-04-12, 17:48   #434
enigma1985
Zadomowienie

kobieta zdecydowanie zmienną jest. A co do wcześniejszych opinii o trądziku - dziewczyny zapominacie, że trądzik, choć jest jedą z częściej występujących chorób skóry, to nie jedyną. Są jeszcze chorobu skóry, które nie mogą byś leczone, np bielactwo czy plamy ogniste. A dziewczyna, zwłaszcza w młodym wieku chce się sobie i innym podobać. A w takich wypadkach jedynym wyjściem jest makijaz (czesto dość mocno kryjący). I to nie dlatego, że dziewczyna chce, tylko dlatego, że musi. Bo po co ma się wstydzić wychodzić bez makijażu do ludzi. Już lepiej się pomalować. Bo zawsze znajdzie się jakaś życzliwa osoba, która skomentuje w niemiły sposób dany defekt skóry. A takie komentarze bardzo ranią. Zawsze jak czytałam te opinie dziewczyn (i chłopaków), że jakaś laska ma tapete na twarzy, to chciałam poprosić o odrobinę rozwagi przy rzucaniu tego typu komentarzy. Nalezy się wtedy zastanowić, czy dziwczyna nie ma czasem, np jakichś poważnych przebarwień.

Pamiętajcie, nie oceniajcie ludzi pochopnie, bo nie każdy kto się maluje robi to dla przyjemności. Czasami robi to bo musi.

enigma1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:51   #435
Jajodzajofajo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Jaka czarna krecha Patrzę ale nie widzę
Widzę tylko bardzo ładnie delikatnie podkreślone oczy
:/ a ja widze... ale jak mówie, to kwestia gustu, widze, ze wiekszosci wizazanek sie podoba. Zreszta ja tez mysle, ze calosc jest b. fajna, tylko ja mam awersje do takich czarnej kreski dookoła oka...

Tak, ta babka ma pępek na wysokosci biustu! yyy, a nawet odwrotnie

Hm, słuchajcie, a co powiecie na taki wątek? Robienie nie takich "zwykłych" mejkapów, ale własnie takich... aktorskich? Razem z fryzurą, przebraniem itd. Moze być drwal, pielęgniarka, dresiara, femme fatale, wampirzyca... co tylko przyjdzie do głowy Oczywiscie zrobienie sie na Murzynke moze byc trudne bez jakis specjalnych farb do ciała, ale reszta? Kurcze, mnie strasznie naszła na to ochota i cholernie załuje, ze nie mam aparatu, zeby zacząć taki wątek...
Stary 2007-04-12, 18:37   #436
asiulka123
Zakorzenienie

czarna krecha u Kiciulca? nie widzę, a na pewno by mi sie rzuciła w oczy bo sama jestem bardzo wyczulona na punkcie takich właśnie krech u kobiet spotykanych na co dzień

Enigma1985 doskonale Cię rozumiem ja przez mój trądzik, który co prawda teraz już się kończy, zmarnowałam piękne lata życia, które już nie wrócą . Nie wychodziłam (i wciąż nie wychodzę) z domu bez makijażu bo źle się czuję. Bywa i tak, że źle się czuję w tapecie( niech im będzie, że tapecie ) ale sama wiem co to znaczy, gdy ktoś ci się przygląda z obrzydzeniem i komentuje twój wygląd, co wcale nie było budujące gdy się miało -naście lat. Po prostu było przykro . Wczesne wstawanie, by wszystko zatuszować, niewychodzenie na imprezy i w ogóle izolowanie się od ludzi, unikanie kontaktu wzrokowego- tak, to wszystko przeszłam. Trądzik mija, niska samoocena i strach przed brakiem akceptacji ze strony niektórych ludzi pozostają. Teraz mam poniekąd gdzieś, co kto myśli o trądziku i niech go uważa nawet za błahy problem, ja wiem co przeszłam

Stary 2007-04-12, 18:37   #437
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
Fotoszop pewnie ze jest,ale nie posunal sie do tego,zeby pozbyc te dziewczyny defektow,podwojnych podbrodkow czy duzych nosow itede.To sa wciaz ONE,tylko umalowane i ufryzowane.
Aitek jest przesliczna dziewczyna i makijazu nie potrzebuje,ale kobiety z linka sa przykladem,ze nawet w powszechnej opinii nieatrakcyjna kobieta moze sie zmienic w atrakcyjnaTylko dzieki makijazowi.
Co do tradziku to sie zgadzam,ze niezbedny jest dermatolog-przeciez to choroba,ktora trzeba leczyc jak kazda inna,a nie tylko "maskowac" i udawac,ze nie ma problemu.
Byc moze temat dawno zamkniety, ale wroce donie go by zgodzic sie z jedna z poprzedniczek ze niestety nie jest tak jak pisze Olasek, podwójnych podbródków i duzych nosów brak po przemianie, wiec uwazam ze ten link nie jest dobrym dowodem na to ze TYLKO makijaz potrafi tak zmienic kobiete.
Choc wiem ze w dużym stopniu poprawia wygląd.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:58   #438
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
kobieta zdecydowanie zmienną jest. A co do wcześniejszych opinii o trądziku - dziewczyny zapominacie, że trądzik, choć jest jedą z częściej występujących chorób skóry, to nie jedyną. Są jeszcze chorobu skóry, które nie mogą byś leczone, np bielactwo czy plamy ogniste. A dziewczyna, zwłaszcza w młodym wieku chce się sobie i innym podobać. A w takich wypadkach jedynym wyjściem jest makijaz (czesto dość mocno kryjący). I to nie dlatego, że dziewczyna chce, tylko dlatego, że musi. Bo po co ma się wstydzić wychodzić bez makijażu do ludzi. Już lepiej się pomalować. Bo zawsze znajdzie się jakaś życzliwa osoba, która skomentuje w niemiły sposób dany defekt skóry. A takie komentarze bardzo ranią. Zawsze jak czytałam te opinie dziewczyn (i chłopaków), że jakaś laska ma tapete na twarzy, to chciałam poprosić o odrobinę rozwagi przy rzucaniu tego typu komentarzy. Nalezy się wtedy zastanowić, czy dziwczyna nie ma czasem, np jakichś poważnych przebarwień.

Pamiętajcie, nie oceniajcie ludzi pochopnie, bo nie każdy kto się maluje robi to dla przyjemności. Czasami robi to bo musi.
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią
Stary 2007-04-12, 19:15   #439
Monicoor
Zadomowienie

http://www.dorota.tv/retouch/retouch18.html

tia patrzcie na to

a to jeszcze ja tutaj nizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa.jpg (86,1 KB, 1311 załadowań)

Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2007-04-12 o 20:25
Monicoor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:38   #440
oLaSeK=D
Zadomowienie

A ja nadal uwazam,ze makijaz SAM potrafi czynic cuda. Bez chirurgii i fryzur,wszystko mozna wymodelowac by wygladalo korzystniej,niekoneicznie idealnie,bo po co,ale lepiej,a najwazniejsze to wyeksponowac to,co mamy najpiekniejszego i tyle.
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 20:01   #441
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
A ja nadal uwazam,ze makijaz SAM potrafi czynic cuda. Bez chirurgii i fryzur,wszystko mozna wymodelowac by wygladalo korzystniej,niekoneicznie idealnie,bo po co,ale lepiej,a najwazniejsze to wyeksponowac to,co mamy najpiekniejszego i tyle.
oczywiscie ze tak ja nie zaprzeczam temu, chodzilo mi konkretnie o ten link ze tam nie ma JEDYNIE makijazu, wiec te kobity byly kiepskim dowodem na to co mowisz i co ja takze popieram.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 20:10   #442
Jajodzajofajo
Raczkowanie

Lol, własnie pokazałam chłopakowi foty Kiciulca przed i po i poprosiłam, żeby powiedział gdzie ładniej.
Zawachał się i stwierdził, że zdecydowanie tam gdzie makijazu nie ma Troche mnie to zdziwiło wiec na wszelki wypadek dopytałam sie z 3 razy, ale tak, zgadza się, wcale sie nie pomylił :P

Btw. jak tam nie ma czarnej kreski to niby co jest na dolnej powiece? Twarz 2 razy bielsza niz byla wczesniej i wyczarnione oczy.
Stary 2007-04-12, 22:09   #443
tralalinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
No to teraz ja
Uwielbiam się malować, bez makijażu to jak jakis lump wyglądam
Zdjęcia zrobione w przeciągu minut, potrzebnych na pomalowanie się.
Śliczny makijaż Jakich cieni użyłaś?
tralalinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 22:30   #444
kiciulec
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to kiciulec

Cytat:
Lol, własnie pokazałam chłopakowi foty Kiciulca przed i po i poprosiłam, żeby powiedział gdzie ładniej.
Zawachał się i stwierdził, że zdecydowanie tam gdzie makijazu nie ma Troche mnie to zdziwiło wiec na wszelki wypadek dopytałam sie z 3 razy, ale tak, zgadza się, wcale sie nie pomylił :P

Btw. jak tam nie ma czarnej kreski to niby co jest na dolnej powiece? Twarz 2 razy bielsza niz byla wczesniej i wyczarnione oczy.
Właśnie umarłam

Dzięki dziewczyny za podniesienie na duchu
Makijaż w rzeczywistości był dużo mocniejszy, ale aparat zeżarł kolory. Jak to jest że koloru czerwieni z mojej twarzy nie zje, ale kolor cieni juz tak?
Tralalinka cienie są zdobyczne od ciotki ze stanów, taki kuferek noname
kiciulec jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 22:44   #445
Viven
Raczkowanie

Łałł... brawa za odwagę wszystkim dziewczynom, które zamieściły fotki. Ja się muszę przełamać dopiero
Viven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 09:59   #446
asiulka123
Zakorzenienie

Cytat:
Faceci są dziwni

Stary 2007-04-13, 17:11   #447
charlotta21
Raczkowanie

Przejrzałam cały wątek i stwierdzam, że wszytskie dziewczyny, które wkleiły swoje zdjęcie przed-po są bardzo ładne i naprwde nie rozumiem ich rozterek. U żadnej nie ma spektakularnej różnicy w wygdlądzie bez lub z makijażem. Ja mam bardzo jasną oprawę oczu, jestem blondynką i mam jasną cerę. Na co dzień maluję tylko oczy, tzn. tuszuję rzęsy i robię kreskę na dolnej powiece. Nigdy nie pokazałabym się bez makijażu. Jestem bez niego zupełnie inną osobą. W makijażu wyglądam nie najgorzej, ale bez...dramat! Mam zdrową cerę, ale po prostu moja twarz jest bez wyrazu. Zawsze miałam na punkcie fioła. No, bo co z tego, że ktoś mi mówi, że jestem ładna, kiedy wiem, że gdybym była bez makijażu, to już by tak nie powiedział. Zresztą znajomi potwierdzają, że w makijażu jestem całkiem inna, czyt. lepsza. Myślę, że jest to problem wynikający przede wszytskim z tego, że nie mam naturalnie ciemnej oprawy oczu. Gratuluję wszytskim dziewczynom, które zamieściły tu swoje zdjęcia odwagi.
charlotta21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:29   #448
mi.a
Zakorzenienie

ja również nie wyobrażam sobie siebie bez makijażu!! od dziecka mam problemy z rumieniącymi sie policzkami, choc teraz ten efekt jest mocno oslabiony i nie placze z tego powodu, co kiedys sie zdarzalo
mam natomiast spore problemy z cerą (pryszcze, uczulenia i podrażnienia) i muszę zawsze mieć na buzi podkład, bo bez niego poprostu źle się czuję...
raczej nie wykonuję na codzien pełnego makijażu, tylko podkład tusz i błysczyk, natomiast na większe wyjscia lub dla zabawy kosmetykami w domu - robię mocniejszy makijaż
ciężko znaleźć zdjęcia na ktorych nie mam makijażu, bo stronie wtedy od aparatu jak mogę, a teraz mam akurat bardzo podrażnioną twarz i nie chcę się dołować jeszcze bardziej, więc zdjęć nie będę sobie robic
dlatego też zamieszczam to co znalazłam, musialam powiekszyc jakies grupowe zdjecia i wyciac zeby bylo cokolwiek widac bez makijażu wyglądam jakby mnie nie było:|
a inne moje makijaże mozna zobaczyc gdzies na MM, choć ostatnio się nie udzielam neistety

Pozdrawiam wszystkie piękne panie, bo i same piękne tu na wizażu są jak dla mnie wiekszość z Was nie powinna się malowac!! bo bez "tapety" jesteście najpiekniejsze!!

ps. trzy pierwsze zdjęcia bez makijażu (wydaje mi się że na 3cim mam puder, choc szczerze nie pamietam, bo juz dawno robione), kolejne już z. wybrałam oczywiscie te "ładniejsze" zdjęcia, w rzeczywistości moja cera wygląda dużo gorzej, szczególnie jak mi się różowią policzki:/

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2007-09-07 o 23:24
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:34   #449
martiniątko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ja również nie wyobrażam sobie siebie bez makijażu!! od dziecka mam problemy z rumieniącymi sie policzkami, choc teraz ten efekt jest mocno oslabiony i nie placze z tego powodu, co kiedys sie zdarzalo
mam natomiast spore problemy z cerą (pryszcze, uczulenia i podrażnienia) i muszę zawsze mieć na buzi podkład, bo bez niego poprostu źle się czuję...

ps. trzy pierwsze zdjęcia bez makijażu (wydaje mi się że na 3cim mam puder, choc szczerze nie pamietam, bo juz dawno robione), kolejne już z. wybrałam oczywiscie te "ładniejsze" zdjęcia, w rzeczywistości moja cera wygląda dużo gorzej, szczególnie jak mi się różowią policzki:/
To ja bym chciała mieć takie problemy z cerą jak Ty masz, z tego co widać na zdjęciach No chyba ze wstawilas takie na ktorych Twoja skora wyglada wybitnie dobrze... Ja na cere (mimo ze jest obiektywnie patrzac problematyczna) nie narzekam szczegolnie, a moja jak ma wybitnie dobre dni to wyglada i tak o wiele gorzej od Twojej
martiniątko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:47   #450
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
To ja bym chciała mieć takie problemy z cerą jak Ty masz, z tego co widać na zdjęciach No chyba ze wstawilas takie na ktorych Twoja skora wyglada wybitnie dobrze... Ja na cere (mimo ze jest obiektywnie patrzac problematyczna) nie narzekam szczegolnie, a moja jak ma wybitnie dobre dni to wyglada i tak o wiele gorzej od Twojej
hmm mogę pokazać zdjęcia mojej buzi w te najgorsze dni, bo robiłam takie specjalnie do wątku na dermatologie, ale chyba nie o to chodzi zebym się chwaliła trądzikiem prawda? wydawało mi się, że jak pokaże twarz w te lepsze dni kiedy nie musze uciekac przed wszystkimi bez makijażu, to będzie widać roznicę PRZED i PO...
naprawdę w większość dni mam co ukrywać dlatego mam niewiele zdjec bez makijazu:/

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości