Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki

Notka

Fryzury - Pytania do fryzjerki Tutaj mo瞠sz uzyska odpowied na pytania o stylizacj fryzury, farbowanie, higien i piel璕nacj w這s闚.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-25, 17:04   #1
FirstLady
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 666
Farba do w這s闚 z這ty blond, karmel, ciemny blond

Wiem, ze prosciej jest pojsc po prostu do drogerii i wybrac farbe, ale
1.jestem daltonistka
2. boje sie jaki odcien wyjdzie na moich wlosach(kiedys mialam ciemny blond, ale teraz mam mysie).
szukam czegos co zabarwiloby mi wlosy na same wakacje (2 miesiace), zeby kolorek zmyl sie w tym czasie, bo ide do nowej szkoly i nie chce zaczynac z jakimis wyplowialymi wlosami z odrostami, zwlaszcza, ze chodzi do tej szkoly moj love
cena nie gra roli, ale zeby mozna ja bylo kupic w rossmanie lub w naturze, ewentualnie na allegro. macie jakies foty z takimi kolorkami (pokrewnymi tez, bo jeszcze sie nie zdecydowalam nie wiem co pasuje do szaro-niebieskich oczu i do reszty)?. podawajcie jakies sprawdzone firmy, ok? dziekowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ciara.jpg (1,5 KB, 9206 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg christina miliiooan.jpg (2,3 KB, 8972 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mary kate.jpg (4,2 KB, 1243 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (2,7 KB, 8696 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_fru.jpg (3,0 KB, 1153 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciaraj.jpg (3,6 KB, 833 za豉dowa)
FirstLady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-25, 17:08   #2
FirstLady
Rozeznanie

Dot.: Farba do w這s闚 z這ty blond, karmel, ciemny blond

jeszcze melody z pussycat dolls ma super wloski, woem ze na tych fotkach slabo widac, ale lepszych nie udalo mi sie znalezc jak znajde to od razu wkleje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 200px-Pussycat-dolls-1024x768-20814v.JPG (12,4 KB, 867 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciara1.jpg (3,2 KB, 702 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciara2.jpg (3,2 KB, 8422 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciara3.jpg (2,2 KB, 8383 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mary kate3.jpg (4,6 KB, 372 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jessica.jpg (3,0 KB, 825 za豉dowa)
Stary 2006-04-25, 17:21   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 884

Witaj Je瞠li chodzi ci o kr鏒kotrwa陰 zmian koloru to szampon koloryzuj帷y lub toner by造by najlepsze, zmywalne i nie ma uci捫liwych odrost闚 Jednak o ile wiem z w豉snego do鈍iadczenia szamponem mo積a jedynie podkre郵i kolor w這s闚, do radykalnej zmiany to raczej farba i najlepiej nak豉dana przez do鈍iadczonego fryzjera, kt鏎y mo瞠 zmiesza r騜ne kolorki 瞠by uzyska odpowieni efekt Kolory na fotach bardzo 豉dne- jak dla mnie to miodowy blond. Do podobnego chc zej嗆 z br您u Pozdrawiam
Stary 2006-04-25, 17:33   #4
FirstLady
Rozeznanie

mialam jasniejsze wlosy niz teraz, ale zauwazylam, ze odkad uzywalam szamponu do wlosow brazowych bardzo sie przyciemnily, musze kupic taki do blond. duzo moich kolezanek uzywalo szamponow koloryzujacych i jedna z szatynki zrobila sie w kasztanowa laske, druga z brazowej w ruda, mi chyba tes sie uda. pozdro
edit - cos takiego chyba da sie u mnie zrobic - ciemny blond, ale jak dla mnie jasny rudy. ale to sa podobne odcienie.
Stary 2006-04-25, 17:41   #5
tula1980
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

Cytat:
Napisane przez FirstLady
1.jestem daltonistka
Jak to daltonistka?Daltonizm to przypad這嗆 m篹czyzn nie kobiet.
Stary 2006-04-25, 17:46   #6
FirstLady
Rozeznanie

naprawde? moze nie mam jakiegos zaswiadczenia lekarskiego, ale kiedy zobacze gdzies ladnu kolor, to nigdy nie moge znalezc podobnego, nawet jesli jest tuz obok. chodzi mi zwlaszcza o te trzy kolorki, slyszalam, ze jasne kolory wlosow pogrubiaja twarz, a ja jestem bardzo chuda na twarzy, pomozcie mi prosze
a jaki odcien blondu dalibyscie joasi jablczynskiej, bo podobno jestem do niej podobna tylko ze mam jasniejsze wlosy?
co myslicie o tej farbie?
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=560
szukam idenycznego odcienia, tylko innej firmy, bo ta farba zostaje na wlosach (podobno) 4 miesiace, powstaja odrosty i strasznie niszczy wlosy
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=446
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=603
i jeszcze te, takie kolory, tylko szampony koloryzujace lub rozswietlajace, koniecznie dobrej jakosci
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ciara.jpg (1,5 KB, 8319 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg christina miliiooan.jpg (2,3 KB, 8350 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (2,7 KB, 8364 za豉dowa)
Stary 2006-04-25, 18:31   #7
FirstLady
Rozeznanie

a co myslicie o kolorku anetki kreglickiej?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1m.jpg (6,0 KB, 8728 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,0 KB, 850 za豉dowa)
Stary 2007-10-20, 12:37   #8
kasia4358
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam Moje wlosy sa falowane.. odcien- blond, moze ciemny blond...Chcialabym pofarbowac na z這ty blon lub miodowy.. Pierwsze pytanie: Czy wyjdzie mi taki odcien? a drugie(najwazniejsze) czy arba nie wyprostuje mi wlosow? Bo tego bym nie chciala..Pozdrawiam.Buss: cmok:ka
kasia4358 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 12:40   #9
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 332

Cytat:
Napisane przez kasia4358 Poka wiadomo嗆
Witam Moje wlosy sa falowane.. odcien- blond, moze ciemny blond...Chcialabym pofarbowac na z這ty blon lub miodowy.. Pierwsze pytanie: Czy wyjdzie mi taki odcien? a drugie(najwazniejsze) czy arba nie wyprostuje mi wlosow? Bo tego bym nie chciala..Pozdrawiam.Buss: cmok:ka
Nikt nie wie jaki wyjdzie Ci kolor w這s闚, nikt nie jest jasnowidzem. Kup szampon,wrazie czego zmyje si. Poza tym mo瞠sz zrobi teskt pasemkowy- uci望 pasmo w這s闚,zafarbowa,jak kolor Ci si spodoba nalo篡 farbe na ca貫 w這sy. Je郵i chcesz z這ty blond i miodowy to jest masa takich odcieni r騜nych firm, ja polecam Castin Loreala jest tam odcie 鈍ietlisty, s這neczny i miodowy blond- bardzo 豉dne, nie niszcz w這s闚, to szampon wiec sie zmyje. Z tego co wiesz farba nie prostuje w這s闚...sk康 taki pomys
Stary 2007-10-20, 12:48   #10
kasia4358
Przyczajenie

Ale szamponetka nie rozjasnia, prawda? a moje wlosy sa ciemniejsze od tego miodowego blondu, wiec nie wiem.Chyba musze farba....Ten castin Loreala faktycznie bardzo ladny.Pozdrawiam
kasia4358 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 12:55   #11
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 852

Cytat:
Napisane przez kasia4358 Poka wiadomo嗆
Ale szamponetka nie rozjasnia, prawda? a moje wlosy sa ciemniejsze od tego miodowego blondu, wiec nie wiem.Chyba musze farba....Ten castin Loreala faktycznie bardzo ladny.Pozdrawiam
Niby szamponetki nie rozjasniaja, ale Casting podobno ma takie wlasciwosci. Nie dziwie sie wcale, bo kolezanka zwrocila mi dopiero wczoraj uwage na to, ze ma on w skladzie utleniacz!!! Tez marze o takim kolorze, ale na karmelkowy i miodowy Casting sie nie zdecyduje, bo to pierwszy produkt koloryzujacy, ktory nie zmyl sie z moich wlosow (nawet farby sie zmywaly szybko i szamponetki Palette) :/
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 13:12   #12
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 332

Lea, a ja zazdroszcz 瞠 Ci si nie zmy,z moich znik po paru myciach..pewnie dlatego,瞠 nak豉da豉m na rozja郾iane w這ski..mo瞠 za drugim razem d逝瞠j potrzyma...poza tym wiele zale篡 od koloru, rudo軼i zmywaj si najszybciej:/
Stary 2007-10-20, 13:33   #13
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 852

A ja sobie wcale nie zadroszcze, bo kolor bynajmniej byl sredni :/ Poza tym szampon to szampon- jest po to zeby sie zmywal (szczegolnie jesli kosztuje tyle kasy) . Akurat przy Blondzie 700 (liczylam na ladny, cieply ciemny blond) nie widac duzej roznicy, ale przy karmelkach/miodach na pewno by byla.
Chiii1986- tak. Tobie raczej sie zmyl nie z powodu rudosci, ale wlasnie dlatego ze nakladalas go na rozjasniane wlosy.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2007-10-20 o 14:43
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-21, 23:21   #14
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Niby szamponetki nie rozjasniaja, ale Casting podobno ma takie wlasciwosci. Nie dziwie sie wcale, bo kolezanka zwrocila mi dopiero wczoraj uwage na to, ze ma on w skladzie utleniacz!!! Tez marze o takim kolorze, ale na karmelkowy i miodowy Casting sie nie zdecyduje, bo to pierwszy produkt koloryzujacy, ktory nie zmyl sie z moich wlosow (nawet farby sie zmywaly szybko i szamponetki Palette) :/

A masz moze zdjecia?Jak wyszedl miodowy blond CASTINGIEM?

dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-18, 23:54   #15
sloneczkomk92
Przyczajenie

HeJ. Mam MaLY DYLEMaCIk Mam NaTURaLNY kOlOR jasNY braZ ,mialam wczesniej rozjasnione pasemka (WIDOCZNE DUZE ODROTY) Od NIEdaWNa (TYDZIEN TEMU) ZMIenilam kOLOr wlosow, pomalowalaM Na Gleboki mahoniowy szatyn , Wyszlo troche inaczej niz na opakowaniu od farby zamiast wyjsc ladny brazik ciemny, to wyszla mieszanka braz w roznych odcieniach dla mnie z bordo ale nie widac az TakIEGO INTENsYWNEGO kOLORU jak bORdO < NasZCZEsCIE>! sa baRDZO DUZE ZMIaNY W WYGLaDZIE bO NIEMIalaM jEsCZE NIGDY Na Tak CIEMNY , POkRYLO CaLa ILOsC WlOsOw, widZialaM slICZNY kolor karmelowy, teraZ TROCHE Zaluje ze nie pomalOWaLam Na KaRMElowy bo jest jasNIejsZY NIZ ten co teraZ Mam ... widZIaLaM U KOlEZaNKI I sLICZNIIE WYGLaDa TakI NaTURaLNY bRaZ gdybym chciala pomalowac za jakis czas wlosy na karmel to mi napewno nie wyjdzie, co mam zrobic pom騜cie , plis
POZDRAWIAM MADZIA
sloneczkomk92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-11, 16:32   #16
*AvRiLkA*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

O matko, ile czasu Ci zaj窸o pisanie tego posta, bo wydaje mi si, 瞠 u篡wanie na przemian ma造ch i du篡ch liter, troch utrudnia pisanie na klawiaturze.. ale sorry za OT.

W豉郾ie zastanawiam, si nad zmian koloru na miodowy. Pami皻am jak kiedy szala豉m za kolorem w這s闚 si鏀tr Olsen i w豉郾ie wpad豉m na pomys, czy nie spr鏏owa zmieni czego na roztrzepanej, korzystaj帷 z okazji, 瞠 fryzjerka do mojej mamy przychodzi
Mam rozja郾iane w這sy, do tego myj je codziennie, wi璚 zastanawiam si czy ten ca造 Casting nie zmyje si z moich w這s闚 jeszcze szybciej.. Bezczelnie podczepi si do tego w徠ku, bo kolory na do陰czonych przez autork zdj璚iach r闚nie mi si podobaj, tylko jakiej firmy farba..

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Szybka decyzja - Casting Creme Gloss Miodowy Blond 832. A co mi tam. Pono do 28 my
Stary 2009-06-27, 17:18   #17
Noc(nik)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 242

Cytat:
Napisane przez *AvRiLkA* Poka wiadomo嗆
O matko, ile czasu Ci zaj窸o pisanie tego posta, bo wydaje mi si, 瞠 u篡wanie na przemian ma造ch i du篡ch liter, troch utrudnia pisanie na klawiaturze.. ale sorry za OT.

W豉郾ie zastanawiam, si nad zmian koloru na miodowy. Pami皻am jak kiedy szala豉m za kolorem w這s闚 si鏀tr Olsen i w豉郾ie wpad豉m na pomys, czy nie spr鏏owa zmieni czego na roztrzepanej, korzystaj帷 z okazji, 瞠 fryzjerka do mojej mamy przychodzi
Mam rozja郾iane w這sy, do tego myj je codziennie, wi璚 zastanawiam si czy ten ca造 Casting nie zmyje si z moich w這s闚 jeszcze szybciej.. Bezczelnie podczepi si do tego w徠ku, bo kolory na do陰czonych przez autork zdj璚iach r闚nie mi si podobaj, tylko jakiej firmy farba..

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Szybka decyzja - Casting Creme Gloss Miodowy Blond 832. A co mi tam. Pono do 28 my
I jak wysz這?

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 19:08   #18
Ageiros
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Z這cisty blond - Palette 10 min color nr 850.
Wysz這 mi dok豉dnie tak jak na opakowaniu farby, i jestem bardzo zadowolona Ale mia豉m wcze郾iej rozja郾iane wlosy, pasemka, platyna. Plus mega odrosty (5 cm)

Z豉pa這 super. Wysz這 mi tzw,,stare z這to" , naturalny, do嗆 ciep造, ciemny blond. Nie ma 瘸dnej r騜nicy mi璠zy odrostami a reszt.
Trzyma豉m farb troszk d逝瞠j - 20 min - no i mia豉m jasn ,,baz"
Na ciemnych w這skach, farbowanych wcze郾iej na br您y, mo瞠 wyskoczy rudo.
Ageiros jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-26, 14:47   #19
Leseratte
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 673

Ja te czaj si na miodowy blond (czy jakos tak) Castinga.Boj sie, 瞠 wyjd rude.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-27, 10:08   #20
doris10095
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Napisane przez FirstLady Poka wiadomo嗆
jeszcze melody z pussycat dolls ma super wloski, woem ze na tych fotkach slabo widac, ale lepszych nie udalo mi sie znalezc jak znajde to od razu wkleje
Witam wszystkich,mam takie pytanie,zawsze farbowa豉m wlosy na jasny blond np.Vikingiem z Loreala,nie wiem co mnie podkusi這 ale przyciemnilam w這ski na jasny orzech farb 10 min.Loreal,a gdy kolorek zmyl sie zafarbowalam je Islande-popielaty blond Loreal,obecnie mam sprany ciemny blond,czy moglabym z tego kolory uzyska miodowy czy karmelowy blond?Prosze o radi dziekuje.

Edytowane przez doris10095
Czas edycji: 2010-01-27 o 10:09
doris10095 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-10, 21:05   #21
kamis77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

jak farb mog豉bym uzyska taki kolor ja na zdj璚iu? dodam, 瞠 mam rozja郾iane w這sy- b. jasny blond (garnierem nr 100). Chcia豉bym co zmieni i uzyska ciep造, z這ty jasny blond (jak na zdj璚iu)
kamis77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-10, 21:11   #22
kamis77
Raczkowanie

jeszcze raz wklejam zdj璚ie, bo jaki b陰d mi wyskoczy..
Stary 2010-02-23, 11:51   #23
wiolcia48
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
GG do wiolcia48

HEEEJ!!
Jestem blondynk, m鎩 naturalny to 鈔edni blond, rok temu rozja郾i豉m i mam jasny. Jednak teraz bardzo doskwieraja mi odrosty. Nie chce ponownie rozjasnia bo mimo 瞠 jasne w這sy strasznie mi sie podobaj, to to je strasznie niszczy, a mam cieniutkie i rzadkie w這sy. My郵a豉m o karmelowej farbie, albo zmiesza jaki sredni blond z karmelowym. Lub miodowym. Nie wiem czy b璠zie mi to pasowa, mam niebieskie oczy. :P Pomocy :P
wiolcia48 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 13:01   #24
monisia198408
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

kamis77 do陰czam si ja tez mam bardzo jasny blond z 3-4 cm odrostami bym chcia豉 taki jak na zdj ciep造 blond taki bardziej naturalny

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

czy je郵i mam 3-4 cm odrosty w kolorze mysiego blondu a reszta w這s闚 bardzo jasny blond to czy r闚no mi zafarbuje ta farba wszystkie w這sy?Schwarzkopf Natural&Easy - Wielotonowa farba do w這s闚 srebrzysty 鈔edni popielaty blond nr 542 bardzo mi si podoba ten kolor prosz o pomoc

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

lub takim Essential Color Schwarzkopf 205
monisia198408 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-15, 23:57   #25
cukiereczeq16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16

Kamiss77
Powinien Ci taki wyjsc po tych farbkach
cukiereczeq16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-16, 11:08   #26
monisia198408
Raczkowanie

witam.U篡wa豉m jednej i drugiej i niestety ale 瘸dna z nich nie rozja郾i 4cm odrost闚 a reszta rozja郾ionych w這s闚 nabiera fajnego blasku nadaj sie tylko do od鈍ie瘸nia koloru a szkoda bo maja fajne odcienie takie ciep貫 i z refleksami
Stary 2010-03-16, 18:57   #27
cukiereczeq16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16

Hmm no tak na rozjasnianvyh najladniej wychodzi szczegolnie ta druga ale pare osob na odrosty tez kladla i nawet rozjasnialy hmm to chyba juz od naturalnych wloskow zalezy.
cukiereczeq16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-16, 20:05   #28
kamis77
Raczkowanie

Czy jak u篡j kt鏎ej z tych dw鏂h farb powy瞠j, to wyjdzie mi mniej wi璚ej taki kolorek jak na zdj璚iu? je瞠li mam b. jasne rozja郾ione w這sy blond.
Stary 2010-03-16, 20:07   #29
kamis77
Raczkowanie

mo瞠 mo瞠cie poleci r闚nie jak捷 farb z Garniera- bo bardzo lubie farby tej firmy
Stary 2010-03-17, 12:02   #30
monisia198408
Raczkowanie

nie wyjdzie ci taki na rozja郾ionych bo to s martwe w這sy musia豉by co jaki czas przez kilka tyg farbowa by martwy w這s przyj掖 kolor bo inaczej b璠zie si szybko sp逝kiwa wiem z do鈍iadczenia
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury - Pytania do fryzjerki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a