Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki

Notka

Fryzury - Pytania do fryzjerki Tutaj możesz uzyskać odpowiedź na pytania o stylizację fryzury, farbowanie, higienę i pielęgnację włosów.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-25, 16:04   #1
FirstLady
Rozeznanie

Farba do włosów złoty blond, karmel, ciemny blond

Wiem, ze prosciej jest pojsc po prostu do drogerii i wybrac farbe, ale
1.jestem daltonistka
2. boje sie jaki odcien wyjdzie na moich wlosach(kiedys mialam ciemny blond, ale teraz mam mysie).
szukam czegos co zabarwiloby mi wlosy na same wakacje (2 miesiace), zeby kolorek zmyl sie w tym czasie, bo ide do nowej szkoly i nie chce zaczynac z jakimis wyplowialymi wlosami z odrostami, zwlaszcza, ze chodzi do tej szkoly moj love
cena nie gra roli, ale zeby mozna ja bylo kupic w rossmanie lub w naturze, ewentualnie na allegro. macie jakies foty z takimi kolorkami (pokrewnymi tez, bo jeszcze sie nie zdecydowalam nie wiem co pasuje do szaro-niebieskich oczu i do reszty)?. podawajcie jakies sprawdzone firmy, ok? dziekowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciara.jpg (1,5 KB, 9199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christina miliiooan.jpg (2,3 KB, 8966 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mary kate.jpg (4,2 KB, 1242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (2,7 KB, 8690 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_fru.jpg (3,0 KB, 1152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciaraj.jpg (3,6 KB, 833 załadowań)
FirstLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 16:08   #2
FirstLady
Rozeznanie

Dot.: Farba do włosów złoty blond, karmel, ciemny blond

jeszcze melody z pussycat dolls ma super wloski, woem ze na tych fotkach slabo widac, ale lepszych nie udalo mi sie znalezc jak znajde to od razu wkleje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200px-Pussycat-dolls-1024x768-20814v.JPG (12,4 KB, 867 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciara1.jpg (3,2 KB, 702 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciara2.jpg (3,2 KB, 8417 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciara3.jpg (2,2 KB, 8378 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mary kate3.jpg (4,6 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica.jpg (3,0 KB, 825 załadowań)
Stary 2006-04-25, 16:21   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Witaj Jeżeli chodzi ci o krótkotrwałą zmianę koloru to szampon koloryzujący lub toner byłyby najlepsze, zmywalne i nie ma uciążliwych odrostów Jednak o ile wiem z własnego doświadczenia szamponem można jedynie podkreślić kolor włosów, do radykalnej zmiany to raczej farba i najlepiej nakładana przez doświadczonego fryzjera, który może zmieszać różne kolorki żeby uzyskać odpowieni efekt Kolory na fotach bardzo ładne- jak dla mnie to miodowy blond. Do podobnego chcę zejść z brązu Pozdrawiam
Stary 2006-04-25, 16:33   #4
FirstLady
Rozeznanie

mialam jasniejsze wlosy niz teraz, ale zauwazylam, ze odkad uzywalam szamponu do wlosow brazowych bardzo sie przyciemnily, musze kupic taki do blond. duzo moich kolezanek uzywalo szamponow koloryzujacych i jedna z szatynki zrobila sie w kasztanowa laske, druga z brazowej w ruda, mi chyba tes sie uda. pozdro
edit - cos takiego chyba da sie u mnie zrobic - ciemny blond, ale jak dla mnie jasny rudy. ale to sa podobne odcienie.
Stary 2006-04-25, 16:41   #5
tula1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez FirstLady
1.jestem daltonistka
Jak to daltonistka?Daltonizm to przypadłość mężczyzn nie kobiet.
Stary 2006-04-25, 16:46   #6
FirstLady
Rozeznanie

naprawde? moze nie mam jakiegos zaswiadczenia lekarskiego, ale kiedy zobacze gdzies ladnu kolor, to nigdy nie moge znalezc podobnego, nawet jesli jest tuz obok. chodzi mi zwlaszcza o te trzy kolorki, slyszalam, ze jasne kolory wlosow pogrubiaja twarz, a ja jestem bardzo chuda na twarzy, pomozcie mi prosze
a jaki odcien blondu dalibyscie joasi jablczynskiej, bo podobno jestem do niej podobna tylko ze mam jasniejsze wlosy?
co myslicie o tej farbie?
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=560
szukam idenycznego odcienia, tylko innej firmy, bo ta farba zostaje na wlosach (podobno) 4 miesiace, powstaja odrosty i strasznie niszczy wlosy
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=446
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=603
i jeszcze te, takie kolory, tylko szampony koloryzujace lub rozswietlajace, koniecznie dobrej jakosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciara.jpg (1,5 KB, 8314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christina miliiooan.jpg (2,3 KB, 8345 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (2,7 KB, 8359 załadowań)
Stary 2006-04-25, 17:31   #7
FirstLady
Rozeznanie

a co myslicie o kolorku anetki kreglickiej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1m.jpg (6,0 KB, 8723 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,0 KB, 850 załadowań)
Stary 2007-10-20, 11:37   #8
kasia4358
Przyczajenie

Witam Moje wlosy sa falowane.. odcien- blond, moze ciemny blond...Chcialabym pofarbowac na złoty blon lub miodowy.. Pierwsze pytanie: Czy wyjdzie mi taki odcien? a drugie(najwazniejsze) czy arba nie wyprostuje mi wlosow? Bo tego bym nie chciala..Pozdrawiam.Buss: cmok:ka
kasia4358 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:40   #9
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia4358 Pokaż wiadomość
Witam Moje wlosy sa falowane.. odcien- blond, moze ciemny blond...Chcialabym pofarbowac na złoty blon lub miodowy.. Pierwsze pytanie: Czy wyjdzie mi taki odcien? a drugie(najwazniejsze) czy arba nie wyprostuje mi wlosow? Bo tego bym nie chciala..Pozdrawiam.Buss: cmok:ka
Nikt nie wie jaki wyjdzie Ci kolor włosów, nikt nie jest jasnowidzem. Kup szampon,wrazie czego zmyje się. Poza tym możesz zrobić teskt pasemkowy- uciąć pasmo włosów,zafarbować,jak kolor Ci się spodoba nalożyć farbe na całe włosy. Jeśli chcesz złoty blond i miodowy to jest masa takich odcieni różnych firm, ja polecam Castin Loreala jest tam odcień świetlisty, słoneczny i miodowy blond- bardzo ładne, nie niszczą włosów, to szampon wiec sie zmyje. Z tego co wiesz farba nie prostuje włosów...skąd taki pomysł
Stary 2007-10-20, 11:48   #10
kasia4358
Przyczajenie

Ale szamponetka nie rozjasnia, prawda? a moje wlosy sa ciemniejsze od tego miodowego blondu, wiec nie wiem.Chyba musze farba....Ten castin Loreala faktycznie bardzo ladny.Pozdrawiam
kasia4358 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:55   #11
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia4358 Pokaż wiadomość
Ale szamponetka nie rozjasnia, prawda? a moje wlosy sa ciemniejsze od tego miodowego blondu, wiec nie wiem.Chyba musze farba....Ten castin Loreala faktycznie bardzo ladny.Pozdrawiam
Niby szamponetki nie rozjasniaja, ale Casting podobno ma takie wlasciwosci. Nie dziwie sie wcale, bo kolezanka zwrocila mi dopiero wczoraj uwage na to, ze ma on w skladzie utleniacz!!! Tez marze o takim kolorze, ale na karmelkowy i miodowy Casting sie nie zdecyduje, bo to pierwszy produkt koloryzujacy, ktory nie zmyl sie z moich wlosow (nawet farby sie zmywaly szybko i szamponetki Palette) :/
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 12:12   #12
Chii1986
Zakorzenienie

Lea, a ja zazdroszczę że Ci się nie zmył,z moich znikł po paru myciach..pewnie dlatego,że nakładałam na rozjaśniane włoski..może za drugim razem dłużej potrzyma...poza tym wiele zależy od koloru, rudości zmywają się najszybciej:/
Stary 2007-10-20, 12:33   #13
lea88
Zakorzenienie

A ja sobie wcale nie zadroszcze, bo kolor bynajmniej byl sredni :/ Poza tym szampon to szampon- jest po to zeby sie zmywal (szczegolnie jesli kosztuje tyle kasy) . Akurat przy Blondzie 700 (liczylam na ladny, cieply ciemny blond) nie widac duzej roznicy, ale przy karmelkach/miodach na pewno by byla.
Chiii1986- tak. Tobie raczej sie zmyl nie z powodu rudosci, ale wlasnie dlatego ze nakladalas go na rozjasniane wlosy.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2007-10-20 o 13:43
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:21   #14
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Niby szamponetki nie rozjasniaja, ale Casting podobno ma takie wlasciwosci. Nie dziwie sie wcale, bo kolezanka zwrocila mi dopiero wczoraj uwage na to, ze ma on w skladzie utleniacz!!! Tez marze o takim kolorze, ale na karmelkowy i miodowy Casting sie nie zdecyduje, bo to pierwszy produkt koloryzujacy, ktory nie zmyl sie z moich wlosow (nawet farby sie zmywaly szybko i szamponetki Palette) :/

A masz moze zdjecia?Jak wyszedl miodowy blond CASTINGIEM?

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 22:54   #15
sloneczkomk92
Przyczajenie

HeJ. Mam MaLY DYLEMaCIk Mam NaTURaLNY kOlOR jasNY braZ ,mialam wczesniej rozjasnione pasemka (WIDOCZNE DUZE ODROTY) Od NIEdaWNa (TYDZIEN TEMU) ZMIenilam kOLOr wlosow, pomalowalaM Na Gleboki mahoniowy szatyn , Wyszlo troche inaczej niz na opakowaniu od farby zamiast wyjsc ladny brazik ciemny, to wyszla mieszanka braz w roznych odcieniach dla mnie z bordo ale nie widac az TakIEGO INTENsYWNEGO kOLORU jak bORdO < NasZCZEsCIE>! sa baRDZO DUZE ZMIaNY W WYGLaDZIE bO NIEMIalaM jEsCZE NIGDY Na Tak CIEMNY , POkRYLO CaLa ILOsC WlOsOw, widZialaM slICZNY kolor karmelowy, teraZ TROCHE Zaluje ze nie pomalOWaLam Na KaRMElowy bo jest jasNIejsZY NIZ ten co teraZ Mam ... widZIaLaM U KOlEZaNKI I sLICZNIIE WYGLaDa TakI NaTURaLNY bRaZ gdybym chciala pomalowac za jakis czas wlosy na karmel to mi napewno nie wyjdzie, co mam zrobic pomóżcie , plis
POZDRAWIAM MADZIA
sloneczkomk92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 15:32   #16
*AvRiLkA*
Raczkowanie

O matko, ile czasu Ci zajęło pisanie tego posta, bo wydaje mi się, że używanie na przemian małych i dużych liter, trochę utrudnia pisanie na klawiaturze.. ale sorry za OT.

Właśnie zastanawiam, się nad zmianą koloru na miodowy. Pamiętam jak kiedyś szalałam za kolorem włosów sióstr Olsen i właśnie wpadłam na pomysł, czy nie spróbować zmienić czegoś na roztrzepanej, korzystając z okazji, że fryzjerka do mojej mamy przychodzi
Mam rozjaśniane włosy, do tego myję je codziennie, więc zastanawiam się czy ten cały Casting nie zmyje się z moich włosów jeszcze szybciej.. Bezczelnie podczepię się do tego wątku, bo kolory na dołączonych przez autorkę zdjęciach również mi się podobają, tylko jakiej firmy farba..

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Szybka decyzja - Casting Creme Gloss Miodowy Blond 832. A co mi tam. Ponoć do 28 myć
Stary 2009-06-27, 16:18   #17
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez *AvRiLkA* Pokaż wiadomość
O matko, ile czasu Ci zajęło pisanie tego posta, bo wydaje mi się, że używanie na przemian małych i dużych liter, trochę utrudnia pisanie na klawiaturze.. ale sorry za OT.

Właśnie zastanawiam, się nad zmianą koloru na miodowy. Pamiętam jak kiedyś szalałam za kolorem włosów sióstr Olsen i właśnie wpadłam na pomysł, czy nie spróbować zmienić czegoś na roztrzepanej, korzystając z okazji, że fryzjerka do mojej mamy przychodzi
Mam rozjaśniane włosy, do tego myję je codziennie, więc zastanawiam się czy ten cały Casting nie zmyje się z moich włosów jeszcze szybciej.. Bezczelnie podczepię się do tego wątku, bo kolory na dołączonych przez autorkę zdjęciach również mi się podobają, tylko jakiej firmy farba..

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Szybka decyzja - Casting Creme Gloss Miodowy Blond 832. A co mi tam. Ponoć do 28 myć
I jak wyszło?

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:08   #18
Ageiros
Przyczajenie

Złocisty blond - Palette 10 min color nr 850.
Wyszło mi dokładnie tak jak na opakowaniu farby, i jestem bardzo zadowolona Ale miałam wcześniej rozjaśniane wlosy, pasemka, platyna. Plus mega odrosty (5 cm)

Złapało super. Wyszło mi tzw,,stare złoto" , naturalny, dość ciepły, ciemny blond. Nie ma żadnej różnicy między odrostami a resztą.
Trzymałam farbę troszkę dłużej - 20 min - no i miałam jasną ,,bazę"
Na ciemnych włoskach, farbowanych wcześniej na brązy, może wyskoczyć rudo.
Ageiros jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 13:47   #19
Leseratte
Zadomowienie

Ja też czaję się na miodowy blond (czy jakos tak) Castinga.Boję sie, że wyjdą rude.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:08   #20
doris10095
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez FirstLady Pokaż wiadomość
jeszcze melody z pussycat dolls ma super wloski, woem ze na tych fotkach slabo widac, ale lepszych nie udalo mi sie znalezc jak znajde to od razu wkleje
Witam wszystkich,mam takie pytanie,zawsze farbowałam wlosy na jasny blond np.Vikingiem z Loreala,nie wiem co mnie podkusiło ale przyciemnilam włoski na jasny orzech farbą 10 min.Loreal,a gdy kolorek zmyl sie zafarbowalam je Islande-popielaty blond Loreal,obecnie mam sprany ciemny blond,czy moglabym z tego kolory uzyskać miodowy czy karmelowy blond?Prosze o radęi dziekuje.

Edytowane przez doris10095
Czas edycji: 2010-01-27 o 09:09
doris10095 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:05   #21
kamis77
Raczkowanie

jaką farbą mogłabym uzyskać taki kolor ja na zdjęciu? dodam, że mam rozjaśniane włosy- b. jasny blond (garnierem nr 100). Chciałabym coś zmienić i uzyskać ciepły, złoty jasny blond (jak na zdjęciu)
kamis77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:11   #22
kamis77
Raczkowanie

jeszcze raz wklejam zdjęcie, bo jakiś błąd mi wyskoczył..
Stary 2010-02-23, 10:51   #23
wiolcia48
Raczkowanie

GG do wiolcia48

HEEEJ!!
Jestem blondynką, mój naturalny to średni blond, rok temu rozjaśniłam i mam jasny. Jednak teraz bardzo doskwieraja mi odrosty. Nie chce ponownie rozjasniać bo mimo że jasne włosy strasznie mi sie podobają, to to je strasznie niszczy, a mam cieniutkie i rzadkie włosy. Myślałam o karmelowej farbie, albo zmieszać jakiś sredni blond z karmelowym. Lub miodowym. Nie wiem czy będzie mi to pasować, mam niebieskie oczy. :P Pomocy :P
wiolcia48 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:01   #24
monisia198408
Raczkowanie

kamis77 dołączam się ja tez mam bardzo jasny blond z 3-4 cm odrostami bym chciała taki jak na zdj ciepły blond taki bardziej naturalny

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

czy jeśli mam 3-4 cm odrosty w kolorze mysiego blondu a reszta włosów bardzo jasny blond to czy równo mi zafarbuje ta farba wszystkie włosy?Schwarzkopf Natural&Easy - Wielotonowa farba do włosów srebrzysty średni popielaty blond nr 542 bardzo mi się podoba ten kolor proszę o pomoc

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

lub takim Essential Color Schwarzkopf 205
monisia198408 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 22:57   #25
cukiereczeq16
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to cukiereczeq16

Kamiss77
Powinien Ci taki wyjsc po tych farbkach
cukiereczeq16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 10:08   #26
monisia198408
Raczkowanie

witam.Używałam jednej i drugiej i niestety ale żadna z nich nie rozjaśni 4cm odrostów a reszta rozjaśnionych włosów nabiera fajnego blasku nadają sie tylko do odświeżania koloru a szkoda bo maja fajne odcienie takie ciepłe i z refleksami
Stary 2010-03-16, 17:57   #27
cukiereczeq16
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to cukiereczeq16

Hmm no tak na rozjasnianvyh najladniej wychodzi szczegolnie ta druga ale pare osob na odrosty tez kladla i nawet rozjasnialy hmm to chyba juz od naturalnych wloskow zalezy.
cukiereczeq16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:05   #28
kamis77
Raczkowanie

Czy jak użyję którejś z tych dwóch farb powyżej, to wyjdzie mi mniej więcej taki kolorek jak na zdjęciu? jeżeli mam b. jasne rozjaśnione włosy blond.
Stary 2010-03-16, 19:07   #29
kamis77
Raczkowanie

może możecie polecić również jakąś farbę z Garniera- bo bardzo lubie farby tej firmy
Stary 2010-03-17, 11:02   #30
monisia198408
Raczkowanie

nie wyjdzie ci taki na rozjaśnionych bo to są martwe włosy musiałabyś co jakiś czas przez kilka tyg farbować by martwy włos przyjął kolor bo inaczej będzie się szybko spłukiwał wiem z doświadczenia
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury - Pytania do fryzjerki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości